رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کنوانسیون ژنو حامی نقد در جناح
سوال آخر کلی بود.و همچنین به جا!
الان تیمها زیاد روابط خوبی ندارن.آقای پگاه هم جامعه فوتبالی جناح رو هدف قرار دادن.با این سوال مسئولین تیم ها به فکر فرو برن....دم تیم گازال هم گرم اگر واقعا سعی بر بهبود روابط دا ه تشکر میکنیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط jonahi ، d.beckham
خیلی بهتر بود دوست عزیمون(محسوس):
اسم از یک تیم خاص نمی آوردند و به جاش اسم خودشون معلوم بود چون وقتی اسم از یک تیم به وسط میاد دیگه آدم نمیتونه خیلی حرفا رو بزنه و هدف این بروشور به هیچ وجه تخریب نبوده و نیس! هدف تلنگری به اول به خودمون و دوم به شهرمون! ببینیم واقعا همون چیزی که ادعاش رو داریم هستیم یا نه از اون ادعا فقط یک پوسته بادکنکی تو خالی مونده! ولی حالا که اسم از گازال آوردین یاید بگم وقتی نوشتیم تیم فوتبال یه حالت کلیه که از بازیکنان،مسولان، هواداران و ... همه تیم ها رو شامل میشه! اما اگر به نظر شما، با تحقیق و اطلاعاتی که دارین گازال از این قاعده مستثناس شخصا هیچگونه اظهار نظری نمیکنم و امیدوارم که ما(این جمع سه نفره) در مورد همه تیمهامون اطلاعاتمون کم باشه و اشتباه کرده باشیم. اگر اشتباه باشه برای جامعمون خیلی بهتره چون بالاخره یکی از مشکلاتش حل شده و یا اصلا چنین موضوعی نبوده!

تشکر(یا همون لایک خودمون خوبه چون به آدم انرژی میده) ولی خیلی بیشتر دوست دارم بدون اسم از کسی یا گروهی آوردن مطلب نقد بشه تا دفعه آینده بهترش کنیم.
ممنون از تمامی دوستان
پاسخ
 سپاس شده توسط farshid.ahmadi ، d.beckham ، armena
با سلام دوباره...من نوشته بودم تا حدودی مخالفم یعنی کاملا مخالف نیستم ولی شما چون کلی نوشته بودید ودر چهار گزینه جوابها هم جوابی نبود که مثلا بگیم که یک باشگاه حداقل از این امر مستثناستاین رو یاداور شدم که ما به هر دری زدیم نشد و تیمهای دیگر نه تنها? نمیخواهند این تعامل باشد بلکه با عناد ورزی وکینه توزی بر عکس فعالیت ما گام بر میدارند اگر لازم شد مدرک ودلیل نیز خواهم اورد دوستان گرامی هم اگه دیدشون رو وسیعتر کنند متوجه خواهند شد که مقصر اصلی این اختلافات کیست ومنشا آن کجاست ...شما با این مطلبتون اقدامات ما رو نادیده گرفتید وهمه باشگاهها رو به یک چشم دیدید .امیدوارم در ادامه راهتان برای بیدار کردن مردم موفق باشید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان