کد خبر : 764
تاریخ انتشار : دوشنبه 11 مرداد 1389 - 0:11

نتایج اولیه کنکور سراسری ۱۳۸۹ اعلام شد – و جناحی ها در این آزمون چه کردند؟

نتایج اولیه کنکور سراسری ۱۳۸۹ اعلام شد – و جناحی ها در این آزمون چه کردند؟

آزمون سراسری ۱۳۸۹ با آن همه گلایه های داوطلبان پایان یافت و بعد از یک ماه، امروز نتایج آن اعلام شد. داوطلبین کنکور جناحی نیز رتبه ها نسبتا خوبی کسب کرده اند. * اسامی دیگری که درج نشده اند، به مرور اضافه خواهند شد. توجه : اسامی کسانی که رتبه های بالای ۱۰۰۰۰ کسب کرده

آزمون سراسری ۱۳۸۹ با آن همه گلایه های داوطلبان پایان یافت و بعد از یک ماه، امروز نتایج آن اعلام شد. داوطلبین کنکور جناحی نیز رتبه ها نسبتا خوبی کسب کرده اند.
* اسامی دیگری که درج نشده اند، به مرور اضافه خواهند شد.
توجه : اسامی کسانی که رتبه های بالای ۱۰۰۰۰ کسب کرده اند، در لیست قرار داده نمی شود. ( مگر با رضایت خود داوطلب )

گروه ریاضی و فنی(۸ داوطلب)
ابراهیم پالاش ? ? ? ? ? ? ?۱۸۷۹
همایون پگاه ? ? ? ? ? ? ? ?۲۳۴۵
محمدرضا مشوش ? ? ? ?۲۶۰۰
عاصم قاضی زاده ? ? ? ? ۳۰۰۰
میلاد پوریوسف ? ? ? ? ? ?۴۲۷۰
فروغ زینی ? ? ? ? ? ? ? ? ?۸۰۰۰
خالد فقیه ? ? ? ? ? ? ? ? ?۸۱۲۲
ماجده داغ بلندان ? ? ? ? ۹۴۶۶
گروه علوم تجربی (۶ داوطلب)
حمیده پدوار ? ? ? ? ? ? ? ۶۶۷
ایمان جریده ? ? ? ? ? ? ? ۱۰۰۰
میترا مشوش ? ? ? ? ? ? ۱۷۰۰
شهرزاد درخشان ? ? ? ?۳۲۰۰
افنان قاضی زاده ? ? ? ? ۴۰۰۰
فریبا جریده ? ? ? ? ? ? ? ?۶۰۰۰

گروه علوم انسانی(۰ داوطلب)

لطفا در تکمیل اطلاعات با ما همکاری کنید.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 17 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱۷
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
snow white دوشنبه , ۱۱ مرداد ۱۳۸۹ - ۴:۰۵

بسیار عالی است. :clap: :72:
بنده از طرف خود به همه شان تبریک می گویم.
امیدوارم هم شهری هامون همیشه موفق باشن.

جمسي ته بحرين دوشنبه , ۱۱ مرداد ۱۳۸۹ - ۴:۵۲

بر همه جناحی ها تبریک میگوییم? :s_good:

farshid.ahmadi دوشنبه , ۱۱ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۶:۰۹

gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooodjavascript:void(0);

کدخدا دوشنبه , ۱۱ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۶:۲۶

به به دوباره دخترا گل کاشتن حیف که نخونده بودم شدم . . . . چون سریع شناسایی میشم نمیگم ولی خوب شده بود البته خودم برای کیفم شرکت کرده بودن? و بس

armena سه شنبه , ۱۲ مرداد ۱۳۸۹ - ۰:۲۱

ما? كه از اين اعداد و ارقام جيزي سرمون نميشه يكي توضيح بده ببينم جيه اينا ؟ 😮

vahid سه شنبه , ۱۲ مرداد ۱۳۸۹ - ۲:۱۷

به همشون تبریک می گم. ولی معلوم بوده که بد رقابتی شده این کنکور امسال. ?:'(

به به دوباره دخترا گل کاشتن حیف که نخونده بودم شدم

بی انصاف نباش. تو ریاضیا پسرا بهتر بودن و تو تجربی دخترا. امسال پسرها خیلی خیلی پیشرفت کردن. یه مقایسه سطحی با آمار سالهای قبل می تونه همه چیز رو برات شفاف کنه.
ولی خب الان چند نفر از دختران دارن پزشکی می خونن که طی این مدت یک نفر هم پسرا نداشتیم. البته یه حدسایی می زنم یکی دو سال دیگه یه نفر از پسرا بتونه قبول بشه.

ما ?كه از اين اعداد و ارقام جيزي سرمون نميشه يكي توضيح بده ببينم جيه اينا ؟

Armenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa . رتبست دیگه. با رتبه های سال قبل مقایسه کن و وضعیت تحصیلی داوطلبا، اینطوری خیلی حساب دستت می اد. من که می گم تو هم شروع کن که بعدا دیره ها.

چون سریع شناسایی میشم نمیگم ولی خوب شده بود البته خودم برای کیفم شرکت کرده بودن? و بس

خب ما که می دونیم? ;D

ابا عبدالله سه شنبه , ۱۲ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۷:۱۷

من هم شديدا به دوستان جان تبريك ميگم ( تحت ليسانس برنامه دو قدم مانده به كنكور>> صالح علا) :clap: :clap: :clap:

soosoo سه شنبه , ۱۲ مرداد ۱۳۸۹ - ۲۱:۴۵

:clap:

d.beckham چهارشنبه , ۱۳ مرداد ۱۳۸۹ - ۴:۱۰

منم تبریک میگم? :PDT_Armataz_01_37:
واسه منم که سال بعد کنکور دارم دعا کنین :sign0085:

vahid چهارشنبه , ۱۳ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۷:۳۳
واسه منم که سال بعد کنکور دارم دعا کنین

;D
الان خیلیا برای سال بعد محتاج دعان. لطفا اگه دعا می کنید ، بهترین رتبه ای که تو ذهنتون می اد برامون در نظر بگیرین (هر چی عددش کمتر بهتر! )

ابا عبدالله چهارشنبه , ۱۳ مرداد ۱۳۸۹ - ۲۰:۱۵
الان خیلیا برای سال بعد محتاج دعان. لطفا اگه دعا می کنید ، بهترین رتبه ای که تو ذهنتون می اد برامون در نظر بگیرین (هر چی عددش کمتر بهتر! )

شما كه هميشه طرفدار سقف همه چي هستيد . حالا چه تغيير تحولي رخ داده؟ 😉

vahid چهارشنبه , ۱۳ مرداد ۱۳۸۹ - ۲۳:۵۳
شما كه هميشه طرفدار سقف همه چي هستيد . حالا چه تغيير تحولي رخ داده؟

سلامت باشین? ;D
اولش اینکه طرفدار سقف بودن رو از شما یاد گرفتیم و گرنه ما که همیشه طرفدار کف بودیم.? ;D

کدخدا پنجشنبه , ۱۴ مرداد ۱۳۸۹ - ۴:۳۱

من بالاخره تو کف شما دو تا ( جنابان وحید و اباعبدالله ) ماندم همه رو که میشناسید هیچ به گوش می رسد یک تن با دو نوع اسم? هم باشید لطفا انکار این موضوع را اثبات کنید

vahid پنجشنبه , ۱۴ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۸:۰۵
من بالاخره تو کف شما دو تا ( جنابان وحید و اباعبدالله ) ماندم همه رو که میشناسید هیچ به گوش می رسد یک تن با دو نوع اسم? هم باشید لطفا انکار این موضوع را اثبات کنید

می گم شما جایزه نوبل رو نبردین؟ اگه بله که من شما رو می شناسم و اگر نه، پس شما رو اشتباه گرتم چون که من فکر می کردم شما برنده جایزه نوبل هوش ( IQ ) سال ۲۰۰۹ بودین.? ;D
البته می تونین به تحقیقاتتون ادامه بدین و شاید به نتایجی رسیدین که ما دو نفر یکی هستیم و خودمان خبر نداشتیم? 😀
شوخی بود، به دل نگیری ها? :۰۳۹:

کدبانو جناحی پنجشنبه , ۱۴ مرداد ۱۳۸۹ - ۲۰:۴۰

:clap:

ابا عبدالله پنجشنبه , ۱۴ مرداد ۱۳۸۹ - ۲۰:۵۲
من بالاخره تو کف شما دو تا ( جنابان وحید و اباعبدالله ) ماندم همه رو که میشناسید هیچ به گوش می رسد یک تن با دو نوع اسم ?هم باشید لطفا انکار این موضوع را اثبات کنید

طرفدار كف و سقف بودن ميتواند به هر چيزي مربوط باشد . شما كمي بتامليد متوجه خواهيد شد

شما پير كه نشديد مانند آقاي جنتي كه مصداق اين بيت حضرت مولانا جلال الدين باشيد كه :

چون شدی پیر و ضعیف و منحنی….. پرده های لاابالی می زنی

ما از هر نظر يكي نيستيم . حجما . شرعا . عقلا . قدا . وزنا ?:laugh: :laugh: ?بگم؟ بگم؟

وحيد رو خيلي دوستش داريم . يكي نشديم ولي هنوز . تنها راهش اين است كه يكي بميريم ?:'( :'(. چون ?به گفته يكي از دوستان خيلي نخشه كه با زحمت فراوان شبي كه بايد ثمر بگيري بميري . فعلا قصد يكي شدن نداريم . از باري تعالي هم ميخواهيم فعلا مثني ايي مستدام باشيم? :s_good:

vahid جمعه , ۱۵ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۲:۲۱

به دلیل به حاشیه کشیده شدن مطلب، این تاپیک قفل می شود.
لطفا در انجمن های گفتگو آزاد و… بحث خود را مطرح کنید.

نظرات بسته شده است.