کد خبر : 36
تاریخ انتشار : شنبه 2 شهریور 1387 - 14:18

باز باران با ترانه …

باز باران با ترانه …

باز باران با ترانه … این بار با ریتمی تند تر بارید. دیروز پس از کلی طوفان و گرد و خاک بارانی حسابی بارید. البته شهر جناح این بار کمتر از شهرها و روستاهای اطراف بارندگی داشت ، ولی در کل خوب بود. تصاویری از وارد شدن آب باران به سد هرنگ را از اینجا

باز باران با ترانه … این بار با ریتمی تند تر بارید.
دیروز پس از کلی طوفان و گرد و خاک بارانی حسابی بارید. البته شهر جناح این بار کمتر از شهرها و روستاهای اطراف بارندگی داشت ، ولی در کل خوب بود.
تصاویری از وارد شدن آب باران به سد هرنگ را از اینجا دانلود ( حجم ۱.۲ مگابایت ) کنید.
عکس هایی از بارندگی در هرنگ:

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 5 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۵
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
از بحرین شنبه , ۲ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۹:۳۵

خدا رو شکر راستی نرفتین سد جناح ببینین اونجا په خبره؟

vahid یکشنبه , ۳ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۳:۴۹

فکر نکنم خبری باشه. چون اگه خبری بود، حتما می گفتن.
اون طور که من خبر دارم ، بحرین بارون نمی آد؟ درسته؟

vahid یکشنبه , ۳ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۴:۰۵

البته این رو هم بگم که پل گرگو که دو روز قبل بارون اومد ، خیلی آب داشت ، ولی دیروز نه. دیشب هم بارون خوبی اومد و کلی ماشین ها رو سرویسی کرد? ;D . امروزا ماشین خاکی تو شهر نمی بینی. بیچاره کارواشیا.
فکر کنم این “چهل پسین” که می گن اینه. تقریبا هر روز بعد از ظهر ( پسین خودمون ) هوا ابری می شه و بعدش هم طوفان و گرد و خاک و بعد رعد و برق و بارون. بعضی روزا فقط بارون نمی آد ولی هوای ابری هر بعد از ظهر داریم.
امیدوارم بحرین هم بارون خوبی بیاد.

از بحرین جمعه , ۱۵ شهریور ۱۳۸۷ - ۲۱:۱۴

ما بیچاره ها در حسرت یه قطره ابیم که از اسمون بیاد :-[ولی بازم خیلی خوشحالیم که جناح بارون اومده

vahid پنجشنبه , ۲۸ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۶:۳۷
فکر کنم این "چهل پسین" که می گن اینه. تقریبا هر روز بعد از ظهر ( پسین خودمون ) هوا ابری می شه و بعدش هم طوفان و گرد و خاک و بعد رعد و برق و بارون. بعضی روزا فقط بارون نمی آد ولی هوای ابری هر بعد از ظهر داریم.

گفتم چهل پسین شده. ولی نه. حالا بارون نمی آد.

ما بیچاره ها در حسرت یه قطره ابیم که از اسمون بیاد Embarrassedولی بازم خیلی خوشحالیم که جناح بارون اومده

ان شا الله زمستون بحرین بارون خوبی بیاد. این همه آب دور و ورتون دارین? ;D برین حال کنید . ما که دور و ورمون همش بیابونه.

نظرات بسته شده است.