جناح آنلاین
عكس >> دوچرخه سواران ايراني با مشروب در دستشان عكس قهرماني ميگيرند!!!!!!!!!!!!!! - نسخه قابل چاپ

+- جناح آنلاین (http://janahonline.ir)
+-- انجمن: مسائل فرهنگی (http://janahonline.ir/forumdisplay.php?fid=7)
+--- انجمن: تربیت بدنی (http://janahonline.ir/forumdisplay.php?fid=31)
+--- موضوع: عكس >> دوچرخه سواران ايراني با مشروب در دستشان عكس قهرماني ميگيرند!!!!!!!!!!!!!! (/showthread.php?tid=747)عكس >> دوچرخه سواران ايراني با مشروب در دستشان عكس قهرماني ميگيرند!!!!!!!!!!!!!! - ناظر سایت - ۶ام مرداد ۱۳۸۹

به گزارش شبکه ایران، علی زنگی آبادی رئیس فدرسیون دوچرخه سواری با انتقاد از رفتار غیر حرفه‌ای حسین عسگری و قادر میزبانی? در مسابقات دوچرخه سواری چین از احضار این دو ملی‌پوش به کمیته انضباطی خبر داد و در این باره گفت : همه ورزشکاران ایران موظفند در مسابقات بین‌المللی شئونات اسلامی را رعایت کنند و متاسفانه این موضوع در رقابت‌های چین رعایت نشد .

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری تاکید کرد : کمیته انضباطی فدراسیون به مسائل به وجودآمده در تور چین رسیدگی خواهد کرد و متاسفانه این افراد با رفتار ناشایست که در شان بهترین دوچرخه سواران ایران و آسیا نبود از خود نشان دادند که ما هم متوجه این موضوع شدیم.

وی تصریح کرد : کمیته انضباطی فدراسیون به این موضوع رسیدگی خواهد کرد و همه کسانی که این رفتارها را از خود نشان دادند باید پاسخگو باشند .
[عکس: 190910710_orig.jpg]
براساس اعلام منابع خبری، اسپانسر اصلی این مسابقات یک شرکت مشروب‌سازی بوده است که در پایان هر دور از مسابقات این شرکت کالای خود را به قهرمانان آن مرحله اهدا می‌کرد؛ رکاب‌زنان ایرانی حاضر در این مسابقات که روی سکو رفتند در اقدامی خلاف شئونات اسلامی با دریافت کالای تولیدی این شرکت در برابر دوربین‌های حاضر با این محصول عکس یادگاری گرفتند(!).
[عکس: 530980710_orig.jpg]
انتشار عکس‌های این رفتار غیر اسلامی از سوی ملی‌پوشان تیم ملی دوچرخه‌سواری ایران در این مسابقات بازتاب وسیعی در رسانه‌های مختلف داشت تا مسوولان فدراسیون دوچرخه‌سواری ایران با احضار آنها به کمیته انضباطی زمینه برخورد جدی با آنها را فراهم کنند.

رفتار دور از شان و غیر اسلامی بازیکنان ملی‌پوش تیم دوچرخه‌سواری ایران در این رقابت‌ها سوالات بسیار زیادی را نزد افکار عمومی به وجود آورده و اهالی ورزش منتظر برخورد جدی مسوولان با این بازیکنان متخلف هستند.


پاسخ : عكس >> دوچرخه سواران ايراني با مشروب در دستشان عكس قهرماني ميگيرند!!!!!!!!!!!!!! - armena - ۷ام مرداد ۱۳۸۹

خاك بر سر فدراسيون (نميدونم جي بود اسمش)
اخه خودشون هم ميكن كه اسبانسر مسابقات شركت مشروب سازي بوده بس ديكه جاي سوالي باقي نميمونه!
تازه مكه خورده
يه تازه ديكه :اونجا كه مشكلي نيست كسي مشروب به دست باشه !
اكه ميخوان به اين دو تا كير بدن اول برن حلوي اون همه ايراني رو كه تا از هوابيما ميان بايين تو كشور هاي ديكه حجابشون رو بر ميدارن
شبش هم تو كاواره ها ريختن !
انواع كارهايي رو كه در شخصيت يك انسان نيست انجام ميدن!!! :021: :021: :021:
واقعا كه ?:banghead: :banghead: :banghead:
ما ديكه كجا زندكي ميكنيم ?Confusedign0137: Confusedign0137: Confusedign0137:


پاسخ : عكس >> دوچرخه سواران ايراني با مشروب در دستشان عكس قهرماني ميگيرند!!!!!!!!!!!!!! - مشنگ - ۱۰ام مرداد ۱۳۸۹

راست میگه هم اسپانسر بوده هم ، شاید نمیخواسته مثل گندی بکنه بگه برش نمیدارم
طرف مقام اورده میخواسته خوشحالی کنه این کارو کرده.
مملکت داره از هم میپاشه گیر به این چیزا میدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نیاز مردم رو برطرف بکنید و به خواسته های آنها احترام بزارید تا مردم هم? به شما احترام میزارنپاسخ : عكس >> دوچرخه سواران ايراني با مشروب در دستشان عكس قهرماني ميگيرند!!!!!!!!!!!!!! - bozorgan - ۹ام آذر ۱۳۸۹

Confused_hi: