رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.:: جناح آنلاین 4 ساله شد! ::.
تولد چهارسالگی سایت رو به کسایی که این چهار سال براش زحمت کشیدن تبریک میگم،و هدیه ای جز شعر روشایسته تقدیر از این سایت وعواملش پیدا نکردم.

تورا ، توراچه بنامم ؟ عزیزجان باشی

گلی به سرسبد یار ودوستان باشی

تورا ، تورا چه بگویم ؟ درخورنامت !

که چون ستاره درخشد عنوان زیبایت

بخواهد هرکه دلت رابه غم بیازارد

خدا تیـاش سر تیغ و تیـــر? وا دارد !

همیشه خواهانم شادی شهر زیبایت

به روز باد وب و نکته های جانانت

تیام جان دل ما غصه دار ، دائم بود..

از آشناییتان غصه های او چون دود ؛

زدوده گشت وکمی شادشد دراین ایام

سپاس شده توسط vahid ، abdollah_abi ، abdollah_ahmadi ، mohammad_p
دوستان چرا به من تبریک میگید، به همه کاربران باید تبریک بگیم.
نقل قول:اما راه راحت تر این هستش که ابتدا متنی که می خواهید نقل قول کنید را کپی کرده و بعد از بین گزینه های ویرایش گزینه ی " قرار دادن نقل قول را انتخاب کنید .
و همچنین در هر مرورگری فقط برای یک نقل قول میتونید روی نقل قول بالای هر پست راست کلیک کرده و open in new tab یا open in new window رو بزنید.
هر سوالی بود در انجمن انتقادات پیشنهادات مطرح کنید.
ممنون
 سپاس شده توسط mohammad_p
خدمت همه کاربران عزیز تبریک عرض میکنم. در این مدت اگر پیشرفتی مشاهده شد نتیجه همدلی و همراهی همه دوستان ما بود گرچه اشکالات کم نیست. اون کسی موفق هست که به آینده بیشتر از غم خوردن برای گذشته فکر بکنه . ما در این سایت فرصت ها رو برای آباد کردن فرداها استفاده خواهیم کرد با الهام گرفتن از گذشته و به کارگیری تجربه های ارزشمندی که کسب شد.

باز هم چهارسالگی سایت رو تبریک میگم ,به امید موفقیت همه عزیزان .
 سپاس شده توسط mohammad_p
(۳ام تير ۱۳۹۱، ۱۵:۵۷)وحید link نوشته: دوستان چرا به من تبریک میگید، به همه کاربران باید تبریک بگیم.
نقل قول:اما راه راحت تر این هستش که ابتدا متنی که می خواهید نقل قول کنید را کپی کرده و بعد از بین گزینه های ویرایش گزینه ی " قرار دادن نقل قول را انتخاب کنید .
و همچنین در هر مرورگری فقط برای یک نقل قول میتونید روی نقل قول بالای هر پست راست کلیک کرده و open in new tab یا open in new window رو بزنید.
هر سوالی بود در انجمن انتقادات پیشنهادات مطرح کنید.
ممنون
بعد از دو سال بالاخره موفق شدم? Smile
مرسی از شما
با سلام
قبل از هر چیز از سایت خوبتون تشکر میکنم
امیدوارم همشه موفق باشین
علی از کوهیج

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان