رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهادات برای بهتر شدن سایت در سال پنجم فعالیت
ميخواستم بگم قسمت خواندنى ها رو دسته بندي كنيد.
موضوعاتش خيلي زياده تاپيك هاي زيادي هم وجود داره و به وجود خواهد آمد.
پاسخ
 سپاس شده توسط vahid
(۱ام تير ۱۳۹۲، ۲۰:۳۷)ArmenA link نوشته: راستی چرا ساعت سایت یک ساعت عقبه برا من؟
چون به صورت دستی ساعت سایت عقب یا جلو کشیده میشود، فراموش شده. اما با تذکر شما الان درست شد.

(۳ام تير ۱۳۹۲، ۱۳:۰۸)محمدرضا چنگال خوش link نوشته: نمیدونم این که میگم شدنی باشه یا نه.چون سایت شما دارای بیننده های نسبتا زیادی هست? میشه یک قسمتی از سایت را برای تبلیغات? استفاده کرد.شبیه اون چیزی که سایتهای مختلف در گوشه ای از سایت انجام میدن. که هم درآمدزایی داشته باشه و هم با مشاغل جدید در شهر آشنا بشیم.
در مورد تبلیغات هم ایده خوب و جالبیه و چند بار هم مطرح شده اما هنوز هیئت مدیره سایت به این نتیجه نرسیده که از دید مخاطب چه برداشتی خواهد شد. چون جناح آنلاین تا به حال اصلا هدف اقتصادی دنبال نکرده است. البته میشه در حد خرج و مخارج سایت این ایده رو مطرح کرد و بسته به تصمیم مدیران سایت و نظرات کاربران خواهد بود.

(۳ام تير ۱۳۹۲، ۲۲:۳۶)ferdusi5555 link نوشته: سلام اگه امکان هست برنامه آپلود سنتر را داخل سایت بزارین بهترمیشه
ممنون ازشما Confused_good:
آپلود سنتر ایده بسیار خوبیست و کاملا با شما موافقم. گرچه نیازی حتی به آپلود سنتر نیست و خود سایت این امکان را دارد، اما در حال حاضر غیر فعال است. دلیل آن این است به خاطر حجم فایل های آپلودی ( مانند عکس و... ) به حدی خواهد بود که هزینه بیشتری را بر سایت متحمل میشود. اما این کم اهمیت ترین جنبه آن است که شاید با روش تبلیغات که پیشنهاد آقای چنگالخوش بود بتوان به راحتی رفع نمود. قسمت مهمتر آن نگه داری و بکاپ گیری از فایل هاست که متاسفانه با وضعیت اینترنت کنونی کاریست دشوار. فکر میکنم اگر اوضاع اینترنت بهتر شود این امکان نیز میتوان به راحتی فراهم کرد. چرا که مثلا آپلود 1000 عکس حداکثر 300 کیلوبایتی ، 300 مگابایت خواهد شد که هزینه چندانی برای سایت ندارد، اما با افزایش آن نگه داری مشکل تر خواهد شد. باز هم میگویم امکان آن فراهم است اگر برای این مشکلات راه حلی پیدا کنیم.
و فکر میکنم با این وجود میتوان این پیشنهاد را اجرایی کرد. بلاخره میخواهیم هر سال قدمی بیش از سال قبل برداریم...

از ایده های خیلی خیلی خوبتون متشکرم
پاسخ
 سپاس شده توسط armena ، زندانم آرزوست ، abdollah_ahmadi
من چندتا پیشنهادو قبلا داده بودم بازم میگم باشد که پسندیده شود Smile
1- یه پیشنهاد? هم دارم اینکه زیر اسممون اطلاعات دیگه ای هم باشه مثلا "حالت من : خوشحال " البته همراه شکلک یا " آرم تیم های مورد علاقه " اینم خود آرمشون باشه نه اسمشون یا چیزای دیگه که باعث جذاب تر شدن سایت میشه ،اگه گرافیک سایت هم قشنگتر بشه خوبه .
2- پایین صفحه که نوشته " آخرین ارسالها " کنارش چندتا TAB باشه واسه "داغ ترین موضوعات "و " داغ ترین موضوعات هفته" و "داغ ترین موضوعات ماه " یا چیزی که موضوعات مهم بیشتر دیده بشه.
3- در بخش" آخرین ارسالها " اگه ده نفر تو یه تاپیک نظر دادن ده تا لینک نباشه و فقط آخرین لینک باشه که دیگه با توجه به نویسنده و تاریخش ب راحتی میشه فهمید ک آیا نظر جدید ارسال شده یا نه . این باعث میشه که تاپیک های بیشتری در بخش "اخرین ارسال ها " دیده بشه .بارها شده که فقط دو،سه و یا حتی یک تاپیک تو این لیست باشه.
4- کاربرا درجه داشته باشن یا مدال Smile با توجه به فعالیتشون (حرفه ای تر بنظر میاد سایت Smile ) یا مدالی اگه تو? مسابقه ای برنده شده باشن? :-X? راستی منم مدالمو میخوام ،مردم از بس گفتم که ...? :014:
یه مشکل هم هست ،یه مدت زیادیه که وقتی? "دیدن موضوع های جدید ارسال شده از آخرین ورود شما " رو? میزنم همش صفحه خالی میاد و میگه ارسال جدیدی نیست !!!
چرا و چزاته این اتفاق میافته ؟؟? ;D

پاسخ
 سپاس شده توسط vahid
مشکل آخر کریستو برا منم اتفاق میفته!
پیشنهادات دیگه هم عالیه.تو فروم های دیگه هم هست
مدیر سایت به اینا توجه کن.وگرنه سایت عقب میفته از بقیه سایتا هم نوعش.
باید کیفیت سایت خیلی بالاتر باشه از اینی که هست.وقتی کاربرا بخوان چرا نباشه:-)
پاسخ
 سپاس شده توسط vahid
باید این امکان هم فراهم بشه که تصویر آواتر رو هم خودمون آپلود کنیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط d.beckham ، vahid ، armena
نقل قول:باید این امکان هم فراهم بشه که تصویر آواتر رو هم خودمون آپلود کنیم.
بله بله اینم لازمه،خیلی موافقم
پاسخ
 سپاس شده توسط farshid.ahmadi ، armena
بیشنهادات بنده به شرح زیر است :

1 - تغییر قالب که خیلی ضروریه
2 - حفظ شعر بالای صفحه و همچنین بروزکردن آن هر دو هفته یه بار? . با نظر به اینکه شاعر برتلاش و توانمندی همچون آقای چمن بیرا داریم
3 - هیت مدیره سایت باید بر نظرات نظارت بیشتری داشته باشد و بعضی نظرات باید حذف یا اصلاح شوند تا اختلافاتی که در این چند سال بوجود آمده ادامه بیدا نکند
4 - حجم عکس ها باید با حفظ کیفیت , کاسته شود
5 - هر یک از اعضای هیت مدیره علاوه بر وظایف خود باید بخشی از قسمتهای محتلف سایت را بر عهده بگیرند تا تقسیم کار به نحو احسن انجام شود . به عنوان مثال بخش عکس و ورزش سایت خیلی ضغیف است که در صورتی که تقسیم کار شود , این مشکلات کمتر میشود
6 - در صورت امکان سمت راست سایت یه قسمت کوچک اضافه شود و اخبار روز کشور رو مخابره کنه
7 - مصاحبه با روسا و مدیران و اشخاص در سطح شهر و منطقه باید بیشتر شود .

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? امیدوارم بیشنهاداتی که ارایه میشود اجرایی شود
پاسخ
 سپاس شده توسط abdollah_ahmadi ، vahid ، armena
چن چیز خوب گفتن.قالبشو عوض کنین و تبلیغات بکنین و یک گوشه اخبار کشور بگین.
پاسخ
 سپاس شده توسط vahid ، armena
خیلی از پیشنهادات شدنیه و ممکن. اما برخی نیز برای اجراش مشکلاتی وجود دارد. اما قالب سایت، اخبار، تبلیغات، شعر بالای سایت، پوشش لیگ های استانی و... امکان پذیر است که البته بستگی به همکاری شما دارد.

اما اینکه امکانش وجود دارد با اینکه انجام شود متفاوت هست و باید از نظر هیئت مدیره و کاربران تایید شود. به هر حال مثلا در مورد لیگ های استانی دوستان توضیح لازم را ارائه دادند، اما در مورد شعر لوگوی سایت هر وقت شعر زیبایی پیشنهاد داده شد، برای لوگوی سایت اقدام خواهد شد.پس پیشنهاد از شما.

در مورد اخبار و تبلیغات هم تاییدهای نامبرده لازم است ولی در صورت تایید آن اجرای آن در اندک زمان امکان پذیر است.

نقل قول:4 - حجم عکس ها باید با حفظ کیفیت , کاسته شود
این مورد از ایرادات سایت که نیست. یک واقعیت فنی است که نمیتوان با حفظ کیفیت عکس حجم آن را کم کرد، البته در فرمت های رایج. البته خود من حجم عکس رو کم میکنم تا اندازه ای که تاثیر چندانی بر کیفیت نداشته باشد، ولی بقیه کاربران را نمیتوانیم مجبور کنیم. ضمنا با توجه به توسعه ارتباطات و افزایش سرعت اینترنت حجم عکس ها چندان اهمیتی ندارد، وقتی که به تدریج امکان مشاهده ویدیو آنلاین نیز خواهیم داشت!

باز هم تشکر از پیشنهادهای خوبتون.
پاسخ
 سپاس شده توسط farshid.ahmadi
اگر امکانش بود که در سایت تبلیغات بشه اولین نفر من میخوام در سایت تلبیغات کنم ! البته گشت اول یا باید رایگان باشد یا تخفیف ویژه ای داشته باشد .
و در آخر پیشنهاد میکنم بیش از پیش با مسئولین در ارتباط داشته باشید و رسانه ای بین مردم و مسئولین باشید .
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان