نظرسنجی: آیا شما ائتلاف را تنها با هدف پیشرفت شهر، قبول دارید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
آری
82.14%
23 82.14%
خیر
17.86%
5 17.86%
نمی دانم
0%
0 0%
مجموع 28 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ائتلاف بین کاندیدای شورا، پیوندی شوم! یا پیمانی مبارک؟
نقل قول:نمیدونم چرا جلو انتخابات همه به یاد منافع شهرشون میفتن .اگه رضایی قرار بود این کار را انجام بده قبلا هم میتونست چی شده الان یادشون افتاده .
نه محسوس جان.ربطی به جلوب انتخابات نداره.رضایی از همون اولش هم به شورا هشدار داده بوده که جلوی گازیا بگیرن.یا ازشون غرامت بگیرن.خوب این وظیفه شوراست که باید انجام بده ولی وقتی سرد میجنبن نمیشه دست رو دست گذاشت.خودتونم میدونین که لوله گذاری گاز چقد هزینه بره و اگه بعد از لوله گذاری بخوای جلوشون بگیری هزینه هنگفتی پای شرکت میذاره و شاید عملا امکان پذیر نباشه.عقل حکم میکنه الان که کار شروع نکردن و هنوز میشه مسیرشون چند متر اونطرف تر بندازن هر تلاشی که میشه انجام داد و از هر نیرویی ممکنه استفاده کرد.یکی از این نیروها رضاییه که وظیفه اخلاقی داره از مردم در این زمینه دفاع کنه و شورا هم باید خیلی قوی وارد عمل بشه و به جای رای جمع کردن و مچ گیری کردن ، بیان وظیفه قانونی خودشونو انجام بدن و از حق مردم دفاع کنن.

نقل قول:در رابطه با استیضاح شهردار نیز همین آقای مربوطی وشجاعی? کوتاه نیومدن که از همپیمانان آقای رضایی هستن .
چندتا نکته:اول? منظور من این بود که وقتی کار خوبی میشه باید به حساب همه گذاشته بشه.دوم قضیه مرغداری با شهرداری سراپا فرق میکنه.مرغداری همه بالاتفاق بودن که جاش باید عوض بشه ولی شهردار همه موافق نیستن.شما نظر خودتون گفتین ممکنه نظر کسی دیگه خلاف این باشه.سوم استیضاح شهردار تو شهرهای بزرگش که میلیاردها بودجه دارن و خدامیدونه چقد پول حیف و میل میشه اتفاق نمیفته ویا کم اتفاق میفته حالا شما انتظار داری جامعه سنتی جناح که همه اقوام و قوم و خویشن و ضمنا بودجه به یک پنجم میلیارد هم نمیرسه این کار انجام بشه؟!!چهارم همین شهردارم همپیمانان مدنی رو کار آووردنش.از همون اول اگه اینچنین تدبیری داشتن که شخصیت شهردار میشناختن الان شاید این اتفاقا نمیفتاد که به خاطر یه پل یا خیابون پلی سالها منتظر بمونیم.پنجم? اینقدر که شجاعی مجلس مدنی بوده و با مدنی گشته با هیچ احدی نگشته.شاید آدم آزاداندیشی باشه و بدون درنظر گرفتن منافع با هرکسی بتونه ارتباط برقرار کنه ولی خوب این حرف شما هم? اغراق آمیز به نظر میاد.
به انتخابات ربط نداره خوبش هم داره مگه قضیه لوله گاز مال امروزه که آقای رضایی یادش افتاده .هشدار دادن که چی ؟؟ آقای مدنی هیچ وقت دنبال رای جمع کردن نبودن اونا کسای دیگه بودن که به خونه های مردم تلفن میکردن وماشیناشون اجار داده بودن که از کاشونی نفر جمع کنن .واقعا که!!!نمیخوای قبول کنی که مربوطی و شجاعی همپیمانان رضایین ؟؟؟خب این که تو این دوره شورا مشخص شد.مگه وقتی قانون هست جامعه سنتی وغیره میشناسه ؟؟ما باید جلو تر از حرفای شما باشیم نه اینکه به سنتی بودنمون اکتفا کنیم وضرر کنیم .بالاخره میشد که شهردار استیضاح بشه ووضع از این که هبود بد تر نمیشد حداقل
با سلام درود خدمت عزیزان جناحی: مخور غم گذشته گذشته ها گذشته به فکر آینده باش دلشاد و سرزنده باش:دوستان یا دشمنان با توجه به نظرات شما در بحث ائتلاف عرض کنم همه شماها یا واضح تر بگویم بعضی از شماها دو یا سه نام مستعار دارید و از یک شخص دفاع می کنید ، همدیگر را می کوبید در این صورت به جایی نمی رسید برای جناحی پیشرفت اتحاد بین همه مردم و حمایت شما جوانان نیاز داریم شخصاً? از کم کاری یا سوء استفاده شخصی از مردم که از اعتماد مردم استفاده کرده اند گله مند هستم از همه شوراها و شهردار محترم کمال تشکردارم و از خیرین عزیز که در پیشرفت جناح همکاری کرده اند سپاس گزاری می کنم ، انشالله در 24/ خرداد ماه 92 در پای صندوق های رای با یک پارچه گی? و همدست و حمایت از شوراها در پیشرفت شهر جناح .
هر کسی رای خود را با تفکر و اافراد دلسوز برای پیشرفت شهرخودمان (جناح ) انتخاب می کنیم .

:oldman:
با آرزوی اتحاد
 سپاس شده توسط abdollah_ahmadi ، vahid
محسوس خوبه این بار مدنی جزو شورا حساب آوردی!!!وگرنه منظور من کل اعضای شورا بود که باید به فکر باشن نه یک فرد خاص.خودتونم دیدین هروقت لازم بوده از مدنی هم دفاع کردم.جواب بقیه نظراتت همون چیزاییه که قبلی گفتم
متاسفانه در باره آب میستان هیچ جوابی ندادی .بقیه جوابات هم منو قانع نکرد
در مورد آب میستان دقیقا منظور شما از طومار نمیدنم چیه و از هرکی سراغ گرفتم از اینچنین طوماری خبر نداشت.
واقعیت اینه با شرایط اونروز آب میستان نیاز داشتیم.چون کمبود آب بود.پس کار مثبتی بود.ولی اینم میدونم اگه روی شما به طرف رضاییه که یکی از برنامه هاش این بود مسئولین متقاعد کنه آب محرم برای جناح از راه خور بکشن که از این طریق هم بودجه برای راه بگیره و هم آب محرم.آبی که دارن برای فرامرزان میکشن همین آب محرمه.گلایه رضایی در مورد هزینه ای بود که با تدبیر نادرست سر سپردن سریع آب جناح به شهری از جیب خیر خارج شد.دویست میلیون اون زمان میتونستیم باهاش چندتا مدرسه بسازیم!ولی اگه آب جناح روستایی مونده بود هم لوله کشی جناح رایگان میشد و هم سالها آب کم هزینه داشتیم که خودتون حساب کنین سر این قضیه چه پول کلانی به ضررمون شد.به موقعش هم زیر نظر آب شهری می رفتیم.
آقای مدنی در این باره توضیح? مختصری دادن تو مسجد جامع .
شجاعی رو مردم به این خاطر انتخاب کردن که چون هم مجلسی مدنی بود و فکر میکردن افکارش به مدنی نزدیکه ولی برنامه ای از قبل تعیین شده بود که به اعتبار مدنی رای بیاره و زود هم هویتش رو نشون داد و پس از اون هم ماهیت خودش رو خوب نشون داد . و الا ایشون در حدی نیست که بخواد رای بیاره فقط و فقط به اعتبار مدنی رای آورد.
در مورد آب هم قضیه روشنه نیازی به توضیح نیست آدمی که خودشو زده به خواب رو نمیشه بیدار کرد.
در مورد رای جمع کردن هم اگه دوست داری بگم چه کسانی بودن که با ماشینشون از کاشونی و این یرد های اطراف جلال می آوردن رای بده دوست داری اسم می برم از این کارا به مدنی نمیخوره.
در مورد شهردار میشه چند تا از هم پیمانان مدنی رو نام ببری که این شهردار بی کفایت رو سر کار آوردن در مورد شجاعی بهت توضیح دادم. دور اندیشی مدنی رو ببین از قبل فهمیده که این شهردار ( . . . ) به همین دلیل هم از روز اول مخالفت کرده ولی آقایانی که از بودن این شهردار سود بردن و کوچه آسفالت کردن و خیلی کارای دیگه هنوز هم پشت اینشون رو گرفتن. عقب افتادگی شهر در این چند سال فقط و فقط به خاطر اون اعضای شوراست که مخالف برکناری دستپاک بودن
---------------------------------------------------------------------------------------
کنترل سایت:این پست به دلیل عدم رعایت قوانین سایت ویرایش شد.
منو شما شما هر چی بزرگترت گفت رو نیا اینجا بنویسی شما یک بار برو رو در رو از مدنی بپرس اون وقت جواب همه سوالات رو میگیری ولی این ترستونه که نمیرین باهاش رو در رو بشین چون از این که کم بیاری میترسی. اگه اطلاعات دقیق میخوای شمارشو که داری یه تماس تلفنی بگیر تا روشن شی اینقدر هم اکانت درست نکن سی تا اکانت ساختی ور و ور داری نظر میدی همش هم تهمت و حرف مفت.
andi garcia من تو گفته های شما چیز خاصی ندیدم.اینایی که گفتی نشد دلیل.میگین قضیه روشنه؟!!خب بگین تا ما هم بفهمیم کجاش روشنه.اون چیزی که تا الان روشنه ضرر مردم جناح سر قضیه آبه و بس.شما میگین شجاعی.خوب من میگم احمدی که همفکرتون بود شما به زور آوردینش و کردینش رئیس شورا چرا نظرش برگشت؟؟!سر قضیه آب قبل از شورا شدنش یکی از مخالفین سرسخت رضایی بود ولی الان برو ازش بپرس چی بهت میگه.چرا نظرش برگشت؟چون فکرش آزاده? وابسته نیست
نیازی به زنگ زدنم نیست.شما که زنگ زدین هم جوابی نداشتین اینجا بذارین.
ضمنا تبلیغات انتخاباتم که نزدیکه.جلو مردم میان اونوقت اونجا میپرسیم

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان