رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل بعضی از گوشی ها که واتس آپ شان مورد اختلال شده به راحتی حل می شود
حدود دو ماه میشه که شبکه واتس آپ تو ایران دچار اختلال شده . الان یک سری برنامه های کمکی اومدن که مشکل اکثر گوشی ها رو حل می کنن .
می توانید به بخش ویژه که? توسط تیم فنی واتس اپ ایران تهیه شده است بروید و مراحل کار را در آن جا به صورت کامل و جز به جز توضیح داده شده است . ادرس ان : تیم فنی واتس اپ ایران
لازم به ذکر است که مشکلی که برای گوشی های اندرویدی می اید این است که گوشی باید root? شود و چون root? کردن دچار از بین بردن گرانتی گوشی و ... می شود توصیه می شود از سایفون 3 استفاده نمایند. اگر چه سایفون 3 گیرتون نیومد ادرس ایملتون بدین براتون ایمیل کنم.

توجه : واتس اپ خود را حذف نکنید ، اگر حذف کردید فعلا ها از دنیای واتس اپ خداحافظی کنید.
پاسخ
برای استفاده از سایفون باید اندروید ۴ به بالا داشته یاشین.
یا این که گوشی رو رووت(همون هک)کرده باشین...
پاسخ
(۱۷ام فروردین ۱۳۹۲، ۳:۳۰)ArmenA link نوشته: برای استفاده از سایفون باید اندروید ۴ به بالا داشته یاشین.
حرفتون متین ! ولی راستش دیشب از سایفون برای اندروید 3 هم استفاده کردم و وصل شد .
پاسخ
اندروید سه؟رو چه دستگاهی؟موبایل؟تبلت؟
شاید رووت شده!
پاسخ
(۱۷ام فروردین ۱۳۹۲، ۱۶:۲۰)ArmenA link نوشته: اندروید سه؟رو چه دستگاهی؟موبایل؟تبلت؟
شاید رووت شده!
رو موبایل ولی فقط مرورگرش کار کرد واسه کل دستگاه نشد که بشه از واتس اپش استفاده کرد
پاسخ
پس اندروید ۴ بوده...چون اندروید ۳ به نام هانی کامب(honeycomb)
فقط برای تبلت ارائه شد:-)
پایین سمت چپ فکر کنم تو برنامه یه گذینه هست تیک میزنی...برا کل گوشی فعال میشه:-)
پاسخ
اون گزینه رو زدم ولی حیف که نشد !!
حالا قراره دوستم ارتقاش بده به اندروید 4
پاسخ
مال من و چند تای دیگه الان کار میکنه . نمیدونم مشکلش حل شد یا موقت وصل شد!
پاسخ
من واتس آپ رو حذف کردم حالا میشه کاریش کرد؟
پاسخ
بله . امروز عصر واتس اپ به حالت اولیه اش باز گشت و به راحتی میتونین ئاتس اپ رو ذانلود و نصب کنید . البته اگر دوباره دچار اختلال شد نمیتوانید برنامه را نصب کنید . پس هرچه زود تر اقدام کنید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان