رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت تبدیل به معماکده شده
سلام مثل اینکه این سایت تبدیل به معما کده شده خدا رو خوش نمیاد که فقط چند نفر بیان و معماهایی بذارن و بقیه مشغول حل آن باشند و دیگه کسی به فکر مطلب جدیدی نباشه درسته که معما واقعا چیزی بسایر مفیدی است اما با آماری که اگر کمی دقیق شوید می بیندید که فقط پاسخ به این معماها کاری دیگه نمیشه اگه ممکنه از این بحث بیایم بیرون و بحث دیگرو ادامه بدیم تا باعث خستگی و دلسردی بقیه نشه .
پاسخ
(۶ام آذر ۱۳۹۱، ۹:۳۴)حسین link نوشته: سلام مثل اینکه این سایت تبدیل به معما کده شده خدا رو خوش نمیاد که فقط چند نفر بیان و معماهایی بذارن و بقیه مشغول حل آن باشند و دیگه کسی به فکر مطلب جدیدی نباشه درسته که معما واقعا چیزی بسایر مفیدی است اما با آماری که اگر کمی دقیق شوید می بیندید که فقط پاسخ به این معماها کاری دیگه نمیشه اگه ممکنه از این بحث بیایم بیرون و بحث دیگرو ادامه بدیم تا باعث خستگی و دلسردی بقیه نشه .
با گذاشتن دو تا معما سايت تبديل به معماكده نشده و نخواهد هم شد!
مطمئنا اگه كسي مطلب جالبي داشته باشه واسه اونم فضا هست كه بذاره مطلبشو!
حل كردن معما خودش يه تفريح سالمه كه هر كسي مايل باشه ميتونه واردش بشه!
موفق باشيد!
پاسخ
 سپاس شده توسط tamanna ، armena ، محسوس ، ترنم ، d.beckham
حسین این حرف شما عجیب بود!دارین خط و نشو ن میکشید برا ملت؟خوب خودتون اگه مطلب خاصی مد نظرتون هست بزارید ما هم فیض ببریم.ولی حق ندارین به بفیه بگین چکار کنن.یکی مثل من شاید دوست دارم تو بخش موبایل و کامپیوتر فقط فعالیت کنم و زیاد اهل اخبار نباشم!الاخره هر که تویه زمینه بیشتر فعاله.
!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط tamanna ، محسوس ، ترنم ، ekhlas ، d.beckham
آقای حسین من با نظر شما موافق نیستم، نمیدونم گذاشتن چندتا معما چه مشکلی میتونه توی فعالیت سایت ایجاد بکنه که شما این همه از این موضوع شاکی هستین؟!خوب اگه واسه کاربرا جالب نبود که جواب نمیدادن.بالاخره هرکسی یه سری علایق داره،من و شما نمیتونیم محکومشون کنیم که این موضوع رو خاتمه بدن...اگه هم کسی بخواد یه مطلب جدید بذاره،مطمئنا چندتا معما نمیتونه مانع کارش بشه...
موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسط armena ، d.beckham ، ekhlas
به نظر من اگه ایرادی هم باشه از کاربرانی نیست که در انجمن مربوطه مطلب میذارن. گرچه خب اگه خیلی زیاد بشه باید کنترل بشه ولی فعلا که مطالب انجمن خواندنی ها متعادل است.

در عوض برای مطالب مهم و اخبار مربوط به موضوع سایت، مهمترین عناوین در بالای سایت قرار میگیرد که نظر شما پوشش داده میشه.

موفق باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ekhlas ، d.beckham

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان