رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صعود دوندگان بهزیستی جناح به استان
دوستان عزيز ، اقا وحيد به طور مفصل همه چيز رو توضيح دادن .لازم نيست بريم به مسائل حاشيه اي !
مسائل حاشيه اي اختلافات بين دو تيم بيشتر ميشه . (ولي همه از خدا شونه كاري كنن دو تيم گازال و بهزيستي با هم همكاري كنن ) .
نه آقا فرشید همه از خداشون نیست وگرنه تا حالا با کارهای گازال برا ارتباط بهتر اوضاع بهتر شده بود ما هم میگیم تا همه بدونن که چه کسانی مهد تفرقه وکینه هستن به قول واقعیت تلخ
هر واقعیتی حاشیست اینو همه بدونین تا ما اومدیم دهن وا کردیم گفتن حاشیه درست میشه باشه تا همه بفهمن ...
درویشی را دیدم شتابان میدویدگفتم:کجا؟ گفت:مراسم عزا? گفتم: کی مرده؟ آهی کشید وگفت: حقیقت ...!!!
دوست عزيز ، جناب محسوس ، من فوتبالي نيستم و نه از گازال ميدانم و نه از بهزيسيتي . اگر مسئولين گازال براي روابط بهتر گام برداشته اند افرين بر نيت پاكشان و اگر مسئولين بهزيستي همكاري نكرده اند هم بايد بگم متاسفم !? ولي اين رو اضافه كنم مسئولين محترم سايت هيچ گونه تبعيضي براي گازال يا بهزيستي يا هر باشگاه ديگري قائل نيستند . جالب تر ان است كه شما منتقد هستيد كه چرا مطلب اقاي فولادچنگ چرا نرفت تو تيتر سايت . اينو بگم مطلب اقاي فولادچنگ يك نظر شخصي بوده و اين مطلب يك خبر موثق هستش . بين اين دو تفاوت هاي بسياري زياد است . چه بسا مطالب زيادي در مورد گازال تو تيتر رفته و مطالب بهزيستي هم تو تيتر رفته . سايت جناح انلاين هيچ گونه تبعيضي قائل نشده كه شما ناراحت شين . اميدوارم تونسته باشم قانعتون كرده باشم . مسئولين سايت خود را بي طرف قرار داده اند و به وضوح ميتوان ديد. افرين بر مسئولين سايت در اين زمينه .
 سپاس شده توسط ekhlas
در باره اون مطلب که معترض بودم هنوز هم اعتراض دارم ولی لینبار اقا وحید در باره لایک یا تشکر یه توضیح دیگه داده به من داده بود ک متاسفانه خودشون اومده بودن دقیقا مثل من به این موضوع واقای پناه خورده گرفته بودن
نقل قول:درویشی را دیدم شتابان میدویدگفتم:کجا؟ گفت:مراسم عزا? گفتم: کی مرده؟ آهی کشید وگفت: حقیقت ...!!!

فکر کنم به خاطر تشکر کردن من از خوشحالی سکته کرد ! :72:

این مطالب خبریه امیدوارم بحث ها در انجمن خاص خودش مطرح بشه .
آقای پناه منظورم حقیقت واقعی هست نه این کاربر عضو
اقا فرشید بحث گازال وبهزیستی نیست بحث دو تا مورد شبیه به همه حالا هر چی باشه من گفتم چرا مطلب بهرام نرفت تو تیتر اون موقع به من جواب دادن چون جز مصاحبه ما نبوده واز سایت دیگه ای آوردیم حالا یه موضوع دیگه ک نوشته بر گرفته از فلان سایت رو گزاشتن تو تیتر من به این معترض شدم که چرا این مطلب که بر گرفته شده از سایت دیگری هست وتوسط خود شما هم جمع اوری نشده? ومنبعش نیستید رفته تو تیتر >خب این توجیهی بود که خودشون کردن من هم دیدم که این هم شباهت داره واعتراض کردم(لااقل میتونستند ننویسن برگرفته از فلان سایت تا مشکلی پیش نیاد) پس اصلا بحث بر سر گروه خاصی نیست فقط اعتراض بنده به دو موضوع مشابه بود همین
اول اینکه ببخشید دیر شد برای جواب دادن به سوالا، چون از دیروز دانشگاه شروع شده و نه وقت و نه امکانش رو داشتم بیام سایت.

همانطور که گفتم، این مطلب خبریه و هر گونه ابهامی که از پست قبلی براتون باقی مونده رو تو انجمن انتقادات و پیشنهادات مطرح کنید که متاسفانه اینجا شده پر از پست ها نامربوط.

برای همین این بحث رو خودم در یک تاپیک جداگونه با عنوان "آیا سایت در قبال بهزیستی و گازال بی طرف است؟" ایجاد کردم و جواب محسوس خان و دیگر دوستان اونجا مشروح داده خواهد شد.

و امیدوارم این تاپیک قفل بشه و ادامه بحث اونجا پیگیری بشه.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان