نظرسنجی: آیا شما ائتلاف را تنها با هدف پیشرفت شهر، قبول دارید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
آری
82.14%
23 82.14%
خیر
17.86%
5 17.86%
نمی دانم
0%
0 0%
مجموع 28 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ائتلاف بین کاندیدای شورا، پیوندی شوم! یا پیمانی مبارک؟
چرا شما مانند تام و جری به جون هم افتادین؟به نظر من هم اقای? مدنی و هم اقای رضایی برای جناح کار کردن و دستشون درد نکنه. خوب این یک چیز منطقی است که این دو انسانند و خطا کار. شاید در برخی? موضوعات اشتباهاتی کردن . ما نباید این گونه صحبت کنیم .
راستی چه شده که قبل از انتخابات این گونه موضوعات یادتان امده؟
 سپاس شده توسط d.beckham
رضایی اگه قصد خدمت به جناح داشت اون سال وقتی دید رای نیاورده نمیومد بلدوزر رو از جاده خور اون هم یک روز بعد از اعلام نتایج مرخص کنه و بفرستدش سر کار جهاد.
رضایی و این همپیمانانش اگه اونقدر محبوب بودن که مطمئن بودن رای میاوردن دست به دامن افرادی چون عبدالعزیز خرمدل نمیشد که هر روز با شایعه ای و تخریب کسی بخواد مدنی رو دل سرد کنه. ولی در عجبم [...] پشت هر کسی رو گرفته تو انتخابات طرف رای نیاورده :laugh:

-----------------------------------------------------------
کنترل سایت : توهین ویرایش شد.
اول جواب فرشید خان سرعتی? ;D بدم
نقل قول:چرا شما مانند تام و جری به جون هم افتادین؟
من اصلا حرفامو از رو عصبانیتو این چیزا نمیزنم،عادی عادی ام چه الان چه واسه نظرای قبلیم، ممنون که ب فکر مایی ک موش و گربه نباشیم? ;D
حالا نظراتمو کوتاه بگم :
نقل قول:چرا نمیرید از آقای مدنی توضیح بخواین؟؟؟؟چرا چند ساله بهش زنگ نمیزنید...
خب بحث اینجاست که چرا مردمی که از رضایی جواب میخواستن ازش نپرسیدن ؟؟ چرا تماس نگرفتن ؟؟ و همش پشت سرش حرف میزدن ک رضایی فلان کار کرده یا نمیدونم چکار کرده !!? و یک کلاغ چهل کلاغ ،ک نتیجش بشه این ؟؟ آخرش هم مجبور شد بیانیه بنویسه که کار درستی کرد و حرفایی بود که بااید زده میشد.
(حالا یه سوال محسوس جان،فقط محض اطلاعم اگه خواستی جواب بده - شما خودتون قبل اینکه رضایی بیانیه بنویسه رفته بودین ازش بپرسین که قضیه چیه ؟؟ یا فقط حرفای یک طرف رو شنیده بودین ؟؟ )
نقل قول: ...به نظر شما چند در صد از مردم این بروشور آقای رضایی رو قبول کردن ..
اگه کسی چیزی رو نخواد نمیتونه قبول کنه ، دیگه من و شما نمیتونیم کاری کنیم ،اجباری در کار نیست!!
نقل قول: ... چرا چند ساله نرفتید در خونش بهش اعتراض کنید ؟ ...
خیلی حرکت زشتیه که !!! کارت زرد داره Smile? (خوشبینانه ) دم در خونه رفتن و اعتراض کردن ؟؟ این مدلی نباشه بهتره? :-X
نقل قول:البته روی صحبت من با اوناییه که جواب میخوان...

اونایی که جواب میخوان ،باید جواب بگیرن !! سوال و موضوع مشخصه ... همانطو که بقیه جواب گرفتن? :-X
نقل قول:... ما به این بزرگمرد اعتقاد داریم
اعتقاد شما محترم،ولی اعتقاد نباید چشم و گوش آدم رو ببنده،باید منطق و انصاف داشته باشیم.
من هیچوقت در مورد آقای مدنی بد حرف نزدم و نمیزنم هم،ایشون معلمم بودن،و بر کسی پوشیده نیست که کارای زیادی برای جناح انجام دادن و ممنونیم ازش.
ولی این رفتار شما نسبت به رضایی اصلا جالب نیس، مطمئنا شما هم میدونین چقدر کارای عمرانی و آبادسازی (حیطه کاریشون و در کارهایی که تواناییشو داره)انجام دادن ولی جای تشکر ....? :-\? :-X
 سپاس شده توسط abdollah_ahmadi ، farshid.ahmadi ، armena
آقا جان رضایی قبل از بیانیشون هم صحبت کردن من از نزدیکان درجه یک این اقا پرسیدم... حرف ما اینه کار کردن به چه قیمتی؟؟؟؟؟اعتراض ما به این موضوعه واین اعداد وارقام هم که ایشون میگن وجود داره فقط برای توجیه گند کاری خودشونه .من حرف دو طرف رو شنیدم و قبول کردم که آقای مدنی درست میگفتن .
متاسفانه هنوزم مثل 20 سال پیش کسایی هستن که به عمران و آبادانی میگن گندکاری!!! متاسفانه!
اگه اون موقع به خیابون کشی و راه سازی و پل سازی و سد سازی و? . . میگفتن خرابکاری حق داشتن.اون زمان خیلیها ارزش خیابون و راه نمیدونستن.زمانی جناح ما این طرحها به خودش دید که هیچ روستای هم تراز با جناح اینقدر پیشرفت عمرانی نکرده بود و راه و خیابون و . . نداشت.حتی بستک که شهر بود.ولی الان دیگه این حرفا چیه؟!! فقط از قول حبیبی نویسنده بستکی بس که همون سالها کتابش نوشته بود جناح شهری که روستایش خوانند!!(با اشاره به توسعه عمرانی جناح)
 سپاس شده توسط d.beckham
باز هم به حال من وشما متاسفم که مثل رضایی مردم جناح را نادان و ندید بدیدمی پندارد برادرمردم جناح خیابان ندیده بودند ؟ یعنی هیچ کس جز رضایی ارزش خیابان وراه نمی دانست؟ آقای رضایی وآقای من وشما فکرکنم شماها چیزی به چشم ندیده اید که به این کوچه های زشت وباریک میگویید خیابان !!نگاهی به خیابان اصلی بیندازید آنهمه بودجه که میشد باآن بهترین بلوار در وسط شهر کشید به چه ختم شد؟ دو تا ماشین نی توانند ازکنار هم عبور کنند? حالا فکر کن 20سال دیگه می خواهی ازاین خیابان عبورکنی.مگر آدم قحطی بود یا همه ی نقاط ایران رارضایی خیابان کشیده؟ همه میدانند که این حرفها آن زمان هم خریداری نداشت چه رسد به حالا که مردم روز به روز روشنتر میشوند. دومیلیارد تومن رضایی ازکجا آورد؟؟که منت سرمردم میگذارد .ازتعاونی یا چهار تا طرح راه روستایی که کفاف خرج کارگرهاش را هم نمیداد وهنوز عده ای طلبکارند؟ شاید ازفروش زمینهای شهرک ؟ شما نقل قول از حبیبی می آورید همان که حق مردم جناح رادرروز روشن در مقام فرماندار بارها خورد؟ازجمله مجتمع فرهنگی که دردهنگ ساخت? والان سایه ومکانی شده برای حیوانات اهلی روستا ؟همان شخص البته که از رضایی حمایت میکنه چون .....آره دیگه همان که فکر کردید کاملا درسته !!
 سپاس شده توسط younos_saadat
اون جمله که منظورم درک نکردن ارزش خیابون و جلو بودن ما از بسیاری از روستاها و حتی شهرهای همجوار بود ویرایش کردم تا اندک بهونه ای به دست افراد بدزبانی مثل صدف ندم.

نقل قول: آقای رضایی وآقای من وشما فکرکنم شماها چیزی به چشم ندیده اید که به این کوچه های زشت وباریک میگویید خیابان !!نگاهی به خیابان اصلی بیندازید آنهمه بودجه که میشد باآن بهترین بلوار در وسط شهر کشید به چه ختم شد؟
حق هم دارید به خیابون اصلی بگی کوچه باریک.چون یادت نیست و شاید سنت نمیرسه بدونی اونحا آبراهه مثل پلی بوده که 15 ساله تو ساختنش موندن.رضایی از پلی خیابون اصلی ساخت.
از طرفی به این نبوغ شما باید بالید چون اگه میخواستن توی این خیابون که الان میگیم اصلی بلوار بکشن کل خونه های اون مسیر به کل تخریب میشد که شاید بالای 50 تا میشد و اونوقت شما میرفتین این کارو انجام بدین؟!!!!! اگه میتونی برو تخریب 4 تا خونه پلی انجام بده تا حساب دستت بیاد.
نقل قول:دومیلیارد تومن رضایی ازکجا آورد؟؟که منت سرمردم میگذارد
این هم از اون حرفا بود!! یعنی شرکتی که نزدیک 200 پروژه در بخشای زیادی از جنوب انجام داده از پس دو میلیارد بر نمیاد؟!!بعضیا با 4 تا پروژه الان سوار پرادو و لندکروزن که! تازه منتی بر بار هیچ کس نیست.وقتی که مطالب وارونه بشه و تحویل مردم بشه و کمک های میلیاردی یک شخص به جا تشکر بشه تهمت طرف حق نداره از خودش دفاع کنه؟!!
نقل قول:شما نقل قول از حبیبی می آورید همان که حق مردم جناح رادرروز روشن در مقام فرماندار بارها خورد؟
چه ربطی به حق داره.فکر میکنی از این شخص خوشم میاد؟؟مخصوصا سر کتابخونه. من مفهوم جملش منظورم بود.اگه من اسم شخص نمیگفتم بازم همینو میگفتین؟؟!! این اعتقادیه که حتی هنوز مردم منطقه به جناح دارن.ما چون داخل جناحیم نمیفهمیم.(باز نگین که ما رو نفهم فرض کردین!!!! منظور درک کردنه) اما کسایی از بیرون وارد میشن از خیابون کشی و بافت شهری جناح شگفت زده میشن.همین بستکی ها ارزو دارن خیابون کشی مثل جناح داشتن.اینو که قبول دارین؟
 سپاس شده توسط d.beckham
نقل قول:رضایی اگه قصد خدمت به جناح داشت اون سال وقتی دید رای نیاورده نمیومد بلدوزر رو از جاده خور اون هم یک روز بعد از اعلام نتایج مرخص کنه و بفرستدش سر کار جهاد.
!!!!!!!
رضایی فرستاد سر کار جهاد؟!!!! اون بلدوزر بعد از روی کار اومدن شورا جوز املاک شورا به حساب میومد.اینجا باید به رضایی که عضو شورا خرده بگیری که عضو شورا نبود یا به کسایی باید خرده گرفت که به انتخاب مردم شورا شدن و باید از منابع مالی مردمشون دفاع میکردن؟؟!! عجیب اتفاقات گذشته وارونه میکنید.به جای اینکه از شورا انتقاد کنید که چطور نتونستید بلدوزر که مال ما بود نگهشدارید دارید رضایی محکوم میکنی؟مگه شورای اون زمان نبود که با گفتن اینکه ما خرجش نداریم بدیم(اگه نگفته باشن به راه نیاز نداریم!!) نتونستن از حق مردم دفاع کنن؟؟وگرنه تا زمانی که شورا جدید تشکیل نشده بود(به شکل امروزی و اون دوره اولین دوره بود) خرجشو رضایی میداده که حساب کن ماهیانه چندصدهزار تومان اون زمان از جیب? واسه نگهداری بلدوزر خرج میکرده.
نقل قول:رضایی اگه قصد خدمت به جناح داشت اون سال وقتی دید رای نیاورده نمیومد بلدوزر رو از جاده خور اون هم یک روز بعد از اعلام نتایج مرخص کنه و بفرستدش سر کار جهاد
نقل قول:آقا جان رضایی قبل از بیانیشون هم صحبت کردن من از نزدیکان درجه یک این اقا پرسیدم...
اینم میشه نتیجه پرسیدن از نزدیکان درجه یک دیگه !!! بلدوزرو مرخص کنه ؟؟? میدونم هر کدومو از یه نفر نقل قول کردم ولی اینو میرسونه، نزدیکان درجه یک رو چه حساب باید از راه خور و کارایی که کرده خبر داشته باشه ؟؟ خیلی از اطرافیان رضایی رو میشناسم که اصلا در این مورد اطلاعی ندارن و اصلا دلیلی نداره که بدونن،کسی که کار کرده میدونه چه خبره ! و کسی که اطلاعات کافی نداشته باشه مطمئنا در جواب دادن کم میاره ، باید از خودشون پرسید... (ضمن اینکه نشون میده شما هم از رضایی نپرسیدین : )
و با دو پست فبلی از " من و شما " موافقم
 سپاس شده توسط armena ، manoshoma
اگه یکی از آقایان کارگر، مربوطی، رضایی و ناصری رأی بیاورند، تمام تلاش خود را برای ابقاء دست پاک در شهرداری جناح انجام خواهند داد. رضایی و مربوطی که از حامیان همیشگی دست پاک بوده اند و دوستی و جانبداری آقایان کارگر و ناصری هم با آقای دست پاک نیاز به توضیح ندارد. نظر مردم درباره دست پاک هم که سه بار در انتخابات شورا اعلام شده است. لذا از آنجا که انتخاب دست پاک خیانت به جناح و جناحی هاست، انتخاب این افراد که هیچ مشکل شخصی یا باندی با هیچ کدامشان ندارم و به عنوان همشهری برایشان احترام قائلم هم خیانت به شهر و شهروندان محسوب میشود.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان