کد خبر : 444
تاریخ انتشار : دوشنبه 12 بهمن 1388 - 22:28

نقاشی همگانی مدرسه راهنمایی گله داری جناح

نقاشی همگانی مدرسه راهنمایی گله داری جناح

این نقاشی همگانی که در اولین روز بهمن ماه اجرا شد ، با استقبال دانش آموزان و هنرمندی آنان به پایان رسید. و در ادامه تصاویری از این کار گروهی را ببینید. (البته مال دو هفته پیشه? ;D ) متاسفانه در آخر، این پارچه های نقاشی شده به اداره ی آموزش و پرورش بستک فرستاده

این نقاشی همگانی که در اولین روز بهمن ماه اجرا شد ، با استقبال دانش آموزان و هنرمندی آنان به پایان رسید. و در ادامه تصاویری از این کار گروهی را ببینید.
(البته مال دو هفته پیشه? ;D )
متاسفانه در آخر، این پارچه های نقاشی شده به اداره ی آموزش و پرورش بستک فرستاده شد و احتمالا در انباری باشد? ;D پیشنهاد دانش آموزانی ( از جمله خودم ) مبنی بر اینکه این پارچه ها باید در حیاط مدرسه خودمان به نمایش گذاشته شود، رد شد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 2 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۲
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
ابا عبدالله سه شنبه , ۱۳ بهمن ۱۳۸۸ - ۱۲:۵۳

وحيد هميشه جار ميده ;D ;D كه وبسايتم بايد پيشرفت كنه . اين خودش يه پيشرفته . وقتي خانم ها هم بيان و اضافه شن و مطالب متفاوتي بزارن خود به خود پيشرفت بوجود مياد

vahid سه شنبه , ۱۳ بهمن ۱۳۸۸ - ۱۴:۰۰

به نظرم کار جالبی در مدرسه شون انجام شده ولی خوب بود که به جای انباری (!) اداره می ذاشتن تا بچه ها نقاشی های همدیگر رو ببینند و مطمئنا مدرسه رو قشنگ می کرد. ( البته باید بگم صنایع دستی که سال قبل از نمایشگاه انتخاب شدن رو هم در همون انباری ریختن و همه فکر می کردند برای نمایشگاه استانی بردن؛ اینو خودم دیدم )

وحيد هميشه جار ميده?  ;D ;D كه وبسايتم بايد پيشرفت كنه .

اولا من کی جار دادم؟/؟ دوما که پیشرفت که چیز بدی نیست؟/؟ سوما من همین که این سایت چند نفر رو دور هم جمع کنه برام کافیه.

نظرات بسته شده است.