رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مرغداری
مثلا دارید تهدید میکنید شما میدونید که چه کسانی تهدید به این کارا میکنن؟ اونایی که در اثبات حرفاشون کم میارن زود عصبی میشن .اگه منو میشناسید که چرا معطل هستید ؟بگو تا همه بدونن... مگه از حرف حق زدن هراس دارم که مثلا تهدید میکنید . درضمن از نوشتت مشخصه که معلوم الحالید .بعد امتحانات بیا بحث کنیم الان? نمیتونم باهات یکی به دو کنم وقتی اومدم جناح سر فرصت بیا باهم بحث کنیم
پاسخ
اشون ختم به خیر نکرده و منصور عباسی ختم به خیر کرده اولنش .

دومنش اعتراض مردم در دور اول خیلی هم جواب داد و پیمانکار تا چند هفته پیش جرات نداشت حتی تانکر ابش رو راست کنه . دلیلش هم این بود که با گفته مدنی ما حق دوستان شهرستانی اجازه ساختش را دادند و این که شما تکذیب میکنید از روی تعصبی است که به روی ایشان دارید . از مطالب گذشته تان فهمیدم !!

سوما شما برو به عقیل بگو که کمتر حساب مردم [...]
من نیومدم که از دیگران دفاع کنم فقط اومدم بگم [...] که اومده گفته مخالف طرح مرغداری نیستم
برو به عقیل مدنی بگو اگه واقعا نگفتی (که گفتی) و چون عموم مردم میگن این رو گفته ، واسه بی گناهی خود در مسجد جامعه قسم یاد کن که همچون حرفی را نزده (با وجودی که زده) حتما برو بهش بگو نتیجش رو هم بیا بنویس/ در گذشته هم پشت سر امام جمعه تهمت ها و حرف ها میزدند که ایشان امدند قسم خوردند

----------------------------------------------------------------------
کنترل سایت : توهین حذف شد.
پاسخ
حرف هایم خودش سند است نیازی به اثبات نیست / من سنم از امتحان این چیزا گذشته اگه میشناسی الان هم میتونی? بیای با هم بحث خواهیم کرد

من حرف هایم که از خیلی ها شنیدم رو دارم میگم نه این حرف ها رو از جای جای خویش در بیارم و بنویسم / به حمد الله تعداد کمی هنوز نمی دانند که عقیل مدنی چکار کرده و پی به شخصیتش نبرده اند که با افشا گری خواهم گفت
پاسخ
مسئله ای که برای مردم جناح به قیمت خونشان وابسته است ، کسانی همچون عقیل مدنی و شما ، که در شهر جناح حضور ندارند? فارغ از ماجرا هستید(خیر سرش شورا هم هستند ایشون) ، نگویید این مسئله کوچک است / مردم و جوانان ما خودشان بهتر میدانند و نیازی نیست کسی که به فکر مردم شهرش نیست و به حساب شورا است احساس نظر کند / در تجمع اعتراض امیز قبل گویا حتی پیرمردان بیمار هم انجا بوده اند . پس کاری که جمع کرده اند خیلی هم درست بوده چون با استقبال خیلی خوب و همچنین استقبال بزرگان شهر جناح رو به رو بوده است
پاسخ
اگه افشا گری کم اوردن و عصبی شدنه و کم اوردنه? که شما خودتون از اول شروع کردین و میگین معلوم الحال . یعنی یه جورایی [...] از خودتونه? :043:

--------------------------------------------------------------
کنترل سایت : لحن نامناسب نوشته ویرایش شد.
پاسخ
آقای سبخ چون الان جلو انتخاباته و اقای مدنی هم دور از شهرش بودن و برای بیماری مادرشون در شیراز به سر میبردن یه عده ای از مردم که مخالف ایشون هستن مثل شما اومدن این اراجیفو در اوردن وهمه چیزو انداختن گردن آقای مدنی که ایشونو جلو انتخابات خراب کنن نه بابا آقای مدنی گرگ بارون دیده هستن و الحمدولله همه این مرد شریف رو میشناسن
خدا به ادم عقل داده و همه شاهد هستند چی شد آقای مدنی 1روزه فلنگ رو بست
دیگه سوزش نمیخواد ما جناح رو دوست داریم هر کی کار کنه مخلصش هم هستیم چرا تفرقه میندازی اقای سبخ این تفرقه ها از ادمهایی امسال شما بر سر یک بحث پیش پا افتاده شروع میشه چه فرقی میکنه اقای مدنی باشه یا عباسی هیچ فرقی نداره هردوشون یکی هستند? Smile :043: Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط andi garcia
من قصدم تفرقه انداختن نیست . ولی تمام حرف هایی که زدم واقیعت داشت .
چگونه شما میگویید مدنی و عباسی یکی هستند . عباسی به خاطر این که اوضاع بهتر بشه رفته هزینه کرده نه مدنی. بعد مدنی رفته گفته من مخالف طرح مرغداری نیستم چطوری میتونه این شخص بیاد و الان جلو ساخت رو بگیره . ایشون کی هستش که میگین 1 روزه اومده کار رو حل کرده ؟ شما طوری می گویید که مدنی تمام مشکلات را یک روزه حل کرده ولی همشهریان وشورا طی چند ماه نتوانستند حل کنند که این توهین به مردم هستش . اگه مدنی به فرض هم که میتونسته بیاد حل بکنه (که گاهی هم در واقع نمیتونه) چرا از اول نیومد و جلوی کار رو بگیره.[...] چشم ها را باید شست و جور دیگر باید دید

-------------------------------------------------------
کنترل سایت : مطلب توهین آمیز حذف شد.
پاسخ
اقای جناح پرست من کاری به انتخابات ندارم . واقعیات را بیان کی کنم . بروید از چهار تا که اطلاع دقیق و معتمد هستند بپرسید که ایا همچ.ن حرفی زده شده یا نه
پاسخ
لطفا اول اسم منو افشا کن . معلومه از اینکه آقای مدنی با کمک اعضای شورا تونستن قضیه رو ختم به خیر کنن? البته بر خلاف میل شما خیلی بهتون برخورده .جالب اینه که تا 10 دقیقه پیش میگفتی صد در صد مشخص نیست خریدن یا نه حالا میگی آقای عباسی خریده لابد به آقای عباسی زنگ زدی تو این وقت شب معلومه خودت هم سر در گمی
پاسخ
جناب سبخ شما معلومه از اونایی هستی که تو شهرک مروارید زمین مفتی گیرشون اومد هستی که اینجور داری مدنی رو میکوبی.
به نقل یکی از آشنایان آقای مدنی این حرف رو میزنم صحبت هایی که امروز صبح در دادگاه شده و توضیحاتی دیگر.
اعضای شورا جهت خرید اون زمین کزایی به آقای عباسی پیشنهاد دادن ولی آقای عباسی اول قبول نکرده. ولی وقتی آقای مدنی از ایشون خواهش کرده ایشون قبول کرده. آقای مدنی خودش بیشتر از من و شما مخالف این مرغداری بوده و هست ولی این روشی که مردم و بعضی از اعضای شورا و امثال شما جناب سبخ پیش گرفتن رو درست نمیدونه و معتقد هستن که از راه قانونی باید حل شود نه با دعوا و لات بازی که عامل درگیری های بین مردم این دو شهر در آینده شود.
در جلسه امروز دادگاه دادستان که بهتر از من و شما در جریان همه اتفاقات جناح هستن یه حرف جالب زدن و گفتن که بعضی ها خیال کردن جلوی انتخاباته و اون شخصی از شورا که خودش رو? کنار کسانی گرفته که رفتن مرغداری رو خراب کنن خیال کرده میتونه اینجوری رای جمع کنه؟ البته اون شخص هم معلومه کی هستش. پس این روشی که شما و کاندید های مورد نظر شما و اونایی که بهت خط میدن پیش مردم تاثیری نداره.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان