رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مرغداری
خدا رو شکر مرغداری کهتو هم کارش تموم شد.مدنی و عباسی یه ساعته سر و تهشو انداختن رو هم و جمعش کردن.دسشون درد نکنه.مرسی دارن
پاسخ
کسی از این بابت اطلاع دقیقی دارد؟
پاسخ
مشخصه که? کسی خبر نداره.نباید هم خبر دار بشید.دلیلش میدونید چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چون مدنی و عباسی قضیه رو حل کردن.کسانی که تا چند روز? قبل با دروغ آغایون رو متهم میکردن که اجازه ساخت مرغ داری توسط مدنی صادر شده!!!!!!!

[...]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کنترل سایت : بخشی از متن به دلیل توهین آمیز بودن و خلاف قوانین سایت ویرایش شد.
پاسخ
 سپاس شده توسط andi garcia
این که میگین توسط مدنی حل شده بی انصافی هستش . مدنی خودش گفته من مخالف این طرح نیستم :a102:
البته مردم این رو میدونن. فقط گفته ها حاکی از اینه که اقای عباسی قصد خرید ساختمان مرغداری رو کردن که هنوز موثق موثق نیست . عباسی مشکل رو حل کرده ، مدنی که چند ماهه پیداش نیست چکاره بوده ؟ مدنی هیچ کاری برای جلوگیری نکرده بر عکس? با حرفاش که خودش از طرف? نماینده مردم حرف زده که من مخالف این طرح نیستم !!
اقایی که یوسف مربوطی رو متهم به تفرقه میکنی ، آیا این حرف هایی که از طرف مربوطی زدی از طرف خودشون شنیدی ؟ (مطمئنم که نه) پس اونی که ایجاد تفرقه میشه خود شمایی . زیرا با نقل قول دروغین قصد تخریب شخصیتی همچون مربوطی میکنی که به جد پیگیر این مسائل بوده و است . کسانی که همچون حرف هایی میزنند از جناح خودخواه سیاسی بعضی از افراد هستند که واقعیات را میبینند ولی خلافش را میگویند
پاسخ
من در عجبم که بعضیا مثل گربه ان و با کمر نمیخوابن خب این که مشخصه اقای مدنی از شیراز اومدن یک روزه سر وته این قضیه رو به هم رسوند و مشکل حل شد در ضمن اقای مدنی از شیراز پیگیر کار بودن و مبلغ 10 میلیون تومن پول هم به آقای احمدی گفتن که من از جیبم هزینه میکنم شما پیگیری کنید که انصافا تمامی شوراها سعی خودشونو کردن خب بالاخره اقای مدنی شناخته شده تر هست حتما حرفاش هم برش بیشتری داره واینکه اومدن مرغداری رو خریدن هم فکر ایشون بود چون بهترین راه برای حل این مناقشات بود که شاید از این بدتر هم میشد .حالا این آقای سبخ که دارن یکی رو محکوم میکنن که شما از آقای مربوطی شنیده اید یا نه !!آیا خود شما چند بار به آقای مدنی زنگ زدید یا مستقیم پرسیدید که دارید میایید قضاوت میکنید.[...] این شماره آقای مدنی اگه مردی برو تماس بگیر جزئیات رو ازش بپرس .ولی خیلی زشته که بیایین هر جا دیدین دو تا خودی نشستن بشینید و اقای مدنی رو تخریب کنید و یکی رو قهرمان داستان تلقی کنید .همسال شماها دنبال بهونه اید ومعلوم الحالید.چون با اینکه آقای مدنی اومدن ی روزه مشکل رو حل کردن باز نمیخواید قبول کنید .

------------------------------------------------------------------------------------
کنترل سایت : درج شماره موبایل و تلفن ممنوع است. ویرایش شد.
پاسخ
محسوس شما که مشخصه این حرف ها از خودت نیست و [...] . حساب مردم رو [...] ، مردم پیگیری های چند ماهه کردن و همچنین شورا ولی نتونستند کاری کنند مدنی یه روزه اومده و تونسته حلش کنه ؟
چطور یه شخص میتونه بگه من مخالف این طرح نیستم بعد بیاد بگه من از جیبم پول میدم و قضیه حل بشه ؟
اگه این گفته که از قول مدنی دارم میگم غیر از اینه بهش رنگ بزن اگه منکرش شد هر چی میخوای بگو .

----------------------------------------------
کنترل سایت : توهین ها حذف شد.
پاسخ
نه پول بخور کسی هستم نه باج بده .دستم تو جیب بابامه!!! من هیچ بی احترامی به هیچکس نکردم .مردم خودشون آگاه هستن.من که? گفتم همه شورا زحمت خودشون کشیدن .از اقایون شورا هم شنیدم ودیدم که پیگیر هستن ولی اینکه شما اقای مدنی رو تخریب میکنید تعجب میکنم شما یک بار باهاش تماس بگیرید مطمئن باشید هیچ اتفاقی نمی افته هم خودتون روشن میشید هم بقیه رو گمراه نمیکنید .ولی مطمئنم شما دنبال حقیقت نیستید حتی اگر بر خلاف میلتون م ثابت بشه باز هم حرف خودتون رو میزنید .تا دیردوز وصله کم کاری آقای مدنی رو نقل مجلستون کردید حالا که بر عکس گفته هاتون ثابت شده هم نمیپذیرید .
پاسخ
خوب تماس گرفتم . این همه پررویی تو ؟! دروغ در روز روشن !! بله نه دیروز بلکه امروز هم میگم که مدنی در بحث مرغداری کاری نکرده و بلکه بر عکس کاری کرده که پیگیری های مردم و شورا سنگ اندازی بشه و به بن بست بخوره? . البته شما سوال من رو جواب ندادید که ایا مدنی گفته یا نگفته که من مخالف این طرح نیستم !! این رو همه میدونن که مدنی همچون حرفی زده ولی میخوام خود شما اون رو تایید کنید و بعد نگویید که بنده دنبال حقیقت نیستم . از واقعیات با خبرم . شما در گفته هاتون گفتید که مدنی از شیراز اومده و گفته 10 تومن میدم که این طور نیست . مدنی چند ماه پیش این حرف رو زده (خالی از این که این عدد تومن خیلی در مقیاس کار و ارزش زمین شخص کم تر و غیر منطقی بوده) و بعدش حرفش رو پس گرفته و گفته من مخالف این طرح نیستم برو بهش زنگ بزه اگه دروغ دارم میگم بگو (البته تمامی کاربران میتوانند به عقیل مدنی زنگ بزنن، اگر نوشته هایم را تکذیب کردند ان وقت من ادم مغرض هستم ، ولی نیستم !!)
بدانید این حرفم را در همه جا? خواهم زد تا همگان بدانند و شخصیت ایشون در جلوی مردم اشکار شود .
پاسخ
من از افشا گری خوش حال میشوم . شما در نوشته هایتان گفته اید معلوم الحال هستید . بفرمائید نام من را بر همگان اشکار سازید

طلا که پاکه چه منتش به خاکه ؟

ولی بترسید که زمانی که من بخواهم در مورد شما افشاگری کنم . ان وقت تمامی مردم در این سایت نام شما و به دنبال ان شخصیت شما را خواهند شناخت .
پاسخ
من نگفتم از شیراز اومده این حرف رو زده برو نوشتمو درست بخون گفتم به اقای احمدی گفته نگفتم کی گفته این یک جواب .نظر آقای مدنی درباره مرغداری اصلا مساعد نبوده البته این رو بگم که نحوه پیگیری که منجر ب دعوا شد رو هم قبول نداره ایشون گفتن مسئله به این کوچکی نباید اینطور گندش کنن که نیاز به قشون کشی باشه باید مسالمت آمیز حل بشه خدایی نکرده اگر شخصی در این جنگ وجدالها جون خودشو از دست بده? به خاطر یک موضوع ساده ایا ارزش داره؟واینکه اگر راه تخریب کردن مرغداری جواب میداد همون بار اول که خراب کردن بیشتر ادامه نمیدادن ولی دیدیم که صاحب مرغداری به صورت جدی تر پیگیر بود پس اقای مدنی موافق نبودن ولی میخواستن مسالمت امیز حل بشه تا در آینده مشکلی برای هیچ کدوم از شهروندان پیش نیاد. و حالا هم اومد با بهترین کار برای همیشه قضیه رو ختم به خیر کرد البته با همکاری شورا وآقایان دیگر ...دیگه هم حرفی مونده ؟؟این که پرسیدید اقای مدنی این حرف رو زده که مخالف نیستم رو تکذیب میکنم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان