رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بشتابید...اینترنت سکوریتی بیت دیفندر 2012 | تک کاربره(50 درصد تخفیف)
سایت بیت دفیندر اینترنت سکوریتی بیت دیفندر 2012 | تک کاربره رو داره با 50 درصد تخفیف میده...البته به صورت لایسنس
منم خریدم خیلی راحته....
اول وارد این لینک بشین:
http://www.bitdefender.ir/products/view/pid/19/lang/fa
خرید اینترنتی رو کلیک کنید
در صفحه جدید کادر پایین نوشته کد تخفیف.شما کافیه کلمه bit? رو در کادر بنویسین و بر روی مرحله بعد کلیک کنید.
بعد چند ثانیه میبینید که مبلغ از 52500 به 26250 کاهش پیدا میکنه.
باز مرحله بعد رو کلیک کنید.
در صفحه جدید فرم رو پر کنید.
و ادامش دیگه خیلی راحته نکته اساسی همین کد bit? بود.
...............................
شما به یه کارت عضو شتاب نیاز دارین که رمز دوم اینترنتی و cvv2 اون رو داشته باشین.
در یکی از فرمها ازتون میپرسه کدوم محصول رو میخواین باید اینترنت سکوریتی بیت دیفندر 2012 | تک کاربره رو انتخاب کنید.
تا 30 آبان فرصت دارین.
راستی این لایسنس یک ساله هست.
پاسخ
یه پیشنهاد هم من دارم
سایت www.iransetup.com اختصاصی درمورد آنتی ویروسه و دانلود رایگان آنتی ویروسهاو خرید لایسنسشون داره البته کرک شدست ک فکر نکنم مشکلی باشه.
بعضی آنتی ویروسها گرونه مثلا یک ساله کاسپر اسکای میشه 90 هزار !! بعضی ها هم حدود 30 تومن ،آموزش همشون هم داره ،26 تومن هم خوبه حالا تا آخر آبان وقت هست .
یه چیز جالب دیگه آنتی ویروس شید که ایرانیه هم ببینین بدنیست نوشته تواناییش در شناسایی ویروس ها از همه بیشتره طبق تست معتبرترین شرکت تست آنتی ویروس (AV-Comparatives) جهان در کشور اتریش .!! قیمتش هم خیلی کمتره ،یک ساله 11800 و دوساله 18000 !!!
پاسخ
آنتی ویروس شید کار خاصی انجام نمیده به نظرم. شاید برای ما خوب باشه ها، ولی کلا چندان هنر بزرگی نکردن. چون از موتور دیگر آنتی ویروس ها استفاده میکنه ولی ما نمیبینیم.
پاسخ
آره شید بطور همزمان? از موتورهای دو آنتی ویروس avira و nod 32 استفاده میکنه ولی مهمه اون موجود خبیثو پیدا کنه Smile
من استفاده نکردم نمیدونم خوبه یا نه !! ب نظر ک بد نمیاد
راستی چرا اینجا کلید تشکر نداره ؟؟!!
پاسخ
دلیل مهمی داره. چون این انجمن مربوط به موضوعات سایت نیست و خیلی مباحث میشه مطرح کرد، و تعداد تشکر ها رو برد بالا، این انجمن و انجمن گفتگوآزاد کلید تشکر ندارن.
پاسخ
از فرصت استفاده کنیدا....

نکته جالب اینجاست هنوز با من تماس نگرفتن!و لایسنس رو نفرستادن? ? :-D? ? دو? روز دیگه وقت دارن البته.
پاسخ
کریستو من دارم فرهنگ سازی میکنم!!!
اون وقت میای انتی ویروس کرک شده پیشنهاد میکنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!چرااااااااااااا خوب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امروز تماس گرفتن بهم....
من پیشنهاد میکنم بخرید...چون نصف قیمه...حلاله? Smile))))))? یک سال راحتین!!!!
پاسخ
فرهنگ خوبیه ولی نمیدونم چرا نمیتونیم اجرا کنیم. چون برای یه فتوشاپ چند میلیون تومان هزینه کنی!!!!

حالا یه آنتی ویروس و چند تا بازی میشه خرید. یا مثلا از بسته آفیس لینوکس که رایگانه استفاده کنی. ولی یکم که نرم افزارها حرفه ای شد قیمت ها به صورت نمایی بالا میره.
پاسخ
نقل قول:کریستو من دارم فرهنگ سازی میکنم!!!
اون وقت میای انتی ویروس کرک شده پیشنهاد میکنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!چرااااااااااااا خوب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میدونی اون هموطن چقد زحمت کشیده تا ما راحت باشیم : !! تازه سال حمایت از کار و تولید سرمایه ( Smile ) هم هست ،دیگه چی بهتر از این هم اون کار گیرش میاد هم ما سرمایمونو نگه میداریم ! هم وظنه دیگه باید حمایت کنیم Smile? Wink? ( حالا فرض کن من تولید کننده باشم Smile )
وحید راست میگه چندتا برنامه خاص و بازی میشه خرید راستی آرمنا تا حالا ویندوز اصلی خریدی ؟ حلالشو میگم ها? Smile گرونه نه ؟? الان نگاه کردم زده? 350 دلار? :| چقد میشه ؟ زیاده نه ؟ فکر کنم حدود 4 تومن خریدوفروش میشه دلار یعمی چیزی حدود یک میلیون و سیصد چهارصد? :-\

ب خاطر همین چیزاس ک من عاشق ایرانما ، تنها جاییه که ویندوز از نون ارزونتره !! عشق است یعنیا :*

پاسخ
درسته که گرونه!
حالا چیزایی رو که میشه خرید!چرا نخریم؟
گروناشو فعلا باید کرک شده استفاده کنیم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان