رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برگزاری مراسم نکوداشت معلم یار بازنشسته دبیرستان شرفایی+تقدیرازدانش آموزان نمونه
ایشون گفتند همه کلاسها وآزمایشگاه و... به یک محوطه متصل بود و ایشان در همانجا را بسته بودند. منم منظورم اون در بود و ایشون تو آزمایشگاه بودن که آقای چتر سحر از وجود ایشون خبر نداشت.
 سپاس شده توسط farshid.ahmadi
(۱۰ام اردیبهشت ۱۳۹۲، ۰:۴۹)یک جناحی link نوشته: اقای ابراهیم 77 فکر کنم گفتند در ازمایشگاه گیر کردن نه مدرسه. البته چیر مهمی نبود.
راستی اون 75 دقیقه من منتظرش هستم ولی خوش بین نیستم اخه فردا که ما تعطیلیم و پس فردا فقط میمونه . خدا کنه این 75 دقیقه رو در روز اخر مدرسه بدن خودش یک دنیا خاطره میشه.
واقعا جالب میشه 75 دقیقه هر کاری بخوای بکنی!!البته ما که از این 75 دقیقه ها نداشتیم و هر کاری میخواستیم میکردیم Smile
از روز آخر مدرسه نهایت استفاده رو ببرین.ما روز آخر مدرسه رو حسابی خوش گذروندیم Smile
یعنی نمیشه دوباره به اون دوران برگردیم!!؟؟؟واقعا بهترین دوران تحصیلی دبیرستانه!!
 سپاس شده توسط farshid.ahmadi ، vahid
(۱۰ام اردیبهشت ۱۳۹۲، ۱۳:۱۸)pce link نوشته: واقعا جالب میشه 75 دقیقه هر کاری بخوای بکنی!!البته ما که از این 75 دقیقه ها نداشتیم و هر کاری میخواستیم میکردیم Smile
از روز آخر مدرسه نهایت استفاده رو ببرین.ما روز آخر مدرسه رو حسابی خوش گذروندیم Smile
یعنی نمیشه دوباره به اون دوران برگردیم!!؟؟؟واقعا بهترین دوران تحصیلی دبیرستانه!!
بله . با وجودی که هنوز کلاس ها تموم نشده و امتحانات شروع نشده دلم گرفته واسه جو خوش و دبیران و مدیر و معاون و همه چی داره دلم براشون تنگ میشه. دبیرستان که تموم شد هم اول بدبختی :banghead:? :021:
 سپاس شده توسط pce ، vahid
(۱۰ام اردیبهشت ۱۳۹۲، ۱۳:۲۶)یک جناحی link نوشته: بله . با وجودی که هنوز کلاس ها تموم نشده و امتحانات شروع نشده دلم گرفته واسه جو خوش و دبیران و مدیر و معاون و همه چی داره دلم براشون تنگ میشه. دبیرستان که تموم شد هم اول بدبختی :banghead:? :021:
روز آخر مدرسه یادمه زنگ فیزیک و آقای شریفیان بودن و واقعا روز خیلی خوبی بود از یک طرف که کلی عکس یادگاری گرفتیم و بستنی خوردیم و از تجربه ها و خاطرات مدرسه حرف میزدیم و از طرفی واقعا برامون سخت بود که باید از مدرسه دل بکنیم (چون خداییش از دبیرستان خاطرات خیلی خوب، خیلی زیاد داریم ) - ولی جالب بود یه زنگ هم عصر همون روز آقای قائد کلاس جبرانی گذاشتن Smile و آخرین کلاسمون واقعا آخرین کلاس نبود!

به نظرم حتما برای روز آخر یه برنامه ای ترتیب بدین و هر چند برنامه متنوعی نباشه ولی سعی کنید مثل روزهای دیگه تکراری نباشه و این روز تلف نشه! ( اینو جدی میگم که دو روز دیگه پشیمون نشین )

جالب بود کسانی که هر روز میگفتن کاش مدرسه و... نبود، هنوز جدا نشده بودن از مدرسه و جوش، از همون موقع دلشون واسش تنگ میشد. ( 12 سال تو چنین محیطی بودن و تغییر کردنش مطمئنا برا هیچ کی راحت نیست )

نقل قول:دبیرستان که تموم شد هم اول بدبختی :banghead:? :021:
اینو خوب اومدی. تازه کنکور میاد، بعدش دانشگاه و ای وای از دست دانشگاه!! - یه خوبی داره نصف نصف جو مدرسه رو با خودش داره ولی نه به اون اندازه، باز حداقل هر روز با دیگر همکلاسی ها و غیرهمکلاسی ها سر کلاس میشینی و روز از نو روزی از نو -

راستی چنین مراسمی در روزهای پایانی مدرستون هم خودش جالبترش میکنه. ( شما هم با آقای چترسحر همراه هم با این مدرسه خداحافظی میکنید )

امیدوارم این فرصت 75 دقیقه ای معروف بهتون داده بشه، میشه یک زنگ. به نظرم اصرار کنید برای آخرین روز مدرستون خاطره جالبی میشه ( کلی ایده میشه پیاده کرد Smile ).

نقل قول:یعنی نمیشه دوباره به اون دوران برگردیم!!؟؟؟واقعا بهترین دوران تحصیلی دبیرستانه!!
کاملا موافقم. شاید دبستان خاطرات خوبی داشته باشی ولی هیچ دوره ای مثل دبیرستان نمیشه!
 سپاس شده توسط pce ، farshid.ahmadi
این نظر منه:دبیرستان-دبستان-بین دانشگاه و راهنمایی موندم کدومشو بگم!!!چون من از دوران راهنمایی خوشم نمیومد.ولی دانشگاه خوبیش اینه که آدمو اجتماعی میکنه اگه بتونین خوب ازش استفاده کنین.
من خودم قبل از اینکه برم دانشگاه زیاد از رفتن تو جمع ها خوشم نمیومد.یعنی خیلی وقتا روم نمیشد.ولی از وقتی اومدم دانشگاه کلا از رفتن تو جمع ها و حرف زدن در جمع ها خیلی خوشم میاد.(تقریبا پررو شدم)? Smileیعنی دانشگاه مزیت های زیادی داره.
انشالله یه دانشگاه خوب قبول بشین.ولی اینم بگم که تو دانشگاه نصف دبیرستان هم نمیتونین خوش بگذرونین.و خیلی دلتون واسه مدرسه تنگ میشه. Winkمن که دلم واسه دیر رفتن به مدرسه خیلی تنگ شده.کلا من هیچ وقت به مراسم صبحگاهی
(همون سر صف)نمیرسیدم.و انگشت شمارن روزایی که زود میرسیدم مدرسه.البته آقای مربوطی هم یه روز بهم گفتن انظباط(انضباط)(من هنوز نوشتن این واژه رو یاد نگرفتم) رو کم میکنم.که آخرش هم کم نکردن و بهم 20 دادن. :93:
نمیدونم چرا امروز خیلی بیشتر دلم واسه مدرسه تنگ شده. :73:
کلا من دلم واسه دبیرستان و دبستان خیلی تنگ میشه. :'(
 سپاس شده توسط farshid.ahmadi
با تشکر از آقای توماج رحیمی معاون دبیرستان شرفا شرفایی ، عکس های جدید به پست اصلی اضافه شد.
 سپاس شده توسط vahid ، farshid.ahmadi
اولین نکته ای که با دیدن این عکس به نظرم اومد اینه که هیچ چیز بالاتر از لبخند رضایت والدین نیست . . .

[عکس: taghdir_chatresahar_6_.jpg]
 سپاس شده توسط pce ، armena ، farshid.ahmadi
یک سوال:
لباس سبز رنگ به نمایندگی کدام ارگان اومده؟ربطی به درس و مشق و کتاب و علم و? ....از این چیزا هم داره؟
فکر کنم رییس بسیج بود

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان