رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بنزین ساخت چین
سلام
نمیدونم باید چجوری شروع کنم از وضعیت بنزین تو شهر
بنزینی که روز به روز داره رنگ میبازه و کمکم رنگش داره به زردی ادرار میشه
به قول یکی از بچه ها کیفیت ادرار از بنزینی که تو پمپ بنزین جناح به مردم میدن بهتره
باز هم مسئولین شهر در سکوت هستن
من نمیدونم چرا از موقعی که بنزین سهمیه بندی شده رنگش داره به سمت رنگ نفت میره.
حتما این یکی هم مثل خیلی از اجناس نا مرغوب دیگه ساخت چینه و فقط در پمپ بنزین جناح ارائه میشه
این هم یه جور دیگه از کسب درآمد بیشتر تو شهر جناحه
آقایون شورا کجایید؟
اصلا شهر جناح شورا داره؟
:banghead: :banghead: :banghead:
پاسخ
یکم از کلمات بهتر استفاده کن برادر!!!!
ادرار چیه!!!!
دوستتون اومده ادرار رو با بنزین مقایسه کرده...بسی کار عظیمی انجام داده!!!انگار اومده دو تا سوخت رو با هم مقایسه کرده.
ولی مسئولین بیان پاسخ بدن....واقعا اگه کیفیتش کمه...مشکل از کجاست؟؟؟
پاسخ
من واقعا نمیدونم بنزین جناح چطوره !! چندماهه ندیدم و چندماه پیش هم ک رفتم نگاه رنگش دیگه نکردم و دوباره تا ماها قبل،بگذریم کلا نمیدونم چطوریه و تخصصی هم در رنگش ندارم
یکی این مطلبو خوند واسم و گفت ک رنگ بنزین ربطی ب کیفیتش نداره و اگه رنگش عوض شده صرفا به این معنی نیست ک کیفتش پایین اومده،افزودنی هایی هست ک باعث تغییر رنگ میشه.(اطلاعات داشت در این مورد)
حالا شایدم کیفیتش اومده باشه پایین ک خبرندارم!! در هر حال اگه مشکلی هست بهتره بررسی بشه
پاسخ
 سپاس شده توسط armena
ما هم مثل بقیه شنیدیم ودیدیم که بعضی از هم شهریامون خیلی از پمپ بنزین شهرمون به دلیل کیفیت بد بنزین گله مندند وحتی میرن شهرهای اطراف بنزین تهیه میکنند ولی چون من تخصصی در این مورد ندارم قضاوت نمیکنم
پاسخ
سلام. کیفیت بد بنزین جناح به دلیل اختلاط دو نوع سوخت هستش. یکی بنزین و دیگری حالا یا نفت سفیده یا سوخت دیزل. ماشالا کیفیت( Octane Number) بنزین ایران پایین هست. دیگه میان با یه سوخت دیگه که کیفیتش پایین تره قاطی میکنن. اینا میان تا حدی این دوتا رو با همدیگه قاطی میکنن که تشکیل دو تا فاز متمایز ندن که مردم بدونن . البته بعضی وقتا از دستشون در میره که داد مردم در میاد. وقتی هم میری بهشون میگی چرا اینجوریه، میگن دو تا مخزن ها سوراخن و به همذیگه راه دارن. تازه بعضیا میان به کارگراشون میگن شما بیاید لوله گازوییل رو اول بردارید یه کم (تقریبا 5%)از مخزن بنزین رو با گازوییل پر کنید بعد بیاید? بنزین بریزید ، که اگه احیانا کسی گیر بده کارگره میگه حواسم نبود و اگه بیان آزمایش کنن معلوم نشه.? ?
پاسخ
 سپاس شده توسط farshid.ahmadi
این طور که شما میگین...مطمئن هستین...خوب یکی بره جلوشون رو بگیره بابا!!!!
اگه چیزی نگین همین طور به کار خودشون ادامه میدنا!!!!من گفته باشم!!!!نگین نگفتم.
پاسخ
به نظر من با توجه به امکانات کنونی، یک نفر داوطلبانه نمونه ای رو تهیه کنه و به آزمایشگاهی ببره تا ببینیم آیا واقعیت دارد یا خیر؟
فکر نکنم کار سختی باشه، با یه سانتریفیوژ ساده هم میشه، البته نمیشه از دستگاههای بیمارستان استفاده کرد به علت غیربهداشتی بودن این کار.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان