رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیگ برتر فوتبال استان هرمزگان قرعه کشی شد.
آقای کریستو فکر کنم از بیشتر موضوعات پشت پرده خبر نداری یا خودتو زدی به اون راه!!!!در مرحله پلی آف استان بازیکن مورد نظر میخواست برای گازال بازی کنه که مسئولین محترم بهزیستی با هزار تا بهونه و .....نزاشتن بازی کنه و به کوخرد بازیکن دادن اون هم در چنین موقعیت حساسی که گازال در یک قدمی لیگ برتر بود.در قضیه یونس رحیمی هم مسئولین بهزیستی به شدت مخالف اومدنش به گازال بودند ولی این بازیکن به اصرار خود برای گازال بازی کرد و الان از بازیکنان دوست داشتنی از نظر گازالیهاست.چون از محدود بازیکنان بهزیستیست که تعصب قومیتی نداره.حالا آقای کریستو این قضایا را باید از دید چه کسانی ببینیم....مسئولین متعصب شما......

در قضیه این فصل حق با شماست این بازیکن طبق شنیده ها به خواست خودش نیومده برای گازال و میخواد برای کوخرد بازی کنه.کی گفته مجانی برای گازال بازی کنه؟همه ی بازیکنان گازال قرارد مالی میبندند.بله کسی اونو مجبور نکرده که بیاد چون فوق العاده شخص متعصبی هستش که حتی از دید گازالی ها هم وجهه خوبی نداره.
آقای کریستو میشه بگید که چه کاری از طرف ما انجام شده در قضیه دنیای مجازی؟؟؟؟؟اگه مدارکی وجود داره این گوی و این میدان ...تا ما هم نشون بدیم مدارکمون
[size=12pt]بله نه بی بی سی تیترشو بزرگ مینویسه نه خلوص نیوز
ولی این گندی که بهزیستی به بار آوردند به مراتب بالاتر از اینهاست
اگه رو بشه فقط خدا به دادشون برسه دیگه بهتره تیم نداشتشون منحل کنند که بهتره
[/size]
به جای قضاوت دورادور بهتره با یکی از مسئولین بهزیستی صحبت بشه تا دلیلشون رو بدونیم. من خودم دوست داشتم این موضوع رو بدونم ولی از اونجایی که تو خط فوتبال نیستم اطلاعاتی هم ندارم.
بهتره کسانی که باشگاه بهزیستی هستند، توضیحات مسئولینش رو منتقل کنند.
به نظرم حق با اقا وحیده.نمیشه یک جانبه به قاضی رفت.من درخواست دارم از عزیزامون در جناح ان لاین که این موضوع رو از طریق یکی از مسولین بهزیستی بیگیر شن تا این مسله برای ما گازالی ها حل بشه.در ضمن از مطلبتون در خصوص تیم محبوبم نیز تشکر می کنم
نقل قول:اقای کریستو از تو هوا حرف نزن مگه اومد بگه پول میخواد که گازال بهش بگه نه ؟
مبلغ کم و زیاد داره ،یه مبلغ شنیدم از گازال و بر اساس اون،مبلغ کوخرد حدود دو برابر بود !! (اینارو شنیدم نمیگم حتما اینطوریه )
نقل قول:اینم برات روشن کنم شما میخوای طرف همشهریاتو بگیری یا کوخردی که جلو چشت فحش خواهر و مادر بهت دادن
اگه جایی قرار باشه طرف تیمی بگیرم و جناح باشه حتما جناح ولی فحش اینا دیگه من خبر ندارم،من زیاد نمیگم کوخردی یا کهتویی یا شیرازی و اصفهانی اینا،فرق نمیکنه همه جا آدم خوب و بد داره ( ولی ب هیچ عنوان از عرب خوشم نمیاد ،عرب اونوریا Smile )--جناحیا تو بازیها کم فحش هم نمیدن? :-X
نقل قول:خلاصه هر چی باشه ما همه جناحی هستیم ولی بعضی تو فکرشون مال جای دیگه ای هستند
خیلیا هم به این بعضیا میگن شما اهل فلان جا هستید !!(یعنی اونا هم براشون فرق میکنه و نمیخوان بعضیا جناحی باشن،آدم وقتی این چیزارو میبینه ب خودش میگه بهتر که نباشم با این بعضیا ( منظورم کسی نیست میگم همچین حالتی داره )
نقل قول:آقای کریستو فکر کنم از بیشتر موضوعات پشت پرده خبر نداری یا خودتو زدی به اون راه!!!
نه زیاد خبر ندارم ،یا راست مینویسم یا نمینویسم
نقل قول:...این گندی که بهزیستی به بار آوردند...
نگو بهزیستی،جمع نبند اگه چند نفر کاری کردن !! بهزیستی یعنی خانواده بهزیستی پس همشون حساب میشن .
نقل قول:آقای کریستو میشه بگید که چه کاری از طرف ما انجام شده در قضیه دنیای مجازی؟؟؟؟؟
از دوستان نزدیک شنیدم،خودم زیاد تو این خطا نیستم
نقل قول:به جای قضاوت دورادور بهتره با یکی از مسئولین بهزیستی صحبت بشه تا دلیلشون رو بدونیم.
مسئولین دوتیم بهتره.
من دیگه تو این بحث شرکت نمیکنم،فایده ای نداره،الکیه و راستش آنچنان اطلاعاتی هم ندارم پس بهتره چیزی نگم ک شاید اشتباه باشه،بهتره آدم تا مطمئن نیست چیزی نگه -این بحث حکم بحث سنی و شیعه داره ک میگن برادریم ولی ...
با صعود تیم شهرداری نوین بندرعباس به زیر گروه ،لیگ برتر استان با 14 تیم شروع خواهد شد.
 سپاس شده توسط mohammad_p
با عرض سلام: کسانی که قصد در بی رنگ کردن افتضاحات وگند کاریهای باشگاه بهزیستی و اطرافیانش دارید مگر شما مردم را بی شعور محسوب میکنید یا خودتان نمیفهمید کنار گزاشتن گازال از دوره سال پیش چه جوابی دارید براش چرا مسئولینتان این در واون در گفتن جواب نامه ندادن که گازال رو مقصر کنند چرا در حالی که چند تیم همزمان با گازال دعوت شدند ونیامدند گازال رو جایگزین نکردند چرا تا یک هفته منتظر البدر شدند ولمزان وقتی نیامدند تیمهای دیگر را دعوت کردند وبه گازال پشت پا زدند در صورتی که گازال شرکت کرده بود ؟شما که نمیخواهید گازال شرکت کند چرا دعوتنامه میفرستید وبعد دنبال کوچکترین بهانه برای حذف گازالید مگه قرارنبود روز شنبه مهلت تمام شود شاید گازال ساعاتی نامه رو دیر تر آورده بود چرا بعد از اینکه تیمهای دیگر شرکت نکردند گازال رو جایگزین نکردید در حالی که قول داده بودید ولیستتان هم کامل نبود هر چند که شرکت کردن تو دوره شما جز حاشیه ودردسر چیزی دیگر ندارد ولی ما برادری خود را ثابت کردیم اما شمایید که از حسادت وکینه چشم خود را ب روی حقایق بسته اید
مگر ما سیاوش وجان جان رو ندادیم در یکی از دوره ها ومگر ما سعید وعباس رو ندادیم که اون اتفاق تو مسیرافتاد وحتی بازیکن گازال مصدوم شد شما گجا با گازال همکاری کردید اگر یه بازیکن به میل خودش هم بخواد بیاد آنقدر سنگ اندازیمیکنید تا پشیمان شود مگر اینکه خیلی حریف باشد وگوش نکند
مگر گازال نبود که تیم برق شیراز رو دعوت کرد وبدون هیچ هزینه ای از شما نیز به پاس همشهری بودن وبهتر شدن ارتباط دو جانبه دعوت کرد تا بازی کنید
باز منتظر من باشید خیلی نا گفته های دیگه هست که شاخ در میاورید این تازه ورزشیش بود اگه مسائل قومی وتعصبات کاذب تیمی این آقایون رو با مدرک بیان کنم چشمانتان از کاسه در میاید به نشانه تعجب
میتونید همه این حرفا رو در یک پست بزنید.
ممنون.
منتظر هستیم...

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان