رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقادات و پیشنهادات پیرامون ثبت نام اینترنتی برای جلسه پرسش و پاسخ با شهردار
در مورد مجوز من نمیتونم توضیح بدم چون مجوز چیزی است که به خود شهردار ربط داره.

اما آزادی جلسه که میگید گمان نمیکنید درست باشد، خب هنوز ندیدید که گمان بکنید یا نه. باید گذاشت و دید هست یا نه. البته من به این آزادی نمیگم که تو یه جمعی هر کسی بتونه داد بزنه و بخواد با فریاد صداشو برسونه. نه! جلسه ای آزاده که جلسه در آرامش باشه و سوالها شنیده بشه و البته به نوبت.

جالب بودنش اینجاست که کفه ترازو کدوم طرف باشه به خود شرکت کننده ها بستگی داره و نه برگزار کننده های جلسه. من میگم مثلا شهردار یا شورا یا هر کس دیگه ای میتونه 10 نفر از موافقاش و مشاورهاش رو ثبت نام کنه. ولی خب مخالفین هم میتونن ده نفر از همفکراشون رو ثبت نام کنند. چون ملاک هر چه زودتر ثبت نام کردنه، پس دیدگاه طرف مورد بررسی قرار نمیگیره. ولی اگر هر نوع جلسه دیگری بود راحت برگزار کننده جلسه میتونست جو و فضای حاکم رو خودش تعیین کنه که به نظر من این آزادانه نیست. امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم.

نقل قول:حق هر شخصی هست که بیاد و در جلسه حضور بیابد و اگر سوال یا مشکلی دارد مطرح کند.مطمئن باشید خیلی از کسانی که ثبت نام نکرده باشند هم میان و اگر جا نداشته باشند ممکن است باعث ایجاد تنش شود و جلسه را تحت تاثیر قرار دهد.
مسلما اگه جای خالی باشد میتوانند حضور یابند ولی اگر کمبود مکان باشد مطمئنا اولویت با ثبت نام کنندگان است ( چه بسی در بقیه قسمت های پرسش و پاسخ هم اولویت با ثبت نام کننده ها باشد، پس برای اینکه فردا روز فکر نکنند حقشان ضایع شده همین الان میتونند اسمشون رو بنویسند، آیا واقعا کار دشواریست؟ )
ضمنا اینکه جا نداشته باشند و ایجاد تنش بکنند یعنی همان حرف زور. نکند میخواهند رو سر بقیه بنشینند وقتی جا نیست؟ خوبی ثبت نام تا 6 ساعت قبل این است که به میزان ثبت نام کننده به فکر مکان برگزاری باشند. حالا این یکی از مزایای ثبت نام است. مزایای دیگری هم دارد که متاسفانه لابه لای توضیحات گفتیم و شاید باز متوجه نشدید. یکی دیگر اینکه امکان ف ی ل ت ر وجود ندارد و اگر از طرف برگزار کنندگان ف ی ل ت ر شود کاملا مشخص و لو میرود.
آیا تا حالا کسی از طرف مسئولین ف ی ل ت ر شده؟
حق ماست که تو جلسه باشیم واین روش روش غلطیه خب اصلا چرا اسم مگه نمیشد اسم ننویسن وبیان وجواب هم بگیرن .با این روش داره برا مردم محدودیت میزاره .اگه این آقا خادم مردمه که نیست بیاد ودر جلسه ای با حضور تمام مردم پاسخگو باشد مثل اون روز تو مسجد .مگه اقای شهردار نگفتند روز دوشنبه تو مسجد پس حتما میشه مجوز گرفت این هم یک بهونست .
نظرتون چیه باهم جمع بشیم و بهش بگیم بیاد تو مسجد؟
شهردار جا مشخص نکرد.گفت روز دوشنبه جلسه با جوانان.به نظر من که بهانه ها تا الان پوچه.هر کی از شهردار سوال داره اسم مینویسه هر کی براش مهم نیست و اینقدر حوصله نداره که اسم بنویسه یا مسج بده همون بهتر که نیاد و نظر هم نده!
تا الانم حدود 20 نفر بیشتر ثبت نام نکردن . پس جا واسه اونهایی که میخوان بیان زیاده.
دوستان عزیز ...میشه خواهش کنم دیگه این کلکل های بی مورد رو تمومش کنین؟ببخشید اما واقعا ما خوانندگان مطالب شما وقت خوندن شاخ و شونه کشیدن و خزعبلات بی ربط رو نداریم.این جدل باعث پیشرفت جناح که نمی شود هیچ بلکه ضربه و سم مهلکی برای فرهنگ ما بحساب می آید.لطفا رعایت حال همه را بکنید(فقط خودتان در سایت حضور ندارید).
 سپاس شده توسط farshid.ahmadi
من به هیچکدام از این اشخاص بی احترامی نکردم تا اینکه خودشان خواستند مثل خودشان برخورد کنم لطفا برید نظرات را مرور کنید ببینید بارها این اقایون بی احترامی کردند من هم یه جواب کوچولو دادم تا بفهمند اگه قراره به جای دفاع بیان و به من توهین کنند من هم بلدم .تمام صحبتهای من پیرامون شهردار وشورا و واشی آن است ولی بعضیا کامنت رو به نفع خودشون دارن منحرف میکنن یعنی درباره موضوع هایی که باید بحث بشه حرف نمیزنن ودلیلی هم بر اثبات ادعاهایشان ندارند? ? در ضمن آقای احمدی اگه ناراحتید? کامنت رو ببندید?
بحث ها را تماما خواندم . حرف ها زده شد و توهین ها . آقایان بس نیست این همه توهین به خود و دیگرانی که اصلا در این مکان نیستند ؟ این بحث ها ما را به کجا می رساند ؟ ایا این بحث ها دردی را دوا می کند ؟ لطفا بحث هایتان خالی از توهین باشد و سازنده نظر بدهید .
امیدوارم اتش بس شود? و خواهشا ، لطفا ادامه ندهید . نا سلامتی همشهری همدیگر هستیم . بحث هایتان خنده دار شده
آقای کریم ثانی من کل ادعاهام رو نوشتم شما اگه دوست دارید مطلع بشید به آقای شهردار یا آقای احمدی یا اقای فولاد چنگ مراجعه کنید یا این آقایون را با هم رودر رو کنید واین سوال رو بپرسید.البته استاندار محترم وبعضی روسای ادارات هم در اون جلسه بودن که خود شاهد و مجری این جلسه بودند
من در عجبم که آقای محسوس از افراد شورا که نام میبرن فقط اسم از آقای مربوطی و احمدی میارن مگه ما فقط دوتا شورا داریم؟به نظر شما ایشون از جای خاصی ساپورت نمیشن؟محسوس جان بسه دیگه شما الان نزدیک 32-3سن دارید تا کی میخواید بازیچه باشید بشینید یه خرده فکر کنید

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان