رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هشدار!!!! مردم به هوش باشید دام اعتیاد در کمین جوانان ما
به نظرتون از کجا شروع کنیم؟گام اولو چطور برداریم؟
 سپاس شده توسط محسوس
من نظر خاصی ندارم....!!!!!....
نمیدونم از کجا باید شروع کرد راستش!!!
 سپاس شده توسط محسوس ، abdollah_ahmadi
به نظر بنده هیئت مدیره سایت میتونه این کارو انجام بده بدین صورت که به شورا یا امام جمعه بگه تا این نشست برگزار کنند
 سپاس شده توسط محسوس ، abdollah_ahmadi ، farshid.ahmadi
خوبه....نظر دیگر مدیران چیه؟
ان شا الله میان ترم پیگیر میشیم ببینیم دستمون به جایی بند میشه یا نه....ان شا الله بتونیم مقدماتشو بچینیم و نوروز این جلسه رو برگزار کنیم.
 سپاس شده توسط محسوس ، farshid.ahmadi
دو صد? گفته چون نیم کردار نیست.
مدتیست که با دوستانم در محافلی در این مورد صحبتهایی کرده ام و شاید قریب به اتفاق آنها اشراف کامل به این بحث دارند و تمام چم و خم موضوع را میدانند.
اکثر کسانی هم که در این سایت عضو هستند نیز از موضوع اعتیاد در جناح مطلع هستند.
شاید بیشتر جامعه جناح هم? این معظل را به وضوح دیده باشد.
اما . . . . .
بعضی اوقات(شاید اولین بارباشد)در سایتها به بحث گذاشته ایم.
فقط در باره شخصیتها و گروهها نشسته ایم و بحث کرده ایم.
گاهی هم تاسف خورده ایم.
حتی گاهی رویمان را برگردانده باشم.
سرزنش هم کرده ایم.
و . . . . .
ولی اینها کافی نیست.آخر دو صد گفته چون نیم کردار نیست.
این که خیلی ها به فکر این موضوع هستند خوب است ولی دردی را از جامعه دوا نمی کند.اینقدر این موضوع به پیش رفته است که باندهای توزیع برای بقیه نقشه می کشند و دام گسترانیده اند و فعالیتهایشان چند برابر کرده اند.و همه ی ما فقط نشسته ایم و نظاره گریم تا شاید یکی از جایی بیاید و احساس مسئولیتی کند تا بلکه فرجی شود.
اما هرگز چنین نشده و نخواهد شد.تا خودمان دست به کار نشویم و در خود احساس مسئولیت نکنیم هیچ هدفی محقق نخواهد شد.
بیایید تا دست به دست هم داده و فقط حرف نزنیم
بیایید خودمان در عمل ثابت کنیم که میخواهیم کاری ماندگار انجام دهیم
من اگر بنشینم . . تو اگر بنشینی . . چه کسی برخیزد ؟ ؟
 سپاس شده توسط farshid.ahmadi ، محسوس ، d.beckham ، yousef_sh
من به نظرم اینکه باید اقدام عملی کرد درسته ولی اگه بخوایم برخورد فیزیکی بکنیم که کار ما نیس? و کار نیرو انتظامیه. به نظرم تنها کاری که از دست ما بر میاد اینه که جلوی اسکان توزیع کننده ها رو بگیریم و اونایی هم که الان ساکنن یه جورایی پرت بیرون شن و صاب خونه هام به شدت و عمق فاجعه پی ببرن و بدونن اون پولی که گیرشون میاد به ازای این مصیبت هیچه. اینو گفتم چون میدونم خیلیاشون جناحی نیستن. بعد یه مساله هست که چون وضعیت اقتصادی خرابه و این شغل کاذب هم نون و ابداره بدشون نمیاد مشتریاشون زیاد شه. ولی در کل پیشگیری حرف اول رو میزنه. ترک اعتیاد هم مشکله و در بلند مدت باید کسی معتاد نشه و اونایی هم که معتادن ترکشون بدن( خیلی سخته) یا اینکه کم کم از ضیمر جامعه حذف بشن(اون دنیا). این پیشنهاد من بود.
 سپاس شده توسط محسوس ، d.beckham ، farshid.ahmadi
من به نوبه خود تشکر میکنم از کاربرای محترم سایت که نظرات وپیشنهادهای خودشونو در باره این معضل بزرگ شهرمون بیان کردن ودر ادامه از هیئت مدیره محترم سایت خواهش دارم از بحث ها و پیشنهادات مطرح شده توسط کاربران یه جمع بندی صورت بدن تا ان شاالله بشه یه نتیجه گیری خوبی از این موضوع و بحث های محور آن بشه.
 سپاس شده توسط farshid.ahmadi ، yousef_sh
امیدوارم با یک هم اندیشی بتوان فکری کرد . امروز خطیب محترم جمعه هم به خانواده ها و مردم گوشزد نمودند که به فکر فرزندانشان باشند و مواظب پخش? کنندگان مواد مخدر باشند . که جای تشکر داره از ایشون?
به نظر بنده هیت مدیره سایت میتونه یک جلسه هم اندیشی بین اقشار جامعه داشته باشه و به فکر چاره باشه و در اخر به فکر اطلاع رسانی به خانواده ها باشه .
بجث در سایت به طور مطلوب به جایی نمیرسه باید یک نشستی برگذار بشه .
 سپاس شده توسط yousef_sh ، d.beckham ، armena ، mohammad_p ، محسوس

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان