نظرسنجی: آیا شما ائتلاف را تنها با هدف پیشرفت شهر، قبول دارید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
آری
82.14%
23 82.14%
خیر
17.86%
5 17.86%
نمی دانم
0%
0 0%
مجموع 28 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ائتلاف بین کاندیدای شورا، پیوندی شوم! یا پیمانی مبارک؟
مشکل شما همینه آقای من وشما .چون نمیخوایین بفهمین به آقای مدنی زنگ نمیزنین .چطور شما از آقای رضایی واطرافیانش میپرسین اما یه بار هم سراغ آقای مدنی نمیرین؟ ضعف شما اینجاست از یه طرف اومدین محکوم میکنین واز طرف دیگه نمخوایین حرف آقای مدنی رو گوش کنین این هم شد عدالت ؟ شما اگه دنبال واقعیتین باید حرف دو طرف رو بشنوین بعد قضاوت کنین ولی با این بهانه تراشیاتون معلومه چکاره ای وبرای چی اومدی نظر میدی.درسته ما حرفای آقای مدنی رو شنیدیم وقبول داریم نه اینکه جواب نداریم خوبش هم داریم ولی من خاستم امتحانت کنم ببینم تو واقعا دنبال حقیقتی یا اومدی مدنی رو تخریب کنی ؟هر کی بیاد این کامنت رو بخونه نظر بنده رو متوجه میشه حالا شما نمیخوایین متوجه بشین دیگه من نمیتونم کاری بکنم .من شماره آقای مدنی رو بهت دادم چرا نرفتی زنگ بزنی ؟مطمئنا شما تاب شنیدن واقعیت رو ندارین. من اومدم ادرس کسی رو بهت دادم که براتون هیچ شبهه ای باقی نمونه ولی متاسفانه ترسیدی از اینکه شاید به خواستت نرسی وگرنه اونی که دنبال واقعیته همیشه میره دنبال منبع نه اینکه ازش فرار میکنه. پس لطفا تا حرف دو طرف رو? نشنیدی قضاوت نکن .من باب تذکر گفتم . اینو هم بگم منم محسوسم? اگه بخوام بپیچونمت بد جور میپیچونم .فکر نکنی اومدی اینجا دو تا جمله سر هم کردی فکر کردی همه هالو هستن از نوشتت معلومه دنبال چی هستی وهدفت چیه .
منم اگه زمین مفتی تو شهرک بهم میدادن از این کارای شما میکردم پس از این لحاظ بهت حق میدم :laugh: :72:
هیچکدوم همدیگرو قانع نکردین !!! خب دو طرف میتونین با طرفاتون تماس بگیرین تا براتون توضیح بده ! شاید? لازم اَش? این باشه.
آقای من و شما فکر کنم کمی دچار توهم شده اید بیخودی آقای احمدی راشریک جرم خودتان قرارندهید.من شخصا چند بار باگوش خودم از آقای احمدی شنیده ام که به شدت
وعصبانیت از عادت زمین گیری? آقای رضایی انتقاد میکرد میگویی نه از خودش بپرسید .حالا اگر ایشان شخصیتشان اجازه نمی دهد مثل بعضی ها با نامهای مختلف درسایتها ووبلاگها نظر بدهند.یامثل کسان دیگر کاربران درسایت از ایشان حمایت بکنند از بزرگی خودشان است . ضعف های رضایی را همه تاحالا متوجه شده اند حتی نزدیکترین حامیانش که از او روی گردان شده اند ولازم به نام بردن ازکسی نیست.چه بسیار که به جناح مخالفش پیوسته اند همه به خاطر بی برنامگی دیمی کاری خود بینی ایشان ومردم با فرهنگ جناح را نادان فرض کردن است . بنده پیشنهاد میکنم به خاطر اینکه لااقل درذهن چهارتا ازدوستانی که برایشان هنوز قهرمان است بافی بماند همین امروز استعفایش ازکاندیدشدن بنویسد که فردا شاید دیر باشد .بعدا نگوید شما میدانستید من رای نمی آورم ولی به من نگفتید.!!! پس تکرار کنم صالح احمدی بالاتر از آن است که شما اینجوری تخریبش کنید.
 سپاس شده توسط farshid.ahmadi
کریستو جان مگه شما بروشور یا جزوه 14 صفحه ای آقای رضای رو نخوندید که تو همین سایت هم درج شد خب عقیده آقای رضایی همینه دیگه ولی آقای مدنی هنوز نه بروشوری پخش کردن نه تو محفل عمومی حرفی زدن پس این آقای من وشماست که باید بیشتر تحقیق کنن نه من.ما خودمان جز قربانیانی بودیم که زمینهامون غارت شد.(در ضمن بحث رو ایشون شروع کردن و یک مشت نظرات خودش رو از زبان همفکرانش نوشته وبعد اومده بدون اینکه حرفای آقای مدنی رو بشنوه متاسفانه محکومشون هم کردن حالا من که اومدم پیشنهاد دادم نظرات آقای مدنی رو هم باید بشنوی حتی شمارش هم نوشتم تا اقا یکطرفه قضاوت نکنن مگه اشتباه کردم یا اینکه ایراداتی که من در باره نحوه قضاوتشون گرفتم مگه مشکلی داره .دوستان نظر قبلی بنده رو مرور کنن اگه نا حق گفتم بگن
نقل قول:کریستو جان مگه شما بروشور یا جزوه 14 صفحه ای آقای رضای رو نخوندید...
چرا من خوندمشون ولی بحثی که الان وجود داره اینه که خیلیا از آقای مدنی هم پاسخ میخوان و مطمئن باشین تعداد افرادی که خودشون حاضر باشن تماس بگیرن (به دو طرف منظورمه ) خیلی کمه و خود آقای رضایی اگه مجبور نبود چنین مقاله ای نمینوشت و (به نظر من) به خاطر شدت بحثای بین مردم بوده و چون مردم جواب میخواستن جواب داده ،همینطور که خودش گفته :
نقل قول: ... باید اقرار کنم بسیار ازت ممنونم که مرا وادار کردی ضمن دادن جواب شفاف ومستند بعضی حرفایی که مدتهاست دوست دارم به مردم بگم نیز به بهانه جواب شما به عرض مردم برسانم...

و در تائید حرفتون ،درسته باید حرفارو بشنوی و اتفاقاتی که افتاده رو ببینی بعد تصمیم بگیری و نظر بدی !!! حالا چ درباره راه خور باشه که بحثش بیشتره چه آموزش و پرورش چه درمورد مرغداری و یا هر موضوع دیگه ای !!

سپاس شده توسط vahid
نقل قول:ضعف های رضایی را همه تاحالا متوجه شده اند حتی نزدیکترین حامیانش که از او روی گردان شده اند ولازم به نام بردن ازکسی نیست.
این نزدیکانی که میگویی رویگردان شدن همان بهتر که رویگردان بشن.اصلا چه بسیار کسایی که رضایی خودش رویگردانشون کرد!!! که خیلی زودتر از اینا باید اینکارو میکرد.رضایی به کسایی فرهیخته تر از اینا نیاز داره

نقل قول:پس تکرار کنم صالح احمدی بالاتر از آن است که شما اینجوری تخریبش کنید.
تخریبی در کار نیست.منظور من در مورد قضیه آب بود.حالا اگه زمینه های دیگه نظر داشته باشن هم نظرشون محترم.من گفتم ایشون شخصیت و فکر آزاد دارن که این برازنده ترین صفت برای یک انسانه.

نقل قول:ولی آقای مدنی هنوز نه بروشوری پخش کردن نه تو محفل عمومی حرفی زدن پس این آقای من وشماست که باید بیشتر تحقیق کنن نه من.
خوب ما همینو میخوایم.میخوایم تو محفل عمومی حرف بزنن.چرا اینقد کم میان جلو مردم؟
بازم میگم اولا نیازی به زنگ زدن نیست و اگه شما جواب داشتین اینجا مینوشتین دوما چندسال صبر کردیم این چند روزم صبر میکنیم ببینیم تو مسجد و بین مردم چی میگن.

نقل قول:در ضمن بحث رو ایشون شروع کردن
هر کسی نظرات قبلی بخونه میفهمه شروع کرده و کی خوب گفته و کی بد.شما بحث تدبیر کردین منم نظرمو دادم.نمیدونم چرا شنیدن نظرات مخالف اینقدر برای شما زجرآوره.متاسفانه شما میخواین هرچی دوست دارین به جناح مخالف بگین ولی تا دو تا جمله از زبون طرف مخالف بیرون اومد میزنین تو سرش .خودتونم دیدین در مورد راه خور از مدنی دفاع کردم و گفتم مدنی با راه موافقه درحالیکه رضایی به قول خودتون این عقیده نداره.ولی شما شده حتی نوک سوزنی به خاطر زحمات رضایی برای شهر ، یه تشکر کوچولو بکنین؟!!!

نقل قول:ما خودمان جز قربانیانی بودیم که زمینهامون غارت شد.
در این مورد لطفا چیزی نگین که باز حرفی میزنم و شما به دیده توهین نگاه میکنین!!!

در آخر بازم تکرار میکنم کافیه چند روز دیگه صبر کنیم کاندیداها جلو مردم میان و اونوقت میشه بهتر بحث کرد.
 سپاس شده توسط d.beckham ، شعار
باز هم میگم شما برید وبا آقای مدنی صحبت کنید اخه چرا میترسید باهاش رو به رو بشید ایشون حی و حاضر هستند چرا نمیرید ازش سوال کنید چرا چند سال صبر کردید تا این ابهام تو ذهنتون بمونه ؟اگه واقعا براتون مهمه!!!!!.به نظر شما چند در صد از مردم این بروشور آقای رضایی رو قبول کردن همون مردمی که خودشون جواب میخواستن؟مطمئنا همونا لابد از خود آقای مدنی نیز تحقیقاتی کردند که اومدن از آقای رضایی توضیح خواستن .خب شما هم از آقای رضایی شنیدید چرا نمیرید از آقای مدنی توضیح بخواین؟؟؟؟چرا چند ساله بهش زنگ نمیزنید چرا چند ساله نرفتید در خونش بهش اعتراض کنید ؟حالا جلو انتخابات یادتون افتاده مدنی هم هست.البته روی صحبت من با اوناییه که جواب میخوان.
نقل قول:باز هم میگم شما برید وبا آقای مدنی صحبت کنید اخه چرا میترسید باهاش رو به رو بشید ایشون حی و حاضر هستند چرا نمیرید ازش سوال کنید
بازم حرف تکراری.دوباره مجبورم حرف قبلیم بنویسم.چند روز دیگه تبلیغات و سخرانی کاندیداهاست.چرا میترسید اونجا و در حضور مردم ازش بپرسیم؟!!!! اگه واقعا به نظر شما جوابی وجود داره!!!

نقل قول:به نظر شما چند در صد از مردم این بروشور آقای رضایی رو قبول کردن همون مردمی که خودشون جواب میخواستن؟
اول اینکه رضایی بروشور نداده.دوم بیانه ایشون در این سایت بوده که یحتمل طرفدارای ایشون که علاقمند بودن چاپ کردن(اگه بروشوری که شما میگین در کار بوده باشه!!!).سوم خیلی از مردم که اتفاقات حوالی سال 80 براشون سوال بود تا حدود زیادی روشن شدن.مردم همیشه از کسایی که نترسن و بیان جلو استقبال کردن.اونا میخوان یکی در مورد طرح ها توضیح بده.تو اون بیانیه رضایی مهم ترین نکتش این بود که حاضره با هر کسی و هر جایی سر قضایا و شبهه هایی که تو ذهن مردمه در جمع مردم مناظره کنه.حالا اینجا به نظر شما کی باید بیاد جلو؟مگه نباید کسایی که تهمت های همهجوره بهش زدن بیان جلو؟ خوب اگه نیان معلوم میشه اولا حرفی واسه گفتن ندارن? بعدشم صحبتای رضایی که گفته بود روی پروژه های جناح ریالی سود نکرده بلکه حداقل بالای دومیلیارد از جیب خودش داده درسته.
 سپاس شده توسط d.beckham ، شعار
اقای من شما چرا [...] ؟ برو روز سخنرانی کاندیداها ازش بپرس دیگه ترس ما از چیه ما به این بزرگمرد اعتقاد داریم
در مورد حرف دومت هم بگم که معلومه الن برشورو پاک یادت رفته بله طبیعیه جلو انتخابات یادت بره :laugh:

----------------------------------------------------------
کنترل سایت : لحن نامناسب ویرایش شد.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان