کد خبر : 1608
تاریخ انتشار : دوشنبه 13 شهریور 1391 - 14:14

صعود دوندگان بهزیستی جناح به استان

صعود دوندگان بهزیستی جناح به استان

به گزارش جناح انلاين به نقل از? وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی بهزیستی جناح : امروز عصر شنبه مسابقان دو میدانی شهرستان در ۵ماده در بستک برگزار شد که جوانان بهزیستی با ۹شرکت کننده صاحب مقام شدند.نفرات برتر به شرح ذیل میباشد: ۱۰۰متر:دور اول(کیوان خردمند۱۲٫۰۷ ،? علیرضا یوسف پور۱۲٫۳۶ ،محمد زراعتی۱۲٫۹۰) – دور نهایی(محمد

به گزارش جناح انلاين به نقل از? وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی بهزیستی جناح :
امروز عصر شنبه مسابقان دو میدانی شهرستان در ۵ماده در بستک برگزار شد که جوانان بهزیستی با ۹شرکت کننده صاحب مقام شدند.نفرات برتر به شرح ذیل میباشد:
۱۰۰متر:دور اول(کیوان خردمند۱۲٫۰۷ ،? علیرضا یوسف پور۱۲٫۳۶ ،محمد زراعتی۱۲٫۹۰) – دور نهایی(محمد زراعتی۱۲٫۳۳ ، کیوان خردمند ۱۲٫۳۷ ، علیرضا یوسف پور۱۲٫۵۱) در نهایت محمد زراعتی و کیوان خردمند و علیرضا یوسف به ترتیب اول تا سوم شدند
۲۰۰متر:محمد زراعتی۲۵٫۴۳(اول) ، حافظ ملا۲۶٫۳۹(دوم) ، علیرضا یوسف پور۲۷٫۰۸(سوم)
۴۰۰متر:احمد ارشدی ۱٫۰۴٫۰۸(اول) ،محمد زینی ۱٫۰۴٫۹۰(دوم) ، حافظ ملا ۱٫۱۷٫۴۴(سوم)
۸۰۰متر:احمد ارشدی۲٫۳۲٫۸۳(اول) ، حسام مروت۲٫۴۴٫۶۸(دوم) ، شهاب آبرفت۲٫۴۷٫۳۵(سوم)
۳۰۰۰متر:ماجد محمودی۱۱٫۴۲٫۴۸(اول) ، یوسف صابریان۱۲٫۵۸٫۸۶(دوم)
*نفرات برتر به مسابقات استانی عازم میشوند

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 19 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱۹
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
حقیقت سه شنبه , ۱۴ شهریور ۱۳۹۱ - ۵:۳۰

به گزارش جناح انلاين به نقل از? وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی بهزیستی جناح 😕 اینجاست که وقتی مطلب آقای فولاد چنگ رو جز تیتر اخبارتون نمیکنید ما گله مند میشیم مگه این از سایت بهزیستی بر نداشتین چرا رفته تو تیترتون ولی مطلب آقای فولاد چنگ رو نزاشتین وگفتین باید جز مصاحبه های خودمون باید باشه واقعا که شرم اوره اینجاست که معلوم میشه شما خالص نیستید واز گروهی طرفداری میکنید

d.beckham سه شنبه , ۱۴ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۰:۰۲
به گزارش جناح انلاين به نقل از? وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی بهزیستی جناح :? اینجاست که وقتی مطلب آقای فولاد چنگ رو جز تیتر اخبارتون نمیکنید ما گله مند میشیم مگه این از سایت بهزیستی بر نداشتین چرا رفته تو تیترتون ولی مطلب آقای فولاد چنگ رو نزاشتین وگفتین باید جز مصاحبه های خودمون باید باشه واقعا که شرم اوره اینجاست که معلوم میشه شما خالص نیستید واز گروهی طرفداری میکنید

من مدیر یا عضو هیئت مدیره نیستم ولی فک کنم این دو موضوع فرق دارن باهم ،این یه خبریه که کاملا درسته و اتفاق افتاده و گازال و بهزیستی نداره و چون بازیکنان باشگاه بهزیستی مقام آوردن سایت باشگاه هم اسمشونو نوشته ،حالا بازیکن هر تیمی ک باشن اون تیم قاعدتا باید اعلام کنه دیگه !! ولی مطلب آقای فولادچنگ یه سخنی از یه شخص که ب تصمیم خودش نوشته و اینجا هم پخش شد ! بازهم نمیدونم یعنی یادم نمیاد که اون مطلبو کی گذاشت ،عضو هیئت مدیره یا یه کاربر عادی ؟؟
و اگه مطلب آقای فولادچنگ ب تیتر نرفت ،مطلب آقای رضایی رفت؟؟ (ولی بازهم مطلب آقای رضایی ب هدف پاسخ دادن بود)
حالا بقیه ک بیشتر میدونن نظر بدن بهتره
تعصب الکی نداشته باشین این مطلب ربطی به بهزیستی و گازال نداره ،نمیدونم ک بازیکنان گازال شرکت کردن یا نه ولی فکر کنم شرکت نکرده بودن،اگه بازیکن گازال بود بینشون سایت گازال هم مطمئنا اعلام میکرد و اینجا هم مینوشتن به گزارش سایت بهزیستی و گازال 🙂

محسوس سه شنبه , ۱۴ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۴:۲۴

قانون این سایت برا ما اینجوری تعریف شده من کار به گازال و بهزیستیش ندارم به همه این جوونا تبریک میگم ولی این مشکل شماست ومن با حقیقت موافقم شما چون نوشتید برگرفته از سایت فلان پس نباید جز تیتر اصلیتون باشه مطلب آقای فولاد چنگ هم توسط آقای پناه اگه اشتباه نکرده باشم گرفته شده بود که میتونست تو سر تیتر باشه ولی به دلایلی که آوردن وقانونی که از سایت برا ما تعریف شدحق ندارن این مطلب رو تو سر تیتر بزارن باز هم تبریک میگم به این جوونای جویای نام و آرزوی توفیق دارم برای دست اندر کاران این سایت

vahid سه شنبه , ۱۴ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۹:۵۴

[quote=’حقیقت link’ pid=’2030′ dateline=’1346720425′]
به گزارش جناح انلاين به نقل از? وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی بهزیستی جناح 😕 اینجاست که وقتی مطلب آقای فولاد چنگ رو جز تیتر اخبارتون نمیکنید ما گله مند میشیم مگه این از سایت بهزیستی بر نداشتین چرا رفته تو تیترتون ولی مطلب آقای فولاد چنگ رو نزاشتین وگفتین باید جز مصاحبه های خودمون باید باشه واقعا که شرم اوره اینجاست که معلوم میشه شما خالص نیستید واز گروهی طرفداری میکنید
[/quote]
با عرض پوزش اینقدر نقدتان بی اساس و بی دلیل بود که ابتدا نخواستم جواب بدم ( چون هر کسی دو سه ماه این سایت رو پیگیری میکرد، هیچ وقت چنین حرف هایی نمیزد چون میداند که تهمت و دروغ است ). ولی بعد که دیدم متاسفانه جناب “محسوس” و آقای پناه از این نظر تشکر کردند، گفتم وقتی کاربران و عضو هیئت مدیره سایت اینقدر اطلاعاتشان محدود باشد ( با وجود اینکه از مخاطبان قدیمی سایتند ) ، شما که دیگر حق دارید. این شد که تصمیم گرفتم پاسخی کوتاه (!) بدم تا بدانید.

جناب “حقیقت” من نمیدانم چقدر از اطلاع رسانی و سایت ها و … با خبرید و همچنین چقدر پیگیر جناح آنلاین هستید. اما قابل توجه شما اینکه اولا شما نوشتید «مطلب آقای فولاد چنگ رو جز تیتر اخبارتون نمیکنید» می شود بگویید کدام خبر؟ مطلب “تاخر فرهنگی” ( که البته فکر کنم به تیتر هم رفت، دقیقا یادم نیست ) یا “قرارداد ننگین” خبر بودند؟! یا نظر یک شخصی؟
دوما این خبر “صعود دوندگان بهزیستی جناح به استان” خبری صحیح و مهم بود و جای تعجب بود اگر به تیتر نمی رفت. ولی نظرات شخصی یک نفر میتوانست به تیتر برود و میتوانست نرود و در هر صورت جای تعجب نبود.( و بدانید هیچ ربطی به باشگاه گازال و بهزیستی ندارد )

قابل توجه شما میتوان گفت نسبت اخبار و مطالب در مورد باشگاه گازال به تنهایی بیش از ۷۰ درصد به نسبت تمام باشگاههای دیگر است. همین الان هم دقت کنید در قسمت تیتر “عکسی از تیم جوانان گازال جناح” که فقط حاوی یک عکس بیشتر نیست به تیتر رفته. یا “پاس به عقب»مروری برعکس های قدیمی فوتبال شهرجناح” که فکر کنم مربوط به باشگاه گازاله هم به تیتر رفته ( نباشه هم فرقی نمیکنه، در هر صورت تو تیتر هست ) . یا وقتی که گازال به لیگ برتر صعود کرد چقدر خبر در موردش نوشته شد و به تیتر رفت و در آخرین مورد “قرعه کشی لیگ برتر استان انجام شد / گازال در اولین بازی به مصاف جبل می رود” به تیتر رفته که تا چند روز و هفته دیگه هم میتونید ببینید که در تیتر هست.

قانون این سایت برا ما اینجوری تعریف شده من کار به گازال و بهزیستیش ندارم به همه این جوونا تبریک میگم ولی این مشکل شماست ومن با حقیقت موافقم شما چون نوشتید برگرفته از سایت فلان پس نباید جز تیتر اصلیتون باشه مطلب آقای فولاد چنگ هم توسط آقای پناه اگه اشتباه نکرده باشم گرفته شده بود که میتونست تو سر تیتر باشه ولی به دلایلی که آوردن وقانونی که از سایت برا ما تعریف شدحق ندارن این مطلب رو تو سر تیتر بزارن باز هم تبریک میگم به این جوونای جویای نام و آرزوی توفیق دارم برای دست اندر کاران این سایت

اشتباه می فرمائید. قانون سایت اینطور که میگید نیست. گرچه تاحدودی صحیحه ولی نه کاملا. خیلی از خبرهایی که به تیتر رفتند از سایت های مختلف بوده و سایت گازال هم یکی از اونهاست. فرقی نمیکنه. البته خبرهای اختصاصی سایت که کاربران براش زحمت کشیدند و تهیه کردند، مطمئنا اولویت داره ( همه سایت ها عملکردشون همینه ) . اگر بخواهیم سایت پیشرفت کنه مطمئنا باید حرفه ای تر عمل بشه که واقعا در سطحی سایت عملکردش رو رسونده که مرتبا اخبار جناح آنلاین در سایت های دیگر استان و همجوار مورد استفاده قرار میگیره.

اگر به این توضیحات قانع شدید، که بفرمائید، اگر نه هم هر جا برایتان واضح نیست، در انجمن انتقادات و پیشنهادات مطرح کنید.
ضمنا از “کریستو” به خاطر توضیحاتشون تشکر میکنم، ولی یه اشکالات جزئی داشت.

mohammad_p چهارشنبه , ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ - ۹:۰۵

وحید اینم یه تشکر برای تو که خیلی حساس شدی !
بالاخره یکی از وظایف ما هم مؤلفة القلوب اعضای جدید بود که بهش بگم نظر دادن در این سایت ارزشمنده زود قضاوت کردن همیشه وجود داشته و دارد .

vahid چهارشنبه , ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۶:۱۹

[quote=’محمد پناه link’ pid=’2030′ dateline=’1346819755′]
وحید اینم یه تشکر برای تو که خیلی حساس شدی !
بالاخره یکی از وظایف ما هم مؤلفة القلوب اعضای جدید بود که بهش بگم نظر دادن در این سایت ارزشمنده زود قضاوت کردن همیشه وجود داشته و دارد .
[/quote]
من فکر نمیکنم به این خاطر تشکر کرده باشید!
من به نظر “حقیقت” حساس نشدم، ولی عملکرد بعضی ها نمیتونم هیچ دلیلی براش پیدا کنم.

به نظرم یک مخاطب با دیدن نظرات و بحث های مطرح شده در سایت بهتر می فهمه نظر دادن در سایت چقدر ارزش داره تا اینکه از هر نظری ( وقتی قبول نداشته باشی ) تشکر کنی.

امیدوارم این بحث تموم شده باشه.

محسوس پنجشنبه , ۱۶ شهریور ۱۳۹۱ - ۲۱:۰۷

آقا وحید یه بار من اعتراض کردم دقیقا به این موضوع شما گفتید لایک یا تشکر حتما نشان تایید نیست بلکه از اطلاع رسانی یا از نظر دادن طرف تشکر کرده وحتما نشان تایید وتصدیق نظر نیست حالا نمیدونم چرا در مورد مطلب آقای فولاد چنگ هم چنین اتفاقی افتاد که تذکر دادیم ولی به مذاق شما خوش نیامد حالا بقیه بیان وقضاوت کنن

محسوس جمعه , ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۷:۵۲

نمیدونم چرا درباره آقای پناه که همکار خودتون هست نظرتون عوض شده آقا وحید واینچنین طعنه آمیز حرف میزنید دقیقا این حرف رو خود شما به من زدید که تشکر به معنای تائید و تصدیق نیست

armena جمعه , ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۸:۱۹

برادر محسوس همیشه چسبیدی به مسائل حاشیه ای!
حوصله داری این همه کل کل کنی؟؟؟که آخرش به کجا برسی.

farshid.ahmadi جمعه , ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۹:۵۲

دوستان عزيز ، اقا وحيد به طور مفصل همه چيز رو توضيح دادن .لازم نيست بريم به مسائل حاشيه اي !
مسائل حاشيه اي اختلافات بين دو تيم بيشتر ميشه . (ولي همه از خدا شونه كاري كنن دو تيم گازال و بهزيستي با هم همكاري كنن ) .

محسوس جمعه , ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۹:۵۹

نه آقا فرشید همه از خداشون نیست وگرنه تا حالا با کارهای گازال برا ارتباط بهتر اوضاع بهتر شده بود ما هم میگیم تا همه بدونن که چه کسانی مهد تفرقه وکینه هستن به قول واقعیت تلخ

محسوس جمعه , ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۲۰:۰۵

هر واقعیتی حاشیست اینو همه بدونین تا ما اومدیم دهن وا کردیم گفتن حاشیه درست میشه باشه تا همه بفهمن …

محسوس جمعه , ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۲۰:۰۹

درویشی را دیدم شتابان میدویدگفتم:کجا؟ گفت:مراسم عزا? گفتم: کی مرده؟ آهی کشید وگفت: حقیقت …!!!

farshid.ahmadi جمعه , ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۲۲:۰۳

دوست عزيز ، جناب محسوس ، من فوتبالي نيستم و نه از گازال ميدانم و نه از بهزيسيتي . اگر مسئولين گازال براي روابط بهتر گام برداشته اند افرين بر نيت پاكشان و اگر مسئولين بهزيستي همكاري نكرده اند هم بايد بگم متاسفم !? ولي اين رو اضافه كنم مسئولين محترم سايت هيچ گونه تبعيضي براي گازال يا بهزيستي يا هر باشگاه ديگري قائل نيستند . جالب تر ان است كه شما منتقد هستيد كه چرا مطلب اقاي فولادچنگ چرا نرفت تو تيتر سايت . اينو بگم مطلب اقاي فولادچنگ يك نظر شخصي بوده و اين مطلب يك خبر موثق هستش . بين اين دو تفاوت هاي بسياري زياد است . چه بسا مطالب زيادي در مورد گازال تو تيتر رفته و مطالب بهزيستي هم تو تيتر رفته . سايت جناح انلاين هيچ گونه تبعيضي قائل نشده كه شما ناراحت شين . اميدوارم تونسته باشم قانعتون كرده باشم . مسئولين سايت خود را بي طرف قرار داده اند و به وضوح ميتوان ديد. افرين بر مسئولين سايت در اين زمينه .

محسوس جمعه , ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۲۳:۲۴

در باره اون مطلب که معترض بودم هنوز هم اعتراض دارم ولی لینبار اقا وحید در باره لایک یا تشکر یه توضیح دیگه داده به من داده بود ک متاسفانه خودشون اومده بودن دقیقا مثل من به این موضوع واقای پناه خورده گرفته بودن

mohammad_p شنبه , ۱۸ شهریور ۱۳۹۱ - ۸:۵۸
درویشی را دیدم شتابان میدویدگفتم:کجا؟ گفت:مراسم عزا? گفتم: کی مرده؟ آهی کشید وگفت: حقیقت ...!!!

فکر کنم به خاطر تشکر کردن من از خوشحالی سکته کرد ! :۷۲:

این مطالب خبریه امیدوارم بحث ها در انجمن خاص خودش مطرح بشه .

محسوس شنبه , ۱۸ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۵:۰۹

آقای پناه منظورم حقیقت واقعی هست نه این کاربر عضو

محسوس یکشنبه , ۱۹ شهریور ۱۳۹۱ - ۵:۰۱

اقا فرشید بحث گازال وبهزیستی نیست بحث دو تا مورد شبیه به همه حالا هر چی باشه من گفتم چرا مطلب بهرام نرفت تو تیتر اون موقع به من جواب دادن چون جز مصاحبه ما نبوده واز سایت دیگه ای آوردیم حالا یه موضوع دیگه ک نوشته بر گرفته از فلان سایت رو گزاشتن تو تیتر من به این معترض شدم که چرا این مطلب که بر گرفته شده از سایت دیگری هست وتوسط خود شما هم جمع اوری نشده? ومنبعش نیستید رفته تو تیتر >خب این توجیهی بود که خودشون کردن من هم دیدم که این هم شباهت داره واعتراض کردم(لااقل میتونستند ننویسن برگرفته از فلان سایت تا مشکلی پیش نیاد) پس اصلا بحث بر سر گروه خاصی نیست فقط اعتراض بنده به دو موضوع مشابه بود همین

vahid یکشنبه , ۱۹ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۹:۰۳

اول اینکه ببخشید دیر شد برای جواب دادن به سوالا، چون از دیروز دانشگاه شروع شده و نه وقت و نه امکانش رو داشتم بیام سایت.

همانطور که گفتم، این مطلب خبریه و هر گونه ابهامی که از پست قبلی براتون باقی مونده رو تو انجمن انتقادات و پیشنهادات مطرح کنید که متاسفانه اینجا شده پر از پست ها نامربوط.

برای همین این بحث رو خودم در یک تاپیک جداگونه با عنوان “آیا سایت در قبال بهزیستی و گازال بی طرف است؟” ایجاد کردم و جواب محسوس خان و دیگر دوستان اونجا مشروح داده خواهد شد.

و امیدوارم این تاپیک قفل بشه و ادامه بحث اونجا پیگیری بشه.

نظرات بسته شده است.