رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صرفا جهت اطلاع شهردار کمیسیون 100 نبود و عدم ساخت پل اتخان با پهن شدن انحرافات!!
ماهرچه داریم عذاب میکشیم حقمانه میدانید چرا ؟ چون دوگانه سوز هستیم
نمیدونم چرا کسی جواب نمیده؟ :yess:
منم تعجب کردم ک چرا یه مطلب نوشتن و بدون هیچ مدرکی و فقط با چنتا عکس مطلب رفته رو تیتر !!! در مورد عدم ساخت پل با پهن شدن جاده انحرافی هم? :-\
باید مطمئن تر عمل بشه ...
موفق باشید
 سپاس شده توسط boy.janah
میگم? بودجه ی تکمیل پل اتخان? تا حالا تو کدام سوراخ سمبه قایم شده بود که دقیقه نود? یا به قول قدیمیا? وقتی پای به لب گور نزدیک میشه این پولها هم خرج میشن? !!! کاشفان این گنج را لطفا سریع معرفی کنید تا برایشان هورا بکشیم !! :72:

علی جناحیی ، مولانا یی کسی نیست بگه اگه پول بود پس چرا گذاشتند این همه به شهردار تهمت اختلاس وکم کاری وعدم مدیریت و ...بزنند و زودتر سر وته پل را به هم نیاوردند? تا ملت هم این قدر زجر نکشند ؟؟ :'(

اگه پول تمام شده بود پس از کجا اومداین گمشده? !! نکنه? از 10میلیارد کذا ..!! ای? کلک ها ... میبینیم خوب دارید میگیرید میلیارد کذا را ...هوم !!! :73:
لطفا از خودتون حرف در نیارید تا اینقد اختلاف نداشته باشیم !! همه مردم ایران کارشناسن حالا موضوش مهم نیس هر بحثی باشه همه خبره ان !!
اگه این حرفای الکی و بی سند زده نشه اینقد مشکل و حرف و حدیث هم پیش نمیاد!!
ب نظر میاد عده ای ناراحتن ک پل داره ساخته میشه !! همش میخوان بحث و ادامه بدن . تا الان ب گفته شورا و شهردار بودجه نبوده الانم ک داره ساخته میشه میگن از کجا اومد ؟؟!!! اگه بودجه قایم شده بود شورای وقت باید میدونست (اعلام کرده بودجه نیست )و از اون باید انتقاد کنی و اشتباهشونو گوشزد کنی و اگه ب شورا اعتماد نداری دیگه من نمیدونم ،مردم انتخابشون کردن!! چه بهتر که در مورد این موضوع حرفای حاشیه ای نزنیم.
لینک? اوضاع پل اتخان... در گفتگو جناح 83 با صالح احمدی رئیس شورای اسلامی شهر جناح
http://www.janahonline.ir/index.php?topi...08#msg9108
کسی اگه میخواد اشتباهی رو مطرح کنه و میدونه هم ک حرفش درسته دلیلی نداره با اسم خودش اون اشتباه رو مطرح نکنه !! مگر اینکه هدفش چیز دیگه ای باشه و یا بدونه ک حرفش معتبر نیست.
با تچکر? Smile
 سپاس شده توسط boy.janah
(۱۲ام تير ۱۳۹۲، ۱۳:۴۵)مولانا link نوشته: بر خود لازم دیدم که توضیحی در مورد مطلب نادرستتان بدهم .
شما فقط شنیده اید در شهرداری جناح کمیسیون 100 اجرا نمی شه? . و فلفور هر چه را دیده اید میگویید ساخت و ساز غیر مجاز . تعجبم که چرا اول تحقیق نمیکنید و بعد مطلب بنویسید . شما اگر این مکان را دیده اید و به خیال خود ساخت و ساز غیر مجاز است باید خدمت شما عارض شوم که ده ها مکان دیگر هم چنین وضیعتی دارند . ولی شما به ظاهر قضیه نگاه می کنید . عجیب تر از آن هم این است که مدیران سایت که افراد تحصیل کرده هستند هم مهری تایید و این مطلب را به تیتر برده اند . جهت اطلاع همه دوستان عزیزی که مهر تایید به این مطلب زده اند و آن را به تیتر برده اند باید عارض شوم که این مکان طبق نقشه ی شهر اجرا شده و هیچ گونه تخلفی صورت نگرفته است که ناظر شهرداری بخواهد ببینید یا نخواهد ببینید . دارم شاخ در میارم? این گونه اشتباهی و لفظ تندی تیتر جناح آنلاین شده است .
در مورد پل هم ای کاش حداقل هفته ای قبل می نوشتی که پل بی پل ! نه این که در چند روز اخیر کار پل رو شروع کرده اند . من باز تعجبم که چرا مطلب دروغ و تهمت رفته بالای تیتر ؟؟؟!!! دروغ این بود که پل بی پل ! تهمت ها هم در بالا توضیح دادم . شما ای کاش از? اول پرس و جو و یا حداقل نیم نگاهی به پل می انداختی بعد می امدی گرد و خاک راه بندازی . (امیدوارم مسئولین سایت بیشتر تحقیق کنن و در خصوص مطالبی که تیتر میره تحقیق کنن ، بعد به تیتر ببرن و امیدوارم که این مطلب اشتباه از تیتر برداشته شود) همیشه دو اصل در زندگی به یاد داشته باشیم :1. جرات در بیان عقیده 2. جسارت در پذیرش اشتباه

متاسفانه استناد شما به نقشه ایی هست که خودش امکان اشتباه درش هست . چنین مشکل بزرگی باشه و شما دارید به نقشه ایی با چنین مشکلی (البته اگر هست) ارجاع میدید؟!!

اینکه بسیاری دیگر از مکان های شهر چنین مشکلی داشته باشه هم چیزی از بار مسئولین امر کم که نمیکنه هیچ، واضح هست که بر قصور اونها از ابتدا تا الان خواهد افزود. یعنی به این خاطر که جاهای دیگری هم مشکل داره نمیشه به نویسنده مطلب خرده گرفت.

ضمنا جاداره توجه بدم به اینکه این مطلب الان در تیتر نیست.

(۱۲ام تير ۱۳۹۲، ۱۷:۵۵)مولانا link نوشته: [quote author=کریستو link=topic=2877.msg10524#msg10524 date=1372832065]
نمیخوام از کسی طرفداری کنم ولی من چجوری باید با جنتا عکس بدونم این ساخت و ساز مجازه یا غیر مجاز ؟؟ !!!
برید از شورا و شهرداری? بپرسید !! نقشه آن جا را نگاه کنید . اگر نقشه با چیزی که اجرا شده متفاوت بود? دیگر ساخت و ساز غیر مجاز شده .
[/quote]

اگر توی نقشه شهر اینطور بی نظمی بزرگی وجود داشته باشه خیلی وحشتناک هستش . هم برای اون کسی که رسم کرده و هم کسی که اون رو تایید کرده و بهش استناد کنه

سپاس شده توسط vahid ، ترنم ، mohammad_p
آقای آبی من هم میدونم الان در تیتر نیست ولی اون زمانی که من نوشتم در تیتر بود !!
در مورد نقشه هم میتونید برید در شهرداری نگاه کنید من نقشه ندارم که به معرض دید عموم بذارم ولی این که نوشته شده کمیسیون 100 اشتباهه و من هم در سر دلسوزی این رو گوشزد کردم که چیز که اشتباهه نباید بره تیتر . چون اونوقت? از? خود شما خورده گرفته میشه . حالا نقشه ایراد داره یا نداره اون رو نمیدونم ولی ربطی به کمیسیون 100 نداره . الان که از تیتر برداشته شده هم فکر کنم متوجه موضوع شده اید که این مطلب نادرستی است . هم در مورد کمیسیون و هم در مورد پل . البته میدونم در مورد پل خیلی تاخیر شده ولی اینی که الان نوشته شده پل بی پل? معنی نداره میتونید برید نگاه کنید الان در حال ساخت? سقف پل هستن . اگه کمی با مسئولین بیشتر در ارتباط بودید متوجه این موضوع می شدید .
به هر حال نقشه تفصیلی شهر جناح بوده یا هر نقشه دیگری که ما از آن خبر نداریم، متاسفیم برای طراح و تایید کننده آن. چرا که برای کم کردن سرعت ماشین ها نیازی به تنگ کردن خیابان نیست. چه برسد به این طریق که تا گوشه چهارراه هم دیوارکشی شود که دید رانندگان هم کم کنند تا خطر آفرین شود.
متاسفانه در توجیه خیلی از نقشه و طرح ها میگویند این نظرات کارشناسی شده است. اما کارشناس داریم تا کارشناس. من ادعایی ندارم که ما کارشناس هستیم، نه، ولی وقتی کارشناسان مختلف نظرات مختلفی دارند، پس نمیتوان کار کارشناسان رو سند گرفت و کسی که آن را تایید میکند به گفته ای باید کارشناس ارشد باشد یعنی کارشناس تر از کارشناسان باشد.

و ضمنا شاید این مطلب تلنگری باشد برای اصلاح نقشه کنونی یا هم اینکه شهرداری توضیح قانع کننده ای برای این موضوع داشته باشد.
البته نویسنده مطلب خواسته اند تا شهرداری در این دوره این کارها را انجام دهد، وگرنه امید هست تا شهردار آینده به این موضوعات رسیدگی کند.
 سپاس شده توسط ترنم ، mohammad_p
(۱۴ام تير ۱۳۹۲، ۲۰:۱۸)وحید link نوشته: متاسفانه در توجیه خیلی از نقشه و طرح ها میگویند این نظرات کارشناسی شده است. اما کارشناس داریم تا کارشناس. من ادعایی ندارم که ما کارشناس هستیم، نه، ولی وقتی کارشناسان مختلف نظرات مختلفی دارند، پس نمیتوان کار کارشناسان رو سند گرفت و کسی که آن را تایید میکند به گفته ای باید کارشناس ارشد باشد یعنی کارشناس تر از کارشناسان باشد.
این نظرتون رو که دیدم یاد حرفای شخصی در مناظرات انتخاباتی سال 88 افتادم.در ادامش هم ایشون گفتند که هر کی از راه رسید میگه کارشناسا اینو گفتن کارشناسا اونو گفتن Smile
تشابه جالبی بود.
متاسفانه خیلی از کارشناس هایی که بعضی ها هی واسه دفاع از طرحشون ازشون مایه میزارن کاردان هم نیستند چه برسد به اینکه کارشناس باشند!!! Sad

نظر قبلی من ( آخرین پست صفحه قبل ) در مورد بحث پل بود و در مورد ساخت و ساز غیر مجاز نظری ندارم...

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان