رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر جدید در اعضا هیئت مدیران سایت جناح آنلاین انجام شد
جناح انلاین: بدنبال وقوع پاره ایی مسائل و درخواست یکی از مدیران سایت جناح آنلاین برای کناره گیری از هیئت مدیریت سایت, نظرسنجی و رایزنی با مجموعه 7نفره مدیران آغاز شد.

پس از تجمیع نظرات و بحث و تبادل نظر و طبق رای اکثریت اعضا با کناره گیری موقت آقای وحید پوریوسف از مجموعه مدیریتی سایت جناح آنلاین موافقت بعمل آمد و بدینوسیله مجموعه مدیران سایت جناح آنلاین به 6 نفر کاهش یافت.

لازم به یادآوریست که راهبرد پیشین سایت , همچنان و با قوت بیشتر ادامه خواهد داشت .

هیئت مدیره سایت جناح آنلاین ضمن تشکر و قدردانی از فعالیت پرثمر آقای پوریوسف طی دوران مدیرت فردی و جمعی و اگرچه بعد از این کناره گیری آقای پوریوسف را در مجموعه تصمیم گیری خود نخواهد داشت, اما همچنان از تجربه و نظرات مشورتی ایشان در تصمیم گیری های خود استفاده خواهد کرد.
 سپاس شده توسط vahid ، mohammad_p ، farshid.ahmadi ، ترنم
ممنون از همه.

دقیقا با اینکار اتفاقا فعالیت های سایت افزایش خواهد یافت و خود من هم بیشتر از قبل ولی بعنوان یک کاربر عادی فعال خواهم بود و عضو هیئت مدیران نبودن دلیلی بر نداشتن فعالیت نمیشه. انشالله سایت با این مدیران خوبش بتونه در دستیابی به اهداف خیلی سریعتر پیش بره.
انشالله تابستون با اتمام فصل امتحانات و کنکور دوستان انشالله سایت فعالتر هم بشه و من هم سعی میکنم مطالب بیشتری رو بنویسم.

به امید پیشرفت جناح.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان