کد خبر : 137
تاریخ انتشار : یکشنبه 30 فروردین 1388 - 13:08

جناح ميزبان ومركز دوره هاي فوتبال جام يادگاري به مناسبت نوروز ۱۳۸۸

جناح ميزبان ومركز دوره هاي فوتبال جام يادگاري به مناسبت نوروز ۱۳۸۸

بسم الله النور من قبل از هرچيز باسلام خدمت همه كاربران عزيز و بينندگان محترم مطلبم را اغاز ميكنم تيم هاي فوتبال چهار پنج گانه جناحي امسال هركدام با عنوان هاي مختلف دوره هاي فوتبال را به راه انداخته اند تيم فوتبال بهزيستي جناح طبق ان رسم هميشگي جام يادگاري شادروان مهندس فرهاد قادري را

بسم الله النور

من قبل از هرچيز باسلام خدمت همه كاربران عزيز و بينندگان محترم مطلبم را اغاز ميكنم

تيم هاي فوتبال چهار پنج گانه جناحي امسال هركدام با عنوان هاي مختلف دوره هاي فوتبال را به راه انداخته اند

تيم فوتبال بهزيستي جناح طبق ان رسم هميشگي جام يادگاري شادروان مهندس فرهاد قادري را امروز اغاز كرد كه تيم هاي شركت كننده در اين جام سرشناس و از تيم هاي مهم منطقه ميباشند

حضور تيم هايي از بندر لنگه و كنگ و بستك و …در اين دوره جاي خوشحالي وهمچنين تبريك و تشكر از مسئو لان اين تيم را دارد كه مسابقات جام فرهاد را اعتبار بخشيده اند

باشگا هاي تلاش و مهر نيز در محل استاديوم تلاش دوره اي را شروع ميكنند كه با حضور حدود ده تيم جناحي و غير جناحي برگزار ميشود

همچنين تيم گازال كه مفصل ان در پست قبلي توضيح داده ام

در كل جاي تشكر و قدرداني از همه برگزاركنندگان اين دوره ها را داريم كه به نوعي مركزيت فوتبال منطقه را به جناح بخشيده اند?

اميدواريم در صحنه هاي استاني هم بتوانيم? افتخار افرين باشيم

****مشكل فوتبال جناح در ان است كه چهار پنج تيم ما هر كدام داراي بازيكنان بااستعداد هستند? ولي در مجموعه تيم خود شايد نتوانند موفق باشند

به اميد موفقيت همه جناحي ها?

سبحانك ربك العزه عما يسفون? ? سلام علي المرسلين? ? ? والحمد للله رب العالمين

******اين را بگم من بخاطر وبلاگ جديدم كمتر تونستم به اينجا سر بزنم
خلاصه ببخشيد اينشالله? بتونم تو بحث ها شركت كنم

www.janahonline.blogfa.com

برچسب ها :

ناموجود