رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاخير دوباره شهرداري در پرداخت حقوق كارگران زحمت كش جمع اوري زباله
شنیده ها حاکی از اینه که حدود 5ماه پیش این بندگان خدا پول گرفتن و تا امروز هم انگاری فی سبیل الله کار میکردن.نمیدونم کجای قانون نوشته که یه شرکت پیمانکار باید حقوق پرسنلشو از جیب بده .شاید همبشه یکی دو ماه حقوق کارمنداشونو از جیب بدن ولی 5? یا 6 ماه یه امر محاله.
حالا در هر صورت شهرداری جناح که به قول خودشون بودجه یک میلیار و خورده ای داره دیگه لنگ چندرغاز هزینه ی جمع آوری زباله که نباید باشه.

پس به این ترتیب طبق نظر من میخوان هرطور شده پیمانکار رو عوض کن !!!!!!!!!!
امیدوارم اینقد که به فکر حقوق کارگران شهرداری هستن دوستان ، به فکر خم شدن کمر این عزیزان هم باشن و هرجایی که دیدن آشغال نریزن .
 سپاس شده توسط farshid.ahmadi ، mohammad ، abdollah_ahmadi ، vahid ، armena ، عجب ، yas ، mohammad_p ، yousef_sh
(۲۱ام مرداد ۱۳۹۱، ۱۳:۲۱)محمدرضا link نوشته: شنیده ها حاکی از اینه که حدود 5ماه پیش این بندگان خدا پول گرفتن و تا امروز هم انگاری فی سبیل الله کار میکردن.نمیدونم کجای قانون نوشته که یه شرکت پیمانکار باید حقوق پرسنلشو از جیب بده .شاید همبشه یکی دو ماه حقوق کارمنداشونو از جیب بدن ولی 5? یا 6 ماه یه امر محاله.
حالا در هر صورت شهرداری جناح که به قول خودشون بودجه یک میلیار و خورده ای داره دیگه لنگ چندرغاز هزینه ی جمع آوری زباله که نباید باشه.
سو تفاهم نشه از نظر قبليم يه موقع . تو نظر قبلي نوشته بودم 6 ماه كه الان پرسيدم گفتن 2 ماه شركت موظف هستش از جيب بده . كجاي قانونش رو نميدونم ولي اين طور كه معلومه تو قرار داد نوشته شده دو ماه شركت بايد از جيب پول بده ( يعني اگه شهرداري پول نداد يه موقع )
[font=arial]چراهمش به شهرداربرچسپ زدید .......؟
چرااسمی ازشورانمیاد مگه شورا شهردارانتخاب نمیکنه ؟
چرارییس شوراازشهردارحمایت میکنه؟
چرا.........فعالیت های شهرداربه کدام پیمانکارتحویل داده میشه؟
چراخیابان جلومغازه مربوطی سریع درست شد؟
چراپاساژاقای تاتوره درست نشد؟
چرابه جوانان زمین نمیدن؟
:banghead:
آیافعالیت های شوراوشهردارکه دربرگه ای درمسجدمارکه توضیح شدتوجه کرداید؟
چرا.............................؟
(۲۲ام مرداد ۱۳۹۱، ۱۳:۰۴)23510 link نوشته: [font=arial]چراهمش به شهرداربرچسپ زدید .......؟
چرااسمی ازشورانمیاد مگه شورا شهردارانتخاب نمیکنه ؟
چرارییس شوراازشهردارحمایت میکنه؟
چرا.........فعالیت های شهرداربه کدام پیمانکارتحویل داده میشه؟
چراخیابان جلومغازه مربوطی سریع درست شد؟
چراپاساژاقای تاتوره درست نشد؟
چرابه جوانان زمین نمیدن؟
:banghead:
آیافعالیت های شوراوشهردارکه دربرگه ای درمسجدمارکه توضیح شدتوجه کرداید؟
چرا.............................؟
ببينيد فعلا بحث اصلي سر زبالست . همگان ميدانند وظيفه جمع اوري زباله بر دوش شهرداريست نه شورا يا ... (گذشته كه شهرداري نبود بر عهده شورا بود )
خيلي از سوالاتتون واقعا مسخرست (مثل اين :چراخیابان جلومغازه مربوطی سریع درست شد؟ )
خوب جواب چرا هاتون رو ميتونين خودتون برين دنبالش از شوراها بپرسين ( ايا واسه ديدن شورا ها مشكلي دارين ؟ يعني ان ها را در جامع نميبينيد ؟)
و در اخر بگم جواب اين سوالتون كه? چرابه جوانان زمین نمیدن؟ اينو بگم الكي جوش نيارين اول تحقيق كنيد بعد چرا چرا كنيد .? زمين به جوانان داده اند و مرحله اي ديگر هم در راه هست كه خيلي از جوانان ثبت نام كرده اند .
چقدر ناراحت کننده و درد آوره که می شنویم شهردار یک شهر، حقوق نه یک ماه و دو ماه بلکه پنج ماه کارگرای زباله شهرش رو پرداخت نکرده. الان ماه رمضونه و هزینه های مصرفی خانواده ها در این ماه چند برابر می شه اما کارگرای زباله هنوزحقوق پنج ماه قبلشون رو نگرفتن. با یه حساب سرانگشتی ساده میشه پرسید که اینا الان حقوق چند ماهشون رو بگیرن که در? وهله اول بتونن بدهی های ماههای قبلشون رو تسویه کنن ثانیا چیزی برای خانواده شون در روز عید تهیه کنن؟ آخه این کجاش انصافه که یک شهردار تا این حد نسبت به کارگراش بی تفاوت باشه اونم کارگرایی که روزانه چندین ساعت بین زباله و بوی تعفن به سر می برن تا ما و از جمله شخص اقای شهردار یک لحظه بوی زننده و نا مطبوع زباله خونه هامون رو احساس نکنیم؟ اگه انسان یک ذره تو دلش رحم بود،اگه یک ذره شرمندگی این کارگرای زحمتکش بی ادعا جلو زن و بچه هاشون براش اهمیت داشت،? اگه یک ذره حس می کرد در مقام یک شهردار کمترین کاری که می تونه بکنه پرداخت به موقع حقوق ناچیز کارگرای زباله شه، مطمئنا این کارگرا به چنین روزی نمی افتادن که تازه بعد از چندین ماه عدم دریافت حقوق اونم تو ماه رمضون و قبل از عید دست به اعتصاب بزنن. ای کاش شهردار محترم یه لحظه خودش رو جای این کارگرا می ذاشت تا ببینه چه جوری داره اینها رو زجرکش می کنه.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
لطفا زود قضاوت نکنید دوستان....
دیشب با شهردار نشستی داشتیم که ان شا الله موضوعات مطرح شده و سخنان آقای دستپاک رو بزودی در سایت قرار خواهیم داد.
 سپاس شده توسط عجب ، عقاب ، صلح
آقا چرا؟
1-جوش اوردی شمادرموردزباله تحقیق کنیدبعداحرف بزنید.
2-درمورداسفالت چون مزایای ان به شخصی خاصی میرسد
3-زمین <هرفردی چه مدت صبرکندتازمین درخواست کند
4-اقای شهردارچون نتونستن این زمینبدست بیارن ازدادن مجوزخوداری می کنند[si
ze=10pt][/size]
 سپاس شده توسط عجب ، عقاب
(۲۳ام مرداد ۱۳۹۱، ۱۱:۵۶)23510 link نوشته: آقا چرا؟
1-جوش اوردی شمادرموردزباله تحقیق کنیدبعداحرف بزنید.
2-درمورداسفالت چون مزایای ان به شخصی خاصی میرسد
3-زمین <هرفردی چه مدت صبرکندتازمین درخواست کند
4-اقای شهردارچون نتونستن این زمینبدست بیارن ازدادن مجوزخوداری می کنند[si
ze=10pt][/size]
اولا جوش نياوردم برادر !
حرفاتون درست . هر نوع انتقاد و هر نوع سوالي كه مي خواهيد بكنيد بريد بكنيد ! چرا هاي شما مربوط به شهرداري و شوراست ربطي به من و سايت نداره . من هم فقط راه حل نشونتون دادم گفتم خواستين جواب سوالاتون رو بدست بيارين برين پيش خودشون .
در مورد بند 4 هم? حرفي ندارم و شايد ويرايش شود .
در مورد بند 1 هم بگم تحقيقات رو انجام دادم و ناسلامتي خودم اين مطلب رو نوشتم . ميدانم به كارگران زحمت كش ظلم ميشود .? ميدانم كه? 5 ماه حقوق نگرفتن يعني چه . ميدانم بايد شهرداري پول بدهد و نمي دهد .? از همه دانسته ها به كار بردم و به اين نتيجه رسيدم? به كارگران? ظلم ميشود .?
فقط يك نكته رو بگم اگر من رو متهم نكنيد به دفاع از شورا . اون هم اينه كه بگم تقسيم و واگذاري زمين بر دوش شورا نيست . طرح ملي هستش كه هر چند يك بار در كل كشور بر گذار ميشه . ان شا الله كه به همه جوانان زمين برسه و بتونن يه خونه اي بسازن . كيه كه مخالف زمين? دادن به جوانان است كه من مخالف باشم ؟? مطمئن باشيد پيغام هاي شما به گوش شورا ميرسانم و من هم ميخوام خواسته همه مردم بر اورده بشه ولي نمي كنن يا نميشه .
به هر حال دوست عزيز? با كمي ارام تر ميتوانيد به جواب? سوال هايتان برسيد و مطمئن باشيد در اين جا سوالاتتون رو مطرح كردن ، براي شما جواب نمي شود . تنها راهي كه به شما گفتم ميتوانيد با شورايان و شهردار تماس داشته باشيد و جوابتان را دريافت كنيد .
موفق و پيروز باشيد همشهري عزيز
 سپاس شده توسط صلح
باز این شهردار شروع کرد به کله مردم پر کردن و سر مردم شیره مالیدن من میگم تنها راهش اینه که زباله های دم در خونه ها و مغازه هامون رو بر داریم و بگذاریم? درست دم در خونه? شهردار یا دم در شهرداری تا ببینه چه حالی میده. والسلام ختم کلام. :021:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان