کد خبر : 1830
تاریخ انتشار : جمعه 29 دی 1391 - 13:41

اجرای یوگا کاران جناح به طور زنده از شبکه سه سیما پخش شد + تصاویر

اجرای یوگا کاران جناح به طور زنده از شبکه سه سیما پخش شد + تصاویر

به گزارش جناح آنلاین اجرای یوگا کاران شهر جناح امروز در برنامه صبح و نشاط? به طور زنده از شبکه سه سیما پخش شد . برنامه صبح و نشاط که هر هفته در یکی از استان های کشور همایش? پیاده روی برگزار می کند این بار در استان هرمزگان و? در شهر رودان برگزار شد.

به گزارش جناح آنلاین اجرای یوگا کاران شهر جناح امروز در برنامه صبح و نشاط? به طور زنده از شبکه سه سیما پخش شد .

برنامه صبح و نشاط که هر هفته در یکی از استان های کشور همایش? پیاده روی برگزار می کند این بار در استان هرمزگان و? در شهر رودان برگزار شد.

بعد از همایش پیاده روی ، همایش یوگا کاران جناحی با سرپرستی استاد یوگا? هادی اخریان برگزار و از شبکه سه به طور مستقیم پخش شد.

تصاویری از اجرای یوگاکاران جناحی در این همایش :

با تشکر از اقای یوسف چمراس جهت در اختیار گذاشتن عکس ها.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 6 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۶
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
abdollah_ahmadi جمعه , ۲۹ دی ۱۳۹۱ - ۱۴:۲۵

متاسفانه ندبدم.شنیدم رویدر بوده.حالا رودان بوده یا رویدر؟

farshid.ahmadi جمعه , ۲۹ دی ۱۳۹۱ - ۱۵:۳۷

[quote=’عبدالله احمدی link’ pid=’2258′ dateline=’1358506500′]
متاسفانه ندبدم.شنیدم رویدر بوده.حالا رودان بوده یا رویدر؟
[/quote]
طبق زیر نوشته صبح و نشاط ، رودان هرمزگان نوشته بود. حالا دیگه نمی دونم!! ولی احتمالا رودان باشه . تا دقایقی دیگه چندین عکس هم اضافه خواهم کرد.
در ضمن اگر ندیدید فیلمش را هم خواهم گذاشت تا دانلود کنید .(اگر سرعت اینترنتتون کمه بگین براتون میارم ;D)

vahid شنبه , ۳۰ دی ۱۳۹۱ - ۱۰:۱۵

ایول حاجی? :clap:
به دوست خودم عبدالله فولادچنگ افتخار میکنم که جز سه نفری بودن که این نمایش ورزشی رو اجرا کردند.

همچنین آفرین میگم به استاد هادی آخریان و آقای فقیهی.? :c017:

در ضمن اگر ندیدید فیلمش را هم خواهم گذاشت تا دانلود کنید .(اگر سرعت اینترنتتون کمه بگین براتون میارم ;D)

لطفا لینک دانلود فیلمش هم بذارید. حالا هر کی تونست دانلود میکنه.
فقط من از خودشون که پرسیدم گفتند هنوز به دستشون نرسیده اونی که ضبط شده، مگر اینکه شما خودتون ضبط کرده باشید.
در هر حال ممنون به خاطر عکسهایی که گذاشتید.

صلح شنبه , ۳۰ دی ۱۳۹۱ - ۲۲:۴۵

خیلی خوب بود. . . .

JanahSketch سه شنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۳:۲۳

good luck Mr Hadi

farshid.ahmadi جمعه , ۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۴:۵۶

[quote=’وحید link’ pid=’2258′ dateline=’1358577943′]

فقط من از خودشون که پرسیدم گفتند هنوز به دستشون نرسیده اونی که ضبط شده، مگر اینکه شما خودتون ضبط کرده باشید.
در هر حال ممنون به خاطر عکسهایی که گذاشتید.
[/quote]
خواهش ميكنم. البته من خودم عكس نگرفتم اقاي چمراس زحمتشو كشيدن عكس گرفتن و من هم با اجازه ايشون گذاشتم تو جناح انلاين.
فيلم هم خودم نگرفتم و اقاي چمراس فيلم گرفتن و قول دادن به من بدهند? ولي? هنوز از ايشون بر نداشته ام . ان شا الله خواهم برداشت و خواهم گذاشت .

نظرات بسته شده است.