رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات شهر جناح را نشان دهید ( لطفا همه شرکت نمایید )+عکس
مشارکت شهروندان در بهبود خدمات شهری

شهروند گرامی! با همکاری و مشارکت خود ، در بهبود و پیشرفت مسائل شهر خود ار قبیل مسائل فرهنگی ، اجتماعی ، عمرانی و خدمات شهری اقدام نمایید .
در این زمینه شما عزیزان می توانید در این تاپیک با ارسال تصاویر مشکلاتی که در سطح شهر می بینید نسبت به اعلام آنها به مسئولین شهر جناح نسبت به رفع آنها اقدام نمایید .
البته در پورتال سایت شهرداری جناح نیز از شهروندان خواسته شده است نسبت به ارسال فایل تصاویر اقدام نمایند ولی از آنجاییکه در شهر ما تاثیر عیان از نهان بیشتر شده است می توانیم این را بهانه ای قرار داده تا اقدام فوری جهت رفع آنها را خواستار شویم .
پاسخ
 سپاس شده توسط مرد دانا ، abdollah_abi ، yousef_sh ، vahid ، محسوس
این ها هم برای شروع بد نیست
1 - تلنبار نخاله های ساختمانی در اطراف خیابان های ورودی و بعضا داخلی که منظره بدی در ذهن افراد خارجی خصوصا ایجاد کرده است ما که دیگه سالهاست می بینیم و عادت کردیم و البته ناتمام ماندن اینترلاک ورودی شهر بازهم معضلی شده است .
[عکس: %D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA%20%...%D8%AD.jpg]
2 - دومیش هم ناتمام ماندن کارهاست که امروزا خیلی به چشم میان یکیش هم همین که در محلی خطرناک باز هم کارها ناتمام مانده است
[عکس: %D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA%20%...D8%AD1.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط مرد دانا ، abdollah_abi ، yousef_sh ، سیاستمدار ، محسوس
در بحث جمع آوری نخاله های ساختمانی که شهرداری خیلی ضعیف عمل کرده وهیچ کنترلی رو اون نداره ونمیدونم آیا جایی رو برای ریختن این نخاله ها مشخص کردن یا خیر ولی من? صحنه های نظیر این عکسی که شما گذاشتید رو در همه جای شهر مخصوصا ورودی های شهر به شکلی زننده مشاهده کردم.
راجع به عکس دوم که در کل شهرداری کاری انجام نمیده که ناتمام بزاره،ولی در کلیت کارهای شهرداری میتونم به همین طرح تعویض سنگ های حاشیه خیابان که هم فرسوده هستن وهم اندازه اونها خیلی بزرگتر از اندازه استانداردشه اشاره کنم که فقط در قسمتی از خیابان جلو ساختمان شهرداری اجرا شده واون هم همینجوری نیمه تمام رها شد ودومی طرح رنگ زدن بلوار واماده کردن اون برای تعطیلات نوروز بود که به شکلی فجیع شاهد بودیم شهرداری از پس این کار هم بر نیومد واونو نیمه تمام رها کرد.
من از تعجب زبونم قفل شده ونمیتونم چیزی بگم.
در کل تمام فعالیت های شهرداری بدون شرح اند ولازم نیست راجع به اون ها توضیحی بدیم فقط کافیه ببینیم خودشون عملکرد شهرداری رو? برامون توضیح میدن.
پاسخ
 سپاس شده توسط abdollah_abi ، سیاستمدار ، mohammad_p ، محسوس
در مورد رانگ آمیزی بلوار ورودی یه نکته وجود داشت که من فکر میکنم هیچکدوممون در نگاه اول به اون توجه نکرده بودیم. من جالب بود دفعه اول که دیدم دلم خوش بود که بالاخره شهرداری یه فعالیت خوب رو شروع کرد. ولی بعد یکی از عزیزان به من گفت که آیا به این نکته توجه کردی؟ و بعد که گفت متوجه شدم که چقدر دیدم کوتاه بوده.

اینکه رنگ آبی که به سنگ جدول ها میزدن اصلا با رنگ سنگ فرش پیاده رو هاش سنخیتی نداشت. مثلا رنگ سنگفرش زرد و قرمز بود و رنگ سنگ بلوار آبی!!! . کلا از این نظر اصلا جالب که نبود هیچ, بلکه چهره نازیبایی رو به نمایش گذاشته بود
پس بهتر که متوقف کردند این نوع رنگ آمیزی رو!

من عکسشو به اتفاق دوستم گرفیتم اگه شد همینجا قرارش میدم.
پاسخ
 سپاس شده توسط مرد دانا ، yousef_sh ، سیاستمدار ، mohammad_p ، محسوس
درسته.رنگ جدولها جالب نیستند.البته رنگ جدولهای جلوی شهرداری خوب هستن.ولی از جایی که رنگ آبی شروع میشه توو ذوق میزنه.
نکته دوم اینه که چند وقت پیش در روزهایی که مسابقات جام فرهاد انجام میشد در ورودی خیابان بهزیستی(سر چهارراه به طرف استادیوم) صحنه ای را دیدم که خیلی برام جالب بود: و اون اینکه اتوبوس حامل بازیکنای یکی از تیم ها برای عبور از آب نمایی که که در اول خیابان وجود داره با مشکل برخورده بود.مسافرها اومده بودن پایین و اتوبوس مجبور بود به شکل مورب از این آب نما عبور کنه.که این مسئله خودش دقایقی باعث اختلال در رفت و آمد در این مسیر شد.
البته این بار اول نیست که این اتفاق رخ میده و ماشین های سنگین و به خصوص اتوبوس ها برای عبور با مشکل مواجه میشن و? اگه این آب نما به این شکل باقی بمونه آخرین بار هم نخواهد بود.هرچی باشه این خیابان قرار بود ورودی راه خور باشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط مرد دانا ، abdollah_abi ، vahid ، سیاستمدار ، mohammad_p ، محسوس
اقای شجاعی به نکته ی خوبی اشاره کردین اون اب نما یا هرچی که اسمش هست یکی از خلاقیت های شهرداریه که باید در کتاب رکورد های گینس ثبت کرد.
برای اولین بار نمیدونم کی بود ولی اونو تازه درست کرده بود اتوبوس تیم خلیج فاریس بندر لنگه میخواست رد بشه که چنان اتوبوس گیر کرد که دوتا تایر جولوش همینجوری تو هوا مونده بود.این اب نمااز اون زمانی که درست شده مشکل ایجاد کرده بخصوص برای اتوبوس های حامل بازیکنان تیم های غریبه برای شرکت در جام فرهاد.
دیگه با وجود اون چهار راهی که تا حالا دوتا کشته داده وبازم کسی حاضر نیست اونجا یه میدا ن درست کنه واون آبنما که بارها سپر ماشین هارو از جا کنده(مخصوصا پراید)آیا بازم باید بگیم شهرک مروارید یا بهتره بگیم شهرک مرگ.
پاسخ
 سپاس شده توسط abdollah_abi ، vahid ، سیاستمدار ، yousef_sh ، mohammad_p ، محسوس
من با مرد دانا موافقم باید در تقاطع خیابانهای بهزیستی و فرهنگ و آزرم یک میدان درست کنن و همین در تقاطع چرخ و فلک ودوباغ و تقاطع بازارچه و امام شافعی و فرامرزان این همه جاهای خطرناکه.
از سفر اخیرم به جنه چندین مشکلاتی دیدم چون: برکه های زشت شده از نوشته ها > کوچه و خیابانهای تاریک > اسفالت نا تمام در خیلی از کوچه ها > اسفالت خرااااب خیابان آزرم > تیر های برق غیر منظم > درواهای پر آشغال >>>>>>>> وخیلی نازیبایی های دیگر
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammad_p ، vahid ، مرد دانا ، abdollah_abi ، mohammad ، سیاستمدار ، yousef_sh ، d.beckham
ضمن تشکر از شما که به حرف های بنده صحه گذاشتین باید بگم در شهر ما آنقدر مشکلان وکمبود وکاستی ها زیاد شده که لنز چشم های ما تنها اون مواردی رو که خیلی بزرگن میبینه،مثل درست کردن میدان در تقاطع جلو دفتر خدمات ارتباطی که دوتا کشته دادیم و عملا با انجام ندادن این کار داریم با جون مردم بازی میکنیم.
شما راست میگین ظاهر شهر خیلی خرابه ولی باور کنید وقتی کسی به همچون مشکل بزرگی رسیدگی نمیکنه چه انتظاری داشته باشیم به کار های حاشیه ای بپردازه.

باید به آقای شهردار بگم:
ما از طلا بودن پشيمان گشته‌ايم مرحمت فرموده ما را مس كنيد!
پاسخ
 سپاس شده توسط سیاستمدار ، vahid
جناح یه شهربی در پیکره وماهم دراین شهرهیچ سهمی نداریم جزاینکه ازتخریب کردن همدیگرخوشحال باشیم شورابااون وعده های عملی نشده اش وشهرداری بااون شهردار پرکارش نمیدونیم طفلکی ساعت خواب هم داره توخواب کارانجام میده . :34:
بایدبگوییم به این سوال جواب داد که بودجه سال گذشته شهرداری صرف چه کاری درجناح شده است؟میزانش چقدربوده؟البته باید اعدادواقعی بیان شود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط محسوس
خیلی از چهارراهها وکلا بگم تقاطعها در جناح واقعا اصولی نیست خیلی خطرناک ساخته شدن امیدوارم براش فکری بشه چون جون خیلی ها در گرو این کاراست
پاسخ
 سپاس شده توسط armena ، yas

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان