رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مرغداری
شخصیت آقای مدنی رو شماها وامثال شماها نمیتونن زیر سوال ببرن .این رو به جد میگویم مسائل جناح و خیر خواهی مردم جناح رو آقای مدنی بیشتر درک میکنن .چون بجای اینکه از قدرتشون بر علیه مردم استفاده کنن میان و مثل همیشه از حق مردم دفاع میکنن نه اینک زمینهای زراعی مردم بدبخت رو که تا سینه جو کاشته بودند وسبز شده بود رو به زور غصب بکنن و به یه عده دیگه بفروشن و بعد پز بدن که ما فلان کردیم و فلان کردیم
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammad
جناب سبخ تهمت زدن کار درستی نیست اگه مدرکی برای حرفای پوچ داری رو کن و الا این تهمت ها رو مردم جناح بهتر میدونن چه قضاوتی دربارش بکنن. با این کار آبروی اونایی که بهت خط دادن رو هم می بری

پاسخ
 سپاس شده توسط mohammad
به نظر من بهترین راه حل برای مشخص شدن قضایا پرس و جوی جناح آنلاین هستش از شورا و شخص مدنی.هر چند که این چند روزه مشخص شده که مدنی و عباسی مسائل رو حل کردن. :oldman:
پاسخ
 سپاس شده توسط محسوس ، vahid
بنازمت( جناح من ) که گل گفتی
پاسخ
سبخ جان در مورد اقای مدنی درست صحبت بکن ایشون برای جناح زحمات زیادی کشیدن و مرد قابل احترامی هستن
در ضمن خیلی واضحه که تو یک شبه اومده مشکل رو حل کردن چرا تو کتت نمیره چرا چشم دیدن برش و ابهت ایشون رو نداری
شما چه مدرکی داری که ایشون پول ندادن یا موافق مرداری بوده لطف کن و مدرکتو رو کن و از توهوا حرف نزن :laugh:
پاسخ
 سپاس شده توسط andi garcia
اوووه یه روز نبودیم چه خبره. به نظرم این موضوع جای بحث نداره و با نظر janah e man که نوشتن :

نقل قول:به نظر من بهترین راه حل برای مشخص شدن قضایا پرس و جوی جناح آنلاین هستش از شورا و شخص مدنی.

موافقم. باید از روش منطقی که همون سوال کردن از خود اشخاص مطرح شده هست این موضوع را روشن کرد.
این همه بحث هم نیاز نیست.
اتفاقا هفته قبل میخواستم سوالاتی رو از آقای احمدی بپرسم ولی گفتند بگذاریم برای وقتی که مسئله حل شد. الان هم که حل شده به نظرم فرصت خوبیست.

راستی تو این قضیه خیلی از افراد زحمت کشیدن که به نظرم درست نیست کار هیچ کدوم چه کوچک چه بزرگ رو نادیده گرفت و تا جایی برسه که توهین هم بکنید!!! نمیدونم چه رسمیه که نزدیک انتخابات خیلی ها تهمت و دروغ رو برای خودشون حلال میدونن! مگه روزهای نزدیک انتخابات با روزهای دیگه چه فرقی میکنه؟

با شخص خاصی نیستم و تو این تاپیک خیلیها از تهمت و توهین استفاده کردن، برای همین کلی بود.
پاسخ
 سپاس شده توسط d.beckham ، farshid.ahmadi ، armena
همه شورا زحمت کشیدن همچنین مردم و تلاش مردم و معتمدین و شورای جناح به ثمر نشسته. حالا هر کی بیشتر کار کرده و تلاش بیشتری کرده خدا آگاه است و اجرش هم با خداست.
دوستان عزیز، لطفا جلوی انتخابات از توهین کردن به کاندید ها? بپرهیزید، اگر شما کاندیدای خاصی را در نظر دارید، نباید برای پیشرفت خود دیگر کاندید ها را مورد اتهام قرار داد .من هم به قول اقا وحید کلی نوشتم، مطالب و بحث های در این تاپیک هیچ منفعتی ندارد!!?
پاسخ
 سپاس شده توسط d.beckham ، armena
این که تعجب نداره .خب اقای مدنی اومده یک روزه به مشکلات خاتمه داده البته با کمک آقای عباسی در طول این مدت شوراهای دیگه هم زحمت زیادی کشیدن ولی اقای مدنی اومده زحمات ایشون وبقیه رو تکمیل کردن خب اینجا تجربه و آگاهی وبرش آقای مدنی نسبت به بقیه چربش داشت این کاملا مشهوده ولی یه عده نمیخوان قبول کنن نمیدونم واسه چیه؟خب مردم هم نیاز به چنین شوراهایی دارن که در کمترین زمان مفید ترین کار رو انجام بدن
پاسخ
 سپاس شده توسط andi garcia
امام جمعه هم حرف منو زد که.چن وقت پیش گفته بودم اینا کارا رو ردیف کردن و الانه دیگه مرغداری و دادن واسه خودمون حالا باس بکنیمش گاوداری تا دلمون خنک شه
پاسخ
این بحث ها زیاد تکرار شده و نتیجه ای هم نمیشه گرفت.تنها بحثی که تو این سایت من دیدیم مفید باشه و واقعا داشت به جاهای خوبی ختم میشد همون تایپیک انتقاد از آموزش و پرورش بود که متاسفانه آقای پناه اومدن قفلش کردن.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان