رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهادات برای بهتر شدن سایت در سال پنجم فعالیت
در این تاپیک پیشنهادات خودتون رو بدین برای بهتر شدن سایت.
و اینکه مدیر سایت انجامش بدیا.نکه از یه گوش بشنوی و از اون یکی بدی بیرون:-P
...........
پیشنهادات دوستان در تاپیکای دیگه:
۱-امکان غیر فعال کردن حساب کاربری در سایت
۲-تغییر قالب سایت

پیشنهادات دیگه هم مطرح بشه...
موفق باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسط farshid.ahmadi ، vahid ، tamanna
راستی چرا ساعت سایت یک ساعت عقبه برا من؟
و اینکه تعداد کاربرای سایت چقدر زیاده!
در سال های قبل مشاهده میشد یه کاربر عضو شده نام کاربریش? مثلا? ? ahxlcndbalanaks? یه همچین چیزایی بود!
اینا رو حذف کنید!اصلا کسی عضو شده با این نام ها؟یا از اون کارای بدافزارها هست که میرن تو سایتایی که امنیتشون کمه الکی عضو میشن!یعنی یه نرم افزاره....وحید خان یه توضیح بده بیشتر در جریان هستی.
پاسخ
نقل قول:پیشنهادات دوستان در تاپیکای دیگه:
۱-امکان غیر فعال کردن حساب کاربری در سایت
۲-تغییر قالب سایت
پیشنهاد اولتون که ربطی به امور فنی سایت نداره و تصمیم هیئت مدیره است.
پیشنهاد دوم به فکرش هستم ولی سعیم اینه که بشه قالب بومی براش طراحی کنم و آماده نباشه. ولی خب اگه دیدم فرصتش نیست تغییر میدیم.
نقل قول:و اینکه تعداد کاربرای سایت چقدر زیاده!
در سال های قبل مشاهده میشد یه کاربر عضو شده نام کاربریش? مثلا? ? ahxlcndbalanaks? یه همچین چیزایی بود!
این کاربرها مربوط به گذشته بوده و همش ربوت هستند. اما الان با سوالات تصویری و سوالات فارسی کاملا جلو این ترفندها گرفته شده و هیچ کاربری از یکسال و اندی پیش به اینور نتوانسته اند عضو شوند. و خیلی از این کاربرها حذف شده اند و برای اثبات این موضوع کافیست بدانید که هم اکنون جدیدترین کاربر عضو شده با آی دی 2722 است ( که از 1 شروع میشود و به ترتیب تا 2722 ) . اما تعداد کاربران عضو شده ای که در پایین سایت مشاهده میکنید 1554 است. این به این معنیست که 1168 ربوت مخربب که قبلا ثبت نام کرده بوده اند حذف شده اند و با توجه به امنیت های ایجاد شده از یکسال یا دوسال اخیر دیگر یک کاربر به این صورت نتوانسته عضو شود. پس جای نگرانی نیست.
پاسخ
 سپاس شده توسط armena
پیشنهاد من اینه که امسال برای والیبال جناح و فوتبال (گازال)که پارسال هم به نحو احسن اجرا شد مثل پارسال به طور بهتر و قشنگتر پوشش داده بشه
در ضمن قالب فروم هم کم کم باید عوض بشه دیگه قدیمی شده چون فقط هدر فروم تغییر میکنه باید کل فروم تغییر کنه و همچنین امکانات نرم افزاریش هم بالا بره? Confused_hi: Confused_good: :oldman: Smile :72:
پاسخ
 سپاس شده توسط armena
درمورد پیشنهاد غیرفعال شدن حسابهای کاربری بنظرم اگه مطالب و فعالیتها موجود باشه و حساب فعال نباشه قابل قبوله وگرنه حذف کاربران وقتی که سالها فعالیت مفید و فعال داشتن غیر قابل قبوله . البته حذف برخی کاربران خیلی طبیعی هم هستش مث همین روبوت ها که مثال زدن، ولی برای کاربران معمولی حداقلش اینه که باید سابقه فعالیتهای اونها بررسی بشه

بابت موضوع پوشش اخبار والیبال و فوتبال هم شخصا امیدوارم که بتونیم بخوبی پوشش بدیم با ذکر این نکته که مدیران سایت که اکثرا یا دانشگاه اند و یا فعال در سر کار، برای همین میگم دوستانی که در بازی ها و مسابقات حضور دارند اگر کمک کنند حتما پوشش دلخواه هم خواهیم داشت
پاسخ
 سپاس شده توسط armena ، janah my city
سلام تبریک میگم پنج ساله شدن سایت رو.
در مورد مسابقات لیگ برتر فوتبال روی کمک من حساب کنین . آخرین اخبار رو به مدیران میرسونم.
پاسخ
 سپاس شده توسط janah my city ، abdollah_ahmadi ، armena
(۱ام تير ۱۳۹۲، ۲۰:۳۷)ArmenA link نوشته: راستی چرا ساعت سایت یک ساعت عقبه؟
لطفا جواب بدین
پاسخ
 سپاس شده توسط armena
نمیدونم این که میگم شدنی باشه یا نه.چون سایت شما دارای بیننده های نسبتا زیادی هست? میشه یک قسمتی از سایت را برای تبلیغات? استفاده کرد.شبیه اون چیزی که سایتهای مختلف در گوشه ای از سایت انجام میدن. که هم درآمدزایی داشته باشه و هم با مشاغل جدید در شهر آشنا بشیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط m.hamedi ، abdollah_ahmadi ، armena ، vahid ، زندانم آرزوست
سلام اگه امکان هست برنامه آپلود سنتر را داخل سایت بزارین بهترمیشه
ممنون ازشما Confused_good:
پاسخ
 سپاس شده توسط armena ، farshid.ahmadi ، vahid
نظرات خوبیه ها!
مثلا برا تبلیغ میشه بین هر دو پست یک تبلیغ کوچک باشه...
........

اپلود سنتر هم باشه که عالی میشه.

جریان ساعت سایتم راه حل بدین:-)
پاسخ
 سپاس شده توسط farshid.ahmadi ، vahid

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان