رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سخنی پیرامون بحث های اینروزهای سایت و فرصتی که به هیچ وجه نباید از دست برود
#21
ملخک رو خوب اومدی. چه ملخکی بسازیم امشب ما :93: :72: :laugh: Smile
#22
اول میخواستم هیچ جوابی در مقابل متن توهین آمیز و سرشار از تهمت میانسال ننویسم چون که در برابر چنین افرادی جز به تیپ خودشان نمیتوان جواب داد و حال که میخواهم هم تیپ ایشان بنویسم از خوانندگان این مطلب پیشاپیش عذر خواهی میکنم. اما گفتم بد نیست به کسانی که برای این متن به به و چه چه میکنند و دم از سواد میزنند و ادعایشان گوش فلک را کر کرده بگویم این متن را جلو هر کسی ( با سوادترین تا بی سوادترین آدم ) بگذارید چیزی جز توهین و تهمت نمی یابد، پس بی خود ژست معنا و محتوا نگیرید که همه اینها ابزاریست قدیمی برای تحقیر مخاطب.

قابل توجه آگاه و یار که گویا چنان چشم بصیرتی دارند که از چند خط یاوه علم ها کسب میکنند بگویم چنین متنی نه هنری میخواهد و نه سوادی. جای بحث و مباحثه اینکه چند نفر به تعریف و تمجید از یک متن ( آن هم ضعیف ) چیزی جز این ضرب المثل به ذهن آدم یادآوری نمیکند : "خود گویی و خود خندی، عجب مرد هنرمندی ! "

اما "میانسال" که ثبت نام یک جلسه را برای ما افتخار میدانند، اولا ارزش کار ما در ثبت نام برای این جلسه نیست و در فعالیت هاییست که در سایت داریم و این را هر که باید بداند میداند و ما به ثبت نام این جلسه هیچ افتخاری نمیکنیم بلکه همه اش برایمان دردسر بوده ( اصل ثبت نام که ایده آقای شهردار بود ولی اینکه ثبت نام در این سایت باشد هم محض این بود که افرادی که به ما اعتماد دارند حداقل از سلامت آن مطمئن باشند ). اما به برگزاری جلسه ( اگر بانی کامل آن بودیم که نیستیم ) افتخار میکردیم که بتوانیم محیط جدیدی را برای پرسش و پاسخ فراهم کنیم و فعالیت های جناح آنلاین نه فقط در دنیای مجازی باشد و در دنیای حقیقی هم راه یابد که بخشی از آن و در حد توانمان را انشالله امشب خواهید دید. و ضمنا ثبت نام چیزیست که شهردار در نظر داشته و به ما هیچ ربطی ندارد و هر چه دارید بروید و به خودشان بگویید.
ضمنا شما که ما را مدافع شهردار میدانید یکبار از خودتان پرسیده اید مجموعه جناح آنلاین چه نیازی به شهردار و حمایت شهردار دارد؟ واقعا چه کمبودی وجود دارد که به حمایت شهردار نیاز داشته باشد؟

حالا از افتخارات ما بگذریم که شما همه اش نام بردید.ولی برای من جای سوال است شما به کدامین فضیلت اخلاقیتان میبالید و افتخار میکنید؟ به ادبتان که در سراسر نوشته هایتان موج میزند؟
وای به حال ما که نسل میانسال و بزرگسال ما این باشد!


راستی شما که ظرفیت بحث های این سایت را ندارید و اگر هم وقتتان را با ارزشتر از این حرف ها میدانید، خب ما دوست نداریم مزاحم اوقات شریفتان (!) شویم. اما اگر بیایید مثل "محسوس" و دیگر کاربران محترم سایت که برخلاف اختلاف نظر به بحث میپردازند و شما از توهین دست بردارید، قدمتان روی چشم.

--- ببخشید که زیاد شد ولی این چند خط خود خلاصه چیزی بود که میخواستم بگویم!!!
 سپاس شده توسط nila


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان