رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اقاي جباری شايعات واقعيتها و واقعيتها شايعات...
بسم الله الرحمن الرحيم

انتخابات مجلس كه كم كم شروع ميشد .اقاي جباري و اقاي حسيني? دو نامزد تلاش براي راهيابي به مجلس انجام دادند
شايعات از هر دو سو شنيده ميشد(تغيير مذهب---خانه هاي چهارفصل) و هردو در حد شايعه ايي شايد باقي بماند

اما مدتي قبل در مجله نداي اسلام (مجله دارالعلوم اهل سنت زاهدان)در اخرين شماره چاپ شده تا امروز سه نامه از فراكسيون اهل سنت مجلس چاپ كرده بود
يك نامه (نامه اصلي )را چاپ كرده و اعضاي مجمع نمايندگان اهل سنت را زير هم نوشته بود كه ((به زودي به صورت عكس در سايت ميگذارم))) هيچ نامي از اقاي جباري به عنوان نماينده مردم اهل سنت (بندرلنگه-بستك وگاوبندي يا پارسيان) و يكي ازنمايندگان اهل سنت به ميان نيامده بود؟؟؟؟؟؟؟

اين براي بنده شخصا خيلي دل ازردگي به وجود اورد و بسيار جاي سوال شد
در حالي كه چنين شايعاتي وجود دارد? اينگونه مسائل درست نيست كه به وجود ايد

درباره اين مطلب از همه كاربران خواهش ميكنم و حتما ميخواهم در حد توان نظر خود را بگويند

من حتما در اولين فرصت چون مجله در اختيارم نيست عكس اين نامه را ميگزارم چون نامه امضا شده در مجله وجود دارد به همراه تمام اعضا فراكسيون نمايندگان اهل سنت مجلس كه
از اقاي جباري ميخواهيم در اولين فرصت جواب اين سوال را بدهند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اقاي حسيني رييس اين فراكسيون هم بوده است

****نامه ها در خصوص مصوبه شوراي عالي انقلاب فرهنگي در خصوص مدارس ديني اهل سنت
? ? ? ويران كردن مدرسه علوم ديني اهل سنت زابل و هتك حرمت قرآن و كتاب هاي ديني
? ? ? اعطاي مجوز در خصوص مسجد جامع اهل سنت تهران و احداث ان

در پايان از همه كاربران ميخوام حتما? نظر بدن و بگم در اولين فرصت عكسهاي مربوط را ميگذارم

خدايا چنان كن سرانجام كار? ? ? ? ? كه تو خشنود باشي و ما رستگار
آينـــه نمايد چو زيبـــا در خيــــــــال? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? بينديشــی چــو آب زلال
آن ظَـــن بِـــــه از اين ســادگیست? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? راه چاره همواره يكیست
چاره آن است كه آينه را شكستن? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? راز آيـنه را ز آيـنه جستن
من هم اين موضوع بسيار مهمی كه اشاره كرديد را قبلا شنيده بودم و چندان هم دور از ذهن نمی دانم.
من با شنيدن اين موضوع متاسف شدم .برای كه ؟ برای آنان كه آينه را ديدند و نپرسيدن چرا ؟ چرا اين همه زيبا؟ مگر اين ، اين نيست كه در دست من است؟ اين نيست كه مرا می نماياند و گاهی هم بعضی از عيب ها را نمايان نمی سازد؟ مگر اين چيست؟ يعنی خود هيچ عيبی ندارد؟ بشكن تا بدانی. نه? . نمی خواهد بشكنی. پس چه كنی؟ تنها يك بار پشت اين قضيه را نگاه كن. ببين آينه آيا از آن طرف هم زيباست؟ آيا او دو رو نيست؟ آيا باز هم می گویی آينه زيباست؟ اگر آن براقی ، آينه است، آن سياهی هم آينه است. اين دو را نمی توان جدا ساخت. پس می گوييم ، اين طرف و آن طرف اند كه? آينه است. حال اگر انسان چنين باشد ،چه؟
اما آنسان و آينه، يك تفاوت عمده دارند. آينه راست گوست، دروغگو نيست. شايد كمی بهتر جلوه دهد، اما عنوان يكيست. آينه هم براقیش را می پذيرد و هم سياهی جيوه را. اما انسان چه؟ انسان می پندارد در همه چيز از اطراف خود برتر است. اين عين حقيقت است. اما شايد انسان آن نباشد كه بايد باشد. اگر انسان از آينه برتر است كه جای هيچ شكی نيست، چرا آينه راستگوتر است؟ چرا دروغ نمی گويد؟ اگر انسان ، انسانی به معنای انسان باشد و نه تنها آدم، از همه مخلوقات برتر است. اما اين انسان است كه گاهی در اين امر كه شكی در آن نيست ، مشكوك می شود. همان كه زشتی خود را به زيبایی می آرايد، يعنی حاضر نيست مانند آينه بدیهايش را نيز بپذيرد.

اميدوارم كه سر شما را به درد نياورده باشم. درست است كه مثال هایی زدم تا با مقدمه حرف ها را بگويم، اما عقيده دارم گاهی حرف های غير مستقيم ديدی كلی تر به انسان می بخشد و اثری بهتر و پايدار تر از سخن رك و گاها تند بر ذهن آدمی می گذارد.

- در پايان برای تمام دوستان آرزوی سعادت و خوشبختی دارم -
و در آخر بيت زيبایی كه دوست عزيز جناب شيخ آورده اند را دوباره تكرار می كنم كه چقدر زيبا و آرامش بخش است.
خدايا چنان كن سرانجام كار? ? ? ? ? كه تو خشنود باشي و ما رستگار

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان