نظرسنجی: به نظر شما بهترین امکانات مربوط به چه تیمی است
گازال
بهزیستی
تلاش
امید
مهر
[نمایش نتایج]

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فوتبال
لطفا در نظر سنجی های ما شرکت به عمل بیاورید? :c017:
پاسخ
چییی ؟ امییید ؟؟ !!!! امید هم داریم مگه ؟ اگه منظورت شهرداریه که اونم نداریم :|
پاسخ
تیم فوتبال امید که دوسال با نام شهرداری در مسابقات شرکت میکرد پس از انتخاب آقای دستپاک به عنوان شهردار وعدم حمایت شهرداری منحل شد وبازیکنان این تیم هم بین سایر تیم های شهر تقسیم شدن.

شاید سوالتون زیادی کلیه.
دوتیم فوتبال گازال وبهزیستی در حال حاضر دارای زمین چمن هستن،تیم گازال چمن نسبتا مرغوب تری داره وبیشتر هم از اون استفاده میکنه.
تیم مهر فاقد یک زمینه اختصاصیه .
تیم بهزیستی ،گازال وتلاش هرسه دارای زمین اختصاصی سکو تماشاگران ودکل های نور افکن هستن.
تیم گازال تنها تیمیه روی سکوها برای تماشاگران صندلی نصب کرده.
تیم بهزیستی تنها تیمیه که دارای یک سالن بزرگ سرپوشیده درست میکنه ومسلما این حرکت در آینده به سود این باشگاه خواهدبود زیرا با داشتن این سالن این باشگاه به معنای واقعی در سایر رشته ها هم میتونه تیم داری کنه.

شاید مورد دیگه ای وجود نداشته باشه که بشه اسمش رو گذاشت امکانات.
پاسخ
 سپاس شده توسط abdollah_ahmadi ، vahid ، عبدالله
آره به نظر من این سوال زیاد اختصاصی نیست بلکه جنبه های مختلفی داره که مرد دانا اونا را گفتند فکر کنم . به هر حال تیمهای ما همه خوبن و از نظر امتیازی هم فعلا گازال تو صدر بقیه قرار داره و تونسته خودش رو به لیگ استان برسونه و تا حالا هم که بازیهاش عالی بوده و انشاءالله جام لیگ رو ببریم .
پاسخ
در حال حاظر تیم گازال بیشترین امکانات رو داره. چون علاوه بر داشتن? زمین چمن و مسجد و ...که بهزیستی دارد صندلی نیز دارد که تیم بهزیستی ندارد. ولی فکر کنم چندی بعد با ساخت کامل سالن ورزشی بهزیستی میشه گفت بهزیستی بیشترین امکانات رو داره (البته اگر گازال چیزی را به مجموعه ورزشی خود اضافه نکند) . تیم تلاش هم پیشرفت های خوبی کرده و امیدواریم بیشتر پیشرفت کنه و تیم مهر رو زیاد اطلاع ندارم تنها میدانم که پشت پایگاه بسیج یک زمینی داشتن . تیم امید? هم به همت شهرداری از هم متلاشی شد .
پاسخ
 سپاس شده توسط armena ، javdaneh

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان