کد خبر : 1938
تاریخ انتشار : یکشنبه 8 اردیبهشت 1392 - 18:06

۴.۷ ریشتر استان هرمزگان را لرزاند / بندر چارک مرکز زمین لرزه

۴.۷ ریشتر استان هرمزگان را لرزاند / بندر چارک مرکز زمین لرزه

به گزازش جناح آنلاین به نقل از مرکز لرزه نگاری کشور، زمین لرزه ای به بزرگی ۴.۷ ریشتر ساعتی پیش استان هرمزگان را لرزاند. این زمین لرزه ساعت ۱۶:۴۱ در عمق ۱۵ کیلومتری به مرکز بندرچارک رخ داده است. ( گرچه طبق شنیده ها، ساکنین بندر چارک زمین لرزه را احساس نکرده اند که ممکن

به گزازش جناح آنلاین به نقل از مرکز لرزه نگاری کشور، زمین لرزه ای به بزرگی ۴.۷ ریشتر ساعتی پیش استان هرمزگان را لرزاند.

این زمین لرزه ساعت ۱۶:۴۱ در عمق ۱۵ کیلومتری به مرکز بندرچارک رخ داده است. ( گرچه طبق شنیده ها، ساکنین بندر چارک زمین لرزه را احساس نکرده اند که ممکن است خطای مرکزیابی موسسه ژئو فیزیک دانشگاه تهران باشد که احتمال دارد در ساعات آینده تصحیح شود )

این زمین لرزه یک هفته پس از زمین لرزه روز شنبه هفته قبل که به بزرگی ۵ ریشتر و به مرکزیت اهل فارس بود، رخ داده است. ( برای مشاهده خبر اینجا کلیک کنید )

به دلیل فاصله زمانی کم بین این زمین لرزه های نسبتا شدید، ارتباط آن نکته هشداریست که احتمال وقوع دیگر زمین لرزه ها نیز در این منطقه در روزها و هفته های آتی وجود دارد.

برچسب ها :

ناموجود