کد خبر : 2154
تاریخ انتشار : جمعه 24 آبان 1392 - 3:12

درخشنده دردیدار جوانان: آمدن حاتمی منتفی شد / تایید مطرح شدن نام عقیل مدنی + عکس

درخشنده دردیدار جوانان: آمدن حاتمی منتفی شد / تایید مطرح شدن نام عقیل مدنی + عکس

به گزارش جناح آنلاین رییس شورای شهر جناح در دیدار جمعی از جوانان به سوالات مختلف آنان پاسخ داد و پیشنهادات آنان را شنید. در این دیدار که به درخواست همین جوانان امروز۲۳ آبان ۹۲ راس ساعت ۶ عصر تشکیل شده بود و به دلیل بارندگی تعدادی از افراد نیز موفق به حضور در آن

به گزارش جناح آنلاین رییس شورای شهر جناح در دیدار جمعی از جوانان به سوالات مختلف آنان پاسخ داد و پیشنهادات آنان را شنید.

در این دیدار که به درخواست همین جوانان امروز۲۳ آبان ۹۲ راس ساعت ۶ عصر تشکیل شده بود و به دلیل بارندگی تعدادی از افراد نیز موفق به حضور در آن نشدند؛ اغلب سوالات مربوط به انتخاب شهردار جدید بود.

دکتر درخشنده ضمن ابراز خوشحالی نسبت به حضور در جمع جوانان تاکید کرد: بحث انتخاب شهردار در شهر ما همواره موضوعی چالش برانگیز بوده و در دوره های سابق نیز به همین دلیل؛ وقت و انرژی زیادی صرف آن شده است.

رییس شورای شهر ادامه داد: در ابتدای این دوره برآورد ما این بود که آقای مهندس حاتمی (شهردار سابق جناح) دارای مقبولیت بالایی در میان مردم هستند و علاوه ی بر آن خصوصیاتی همچون تجربه، کاربلدی و از همه مهمتر عدم ورود به گروه بندی های سیاسی از مزیت های ایشان است.

دکتر درخشنده با تاکید بر ابهام های قانونی و عدم اتمام دوره ی خدمت آقای حاتمی در پست فعلی، گفت: با مجموع این شرایط و همچنین با توجه به محدودیت زمانی به این نتیجه رسیده اییم که قطعا حضور ایشان دیگر محقق شدنی نیست.

رییس شورای شهر افزود: بر همین اساس طی جلساتی مقرر شد که اعضای مختلف شورا گزینه های پیشنهادی خود برای شهرداری را در جلسه ی آینده شورا در روز شنبه معرفی نمایند تا مورد بررسی دقیق قرار گیرد.

دکتر درخشنده تاکید کرد: تمرکز شورا بر گزینه ی بومی خواهد بود.

رییس شورای اسلامی شهر جناح گفت: در گذشته با وجود بعضا معرفی گزینه های مختلف اما تمرکز اصلی بر آمدن مهندس حاتمی بود اما حالا که آمدن این گزینه منتفی شده است؛ تمرکز اصلی ما بر گزینه های جدید خواهد بود.

دکتر درخشند در سخنان خود تاکید کرد سعی بر آن است در بررسی گزینه های شهرداری؛ گزینه هایی که در دوره های قبل بررسی شده اند در اولویت نباشند و افراد جدید مورد بررسی قرار گیرند.

رییس شورای شهر در پاسخ به یکی از حضار درباره شنیده هایی از نظر برخی اعضای شورا بر آقای عقیل مدنی (عضو چهار دوره شورا و نائب رئیس فعلی شورای شهر جناح) برای تصدی پست شهرداری جناح؛ ضمن تایید آن گفت: این پیشنهاد را اولین بار آقای رضایی مطرح کردند اما فعلا بحث یا بررسی درباره آقای عقیل مدنی به عنوان گزینه شهرداری جناح صورت نگرفته است.

آقای درخشنده افزود: در حال حاضر تمرکز ما بر معرفی شهردار جدید خواهد بود و ان شا الله با معرفی شهردار جدید؛ اولویت های کاری شورا در آینده مشخص و به آنها پرداخته خواهد شد.

رییس شورای شهر به سوالاتی در موضوع راه خور و انتقال لوله گاز از آن، مسائل کلان بخش جناح و وعده های نماینده مجلس دراین مورد، موضوع خدمات شهری و بازارچه میوه و تره بار و…. نیز پاسخ گفت. دکتر درخشنده در پایان جلسه از حضار خواست نظرات خود را پیرامون نحوه ی ساماندهی فروشندگان سیار سطح شهر و مستقر در بازار ماهی فروشان مطرح کنند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 26 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۲۶
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
farshid.ahmadi جمعه , ۲۴ آبان ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۳

به نظر من چه کسی بهتر از اقای مدنی ؟ هم بومی و هم کار امد . خیلی هم خوب !
راستی پذیرایی هم از اقای دکتر میکردین بد نبودا ! میبینم فقط قندون گذاشته ، چایی کو ؟!

vahid جمعه , ۲۴ آبان ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۹

[quote=’دیدار با دکتر درخشنده link’ pid=’2411′ dateline=’1384472532′]
رییس شورای شهر به سوالاتی در موضوع راه خور و انتقال لوله گاز از آن، مسائل کلان بخش جناح و وعده های نماینده مجلس دراین مورد، موضوع خدمات شهری و بازارچه میوه و تره بار و…. نیز پاسخ گفت. دکتر درخشنده در پایان جلسه از حضار خواست نظرات خود را پیرامون نحوه ی ساماندهی فروشندگان سیار سطح شهر و مستقر در بازار ماهی فروشان مطرح کنند.
[/quote]
این مصداق تا لب چشمه بردن و تشنه برگردوندنه ( اغراقش رو در نظر نگیرید. )
نوشتید این سوالات شده و پاسخ گفتن. اگه نکات جدیدی داره خب بنویسید ما هم بدونیم.

این تیم شورا واقعا قوی است و اگر یکی از اعضای شورا شهردار بشه و یک عضو علی البدل جایگزین بشه، به این دلیل که شهردار هم از همون شورا بوده، کلا تیم شورا و شهردار قوی خواهد شد. کافیه همکاری و همفکریشون رو بیشتر کنند.

yousef_sh جمعه , ۲۴ آبان ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۹

[quote=’وحید link’ pid=’2411′ dateline=’1384505984′]
[quote author=دیدار با دکتر درخشنده link=topic=3005.msg11285#msg11285 date=1384472532]
[/quote]
این مصداق تا لب چشمه بردن و تشنه برگردوندنه ( اغراقش رو در نظر نگیرید. )
نوشتید این سوالات شده و پاسخ گفتن. اگه نکات جدیدی داره خب بنویسید ما هم بدونیم.

این تیم شورا واقعا قوی است و اگر یکی از اعضای شورا شهردار بشه و یک عضو علی البدل جایگزین بشه، به این دلیل که شهردار هم از همون شورا بوده، کلا تیم شورا و شهردار قوی خواهد شد. کافیه همکاری و همفکریشون رو بیشتر کنند.
[/quote]

به نظرم اون نکات مهمی که هدف از تشکیل جلسه بود در متن خبر آورده شده و این موضوعاتی که نقل قول کردید در درجه بعدی قرار داشت.در این موارد باید یه مدت زمانی از شروع به کار شورا بگذره تا اقداماتی که انجام شده رو بشه به مردم ارائه داد.اما چون تا الان وقت زیادی از شروع به کار شورای جدید نگذشته و بیشتر تمرکز شورا بر انتخاب شهردار بوده نمیشه انتظار ارائه عملکرد داشت و مطرح شدن این موضوعات در جلسه بیشتر حالت مباحثه و پیشنهاد داشت.

vahid جمعه , ۲۴ آبان ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۴

[quote=’یوسف شجاعی link’ pid=’2411′ dateline=’1384508966′]
به نظرم اون نکات مهمی که هدف از تشکیل جلسه بود در متن خبر آورده شده و این موضوعاتی که نقل قول کردید در درجه بعدی قرار داشت.در این موارد باید یه مدت زمانی از شروع به کار شورا بگذره تا اقداماتی که انجام شده رو بشه به مردم ارائه داد.اما چون تا الان وقت زیادی از شروع به کار شورای جدید نگذشته و بیشتر تمرکز شورا بر انتخاب شهردار بوده نمیشه انتظار ارائه عملکرد داشت و مطرح شدن این موضوعات در جلسه بیشتر حالت مباحثه و پیشنهاد داشت.
[/quote]
شاید منظورم رو بد رسوندم. من منظورم اصلا شورا نیست. من فقط منظورم نویسنده مطلب بود که کاش مفصلتر مینوشتند. همین اندازه که نوشتند هم دستشون درد نکنه.

بی خانمان جمعه , ۲۴ آبان ۱۳۹۲ - ۲۰:۴۲

کنترل سایت : متن توهین آمیز و تهدید آمیز که بدور از شان یک انسان متمدن است، ویرایش شد. در صورت تصمیم هیئت مدیره این کاربر برای یکماه غیرفعال خواهد شد.

vahid جمعه , ۲۴ آبان ۱۳۹۲ - ۲۳:۲۶

بی خانمان شاید بقیه ندیده باشند چی نوشتید، و من هم میتوانستم سر سری بگذرم. ولی دیدم شرط انصاف نیست، چون باید ببینیم کی منتقده و کی تخریب گر!

شمایی که گله داشتی، و خود را روشن فکر میدانی، روشن فکریتان را هم دیدیم. میخواهید نوشته ای که ویرایش شده را بگذارم تا همه به روشنفکریتان پی ببرند؟
شما در مطلبی که در مورد موسسه اندیشه بود، خود را جوان روشن فکر دانسته اید : “… چرا جوانان روشنفکر دیگر مانند ما که در جناح هستیم از جلسه اطلاعی نداشتیم …” ( به پاسخ : نتایج انتخابات هیئت مدیره و … مراجعه شود )
اگر قرار بود توسط امثال شما کار فرهنگی صورت میگرفت، وای به حال فرهنگ!
و دیدیم چگونه با شعور مردم بازی نکردید، شمایی که مدعی بودید من با شعور مردم بازی میکنم. شما در مطلب زیر از تهمت و بی احترامی گله داشتید و آنوقت خودتان چنین پستی مینویسید؟ ( مرگ خوبه ولی واسه همسایه؟ )
در مطلبی در مورد اداره آموزش و پرورش نوشتید : “وحید جان چرا با شعور مردم بازی میکنید؟از شما بعیده!!!متن این آقا پر از تهمت و بی احترامی نسبت به مسول قبلی نمایندگی می باشد…” ( به “پاسخ : انتقاد از اداره آموزش و پرورش جناح” مراجعه شود )

این دو مثال کافیست که بدانیم چه کسی ادعای روشن فکری میکند و در عمل چقدر خود را شایسته میداند و چه کسی از بی احترامی و بی ادبی متنفر است و خودش چقدر با ادب است!
مطلب شما مصداق بارز ضرب المثل دروغگو حافظه ندارد هم است. چون نوشته های قبلیتان را فراموش کرده اید.

این حرفها رو از من نپذیرید، ولی همین که شاید تلنگری باشد که به فکر اخلاق تخریبی و نه انتقادی خودتون باشید برای من کافیست.
موفق باشید

آسمان شنبه , ۲۵ آبان ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۷

وحید شرط انصاف این نیست که نظر یکی را پاک کنی و خودت با بی ادبی تمام بری جوابش را بدهی.
من خودم از منتقدین آمدن آقای مدنی برای شهرداری هستم.گزینه های بهتری شاید باشند.چرا باز هم به دنبال ایجاد تنش در جناح باشیم؟

vahid شنبه , ۲۵ آبان ۱۳۹۲ - ۱۸:۴۹

[quote=’آسمان link’ pid=’2411′ dateline=’1384612675′]
وحید شرط انصاف این نیست که نظر یکی را پاک کنی و خودت با بی ادبی تمام بری جوابش را بدهی.
[/quote]
نظر ایشون در واقع نظر نبود، توهین و تهدید بود که چون در مورد من هم نبوده، اختیارش دست من نیست. در مورد شخص سومی هست که امکان ندارد چنین بی ادبی هایی در سایت بماند ( مطمئنا قوانین سایت را میدانید ). در ضمن نه فقط من شاید خیلیهای دیگه هم متنش رو دیده باشند. ولی انتظار نداشته باشید شما بعد یک روز باز همان متن را دست نخورده ببینید. (اگر منظورتان آزادی بیان است، آزادی بیان به این نمگن ) اگر متن من از نظر شما “بی ادبی تمام” است، باید متن بی خانمان را میدید. تازه اصلا از شما قبول نمیکنم که متن من “بی ادبی” بوده که آنهم “بی ادبی تمام” باشد. چون من با نوشته های خودشان به خودشان پاسخ داده ام. البته قبول دارم شاید مخاطب به خاطر تناقضات حرفهای خودش که رو شده ناراحت شود، اما دلیل بر بی ادبی مطلب من نیست. تازه من با اسم واقعیم مینویسم، پس به فکر چیزی که مینویسم هم هستم. مطمئنم خود ایشون که مطلب رو نوشتن، جواب من رو بهتر درک میکنند.

علاوه بر اینها من گفتم اگر خود “بی خانمان” قبول ندارند، میتونم کپیش رو بذارم ( البته با حذف اسامی ).
اما به مصلحت نیست، چرا که این تنش آفرینی هایی که از اینجور حرف زدن ها ایجاد میشه و هیچ پایه منطقی نداره اصلا به صلاح شهرمون نیست. ولی میتونم برای کسی که شک داره به صورت پیغام خصوصی بفرستم ولی عمومی خیر چون نمیخواهیم اینجا محلی برای اینجور حرفهای بدور از منطقه بشه. ( برای شما “آسمان” هم پیغام خصوصی کردم متنشون رو که دیگه شک نداشته باشید )

abdollah_abi یکشنبه , ۲۶ آبان ۱۳۹۲ - ۲۲:۳۲

بگفته ی یکی از بزرگانی که اخیرا درمورد معرفی آقای مدنی برای شهرداری جناح اولین بار از طرف آقای رضایی باهاش حرف میزدیم؛ جدای از موافقت یا مخالفت با تناسب آقای مدنی با این موقعیت، مهم این است که نشانه هایی از نوعی تفاهم و ائتلاف بر منافع جناح از چنین پیشنهادی دیده می شود.

بنظرم شورا مهمتر از اینکه چه کسی را به عنوان شهردار انتخاب می کنه؛ منافع شهر و و تفاهم بر منافع منطقه و شهر براش از هرچیزی مهمتره و درچنین صورتی همه اختلاف ها هم شیرین و مفید میشه .

فعلا گزینه های دیگه رو خبری نداریم ولی این گزینه بنظرم حداقل از نظر توانایی و تجربه حائز این می توانه باشه که دوران خوبی رو برای جناح رقم بزنه.

آسمان یکشنبه , ۲۶ آبان ۱۳۹۲ - ۲۳:۴۴

آقای آبی شما هم مثل این که داری به آرزویت میرسی.آقای مدنی هر دوره تو انتخابات رای کمتری می آورند.من شهردار غیر بومی را به آقای مدنی ترجیح میدهیم.

محمد جباری دوشنبه , ۲۷ آبان ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۹

با توجه به این که اعضای محترم شورا فقط سه ماه برای معرفی شهردار فرصت دارند(در غیر این صورت طبق قانون شورا منحل میشه) و از این فرصت سه ماهه چیزی حدود دو ماه و ده روز گذشته است امیدواریم هر چه زودتر شهردار جدید معرفی بشه.
مطمئنا اعضای محترم شورا گزینه ی خوبی را انتخاب خواهند کرد.و شاید طولانی شدن انتخاب شهردار به وسواس و احتیاط اعضای شورا برای انتخاب یک شهردار خوب مربوط باشه.

abdollah_abi دوشنبه , ۲۷ آبان ۱۳۹۲ - ۲۰:۰۲

من تا حالا هیچ تعریف دقیقی از آرزو در ذهنم نداشتم و برای همین هم زیاد اهل آرزو و …. نیستم؛ ولی اگه اینطور که شما میگید این مورد مصداقی از آرزوی من باشه هم باید بگم قطعا اینطور نیست و بازهم نرسیدم به تعریف درستی از “آرزو” حتی با کمک شما دوست عزیز!!

vahid سه شنبه , ۲۸ آبان ۱۳۹۲ - ۹:۰۴
اعضای محترم شورا فقط سه ماه برای معرفی شهردار فرصت دارند(در غیر این صورت طبق قانون شورا منحل میشه)

چیزی که من قبلا شنیدم این بوده که اگر شهردار انتخاب نشه ( در مدت مشخص شده ) استانداری شهردار رو انتخاب میکنه، و اینکه شورا منحل میشه نشنیدم. شاید هم با یه قضیه دیگه اشتباه گرفتم ( چون اگر کسی برای شورای شهر کاندید نشه وضعیت مشابه بوجود میاد. شاید با این قضیه اشتباه گرفتم )
کسی اطلاع دقیقی نداره؟

محمد جباری چهارشنبه , ۲۹ آبان ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۵

در مورد این که شورا در صورت عدم انتخاب شهردار بعد از سه ماه در خطر انحلال قرار میگیره باید بگم این قانون وجود داره.من نتونستم از تو قانون شوراها اینو پیدا کنم.ولی لینک زیر این قانون تایید میکنه.(درسته دقیق نیست ولی توسط یکی از اعضای شورا یکی از شهرها به این قانون اشاره شده.)
http://www.farsnews.com/printable.php?nn=13920706001657

مطابق بند یک ماده ۷۱ قانون شورا نخستین وظیفه شورا پس از استقرار و رسمیت یافتن، انتخاب شهردار واجدالشرایط است که در تبصره ماده ۷۱ آمده که شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر با حکم وزیر کشور ابلاغ می‎شود.
در تبصره سه ماده ۷۱ آمده وزیر کشور و استانداران موظف هستند حکم شهردار معرفی شده را ظرف مدت ۱۰ روز صادر کنند در غیر این‌صورت رئیس شورا می‎تواند آن را عملیاتی کند.
در بخشنامه جدید مدت ۱۰ روز قید نشده اما متن دیگری در قانون و بخشنامه وجود دارد که فرصت شورا برای انتخاب شهردار قطعی پس از استقرار به مدت سه ماه است که اگر در این مدت برای شهردار حکم گرفته نشود، شورا منحل خواهد شد.

آسمان چهارشنبه , ۲۹ آبان ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۸

شما بهتره به جای قانون آوردن جواب پیغام خصوصی مردم بدی نه این که مردم را خر فرض کنی.قانون میگه جواب مردم ندادن نشانه ادم نبودنه.

بعد یک سوال از اعضای شورا این همه گزینه ی خوب وجود داشت چرا یک زن را به عنوان سرپرست انتخاب کردید؟مشکلات شهر روز به روز بیشتر میشود و یکی مثل چنگال خوش اینجا میگه ایشان توانایی شهردار شدن را هم دارند.
کدام توانایی؟دستپاک شش سال شهردار بود پدرش را درآوردید.حالا میایید از توانایی شهردار شدن یک زن هر چند با شخصیت حرف میزنید؟هر چه زودتر شهردار را انتخاب کنبد قبل ازاین که شهر ما به خرابه تبدیل شود.
بهترین گزینه برای شهردار شدن آقای رضایی هست.حداقل چندتا کار عمرانی میتونند انجام بدند.ولی آقای مدنی کی سابقه کار عمرانی داشتند؟مگر شهردار شدن مسخره است؟شهردار را میخوان از خودشان انتخاب کنند.بعد به جای
آقای مدنی یکی از اعضای ائتلاف میاد و شورا میشه.اینا میخوان هم شهرداری و هم شورا را در دست بگیرند.

vahid چهارشنبه , ۲۹ آبان ۱۳۹۲ - ۱۹:۱۰
بهترین گزینه برای شهردار شدن آقای رضایی هست.حداقل چندتا کار عمرانی میتونند انجام بدند.ولی آقای مدنی کی سابقه کار عمرانی داشتند؟مگر شهردار شدن مسخره است؟شهردار را میخوان از خودشان انتخاب کنند

طبق گفته دکتر درخشنده خود آقای رضایی اولین نفر پیشنهاد شهردار شدن آقای مدنی رو دادند، پس حتما خودشون تمایل ندارند شهردار بشوند. اجبار که نیست.

در مورد قسمت دوم حرفهاتون به دیگر دوستان محول میکنم که جواب بدهند و البته جوابش ساده است. اما من قصد ندارم به سوال شما پاسخ دهم. من میخوام سوال شما رو با یه سوال اضافه کنم و اونم اینکه اینطور که پیداست شما مدافع تمام و کمال آقای دستپاک هستید ( من منکر کارهای ایشون نیستم، ولی هیچ وقت مدافع شخص نیستم، اونم چه برسه مدافع مطلق و کامل کسی باشم ). آقای دستپاک قبل از شهردار شدنشون چقدر سابقه عمرانی داشتند؟ از این نظر تا جایی که من اطلاع دارم تقریبا برابرند ( مگر اینکه قبول کنید به خاطر نداشتن سابقه عمرانی پربار، آقای دستپاک گزینه خوبی برای شهردار شدن نبودند -بر طبق استدلال شما- ).

امیدوارم درک کنید که اینها نظر شخصی من نیست، بلکه با شیوه استدلال شما، استدلال آوردم. وگرنه حرف من چیزی غیر از اینهایی است که نوشتم و متاسفانه چون فضای آزاد بیان نظرات چندان وجود ندارد، به همین اندازه اکتفا میکنم.
ختم کلام اینکه من حس میکنم شما قضایای شخصی رو مایه نقدهاتون میکنید. اگر واقعا حس میشد از سر دلسوزی است، میشد از نقدهاتون حتی استفاده کرد، اما متاسفانه شما مدافع سر سخت یک نفر و مخالف سرسخت یک نفر دیگر هستید. چنین ویژگی آزادی فکر رو برای استدلال و گاها قضاوت حبس میکند. اگر منکر این موضوع هستید حرفهای من رو تصحیح کنید.

یه شوخی :

قانون میگه جواب مردم ندادن نشانه ادم نبودنه.

من که چنین قانون من در آوردی رو ندیدم، میشه لینکی، آدرسی چیزی بدین؟ 😉 چنین قانونی من ندیدم، ولی ضرب المثلهایی از قبیل جواب بعضیها خاموشیست و… رو شنیدم.

ekhlas چهارشنبه , ۲۹ آبان ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۱

کاربر اسمان. با اینکه روشن شدن ذهن آدمی مثل شما برام چندان اهمیتی نداره و با شناختی ک پیدا کردم گمون نکنم آنچنان جلایی هم پیدا کنه(با این تعصبی ک دارین!!!)(البته از کار خدا هیچی بعید نیس و ما به امیدش میشینیم پس:) ) ولی واقعا مشخصه فکرتون مال عهد بوقه!حداقل تو این زمینه. شما جوری گفتین زن ک آدمو به یاد دوران نمیدونم چند صدسال پیش میبره .تعریفی ک اونموقع از زن داشتند. من نمیخوام درس اخلاق بدم و بهتون ارزش زن رو بگم ولی مطمءن باشید در جهان امروز نقش زن اگه بیشتر از مرد نباشه کمتر هم نیست…. من خودم خییییلیها رو میبینم ک به قول شما زن هستند ولی بیشتر از یک مرررررررد کار میکنن و کارایی دارند.
چون وقت ندارم و فردا امتحان دارم نمیتونم خوب خوب جوابتون رو بدم و ذهنتون رو هر چند به اندازه یه اپسیلون روشن کنم در ابن زمینه
البته زیاد? هم برام مهم نیستا:) به همون دلیلی ک گفتم

آسمان پنجشنبه , ۳۰ آبان ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۶

وحید بهتره تو مسائلی که به تو ربطی نداره دخالت نکنی.من با تو نبودم که بدت اومده و از من قانون میخوای.من با کسی بودم که جواب پیغامم را نداده و به من تو پیغتمش توهین کرده.وقتی گفتن جسد تو بیا وسط.طرف خودش زبون داره
و میتونه حرف بزنه و از خودش دفاع کنه البته فکر می کنم ایشان ترسوتر از این است که بیاد جواب منو بده.

ekhlas من که نگفتم زن ها بدنند و ضعیف هستند.من گفتم یک زن نمی تواند الان شهردار جناح شود و موفق باشد.دلایلم را هم قبلا گفتم.این که به جای جواب منو دادن رفتی درستو خوندی بهترین کار را انجام دادی!

vahid پنجشنبه , ۳۰ آبان ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۱

[quote=’آسمان link’ pid=’2411′ dateline=’1385030794′]
وحید بهتره تو مسائلی که به تو ربطی نداره دخالت نکنی.من با تو نبودم که بدت اومده و از من قانون میخوای.من با کسی بودم که جواب پیغامم را نداده و به من تو پیغتمش توهین کرده.وقتی گفتن جسد تو بیا وسط.طرف خودش زبون داره
[/quote]
اول اینکه شما تعیین نمیکنید کی نظر بده کی نظر نده. دوما من قسمت هایی که مربوط به کسی دیگست رو همونطور که میبینید جواب ندادم. و فقط قسمت هایی که مربوط به بحث تاپیک هست رو جواب دادم، پس احترام خودتون رو نگه دارید.
سوما لطف کنید قبل از اینکه جواب من رو بخونید، پستی که خودتون گذاشتید رو خوب خوب بخونید! . نوشتید : “بعد یک سوال از اعضای شورا این همه گزینه …” و بعدش اون قسمتی که نقل قول کردم اومده، پس نگید از کسی که براش پیغام خصوصی فرستادین پرسیدین.

چهارما تو همین تاپیک من به بی خانمان تذکر دادم، بعدش بکی به غیر از بی خانمان اومد وسط ؟ که شما بودین. در صورتی که به من گفتید با بی ادبی تمام حرف زدم و بعد که پیغامشو برات فرستادم حرفمو تایید کردی. پس اگر جسدی بودی، اول شما بودی. 😉

در مورد سابقه عمرانی که کاملا مرتبط با تاپیک است حرف زدید، من هم در این مورد یه سوال از شما پرسیدم، فکر کنم بتونید جواب بدید.

اون قانون من در آوردیتون هم قبلش دقت کنید نوشتم “یه شوخی” و اصلا هم بدم نیومده و کسی ازت قانون نخواست، نمیدونم چرا چنین برداشتی کردی. شما قانونی نوشتید، گفتم آدرسشو بدید. چون جملتون بیشتر مزاح بود، منم یه شوخی دیگه بهش اضافه کردم، نیومدم جواب طولانی بدم که حس کردید عصبانی شدم یا بهم برخورده! 🙂

محمد جباری پنجشنبه , ۳۰ آبان ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۴

[quote=’آسمان link’ pid=’2411′ dateline=’1384955302′]
شما بهتره به جای قانون آوردن جواب پیغام خصوصی مردم بدی نه این که مردم را خر فرض کنی.قانون میگه جواب مردم ندادن نشانه ادم نبودنه.
[/quote]
[quote=’آسمان link’ pid=’2411′ dateline=’1385030794′]
البته فکر می کنم ایشان ترسوتر از این است که بیاد جواب منو بده.
[/quote]

جناب آسمان امان از دست بی اطلاعی و تندروی شما!!!
در مورد جواب ندادن پیغام خصوصی شما باید بگم اولا جای مطرح کردنش اینجا نبود که شما اومدین گفتین.اگه اسم افرادی را تو پیغام خصوصیتون نیاورده بودین پیغام خصوصیتون را اینجا میزاشتم تا بقیه قضاوت کنند جواب دادن میخواد یا نه.
ضمنا من دو تا از پیغام خصوصی هاتونو جواب دادم ولی وقتی آخرین پیغام خصوصیتون رو خوندم از جواب دادن پشیمون شدم.اون واژه هایی رو که به کار برده بودی ارزش هیچ گونه جوابی نداشت..
من از بقیه میپرسم.مگه هر کسی فقط مسءول مطال نوشته شده ی خودش نیست؟
کسی حاضره مطلبی رو که یک نفر دیگه نوشته بیاد منتشر کنه و عواقبشو هم به عهده بگیره؟
اونم با یک سری دلایل مسخره که فقط صدسال پیش شاید دلایل قانع کننده ای بوده باشه.
من به شما توهین کردم!!؟؟ا.
شما گفتین یکی از کاربران این سایت گفته ما اینو(منظورشون من بودم) آدم حساب نمیکنیم.و حتی متن پیغام خصوصی که این شخص برات فرستاده برام فرستادی(حالا همچین پیغامی بوده یا نه خدا میدونه.کلا حرفای شما اعتباری نداره).خب اگه واقعا همچیین چیزی نبوده که شما تهمت زدین که آدم اگه یه خورده وجدان داشته باشی به کسی تهمت نمیزنی.و اگه واقعا این فرد همچین حرفی زده و شما اومدین اینو گفتین این کارتون فقط بوی دو به هم زنی و تفرقه میده که آدم اگه یه خورده انسانیت و وجدان داشته باشه همچین کاری نمیکنه.
در جواب این کارتون من گفتم آدم باید مریض باشه که همچین کاری کنه..
شما چرا تو پیغام خصوصی هی بحث های قومیتی را پیش? می آوردی تا به قول خودت مطلبی علیه این دوستان مخالف و دشمن قوم من(بیشتر این دلایلتون شبیه عقاید قبیله ای چندصد سال پیش هست 🙂 ) بزارم.حالا اگه واقعا یک نفر گفته باشه آدم حسابش نمیکنیم باید فکر کنی بقیه اون افرادی که میدونم منظورت کیه منو آدم حساب نمیکنن؟اصلا منو آدم حساب نکنن شما چرا بدتون اومده؟شما چرا حرص و جوش میخورین؟یک نفر نظرشخصیشو گفته و زیاد چیز مهمی نیست(البته بازم میگم به حرفای شما اعتمادی نیست)
با این دلیل مسخرتون که اومدین بعدش توهین هم کردین من بیام مطلب شما را بزارم.البته دلایل دیگه ای هم آورده بودی که نمیشه گفت
در جواب این خواستتون هم گفتم خدا روزیتونو یه جا دیگه بده.
اگه منظورتون از توهین اینه که به شما گفتم مریض باید بگم دقیقا کار شما رو فقط یه آدم مریض میتونه انجام بده.
حالا یک شخص بنا به هر دلیلی اومده یه چیزی به شما گفته و شما هم اومدین پیغام خصوصیشو برای من کپی کردین
و از این جمله ی ((آدم حسابش نمیکنیم)) به این نتیجه رسیدی که اینا مخالف صد در صدی اون شخصی هستن که میخواین ازش دفاع کنین پس باید من مطلب شما رو? که به خاطر این دلایل مسخره ی قومیتی که بازم میگم شاید چند صد سال پیش تاثیر داشت و معلوم نیست هم چه توهین هایی به افراد دیگه کردی رو با مسئولیت خودم بزارم!!!!!(عجب استدلال منطقی!!!!)(این قسمت رو فقط خود جناب آسمان متوجه میشن? 🙂 )

خداییش اگه کسی پیاماتو ببینه فقط میخنده. 🙂 چون هیچ جاش به هم ربطی نداره. 🙂 و جملات پرتی تو پیامات هست.
خب من چجوری جواب شخصی مثل شما را بدم.فقط کم مونده بود فحش بدی تو پیغام خصوصیت.احترام خودتون رو نگه دارین.ما الان داریم تو قرن ۲۱ زندگی میکنیم نه قرن ۱!!!
دوست من الان دور و زمونه عوض شده.هیچ کس دشمن خونی کسی نیست.اگه بعضی وقتها انتقاداتی میشه هم از سر دلسوزیه.
من که به شما گفتم نمیخوام وارد این قضایا بشم ولی شما قصد داشتین با یک سری دلایل کاملا غیرمنطقی به زور یک کاری رو به من محول کنین و وقتی من قبول نکردین شروع کردین به توهین.و اگه باز هم اینجوری صحبت کنین هیچ کس جواب شما را نخواهد داد.
بله راست میگن جواب بعضی حرف ها خاموشیست.هر وقت دیدین داره به شما توهین میشه و بهتون زور گفته? میشه شما هم جواب ندین.این حق مسلم شماست.

این چیزا رو گفتم چون اینجا راحت اومدی و به من تهمت زدی که بهت توهین کردم.و جوابتو پبغام خصوصیتو ندادم.
من نمیتونم کل پیاماتو بزارم و اینایی رو که گفتم رو هم احتمالا کسی نفهمه چی به چیه و کسی که مطلبمو میخونه گیج بشه.ولی همین که میدونم خودت میفهمی من چی میگم برام کافیه.
در ضمن شما به من گفتین من ترسوتر از این حرفام که جواب شما را بدم.من اگه ترسی داشتم نمیومدم با اسم خودم عضو بشم و نظر بدم.فکر کنم واژه ی ترسو برای شما مناسب تر باشه که با اسم خودتون نظر نمیدین و میاین برای همه خط و نشون میکشین.

بعد یک سوال از اعضای شورا این همه گزینه ی خوب وجود داشت چرا یک زن را به عنوان سرپرست انتخاب کردید؟
[/quote]

در جواب این سوال شما هم باید بگم که طبق قانون کسی که به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب میشه باید از مجموعه ی خود شهرداری باشه(کارمند خود شهرداری باشه).

امیدوارم بفهمی دارم چی میگم.

abdollah_abi جمعه , ۱ آذر ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۶

درمورد بحث های این تاپیک لازم میدانم نکاتی رو تذکر بدم:

اول- احساس میشه بحث ها تا حدود زیادی به سمت شخصی شدن و موضوعات غیرمرتبط با این تاپیک پیش رفته. طبق قوانین سایت چنین انحرافی باید متوقف بشه و از کاربران خواهش دارم نسبت به ادامه ندادن این بحث ها در این تاپیک؛ کوشا باشند.

دوم- کاربر محترم “آسمان” در این زمینه بنظر میاد که همانند قبل سعی در تخریب و تضریب کاربران سایت و مدیران سایت دارند. طبق تحقیق اعلام میکنیم به مخاطبان محترم که: ادعاهای این کاربر درمورد یکی از کاربران دیگه که با زبان توهین و تهدید هم بیان شده، صحت ندارد و محکوم است و بیشتر به فعالیتهای سابق این کاربر برعلیه دیگر کاربران این سایت شباهت داره.

سوم- از کاربران عزیز خواهشمندم از این پس به نظرات خودشان در مورد موضوع این خبر بپردازند و از توجه به حواشی خودداری کنند. لازم به ذکر هست که درصورت انحراف دوباره تاپیک، موضوع قفل شده و نظرات غیرمرتبط حذف خواهند شد.

kaka جمعه , ۱ آذر ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۳

بچه ها خواهش میکنم به هم دیگه نپرین و جواب یک شخص بی صفت رو ندین.
آقایان آبی و پوریوسف و جباری مگه خودتون واقعا متوجه نیستین ایشون عمدا داره این کارارو میکنه.اول گیر داد به آقای آبی که داری به آرزوت میرسی.
بعد با آقای پوریوسف درگیر شد.مثل این که با آقای جباری هم در پیغام خصوصی درگیر بوده.و حتی به یکی تهمت زده و ابشونو ناراحت کرده و با زیرکی اومده بحث رو به این تاپیک کشونده.
و مطمءنا به قول آقای آبی میخواد همه رو با هم درگیر کنه.
من به شما قول میدهم ایشون از طرفداران آقای دستپاک نیستند و فقط دارن از این طریق ایشونو هم خراب میکنن.
جوابشو ندید.بزارین هر چی میخواد بگه.

محمد جباری جمعه , ۱ آذر ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۵

با عرض پوزش از کاربران اگه مطلب قبلی من زیاد ربطی به بحث تاپیک نداشت.
البته باید تاکید کنم من هیچ کدام از حرفای این شخص را باور نکردم و حتی در پیغام خصوصی هم با صراحت بهش گفتم که من حرفای شما را باور ندارم.چون ایشون قبلا یک جایی منو بیخود خطاب کرده بودند و فکر میکنند ما هم حافظه ای نداریم و این دفعه اومدن ابتدا از در دوستی وارد شدن.من تا قبل از این که ایشون اینجا به من اشاره نکرده بود و منو مورد خطاب خود قرار نداده بود نظراتم همه در مورد موضوع تاپیک بود.و همین طور مطمئنم هیچ یک از کاربران سایت در پیغام خصوصی که به ایشون فرستادن به من توهین نکردن(چون دلیلی برای این کار نیست و من در این سایت عضویت نداشتم که کسی بخواد چیزی بگه و امیدوارم مطلب قبلیم باعث ایجاد سوتفاهم نشه)ولی جناب آسمان حتی در جعل پیغام خصوصی هم ماهرند و فکر میکنند مردم بچه هستن و هر چیزی را باور باور میکنند.فقط تو مطلب قبلیم گفتم که من به حرفای شما اعتمادی ندارم و میدونم همچون چیزی وجود نداره ولی اگه هم واقعا وجود داشته این وسط به کاربر “آْسمان”ربطی نداره.در کل شاید من اشتباه کردم که جوابشونو دادم.و چون معتقدم آدم نباید اشتباهاتشو تکرار کنه بیش از این جواب ایشون رو نمیدم.البته من در مطلب قبلی هم سعی در روشن کردن ایشون در مورد انتخاب سرپرست شهرداری داشتم تا حداقل مطلبم کلا بی ربط به موضوع تاپیک نباشه!!!

بازم عذرخواهی میکنم بابت مطلبی که ربطی به تاپیک نداشت!

javdaneh جمعه , ۱ آذر ۱۳۹۲ - ۱۸:۵۲

سلام

بنظر من عقیل بهترین گزینه برای شهردار بوده هیچی کمتر از شهردار قبلی نداره

محمدرضا جمعه , ۱ آذر ۱۳۹۲ - ۲۳:۳۵

بعد یک سوال از اعضای شورا این همه گزینه ی خوب وجود داشت چرا یک زن را به عنوان سرپرست انتخاب کردید؟مشکلات شهر روز به روز بیشتر میشود و یکی مثل چنگال خوش اینجا میگه ایشان توانایی شهردار شدن را هم دارند.
[/quote]
اگر برایتان مقدور است یک مثال درمورد مشکلات روز افزون شهر بزنید تا با واقعیتهایی از دید شما نیز آشنا شویم.

control1 شنبه , ۲ آذر ۱۳۹۲ - ۰:۱۴

بحث تاپیک کاملا منحرف شده و قفل میگردد.

کاربران گرامی، برای بحث های متفرقه، میتوانند تاپیک جداگانه ای ( و در انجمن مربوطه ) ایجاد کنند و از بحث های غیرمرتبط در هر تاپیکی خودداری کنند.

نظرات بسته شده است.