رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دختری 12ساله با ضریب هوشی 162/ سبقت گرفتن از انیشتین و هاوکینگ
یک دختر 12 ساله انگلیسی با ضریب هوشی 162، در هوش از آلبرت اینشتین و استفان هاوکینگ سبقت گرفت.

به گزارش خبرگزاری مهر،‌ اولیویا منینیگ ساکن لیورپول پس از آنکه در یک آزموش هوش امتیاز 162 را به دست آورد، در انجمن منسا که بزرگ ترین و قدیمی ترین انجمن ضریب هوشی جهان است، پذیرفته شده است.

نمره وی نه تنها دو نمره بهتر از آلبرت اینشتین نابغه آلمانی و هاوکینگ بزرگ ترین فیزیک دان معاصر است، بلکه او را در بالای یک درصد افراد با هوش جهان قرار می دهد.

این افتخار که او توانسته به منسا وارد شود یعنی او به شبکه مغزهای سراسر جهان خواهد پیوست.

اولیویا اذعان می کند به سرعت اطلاعات جدید را یاد می گیرد و به خاطر می آورد اما می گوید پس از آنکه از نمره هوش خود مطلع شد "لال" شده بود.
پاسخ
 سپاس شده توسط d.beckham ، abdollah_ahmadi ، ekhlas
من اين مطلب رادرسايت ايستگاه فيزيك هم ديدم! ولي جالب اينجاست كه دراون سايت اسم ايشون"ويكتورياكوي" نه "اوليويامنينيگ"!!! وسنش 11(حالاشايدهم اخباراونامال يه سال پيشه!!!!نميدونم)
مطالب ديگه اي هم درموردايشون نوشته بود،كه ديدم جالبه گفتم اينجاهم بنويسم!
ويكتوريادختري 11ساله است وهمانندبسياري ازهمسالانش ازبازي وتفريح لذت مي برد.هرچندويكتورياكوي ميگويدهمانندهمه هم سن وسالانش است امااوباهمه افراديك تفاوت بزرگي داردوآن هم ضريب هوشي فوق العاده اش هست.اين دختربچه11ساله پس ازتستي كه در منسا(سازمان افرادي باضريب هوشي بالا)نشان دادكه ازافرادي چون اينشتين،استفان هاوكينگ وبيل گيتس باهوشتراست.ويكتورياكوي باضريب هوشي 162درحال حاضربالاترين ضريب هوشي رادرجهان از آن خودكرده است.
اينشتين،استفان هوكينگ وبيل گيتس باضريب هوشي 160پيش ازاين باهوش ترين افرادجهان محسوب ميشدند.
پس ازاين نتيجه ازسوي 4مدرسهازمدارس سطح اول جهان براي اين دختربچه پيشنهادبورس تحصيلي مطرح شده است.
ويكنوريادراين باره ميگويد:"وقتي از نتيجه تست باخبرشدم خودم هم تعجب كرده بودم.برايم خيلي حالب است كه هوش من رابا افرادبزرگي چون اينشتين وبيل گيتس مقايسه ميكنند امامسئله مهمي كه وجوددارداين است كه هرچند هوشم ازبقيه بالاتراست اماازكوچكترين لحظات زندگيم لذت ميبرم. پازل حل كردن راخيلي دوست دارم و زماني كه بزرگتر شدم ميخواهم دررشته بيولوژي تحصيل كنم."
ويكتوريا بااين تست نه تنهاازدانشمندان بزرگي چون بيل گيتس واستفان هاوكينگ پيشي گرفت بلكه ازافرادي چون سيگموندفرويد(ضريب هوشي 156) ناپلئون بناپارت(ضريب هوشي145)وهيلاري كيلينتون(ضريب هوشي140)باهوش ترمحسوب ميشود.تنهادودرصدازافرادجهان ضريب هوشي بالاي 148دارند.وضريب هوشي ميانگين ونرمال 100است.ويكتورياتنهاكودكي است كه درتست منساشركت كرده وبه اين امتيازجالب توجه دست يافته است.اوميگويد"من واقعاازعلم لذت ميبرم ودوست دارم همه چيزراتجربه كنم امادرعين حال عاشق بازي كردن وورزش كردن هم هستم".
پاسخ
 سپاس شده توسط d.beckham ، vahid
ماشالله بیل گیتس !!! آورین آورین خوشم اومد? Confusedign0098: ، میگم من چرا خوشم میاد ازش !!!!
هیلاری کلینتونااا !!!!
آقا یکی بیاد آدرس موسسه بده میترسم استعداد هدر بره ها ،گفته باشم Smile?
پاسخ
 سپاس شده توسط vahid
عجب هوشی داره Sad Sad Sad
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان