رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث و نظرات شما پیرامون مصاحبه با عقیل مدنی - سری اول» شهردار
[عکس: titr-aghil-madani-90-12.jpg]

این تاپیک برای بحث، نظرات و سوالات شما در مورد "مصاحبه با عقیل مدنی، سری اول » ضعف اصلی آقای دستپاک در مدیریت و دوراندیشی است" که تمام بحث های مربوط به مصاحبه سری اول در این قسمت مطرح گردد.
 سپاس شده توسط seyed_h ، کدخدا ، ناظر سایت ، farshid.ahmadi ، yousof156 ، armena ، mohammad_p
اول از همه باید این کار شما را ستود خسته نباشید انشالله سر فرصت
klllllllllllllll
یک شخصیت محبوب و دوست داشتنی.چنین فداکاری که آقای مدنی انجام داده فکر کنم تو دنیا هم دومی نداشته باشه.کسی که به خاطر خدمت به مردم از زندگی خود گذشته و 12 سال از جوونیش گذشته.اگر مقایسه ای بین عکس 12 سال
پیش و الانش انجام دهیم به وضوح دیده میشود که چطور خرد و پیر شده است.به نظر من برای تقدیر از تقدیر از خود گذشتگی ایشان در این چند ساله میتوان تندیسی از ایشان را درست کردو در یکی از میدانهای شهر نصب کرد.
 سپاس شده توسط کدخدا ، yousof156
اولا باید از کسانی که این مصاحبه عالی رو ترتیب دادن تشکر کرد.
دوما باید از این مرد فداکار و گمنام که زندگی خود را وقف مردم کرده تشکر کرد .
هر چند ما مردم جناح معرفت تشکر کردن رو نداریم و هر کسی که کاری رو می کنه فکر می کنیم که وظیفه اونه اما امیدوارم نسل جوان و علمی ما چنین تفکری نداشته باشه و با کار ها و رفتارشون موجب دلگرمی ایشون بشن
برای بحث بعدی پیشنهاد می کنم در مورد راه خور از آقای مدنی سوال کنین
 سپاس شده توسط seyed_h ، کدخدا ، ناظر سایت ، yousof156
این مصاحبه موجب تعمیق فرهنگ پاسخگویی و اطلاع رسانی میشود و این بسیار برای جناح ارزشمند خواهد بود. امیدوارم ادامه داشته باشد.

ضمنا در پاسخ یکی از دوستان باید عرض کنم که در اول مصاحبه نوشته شده که در مورد راه خور هم صحبت شده و در آینده منتشر? خواهد شد
سلام.ممنون از مصاحبه خوبتون. ولی کاشکی میشد تو کارهای شهرداری به طور عملی تاثیر گذار بودین اقای مدنی. از ما یه تشکر اما اجرتون با خدا اقای مدنی.
 سپاس شده توسط ناظر سایت ، yousof156
ممنون از مصاحبه خوبتون
فکر نکنم تو کل منطقه یا اصلا تو استان کسی به فداکاری آقای مدنی باشه،خدا حفظ اش کنه اجرش هم با خدا
انشالله ما مردم قدر این مرد ایثارگر و صادق رو بدونیم
نقل قول:برای بحث بعدی پیشنهاد می کنم در مورد راه خور از آقای مدنی سوال کنین
دوست عزیز از نظرات خوبتون متشکریم. اما همانطور که اباعبدالله هم گفتن در متن مصاحبه قبل نوشتیم که سه قسمت است و در قسمت بعد که تهیه شده و به زودی هم منتشر خواهد شد در مورد "راه خور" است و تقریبا تمام سوالاتی که بین مردم متداول است مطرح شده است.
منتظر سری دوم مصاحبه (راه خور ) بمانید.
با تشکر از شما
لطفا در مورد بی ابی فجیع شهرمون هم بپرسید
همیشه تو جناح بی ابی هست ولی تو بستک حتی یه روز هم بی ابی نیست
 سپاس شده توسط yousof156

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان