رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صرفا جهت اطلاع شهردار کمیسیون 100 نبود و عدم ساخت پل اتخان با پهن شدن انحرافات!!
سلام جناب اقای دست پاک شهردار محترم جناح

مدتی است سرو گوشتان در خواب می باشد و اینورا قدم نمی نهید دوست عزیز درست است که گفته اند اولین اولویت شورای جدید انتخاب شهردار توانمند است ولی دلیل نمی شود وقتی کسی مسئولیتی دارد حتی با وجودی که می داند این صندلیها ماندنی نیست از زیر بار مسئولیت واگذار شده شانه خالی کند

مدتیه دارم تو شهرمون گردش می کنم هرچند هنوز همه میگن دهمان ولی خوب شهرمان شاید هم دهمان . چند تا منظره دیدم دلم نیومد بهتون اطلاع ندم اینا فقط و فقط صرفا جهت اطلاع است و خدای ناکرده شما منظور دیگری نگیرید یه وقت که ممکن است آسمان به زمین آید و زمین به زیر زمین برود? Confusedmiley_confused1: و آن وقت است که شاخها از سر برون اید? :a102: :a102:

مدتی پیش از ساخت و ساز مجاز و غیر مجاز گفتید تو جلسه شهردار و جوانان و گفتید تحت کنترل است حتی باوجودیکه رئیس آینده شورا گفتن کنترل نمی کنید طرحی یا بندی یا همچین چیزایی بود به نام کمیسیون 100 ببینم این عکس ها را لطفا ببینید !! :banghead: Confusedorry: آخه خیابون جلو شهرداریه و دلمک نیومد خبرتون نکنم? Confused_hi: Confused_hi:

[عکس: %D8%B5%D8%B1%D9%81%D8%A7%20%D8%AC%D9%87%...D8%B11.jpg]

[عکس: %D8%B5%D8%B1%D9%81%D8%A7%20%D8%AC%D9%87%...D8%B12.jpg]

[عکس: %D8%B5%D8%B1%D9%81%D8%A7%20%D8%AC%D9%87%...D8%B13.jpg]

[عکس: %D8%B5%D8%B1%D9%81%D8%A7%20%D8%AC%D9%87%...D8%B14.jpg]

[عکس: %D8%B5%D8%B1%D9%81%D8%A7%20%D8%AC%D9%87%...D8%B15.jpg]

البته حالا از این موضوع بگذریم میگیم ناظرتون ندید !! :laugh: :laugh:

ولی اونی که مهمه دارید انحرافات رو بزرگتر می کنید بابا ذهنتون رو بیارید اینجا نه اونورا منظورم پهن کردن جاده انحرافی بود اینی که میگم انحرافی چون اصلا موقت نیست چون موقت مدتش 2 سال بوده ولی انحراف چندین ها سال میتونه باشه! :laugh: :laugh:? آخه یه پل که اولویت جمعی پشتشه رو گذاشتی کنار و داری [...] دلمون نمی خواد شهرمون یا دهمون یا هرچی هست رو بد جلوه بدیم ولی آنچه عیان است دیگر نیازی دروغ ندارد این دوتا عکس مشتی واسه صرفا جهت اطلاع Confusedignspamani:

[عکس: %D8%B5%D8%B1%D9%81%D8%A7%20%D8%AC%D9%87%...D8%B16.jpg]

[عکس: %D8%B5%D8%B1%D9%81%D8%A7%20%D8%AC%D9%87%...D8%B17.jpg]

شهردار محترم صرفا جهت اطلاع بود!!!!!!
Confusedignspamani: Confusedignspamani:

---------
کنترل سایت : بخشی از متن به علت خلاف قوانین سایت ویرایش شد.
برخی از تصاویر نیز با قوانین سایت چندان مطابقتی ندارد.
درجواب به? ساخت و ساز غیر مجاز و عدم وجود کمیسیون 100 شهرداری در مورد کوچه روبروی جلو شهرداری ، کد خدا جان اول اطلاعات کسب کن و سپس نظریه پردازی کن . و گرنه کدخدا بی کدخدا? :laugh:
کدخدا جان شما شبیه بچه ای هستید که خودکار دستش میدی و یه دفعه عصبی میشه و از بس خودکار محکم رو کاغذ میکشه کاغذ رو پاره پاره میکنه.عزیز من یه خرده آروم تر.میدونیم میخواید شکستتون رو یه جورایی تو این سایت وزین با این کارها یه کمی هر چند ناچیز کم رنگ کنید ولی دارید تقلای بی جا میکنی عزیز.شما اگه واقعا قصد انتقاد داشتی میرفتی خود سایت شهرداری که آفای شهردار با متانت و فرو افتادگی خاص خودشون یه قسمت رو به این کار اختصاص دادن نه بیایی اینجا گرد و خاک کنی.به نظر شما مسیری که مردم دارن رفت و آمد میکنن تا وقتی پل آماده بشه مگه بده؟این چه ربطی داره به بی خیال شدن پل.و بعدش شما از کجا میدونید که شهردار روزهای آخرشه؟این حرف خیلی مشکوکه حتما دارید از جایی خط میگیری سریع اعتراف کن :72:بعدش هم لازم نیست یه عکس رو از صد نما نشون بدید همون یکی کافی بود :043:
 سپاس شده توسط tarafdarekadkhoda ، بی خانمان
نمیخوام از کسی طرفداری کنم ولی من چجوری باید با جنتا عکس بدونم این ساخت و ساز مجازه یا غیر مجاز ؟؟ !!!
به نظرم ساخت و ساز غیرمجاز مشخصه البته اگه عکس از زاویه خوبی گرفته باشه. چون طبق عکس شالودش اومده وسط خیابون!
 سپاس شده توسط d.beckham
بر خود لازم دیدم که توضیحی در مورد مطلب نادرستتان بدهم .
شما فقط شنیده اید در شهرداری جناح کمیسیون 100 اجرا نمی شه? . و فلفور هر چه را دیده اید میگویید ساخت و ساز غیر مجاز . تعجبم که چرا اول تحقیق نمیکنید و بعد مطلب بنویسید . شما اگر این مکان را دیده اید و به خیال خود ساخت و ساز غیر مجاز است باید خدمت شما عارض شوم که ده ها مکان دیگر هم چنین وضیعتی دارند . ولی شما به ظاهر قضیه نگاه می کنید . عجیب تر از آن هم این است که مدیران سایت که افراد تحصیل کرده هستند هم مهری تایید و این مطلب را به تیتر برده اند . جهت اطلاع همه دوستان عزیزی که مهر تایید به این مطلب زده اند و آن را به تیتر برده اند باید عارض شوم که این مکان طبق نقشه ی شهر اجرا شده و هیچ گونه تخلفی صورت نگرفته است که ناظر شهرداری بخواهد ببینید یا نخواهد ببینید . دارم شاخ در میارم? این گونه اشتباهی و لفظ تندی تیتر جناح آنلاین شده است .
در مورد پل هم ای کاش حداقل هفته ای قبل می نوشتی که پل بی پل ! نه این که در چند روز اخیر کار پل رو شروع کرده اند . من باز تعجبم که چرا مطلب دروغ و تهمت رفته بالای تیتر ؟؟؟!!! دروغ این بود که پل بی پل ! تهمت ها هم در بالا توضیح دادم . شما ای کاش از? اول پرس و جو و یا حداقل نیم نگاهی به پل می انداختی بعد می امدی گرد و خاک راه بندازی . (امیدوارم مسئولین سایت بیشتر تحقیق کنن و در خصوص مطالبی که تیتر میره تحقیق کنن ، بعد به تیتر ببرن و امیدوارم که این مطلب اشتباه از تیتر برداشته شود) همیشه دو اصل در زندگی به یاد داشته باشیم :1. جرات در بیان عقیده 2. جسارت در پذیرش اشتباه
جناب مولانا.به نظرتون تو این عکس واضح نیست که ساخت و شاز غیر مجازه!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

[عکس: %D8%B5%D8%B1%D9%81%D8%A7%20%D8%AC%D9%87%...D8%B13.jpg]
میدونم ساختمان به ظاهر تو خیابون اومده ولی در نقشه شهر این ساختمان و ساختمان روبرویش این گونه است . برای اینکه سر چهار راه است جاده را باریک تر کرده اند تا مردم یواش بروند .? حالا حرفم را باور ندارید میتوانید از شهرداری یا شورا بپرسید تا باورتان شود
نقشه شهر را نگاه کنید اگر نقشه با چیزی که اجرا شده متفاوت بود آن وقت ساخت و ساز غیر مجازه . (نقشه سال های قبل کشیده شده)
(۱۲ام تير ۱۳۹۲، ۱۰:۴۴)کریستو link نوشته: نمیخوام از کسی طرفداری کنم ولی من چجوری باید با جنتا عکس بدونم این ساخت و ساز مجازه یا غیر مجاز ؟؟ !!!
برید از شورا و شهرداری? بپرسید !! نقشه آن جا را نگاه کنید . اگر نقشه با چیزی که اجرا شده متفاوت بود? دیگر ساخت و ساز غیر مجاز شده .
 سپاس شده توسط بی خانمان
یه بچه با دوربین موبایلش چندتا عکس گرفته گذاشته مسولین سایت که ظاهرا هیچ دانش و اطلاعاتی از ساخت و ساز ندارن و کم کم هم دارن هویت خودشون رو نشون میدن این رو کردن تیتر!!!! حالا ساخت و ساز کاری نداریم که اطلاعاتی دارید یا نه ولی پل اتخان که میتونید برید با چشم خودتون ببینید که چطوری شبانه روزی مشغول کار هستن،پس لطفا هر چی زودتر اون تیتر بی معنا رو از اون بالا بردارید تا مضحکه عام و خاص نشدید
 سپاس شده توسط boy.janah ، علی جناحی

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان