رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن هنر
سلام
جای خالی انجمن هنر در وب سایت جناه آنلاین بسیار خالی به نظر میرسد.
امیدوارم? مدیران سایت این جای خالی را به زودی پر کنند .
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط abdollah_ahmadi
انجمن هایی که به موضوع سایت مرتبط نیستند چندان مورد استقبال قرار نمیگیرند ( به جز یکی دو انجمن )
از طرفی باعث میشه سایت از موضوع اصلیش خارج بشه. البته من دقیقا نگرفتم هنر در چه زمینه ای منظورتونه؟ هنر بومی منطقه یا کلا هر نوع هنری که باشه؟!
برخی از شاخه های هنر مثل عکاسی و موسیقی که انجمن مخصوص خودش هست ( البته فقط از نوع بومی منطقه و نه هر عکسی از دیگر نقاط کشور یا هر موسیقی از کل کشور )

کلا منظورتون رو اگه میشه واضح تر بگید.
پاسخ
(۱۴ام آذر ۱۳۹۱، ۱۴:۱۰)وحید link نوشته: انجمن هایی که به موضوع سایت مرتبط نیستند چندان مورد استقبال قرار نمیگیرند ( به جز یکی دو انجمن )
از طرفی باعث میشه سایت از موضوع اصلیش خارج بشه. البته من دقیقا نگرفتم هنر در چه زمینه ای منظورتونه؟ هنر بومی منطقه یا کلا هر نوع هنری که باشه؟!
برخی از شاخه های هنر مثل عکاسی و موسیقی که انجمن مخصوص خودش هست ( البته فقط از نوع بومی منطقه و نه هر عکسی از دیگر نقاط کشور یا هر موسیقی از کل کشور )

کلا منظورتون رو اگه میشه واضح تر بگید.

سلام
...................................................!!

ادبیات
دیوان اشعار,شعر, شعرا : ماشاالله شعرای ما که ید طولایی در این زمینه دارند و کم هم نیستند.(چه از آنها که در ایران هستند و چه از آنهایی که به کشورهای دیگر مهاجرت کردند).

داستان,: در این زمینه هم برادران و مخصوصاخواهران استعداد خوبی دارند که نوشته هایشان در دفاترشان دارد خاک می خورد.

خوشنویسی - کاردستی و صنایع دستی - نقاشي : در این مضامین هم که حتما خود بهتر میدانید .....
و موضوعات دیگر .

من نمیدانم منظورتان از این جمله ( سایت از موضوع اصلیش خارج بشه )? چیست !؟
ولی فکر نکنم مدیران محترمی که حتما با سختی فراوان این مکان را راه اندازی کرده اند
(کسانی که خود یک سایت کوچک دارند و به روز میکنند واقفند چه کار سخت و زمان گیری است به قول معروف صبر ایوب می خواهد ) و دارند با
مشقت فراوان آن را نگهداری میکنند نیتشان از راه اندازی سایت فقط? مشاجره های قومی و حسادتهای کور کورانه و..... باشد .
باور کنید مخاطبین سایت فقط مردم داخل جناح نیستند ...!

موفق باشید

پاسخ
خب الان دقیقا فهمیدم منظورتان چیست.
منظورتان اگر هنر بومیست ما کاملا با شما موافقیم. لذا پیشنهاد بسیار خوبیست گرچه همانطور که گفتم در بخش های مختلفی تقریبا پوشش داده می شود. مثلا برای شعر ، قبلا شعرهایی را داشتیم که دوستان در انجمن یاد از قدیم و... قرار داده اند. یا عکس که انجمن مخصوص به خود را دارد یا موسیقی و... .
اما در کل با نظر شما موافقم که انجمنی با موضوع هنر منطقه یا هنر بومی یا چیزی شبیه به این ایجاد شود. این موضوع می شود مطرح کرد که انشالله خودم پیگیر خواهم شد.
فقط همکاری میطلبد که مانند بعضی از انجمن ها راکد نشود. اگر فکر میکنید آنقدر مطلب وجود دارد، پس ما هم موافقیم.

نقل قول:من نمیدانم منظورتان از این جمله ( سایت از موضوع اصلیش خارج بشه )? چیست !؟
موضوع اصلی سایت به گفته شما مشاجره های قومی نیست، گرچه خود به خود در بعضی موضوعات پیش می آید ولی با کنترل و منطقی کردن جو کمتر می شود. موضوع اصلی سایت، تمام جنبه های موجود و مربوط به منطقه است از عکس و خبر گرفته تا بحث شورا و شهردار و... . یعنی محور یک مکان جغرافیای به نام منطقه جناح و مناطق اطراف است.
قبول داریم انجمن های نامربوطی وجود دارد، اما سعی داریم بیشتر نشود.

نقل قول:باور کنید مخاطبین سایت فقط مردم داخل جناح نیستند ...!
تا حدودی مطلع هستیم و اتفاقا سعی ما این است بتوانیم از مناطق اطراف هم افرادی را جذب کنیم تا گستره مطالب جامع تر شود و گرچه به این هدف نرسیده ایم اما سعیمان را میکنیم.
اگر مخاطبین غیر از مناطق اطراف ( یا کسانی که مقیم خارج کشور هستند ) باشد و منظور کل کشور باشد که ما به دنبال چنین مخاطبانی نیستیم. هدف ما مخاطبان منطقه خودمان و کسانی که از این منطقه هستند و در کشور یا شهرهای دیگری زندگی میکنند.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان