رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقاد از اداره آموزش و پرورش جناح
سلام
شاید اینجا جاش نباشه ولی چون تایپیک مربوط به معلمین نمونه رو بسته بودید میخواستم یه انتقاد بکنم از سیاست های آقای چمن پیرا که دارن آموزش رو در منطقه جناح به بی راهه میبرن.زیاد ادامه نمیدم فقط از مدیران میخوام یه تایپیک باز کنن در رابطه با آموزش و پرورش جناح که بشه اونجا نظرات وپیشنهادات رو مطرح کرد.با تشکر
 سپاس شده توسط بی خانمان ، چ ، علی جناحی
محله دریا فکر کنم سو تفاهم واستون پیش اومده یا دقت کافی ندارین...درخواست شما در پست قبلی،مبنی بر ایجادیک تاپیک جدید? برای بحث و صحبت راجب عملکرد آموزش و پرورش نه تنها حذف نشده،بلکه بدون هیج تغییری به این قسمت منتقل شده...ویه تاپیک جدید همراه با درخواستتون و به اسم خودتون ایجاد شده.... درضمن امروزا همه مشغول درس وامتحانن و کمتر میتونن فعالیت کنن،تازه بنظرم درخواست شما خیلی زود بهش رسیدگی شد(به تاریخ ایجاد تاپیک کمی دقت کنین لطفا! ).... :oldman:
کاربر محترم محله دریا، خوب نیست بدون دلیل و مدرک درباره هیچ شخصی صحبت کنیم، انشالله هرچه سریعتر انتقادات مستدلی که دارید رو مطرح کنید تا خدای نکرده مثل اولین پست که بدون اشاره ب مصادیق و نشانه های خاصی گفتید آموزش و پرورش منطقه داره به بیراهه میره، نشود!

سپاس شده توسط abdollah_ahmadi ، mohammad_p
یسمه تعالی
ما در مملکتی زندگی میکنیم که آدمها تنها به واسطه ... به پست و مقام میرسن و این جایه تاسف داره.نمونه اش تو این مملکت خیلی زیاده و یکی از نمونه های بارزش آقای چمن پیرا می باشند که با عوض شدن نماینده از آموزگاری در پایه پنجم ابتدایی رسید به مسولیت نمایندگی و بعد هم که آرزوی ریاست اداره در سر داشت یه طرز حقارت باری که از جزییاتش سرباز میزنم آقای ایرازه شدن رییس ولی باز هم نماینده محترم کار خودشون رو کردن و آقای چمن پیرا رو به ارزشون رسوندن.حال هر کی با این حرف من مخالفه بگه؟بله ما در همچین مملکتی داریم زندگی میکنم،کو دانش؟کو سواد؟کو علم؟همین مقدمه رو نوشتم و امیدوارم مسولین سایت و در صدرشون آقای پناه عزیز این پست رو پاک نکنن تا در پست های بعدی جزییات بیشتری خذمتتان عرض کنم.
"محله دریا" خدمتان عارض شوم شما که همش در مقدمه مانده اید. دفعه قبل هم که مقدمه بود. لطف کنید به اصل مطلب بپردازید و اگر بخواهید هر بار مقدمه بنویسید دیگر کسی پیگیر مطلب شما نمی شود، بهتر است یک بار بنویسید اما کامل.
که چنین متنی که شما نوشتید و یکسری اتهامات بدون دلیل وارد کرده اید هیچ ارزشی ندارد و انتظار پاسخگویی هم نداشته باشید.
من قصد دفاع بی جهت ندارم، اما متن شما اصلا انتقاد نیست، فقط توهین و تهمت است که به هم سری شده است. اگر اتهامی که وارد میکنید، با دلیل باشد، آنوقت کسانی که اطلاع دارند ( نه من )، جواب خواهند داد.

ضمنا در مورد سواد، می شود بگویید استدلالتان بر روی مدرک دانشگاهیست که اکثر رؤسای ادارت آموزش و پرورش هرمزگان دارای مدرک لیسانس هستند و همگی معلم بوده اند، اگر هم دانش و سواد غیر آکادمیک منظورتان هست که باید دلیلی داشته باشید چون یک موضوع نسبی و سلیقه ایست.

من خودم به شخصه از اداره در مواقع مختلف انتقاد داشتم و باز هم دارم ( شاید کسی اندازه من در این سایت نسبت به اداره انتقاد نداشته )، ولی مستدل و با دلیل نوشته ام که اگر خواستید لینک تمامی مطالب انتقادیم در مورد اداره را برایتان مینویسم. این را گفتم فکر نکنید من از شخص دفاع میکنم، نه بلکه از این انتقادات که نامش انتقاد هم نیست متعجبم!

راستی منتظرم دلایلتان در مورد "به بیراهه رفتن اداره" که در پست اول مدعی شده اید را بنویسید.
 سپاس شده توسط abdollah_ahmadi ، abdollah_abi ، mohammad_p
چی بگم وحید جان که زبانم قاصره خیلی حرف ها تو دلم دارم که تلخه مثل زهر امیدوارم طاقت شنیدنش رو داشته باشید.ولی اول لطف کنید لینک اون مطالب انتقادیتون رو واسه من بفرستید.با تشکر از شما
 سپاس شده توسط چ ، علی جناحی
محله دریا جان سریع اتهامات با دلایلت رو بگو چقد مقدمه چینی میکنی تو !!!!
خیلی دلم میخواست در جواب چنین متن اهانت آمیز و دارای جهت داری واضح، جانب شخصیت را رعایت کرده،نظری ندهم. اما چه کنم که امروز هزار جهد بکردم که سر عشق بپوشم، نبود بر سر آتش میسرم که نجوشم . . . ! عشق به چه؟ عشق به فضایی ادب آلود و نه فتنه آلود . عشق به مردمی که خدای ناکرده نباید قربانی هر بازی و یا فضاسازی افرادی خاص باشند.

کاری ندارم ناصر چمن پیرا چه و چنان اگرچه هرکسی جای ایشان بود امروز خیلی کمتر از اینها تحمل مخالفت داشت. البته میگویم مخالفت، چه برسد به توهین و تهمت!! بهرحال کاری ندارم و از این میگذرم .

چه شده که به بیراهه رفتن "آموزش و پرورش یک منطقه" خلاصه میشود به چند ادعای مضحک و توهین آمیز درباره ی شخصی خاص؟؟ بنظرم یا اگر نظری و ادعایی مستند از فعالیت های اداره جناح دارید که ارائه کنید و انشالله که استقبال هم خواهدشد.
وگرنه خواهشا و از سر گذشت در این ایام حساس که نیاز جامعه ما آرامش هستش، از خیر سایت جناح آنلاین برای جهت گیری های خاص و نامبارک مثل توهین و تهمت بی اساس به افراد بگذرید. انشالله که خیر هم ما و هم شما در همین است.

درباره مملکت هم نظر شخصی خودتان هست و برای خودتان محترم . نه نفی میکنیم و نه تایید، چون رویه سایت به هیچ وجه پرداختن به مسائل کلی کشور نیست و از شما هم میخوام که با نظرات اینچنینی مشکلی برای سایت بوجود نیاورید. خصوصا که با نام مستعار هستید و همین برای سایت مسئولیت زا خواهد بود.

باتشکر
 سپاس شده توسط pce ، abdollah_ahmadi ، mohammad_p
فقط باید گفت باید برای بعضی افراد متاسف بود که خیلی راحت با آبروی مردم بازی میکنند!متاسفانه تهمت زدن و اهانت برای خیلیها خیلی عادیه که این هم نشانه ی عزت نفس پایین این افراد است!
 سپاس شده توسط abdollah_abi ، mohammad_p
من معمولا اخبار یا مطالب سایت رو می خونم و سعی میکنم چیزی نگم
ولی اینبار فرق می کنه
من کاری ندارم که آقای چمن پیرا چطوری رئیس شده .
من فقط به پارتی بازی هایی که ایشون برای استخدام خیلی ها در آموزش و پروش به کار بردن خشمگین شدم.
مثلا بعضی ها هستند وقتی من شنیدم آنها تو آموزش و پرورش کار می کنن شاخ در آورم . من نمیدونم اونها چطوری در آموزش و پرورش استخدام شدن در حالی که هیچ لیاقتی ندارن که در جایی مانند آموزش و پرورش کار کنن.(از لحاظ اخلاقی گرفته تا تحصیلی)
حالا خودتون قضاوت کنین و منطقی باشین
الآن هم به شخص خاصی توهین نکردم و چون خودم با نام مستعار نظر میدم اسم کسی هم نیاوردم
فقط اعصابم از پارتی بازی های صورت گرفته خیلی خرد شد.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان