رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرات شما پیرامون مطلب "شرح کامل دیدار مدیران سایت با شهردار جناح"
با تشکر از تمامی کاربران محترم سایت بدینوسیله میتوانید نظرات و دیدگاه های خود را در مورد مطلب دیدار مدیران سایت جناح آنلاین با آقای دستپاک شهردار جناح در این موضوع مطرح نموده و در بحث های مربوط به آن شرکت نمایید.

برای مشاهده مطلب فوق الذکر کلیک کنید: شرح کامل دیدار مدیران سایت جناح آنلاین با آقای دستپاک, شهردار جناح + تصاویر

سپاس شده توسط armena ، mohammad_p
دست شما درد نكنه .
افرين بر شما كه به خاطر مردم اطلاع رساني ميكنيد .اميدوارم مردم هم قدر دان شما زحمت كشان باشند .
با تقدیر وتشکر از هیئت مدیره وبچه های پرتلاش جناح آنلاین که زحمت این مصاحبه رو کشیدن.
همچنین ممنون از آقای شهردار که بالاخره به مردم جناح افتخار دادن وپاسخ بسیاری از انتقادات ومشکلاتی رو که وجود داره دادن.

[size=10pt][b]من متن مصاحبه رو کامل خوندم اما اونگونه که باید، به مسائل پاسخ داده نشده یا اگه پاسخ دادن یه پاسخ سطحی وروتینه.
در مورد بوستان شهرجناح که در حال ساخته بنده کار آقای شهردار رو قبول دارم ،حتی میگم به روند توسعه وتجهیز پارک سرعت هم بخشید،مدت زیادی مردم شهرماروزهای تعطیلی رو در روستاهای اطراف به سر میبرن واین کار با وجود سرمایه هایی که شهرما در اختیار داره زیاد جالب نیست. ما باید تلاش کنیم ساکنین روستاهای اطراف رو بکشیم اینجا تا به رونق وآبادی بیشتر شهر کمک کنه.

[size=10pt][b]باید بگم ایستگاه آتش نشانی که وقتی جایی آتیش میگیره به موقع حضور پیدا نکنه یا اگه بیاد هم تانکرش خالی باشه که فایده ای نداره،البته به خاطر این اشاره کردم که شما میگین از ظاهر سازی وزیبانشون دادن ظاهر در عین بی توجهی به باطن بیزار هستین.
این موضوع دقیقا مصداق بارز همینه.ماشین شهرداری قبلا راننده ای داشت که راننده آمبولانس هم بود واین موضوع که واگذاری بیشتر شغل ها در شهر ما ربطی به صلاحیت نداره هم که یه موضوع تکراریه.امیدوارم یه راننده خوب ویه شغله برای این کار پیدا کرده باشین.

در مورد پل اتخان باید بگم تاخیر بیش از اندازه بوده وبیشتر به توقف کامل شباهت داره تا تاخیر.
شهرداری هنوز با هیچکدام از صاحبخانه های که ساختمانهاشون باید برای ادامه ساخت جاده تخریب بشه به توافق نرسیده،حتی با چند نفر اصلا هیچ گونه صحبتی نشده،مطمئنا زمانی که دوباره کار ساخت پل آغاز بشه پس از مدتی دوباره به این مشکل خواهیم رسید ودوباره توقف.
چسبندگی بتن بیشتر به یه جوک شباهت داره تا دلیلی برای توقف کار زیرا تکنولوژی امروز اجازه مشکل آفرینی در این مسائل رو نمیده واگه شما سری به شرکت عمران بتن جناح بزنید دقیقا مشاهده میکنید که از یخ برای پایین اوردن دمای بتن استفاده میشه.
این عکس مربوط به دو سال پیشه،آیا تغییر محسوسی رو در این عکس مشاهده میکنین؟

[عکس: %5B777777.jpg]

جناب آقای شهردار بنده شخصا یادم نیست شما هیچ جایی رو در جناح حتی کوچه هارو آسفالت کرده باشین وبه قول خودتون نهضت آسفالت رو پیاده کرده باشین،اگر هم بوده برمیگرده به مدت ها پیش،آیا به نظر شما شهرداری بودجه لازم برای ترمیم بلوار ورودی شهر رو نداره؟یا وقت کافی برای انجام این کار نداره؟اصلا ماشین های شهرداری الان کجان؟
به نظر من مشکلات این طرح فراتر از کم کاری یا مشکلات جویه.

در مورد مدیریت شهری هم باید بگم اگه این هماهنگی بین شهرداری اداره آب فاضلاب یا مخابرات یا هارگان دیگه ای وجود نداره بهتره که در شهرداری بسته بشه،چون شهرداری کلا با این حرف شما میره زیر سوال.
مثلااگه دولت بخواد تو یه شهر مترو بزنه حتما سرخود اینکار رو انجام میده وشهردار صبح وقتی از خواب پا میشه میبینه شهرشو شخم زدن،این کارها باید با هماهنگی شهرداری صورت بگیره ودر غیر این صورت شهرداری میتونه از شرکت مورد نظر شکایت کنه.

در مرد سیستم جمع آوری زباله هم میشه به کمبود شدید سطل های زباله اشاره کرد،علاوه بر کمبود سطل های زباله بزرگ مخصوص جمع اوری پسماند منازل،سطل های کوچکی هم باید در معابر نصب بشه.ما باید قبول کنیم هنوز فرهنگ مناسب برای استفاده درست از این سطل ها رو نداریم ومعمولا خیلی از این سطل ها براثر اتش زدن زباله درونشون ذوب شدن.
درمورد پرداخت نکردن قبض عوارض شهرداری هم باید بگم که مردم وقتی از روند جمع اوری زباله راضی نباشن مطمئنا پولش رو هم پرداخت نمیکنن.
البته فکر نمیکنم در شهرهای دیگه اینجوری پول لازم رو جمع کنن زیرا با پرداخت نکردن این مبلغ متعاقبن عکس العملی از سوی شهرداری صورت نخواهد گرفت.پس باید برای این مسئله چاره ای اندیشید.

آقای شهردار آیا تا بحال به پارک محله ای واقع در انتهای خیابان بیست دستگاه سری زده اید؟اگر مربوط به شهرداری نیست چرا آن را از شخصی که داشت به این باغ رسیدگی میکرد گرفتید واگر مربوط به شهرداری است ولی پارک نیست چرا دوتکه وسیله بازی در اون قرار دادید؟
این پارک الان باوجود داشتن دکلی بلند فاقد هیچگونه روشناییه ومعمولا به پاتوق عده ای خاص تبدیل شده واینطور که بنده شدنیدم مزاحمت هایی رو هم برای ساکنین داشته.از شما تقاضا میکنم وقتی دارین شهر رو بازدید میکنین یه سری هم به اون پارک بزنین.(در آینده حتما در مورد این پارک مطلبی خواهم گذاشت).

آقای دستپاک روابط عمومی شهرداری یه چیزی از ضعیف ضعیف تره وهزینه ای که شما کردید هم حتما بابت اینترنت یک مگابایتیه که نمیدونم به کجای کار شهرداری میاد.
این سایت باید یک نفر مسئول داشته باشه تا حداقل یه سری کلیات مربوط به طرح های شهرداری وهزینه ها وزمان شروع واتمام طرح ها رو حداقل بشه در سایت شهرداری پیدا کرد.
اگر هم هیچ گونه حرفی برای زدن از جانب شهرداری وجود نداره این هم خودش یه مبحثیه......[/b]
[/size]

آقای شهردار مراسم تجلیل از کنکوری ها هم یه مراسمی مثل نارنجی پوشان وعبدالمالکی وتجلیل از بازنشستگان وتجلیل از بانوان و..... هست(البته برگزاری این گونه مراسم ها هم در جای خودش تقدیر وتشکر داره).
فکر میکنم هزینش هم خیلی بیشتر از این مراسم های که تا حالا گرفتین نباشه با این تفاوت که برگزاری مراسم تجلیل از برگزیدگان دانشگاه ها بیشتر از شهرداری انتظار میره تا برگزاری مراسماتی که بیشتر جنبه تبلیغ داره تا تقدیر.
مطمئنا آموزش وپرورش و خیرین هم کمک خواهند کرد ولازم نیست شهرداری به تنهایی این کار رو انجام بده،امیدوارم در آینده بیشتر به جوانان وافتخار آفرینان وآیندگان شهرمون فکر کنیم.

سپاس شده توسط mohammad_p ، ahmadtatoreh
اقاي مرد دانا . كمي اغراق نكردين در مورد خيابان پلي ؟? تو عكس كه خودمم گذاشتم? ميبينيم دو باند خاكيه ولي الان يك باند اسفالت شده ها .
باز اغراق ديگر ! هر چند از كار هاي شهرداري راضي نيستم ولي دوست ندارم كسي به نا حق متهم بشه .? كي ميگه زمان دستپاك كوچه ها اسفالت نشده ؟
قبل از اين كه به شهردار ميگين يه چرخي تو جناح بزنه اول خودتون يه چرخي تو جناح بزنين بد نيست
بيشتر کوچه های آسفالت شده مربوط به زمان تصدی مهندس هاشمی? میشه،البته اگه منظورتون کنار مسجد کاظم وچند کوچه خاص دیگه است بله،این کوچه ها رو آقای دستپاک آسفالت کردن.
اماآیا این نهضت آسفالته؟آیا آسفالت کردن این چند کوچه دلیل رسیدگی نکردن به آسفالت بلوار ورودی وخیابان های اصلیه؟

بله آقای جناحی،اگه درست به تصویر نگاه کنین ومقایسه کنین تفاوت هایی رو احساس میکنین.با توجه به اینکه طرح ساخت جاده در این قسمت بیش از سه ساله که آغاز شده آیا تا به حال نباید بیش از این پیش میرفت؟تاحالا 3 خانه که در مسیر بودن تخریب شده وتا انتهای مسیر بیش از 5 یا 6خانه مانده واینطور که شما گفتید در این چند سال یک باند نیز آسفالت شده پس:
دست کم برای تخریب هر خانه یک سال زمان نیاز دارد وبرای آسفالت باند دیگر هم1 سال زمان(البته باندی که آسفالت شده نصف مسیر هم نیست)باتوجه به تعداد خانه ها ومسیر طولانی که مانده انشالله تا7یا8سال آینده در این مسیر رفت وآمد خواهیم کرد.

از اینکه بنده اغراق کردم متاسفم،اینبار خود مطلب را ادا کردم واز هیچ آرایه ای هم استفاده نکردم ولی شرمنده در کل همان است که بود وزیاد تغییری نکرد.
 سپاس شده توسط mohammad_p ، ahmadtatoreh
آقای دستپاک...
لطفا از کلمات و واژه های زیبا و انحرافی در جهت توجیه عملکرد خود استفاده نکنید.خواهشی که از شما دارم اینست که یک بار دیگرتمامی? مطالبی را که در سایت عنوان کرده اید مرور کرده ، وجدانتان را قاضی کنید و پس از آن بی پرده خود را مخاطب قرار داده که آیا واقعا راست گفته اید؟متاسفانه در هر موضوع که سخن رانده اید جز مطالبی سطحی و سروته کنده و آمیخته به دروغ چیز دیگری نیست.تنها کاری که طی این مصاحبه خواسته ایدانجام دهید این است که به بهانه های مختلف ازمشخص گردیدن واقعیت اصلی ممانعت کنید و آن? این است که شما در امور مربوط به موضوعات نامبرده شده در مصاحبه وهمچنین? موارد دیگر که به آنها اشاره ای نشده است دچار ضعف شدید مدیریتی می باشید.مدیریت صحیح ،کار می خواهد، برنامه می خواهد ،دلسوزی می خواهد ،که صد افسوس هیچیک از این فاکتورها در شما مشاهده نمی شود.
در یک کلام ،شما با این مصاحبه مردم یک شهر را به تمسخر گرفته اید.
 سپاس شده توسط مرد دانا
کلا نظر من هم اینه که سطحی بود!
زیاد به چیزی اشاره نشده بود
و اگر حسابش کنیم باز انتظار خیلی بیشتری میره از شهرداری
 سپاس شده توسط مرد دانا
آقای عبدالله احمدی ،میشه توضیح بدید چطور پس از شنیدن حرفهای آقای دستپاک? و دیدن نظر من راجع به عدم پرداخت چند ماهه حقوق کارگرا به این نتیجه رسیدید که "لطفا زود قضاوت نکنید"؟!
(۲ام شهریور ۱۳۹۱، ۲۲:۰۵)مرد دانا link نوشته: بيشتر کوچه های آسفالت شده مربوط به زمان تصدی مهندس هاشمی? میشه،البته اگه منظورتون کنار مسجد کاظم وچند کوچه خاص دیگه است بله،این کوچه ها رو آقای دستپاک آسفالت کردن.
اماآیا این نهضت آسفالته؟آیا آسفالت کردن این چند کوچه دلیل رسیدگی نکردن به آسفالت بلوار ورودی وخیابان های اصلیه؟
.
البته امار دقيق ندارم كجا ها اسفالت شده .ولي باشه ميرم امار دقيق ميگيرم .
خيابان گازال و بهزيستي . محله شيخان . اسفالت كوچه حسن بغياري و تو اون محله كامل . كوچه احمد زيني . دور پارك محله قبله . كوچه نانوايي محمد چشم شده . كوچه بغل خونه داريوش كارگر و يك خيابون جلو تر . كوچه بغل مدرسه فرشادي .? كوچه منتهي به خانه خليل لنگه اي . جلو خانه عبدالرحيم حامدي و پشت منزل الياس جوكار .
? اين هايي كه من خبر دارم . پس امار بيشتر از اونيه كه شما ميگين .
اگه خوب به مصاحبه توجه كرده باشين خواهيد فهميد كه كوچه ها را بر اسفالت بلوار وردي را ترجيح دادن و امسال ميخوان اسفالت كنن /
شماتمام کوچه هایی که آسفالت شده رو نام بردین.من هم نگفتم که هیچ کوچه ای آسفالت نشده،بلکه گفتم بیشتر کوچه های آسفالت شده در زمان تصدی آقای حاتمی بوده.
جلو خانه عبدالرحیم حامدی با پشت خانه الیاس جوکار هم که یکی است.خیابان بهزیستی وگازال هم کوچه به حساب نمیاد جناحی عزیز ودر ضمن قضیه آسفالت کردن این دو خیابان خودش یه قضیه مفصلیه ویه جورایی شهرداری مجبور شد آسفالت کنه.محله شیخان وکوچه آقای زینی هم بهتره من چیزی نگم.
کنار مدرسه شرفایی رو هم که از واجبات بوده.
برای بار سوم میگم که بنده نگفتم آقای دستپاک جای رو آسفالت نکردن،من میگم تعداد کم خیابان ها وکوچه های آسفالت شده دلیل رسیدگی نکردن به خیابان های اصلی نمیشه.
در ادامه سعی میکنم تصاویری از گودال هایی که در آسفالت خیابان های اصلی به دلیل عدم رسیدگی ایجاد شده رو توی سایت بزارم تا شما متوجه بشین داشتن آسفالت خوب در خیابان های اصلی بر آسفالت کردن هر کوچه پس کوچه ای اولویت داره.
 سپاس شده توسط mohammad_p

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان