نظرسنجی: آیا شما ائتلاف را تنها با هدف پیشرفت شهر، قبول دارید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
آری
82.14%
23 82.14%
خیر
17.86%
5 17.86%
نمی دانم
0%
0 0%
مجموع 28 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ائتلاف بین کاندیدای شورا، پیوندی شوم! یا پیمانی مبارک؟
کارها و فعالیت های اقای رضایی در گذشته را کسی نمی تواند در ابتدای امر کتمان کنداما پیشبرد کار به چه قیمتی؟!یا به اسم مردم و به کام چه کسانی؟!قطعا و یقینا انجام هر کار و عملی که برای جمع یا جامعه ای منفعتی را در پی داشته باشد قاعدتا هزینه ای را نیز خواهد داشت اما هزینه هر کار مشخص است پس چرا مردم جناح باید برای انجام کارهایی که نگارنده با استناد به انها رضایی را عمل گرا معرفی کرده است هزینه های بسیار بسیار سنگینتر از انچه باید پرداخت ,پرداخت کرده اند و این سوال نیز وجود دارد که ایا این فعالیت ها به همان اندازه که به انها شاخ و برگ داده می شود نیز برای مردم موثر بوده است مردمی که خود هزینه انها را داده اند نه جیب اشخاص ,انهم جیب هایی که نداده منت ها می گذارند چه برسد به داده شان. اما تدبیر مدنی , این مسئله ای است که وجودش در شخص مدنی بر همگان حتی مخالفان قسم خورده اش نیز بسیار واضح است انچه را باید گفت این است که تدبیر در امور بسیار بهتر از عمل بی تدبیر است ما نیز در شهر , شهرستان و حتی در استان خود نیز گاها نتایج تدابیری را دیده ایم که ریشه ان را باید در مدنی جست مدنی که هر مقام استانی و کشوری چه در این دولت و چه در دولت پیشین که بحث از جناح و بستک برایش می شد ابتدا سراغ مدنی نامی را می گرفت مدنی که عمل گرا بودنش چندین درجه بر امثال رضایی برتری دارد حال اگر در بوق و کرنا نمی کند,منت نمی گذارد,در مقابل اتهامات بی پایه سکوت می کند,شب نامه نمی نویسدو...از شخصیت والای اوست ,از هدف والاترش که همانا سربلندی شهرمان میباشداست. مدنی که با هم فکرانش در شوراهای ادوار گذشته در جریان اب میستان در مقابل شهر بستک,نماینده مجلس وقت,مسئولان استانی دوست با نماینده و متاسفانه عده ای از همشهریان با منتقشان ,با پشت کار و همت شان ایستادند و پیروز شدند.مدنی که با همفکرانش شهرداری را برای جناح انتخاب کردند که همه امروز حسرت از دست دادنش را می کنیم کسی که در دورانی که مدیران استانی دوره مدیریتشان به زور به 2 سال می رسد 6 سال است مدیر اب و فاضلاب کم اب ترین استان کشور(یزد)است.اما شورای این دوره چی,شورایی که افتخارش نبود تفکر مدنی در میانشان است شورایی که افتخارشان بیرون راندن مدنی و خانه نشین کردنش با ترفندهای زیرکانه مانند تاثیر بر افراد است شهرداری انتخاب کردند که 6سال فعالیتش به اندازه یک سال و خورده ای مهندس حاتمی که نبود هیچ حتی پس رفت هایی نیز مشاهده شد شورایی که بدون مدنی در مقابل روستایی بسیار کوچکتر به نام کهتویه و مسئله ای بسیار پیش پا افتاده تر از اب میستان به نام مرغداری عاجز ماند تا زمانی که مدنی که به خواست همین شورا مورد اتهام همدستی با مالکان مرغداری قرار گرفت باز با تدبیرش مسئله را فیصله داد تمام پس رفت های مشا هده شده در? شورای اخیر بر می گردد به نبود تفکر مدنی در شورا پس کمی انصاف به خرج دهیم و قدر این گوهر ارزشمند را بدانیم گوهری که هر شهری ارزوی داشتنش را دارد گوهری که مردم بستک در جریان اب میستان بارها ارزو کرده اند که کاش مدنی بستکی بود.

------------------
کنترل سایت : این مطلب تکراریست و در این لینک نیز "پاسخ : عمل گرایی رضایی یا تدبیر گرایی مدنی؟ " قرار داده شده است.
از این به بعد مطالب تکراری به دلخواه یکی از آنها حذف خواهد شد.
 سپاس شده توسط anti
مدنی تنها کسی هست که هیچ نکته ی منفی نداشتن که ازش بگیرن و پرونده سیاهی نداشتن که رو کنند پس رو آوردن به نقدهایی که پشتوانه منطقی نداره

مثل کوبیدن او برای تشکیل ائتلاف که نشونه ی بالندگی فکری هستش ولی برخی دوستان بجای اینکه به این جنبه نگاه کنند و اینکه مردم شاید به ایشان رای ندادن , دارن مدنی رو میکوبن که چرا ائتلاف میکنی!!! خب مردم رو بکوبید که چرا رای نمیدید!!!
یه جا مطلبم پاک شد گفتن ربطی نداره اینجا کپی شده

مدنی واسه اینا رای نداره بلکه رایش ثابته چون لیدری یکی از دو جریان رو داره همیشه رای طیف های جامعه به یکی از این دو جریان میره و تعداد کمی هستن که به هر دو جریان رای میدن ..
من نوعی همیشه به جریان خودم رای دادم ولی گزینه های نالایق سفید میذاشتم کلا هرکه دوست داشت به هرکی رای بده? رای نده اصلا .. من موندم این اتلاف رویای قرار کی محقق بشه تا پروژه سیکرت پیشرفت در سه سوت ، جناح رو متحول کنه!!? فقط هدف کنار زدن افراد چه مخالف چه حتی در این انتخابات حامیان (بر اساس تعداد20 نفر) له گفته ای گپنه اتلاف اقای مدنی همیشه به جز خودشون یکی دوتا بیشتر نبودن دونفر بعدی هم برای بالا نیومدن بقیه بودن .
کلا تدبیر و بینش وبصرت و نماینده (=افت سیاسی و کدورت در منطقه)و این شعارا به کاری نمیاد کار بلدی ملاکه

آقای حاتمی موقعیت بهتری در جا دیگه داشت رفت کسی چیزی از دست ندارد شهردار فعلی هم توسط اکثریت موئتلفه خود اقای مدنی انتخاب شد حالا از قحط الرجالی بود یا عدم تدبیر! اینکه شورا بعدها باید تلاش میکرد شهردار دیگری انتخاب میشد حرف درستیه ولی اوضاع کلی مملکت هم زیاد جالب نیست این همه پروژه رو دست مونده

و میشه دوستان بفرمایید(البته مرتبط با اشخاص است)چه تدبیر در دو بانده نمودن خیابان پلی بوده با تخریب منازل مردم؟! یا چه تدبیری پشت مخالفت ها در ساخت راه خور قبل از به فروش رسیدن 13 هکتار از زمین های شهرک در دهه 70 بوده؟!
نقل قول:اگه یه نفر برای ارتباط با نماینده کافیه بعد برای انتخاب? شهردار هم یه نفر کافیه؟
منظور خوب نگرفتین.منظورم اینه هر دوره معمولا یک نفر بیشترین ارتباط با نماینده داره و نیازی هم نیست که همه اعضای شورا بیست و چهار ساعت با نماینده در تماس و مذاکره باشن.در عمل یکی دونفر رابط قوی کافیه.هر دوره همینجوری بوده و دوره های بعد هم همینجوریه.نماینده اونجور وقتی نداره بخواد با کل اعضای شورای تحت پوشش در تماس باشه.بقیه اعضای شورا نقش مکمل دارن.فرضا اگه نماینده بخواد قرارداد راه خور ببنده ویا جناح شهرستان کنه مربوطی امضا نمیکنه؟!!!قطعا اینجور نیست.کمااینکه دوره های قبل هم اینجور نبوده.اغلب اعضای شورا کسایی بودن که با نماینده مخالف بودن یا کم کمش موافق نبودن ولی جناح شهر شد بخش شد آب اومد خیابون کشیده شد راه باز باز شد و هزار تا کار دیگه. مطمئن باش اگه نماینده بخواد اعضای شورا از خداشونه باهاش در? ارتباط باشن و امتیاز ازش بگیرن.
اینم بگم نماینده یه بخش کاره.مقدار زیادی از کارای شورا با اداره هاست.با شهرداره.رایزنی با مدیرکل ها و فرمانداره.ارتباط و حل مشکلات مردمه.دفاع ازحقوق مردم وووو.

نقل قول:اگه یه روز مثل دور دوم شد که وقتی شورا تصویب کرد که آب جناح بره زیر نظر شهری بعد رضایی رفت با نفوذ خودش رای اکثریت شورا و نمایندگان مردم رو وتو کرد چی؟ حالا جالبه بعد از چند ماه آب روستایی خودش از ادامه کار انصراف داد و کار رو دادن به آب شهری!!
دقیقا برعکس.این باید از رئیس شورای این دوره بپرسی که تا قبل از شورا شدنش مخالف سرسخت رضایی سر این قضیه بود.چرا بعد شورا شدنش نظرش کامل عوض شد؟!!
آب جناح خود بخود زیر نظر شهری نرفت.به زور شورا زیر نظر شهری !! و نتیجه چی شد؟لوله کشی جناح رایگان نشد.قیمت انشعاب و پول آب چندبرابر از جیب مبارک من و شما پرداخت شد.که اگه شورای ما زور نزده بود بعد از لوله کشی خودبخود زیر نظر شهری میرفتیم و نیازی به زور زدن ما نبود.

دوست.شما یه جوری صحبت کردین که انگار مدنی عضو این شورا نبوده.عزیزمن مدنی عضو شورای دور سوم بوده و هر عملکردی از این شورا مونده به نام مدنی هم ثبت شده.نمیدونم چرا بعضی دوستان سعی دارن مدنی رو به طرف مردم بچسبونن و از مشکلات شهری دورش کنن و تقصیر گردن این و اون بندازن!! وقتی طرف تجربه 14 سال شورا داره اگه منطقش نتونه نظر بقیه به خودش جلب کنه اونوقت شما چطور از تدبیرش صحبت میکنید؟!!!
در مورد آب میستان حرف شما قبول دارم چون یکی از کارهای ماندگار بود و به درد مردم خورد.چون سالهاست کم آبیه.
اما این که اینقدر آب و تاب بدین چندان درست نیست.خوب رضایی هم هر جا شما بری آرزوشونه هم شهریشون باشه.شما گفتی بستک.مطمئنم ده تا شهر دیگه مثل بستک هستن که بخوان شخص عمل گرایی مثل رضایی داشته باشن.
مسئله مرغدتری تا زمانی که حل نشده بود مدنی کجا بود؟؟ اونوقت که مربوطی داشت بستک و بندر و تمام اداره جات زیر پا میذاشت و حکم توقف کار گرفت.حالا تدبیری که شما ازش حرف میزنین همون سخاوت عباسیه دیگه؟!! چون با تدبیر عباسی مشکل حل شد.که چند نفر با ایشون صحبت کردن که موضوع حل شده.از جمله حاج عقیل عباسی.
خواهش میکنم جانب انصاف رعایت کنید.این شورا سر همین مرغداری سر پارتی بازی های مجریش و اتفاقاتی که پشت پرده میفتاد بعضا تحقیرها متحمل شدن.خوب به خاطر که بود.به خاطر همین مردم دیگه.حالا هرکسی این کار مبارک انجام داد دستش میبوسیم.چه شورا همه شان و چه آقای عباسی
(۹ام خرداد ۱۳۹۲، ۲۱:۱۰)شعار link نوشته: و میشه دوستان بفرمایید(البته مرتبط با اشخاص است)چه تدبیر در دو بانده نمودن خیابان پلی بوده با تخریب منازل مردم؟! یا چه تدبیری پشت مخالفت ها در ساخت راه خور قبل از به فروش رسیدن 13 هکتار از زمین های شهرک در دهه 70 بوده؟!

تدبیری در دوبانده کردن خیابان پلی که نبود قطعا ولی در یک بانده که یکی از پیمانکاران عزیز شهرمون که آقای رضایی هستن پیشنهاد دادند هم تدبیری نبود. بالاخره ده تا مهندس اومده بودن نشون دادن که یه بانده کردن بدون آبراه وسطی کاملا غیر استاندارد و خطرناک هستش!!

نقل قول:آب جناح خود بخود زیر نظر شهری نرفت.به زور شورا زیر نظر شهری !! و نتیجه چی شد؟لوله کشی جناح رایگان نشد.قیمت انشعاب و پول آب چندبرابر از جیب مبارک من و شما پرداخت شد.که اگه شورای ما زور نزده بود بعد از لوله کشی خودبخود زیر نظر شهری میرفتیم و نیازی به زور زدن ما نبود.

فقط همین که شورا اگه زور و نفوذی داشت از همون او که نظرشو اعلام کرد که نظر ما آب شهریه، میتونست حرفش رو به کرسی بنشانه نه اینکه برخلاف نظرش کار یه جور دیگه ایی جلو بره

نقل قول:دوست.شما یه جوری صحبت کردین که انگار مدنی عضو این شورا نبوده.عزیزمن مدنی عضو شورای دور سوم بوده و هر عملکردی از این شورا مونده به نام مدنی هم ثبت شده.نمیدونم چرا بعضی دوستان سعی دارن مدنی رو به طرف مردم بچسبونن و از مشکلات شهری دورش کنن و تقصیر گردن این و اون بندازن!! وقتی طرف تجربه 14 سال شورا داره اگه منطقش نتونه نظر بقیه به خودش جلب کنه اونوقت شما چطور از تدبیرش صحبت میکنید؟!!!

مدنی مخالف این رویه شهرداری بود ولی چکار میتونست کنه؟ در چنین شرایطی عقلا وقتی این طرف بیاد مخالفتشو علنی اعلام کنه و بگه من مخالفم و اعتراض کنه دیگه تکلیف از گردنش ساقط میشه

یاد شما باشه که منطق مدنی که چارده سال شورا بود که هیچی، مخالفت اکثریت قاطع مردم با شهردار هم نتونست سه عضو دیگه رو به استیضاح وی راضی کنه حالا نمیدونم شما چه مغلطه اییه که دارید از مدنی بابت این گله میکنید.
اینا با مخالفت هزاران نفر مقابله کردن دیگه مدنی که چیزی نبود!!

نقل قول:مسئله مرغدتری تا زمانی که حل نشده بود مدنی کجا بود؟؟ اونوقت که مربوطی داشت بستک و بندر و تمام اداره جات زیر پا میذاشت و حکم توقف کار گرفت.حالا تدبیری که شما ازش حرف میزنین همون سخاوت عباسیه دیگه؟!! چون با تدبیر عباسی مشکل حل شد.که چند نفر با ایشون صحبت کردن که موضوع حل شده.از جمله حاج عقیل عباسی.

این حرف رو به آقای مربوطی بگی هم بهت میخنده دوست عزیز!!
مدنی از اول کار همش همراه شورا بود و حکم دادستان رو که گرفتن هم اتفاقا اون جلسه مدنی بود و مربوطی خودش یه مشکلی پیش اومده بود نتونست بره .یعنی جوری نیست که مدنی کنار بوده باشه

یه جا دیگه نوشتین:

نقل قول:خوب اگه منتظر بودجه دولتی بودیم که الان چیزی به نام راه وجود نداشتیم.حداقلش اینه راهی داریم

باید بگم نه بردار . راه خور قدمتی صدها ساله داره و کسی نامشو احیا نکرد. خودش بود . جالبه توی مرکز کشور هم برای بودجه و ... که حرف میزنن میگن یه راه قدیمی خیلی معروف تجاری بوده که بستک و جناح و جنوب فارس رو به لنگه و دریا وصل میکنه .

ایده ی آقای رضایی واقعا باارزش بود و بزرگ ولی روش کار عمیقا اشتباه و قابل نقد. دقت کنید که بحث سر همینه خدای ناکرده نمیخوایم به کسی ازجمله آقای رضایی بی انصافی کنیم.
 سپاس شده توسط vahid
نقل قول:تدبیری در دوبانده کردن خیابان پلی که نبود قطعا ولی در یک بانده که یکی از پیمانکاران عزیز شهرمون که آقای رضایی هستن پیشنهاد دادند هم تدبیری نبود. بالاخره ده تا مهندس اومده بودن نشون دادن که یه بانده کردن بدون آبراه وسطی کاملا غیر استاندارد و خطرناک هستش!!
در استاندارد یا نبودنش باید متخصصین نظر بدن ولی مطمئن باشید رضایی از پیش خودش نظر نمیده.حتما از چندتا متخصص مشورت گرفته که اینو گفته.نمونه اینچور خیابونی قبلا کشیده شده و فکر کنم خیابونی که الان به خیابون اصلی معروفه قبلا شبیه پلی بوده و الان با دو جوی آب کناری مشکلی از لحاظ دفع آب نداره.

نقل قول:مدنی مخالف این رویه شهرداری بود ولی چکار میتونست کنه؟ در چنین شرایطی عقلا وقتی این طرف بیاد مخالفتشو علنی اعلام کنه و بگه من مخالفم و اعتراض کنه دیگه تکلیف از گردنش ساقط میشه
نگاه کنید دوست من مدنی چه مخالف با رویه بوده موافق بالاخره شورای شهر جناحه و مسئول اقداماتی که در جناح اتفاق میفته.حتی اگه با رویه شهرداری موافق نباشه و از طرفی نتونه رای اکثریت به خودش جلب کنه عقل و منطق حکم میکنه در جهت اصلاح شهردارش و راهنماییش تلاش کنه تا 6 سال عدم کفایت یک نفر به ضرر هفت هزار نفر نشه.اگه اینکارو نکنه و صرفا بگه من با شهردار مخالفم و کاری به مسائل شهرداری ندارم منطقی و دلسوزانه نسبت به شهر به حساب نمیاد.
نقل قول:این حرف رو به آقای مربوطی بگی هم بهت میخنده دوست عزیز!!
مدنی از اول کار همش همراه شورا بود و حکم دادستان رو که گرفتن هم اتفاقا اون جلسه مدنی بود و مربوطی خودش یه مشکلی پیش اومده بود نتونست بره .یعنی جوری نیست که مدنی کنار بوده باشه
من هم مطمئنم اگه این حروفو به آقای مدنی بگی بهه میخنده!!!چرا؟؟ چون حداقلش اینه که دوسه ماه آخر این قضیه که خیلی شرایط حساس بود مدنی به خاطر بیماری مادرشون حضور نداشتن.ضمنا شما میگین یک جلسه درحالیکه چندین جلسه و دیدار با دادستان و فرماندار و محیط زیست و . . . .در بندر بوده که اغلب اینا مربوطی با وجود ادامه تحصیلش در اغلب این جلسات شرکت کرده و پیگیر کار بوده.از تهدیدهایی که بهش کردن هم فکر کنم خبر داشته باشین دیگه!!!!? در کل بحث من اینه که کار شورا گروهیه و اگه کار مثبتی صورت گرفت همه شریکن و نباید اسم یک نفر برد.سر همین قضیه مرغداری خطیب نماز جمعه اسم مدنی برد ولی اسم مربوطی نبرد!! درحالیکه به اذعان همه مردم شهر مربوطی نقش پررنگی در این قضیه داشته و زحمات زیادی کشیده.
نقل قول:باید بگم نه بردار . راه خور قدمتی صدها ساله داره و کسی نامشو احیا نکرد. خودش بود . جالبه توی مرکز کشور هم برای بودجه و ... که حرف میزنن میگن یه راه قدیمی خیلی معروف تجاری بوده که بستک و جناح و جنوب فارس رو به لنگه و دریا وصل میکنه .
بله که راه بوده.اینو خودمم میدونم.همه جناحیها هم میدونن.اما تا قبل از سال 73 راه مالرو بوده که چارپایان هم شاید به زحمت ازش رد میشدن.منظور من از راه ، راه ماشینرویه که تا قبل از سال 87 که شرکت گاز دره های عجیب و غریب تو مسیرش درست کنه رفت و آمدهایی میشد ولی الان در اثر بیخیالی شورای عزیز این دوره مان به جای اینکه از اونها غرامت بگیریم اون چیزی که داشتیم هم خراب کردن.خوب اگه یکی مثل رضایی که در زمینه راه فعال و صاحب نظر و صاحب ایدست عضو شورا بود این جور اتفاقی میفتاد؟؟!! همونطور که قبلا گفتم تازه الانم رضایی که دیده میخوان دوباره گازیا کار شروع کنن و دیده راه چاره ای نیست و شورا داره سرد عمل میکنه با گازیها و فرماندار جلسه گذاشتن که راه حلی ارائه بده تا لوله کشی اونا به ضرر جناح تموم نشه.اینم بگم که اگه رضایی اگه کاری برای شهرش انجام بده و یا هرکسی دیگه به عنوان شهروند وظیفه اخلاقیشه که این کاروانجام بده و سر این کارا منتی بر مردم ندارن و نبایدم داشته باشن.انگار یک عضو خانواده برای اعضای خانوادش داره کاری انجام میده و هر موقع هرشخصی کاری در زمینه ای تخصص داشته باشه و صرف موافق نبودن با گروه حاکم و یا مخالف بودنش با هر کس دیگه ،اون کار انجام نده به نظر من در حق مردمش که مثل اعضای خانوادشن ظلم کرده.
 سپاس شده توسط vahid ، d.beckham
آقای من وشما اون موقع ک آب میستان قرار بود برا جناح بیاد اون طومار رو من امضا کرده بودم که جناح نیاز به آب نداره اون کار شکنی رو لابد بنده انجام دادم مگه اب میستان برا مردم جناح نبود؟نمیدونم چرا جلو انتخابات همه به یاد منافع شهرشون میفتن .اگه رضایی قرار بود این کار را انجام بده قبلا هم میتونست چی شده الان یادشون افتاده .
در رابطه با استیضاح شهردار نیز همین آقای مربوطی وشجاعی? کوتاه نیومدن که از همپیمانان آقای رضایی هستن .

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان