رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دو اقدام بزرگ شهرداری جناح، حل کامل مشکل برق 16هکتاری و 0شدن طلب کارگران شهرداری
(۵ام فروردین ۱۳۹۲، ۱۶:۳۲)محسوس link نوشته: اقای pce مگه شهرداری کار درست و بی نقص هم داشته ؟لطفا جواب بدین
اگه دقت کرده باشین بحث من یه چیز دیگست.میگم چون یه مطلب گزاشتن که شهرداری اقدامات مثبتی داشته(حالا با نقص یا بی نقصشو کاری ندارم)نباید به این مطلب و نویسنده مطلب حمله بشه.در ضمن من از کل کارهای شهرداری خبر ندارم که بدونم کدوم با نقص بوده کدوم بی نقص.چون بحث من تو مطالب قبلی که نوشتم یه چیز دیگست.
در ضمن من نمیگم اقدام بزرگ میگم اقدام مثبت.چون این دو تا با هم خیلی فرق دارن.در مورد حقوق کارگرا که وظیفه ی شهرداریه.ولی چون از بس حقوقشونو ندادن برای خیلیا اقدام بزرگ تلقی میشه! Wink
 سپاس شده توسط بی خانمان
آقای pce چرا خودت هم از پاسخ محسوس تشکر کردی؟؟!!
(۵ام فروردین ۱۳۹۲، ۱۸:۴۰)ابراهیم77 link نوشته: آقای pce چرا خودت هم از پاسخ محسوس تشکر کردی؟؟!!
اگه دقت کنین نقل قول با تشکر خیلی نزدیک هم هستن .البته این توجیه خوبی نیست Smileراستش رو بخواین اشتباه رو تشکر کلیک کردم گرچه چیز مهمی نیست Wink
پس ببخشید از ایراد من Confusedorry:
نقل قول:چرا حذفش کنید. این توهین به کاربرای سایته. یا جابجا کنید به اون تاپیک یا هم همینجوری بزار باشه بالاخره اینور اونور کردن نظرات? هر چند جاش هم نباشه حالا اینجا جا افتاد تغییر دادنش هم ی جور بازی دادن کاربراست .
محسوس خان طبق چیزی که گفته شده این حذف و ویرایش ها برای پست های آتی در نظر گرفته شده است نه قبلی ! ( لطفا دقیق بخونید تا نیازی به توضیح دوباره نباشه )
تازه اینکه در یه تاپیک بی ارتباط بیان و بحث چیز دیگه ای رو پیش بکشن مشکل اون کاربره و بازی دادنی در کار نیست. از اول خودشون میتونستند چنین تاپیکی ایجاد کنند.

در این مورد بقیش باید در تاپیک مخصوص بحث شود.

در مورد این خبر اولا امید اصلاح بد بینی دارم برای کسانی که تحمل یک خبر بر خلاف میلشان ندارند و برای این و آن و حتی نویسنده خبر ابراز تاسف میکنند، باید برای خودشان متاسف بود که هیچ از فرهنگ اطلاع رسانی نمیدانند.
طبق چیزی که من میدونم جلسه ای برای جوانان و مسئله زمین های 16.5 هکتاری گرفته شده و اونجا چنین بحث هایی شده و اینطور که میگن هیچ جلسه ای نبوده هم نیست. گرچه چون اطلاع رسانیشون خوب نبوده ایراد میشه گرفت ولی خب بلاخره نتیجه جلسه که رفع مشکل برق رسانی است به نظرم خیلی مهمتره.

حرف دیگه ای داشتم تو پست انتقادات پیشنهادات که لینکش رو قبلا دادن مینویسم.

ضمنا در مورد ثبت نام اینترنتی توضیحات زیادی هست که اگه وقت بشه نهایتا تا فردا مینویسم، فکر میکنم همه شک و شبهه ها و سوالات برطرف بشه. اگر باز سوالی بود در همون تاپیک من یا دیگر دوستان پاسخگو خواهیم بود.
 سپاس شده توسط abdollah_ahmadi ، محسوس ، محله دریا ، علی جناحی ، بی خانمان ، abdullah ، ابراهیم77 ، mohammad_p
آقا وحید من که دشمن آقای آبی نیستم ولی این تیترش تامل بر انگیز نیست؟!!
[size=12pt]به دلیل بی محتوا بودن و بی ربط بودن به موضوع مطلب پاک می شود کنترل شماره 1 سایت [/size]
 سپاس شده توسط علی جناحی
و باید تاسف خورد به حال آدمهایی که بخاطر یه مطلبی که باب میلشون نیست پای خانواده شهردار رو میارن وسط و یا به بچه های جناح آنلاین توهین میکنن واقعا شرمت باد
 سپاس شده توسط علی جناحی ، vahid ، بی خانمان ، abdullah
آقای محسوس شما ظاهرا دشمن خودتون هم هستید چه برسه به بقیه
 سپاس شده توسط بی خانمان ، abdullah
جواب بنده رو بدید چرا میپرید یه بحث دیگه ...محله دریا شما چند تا بحث رو شروع کردید جوابتون رو دادم? حتی 1 سوال کردم که هنوز جواب نگرفتم لطفا حاشیه نرید. لطفا درباره شهردار و شورا وگندکاریاشون حرف بزنید نه پمپ بنزین و...

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان