رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صرفا جهت اطلاع شهردار کمیسیون 100 نبود و عدم ساخت پل اتخان با پهن شدن انحرافات!!
آقا وحید کجای کاریکاتور توهین بود ؟ ما توهین هایی بدتر و واصح تر تو نظرتت داریم میبینیم شما تشخیص زود هنگام و دیر هنگام نمیدین اونوقت تحمل یه طنز کوچک رو نداشتین !!؟
صحبت های یک شخص ملاک طنز بود ربطی به قومیت نداره
(۱۸ام تير ۱۳۹۲، ۲:۴۰)کاریکاتور link نوشته: آقا وحید کجای کاریکاتور توهین بود ؟ ما توهین هایی بدتر و واصح تر تو نظرتت داریم میبینیم شما تشخیص زود هنگام و دیر هنگام نمیدین اونوقت تحمل یه طنز کوچک رو نداشتین !!؟
صحبت های یک شخص ملاک طنز بود ربطی به قومیت نداره
اول اینکه نظر شخصی من نیست. همه همین رو میگفتن. میشه در مورد حیواناتی که کشیده بودی توضیح بدی؟
تشخیص توهین آمیز بودن مطلب کار سختی نیست که در این مورد توضیحی بدین یا توضیحی بخواین.
ضمنا چه ربطی به این تاپیک داره؟ تو انجمن انتقادات و پیشنهادات مطرح کنید.
یه سوالی داشتم???
دیشب ازجلو پل که ردشدیم به نظرم اومد ستونهای پل باریک هسن،وشایدپل قدرت عبور اون همه ماشین سنگین رو نداشته باشه،به یکی از دوستام هم که گفتم هم اینو تایید کرد وگفت ستونهایی که قبلا ساخته بودن قطرش خیلی بیشتره(که من نفهمیدم کدوم منظورش بود،اخه از داخل ماشین در حال عبور اونم شب،نمیشه? همه چی رو دید وبه همش توجه کرد)
البته نه من و نه دوستم هیچ کدوم مهندس نیسیم و تو این زمینه هیچ سررشته ای نداریم، چیزی که به نظرمون اومد رو گفتم،شاید هم اشتباه باشه.....
نه دوست عزیز پایه های پل ضعیف نیست. مطمئن باشین برای سازه های مثل پل که سازه های مهمی هستند محاسباتی دقیق با ضریب اطمینان بالا در نظر گرفته میشه. تازه دور این پایه ها جهت جلوگیری از آب شستگی سنگ چینی خواهد شد اونوقت کمی ضخیم تر به نظر میاد.
 سپاس شده توسط mohammad_p ، vahid ، ekhlas ، d.beckham ، armena ، farshid.ahmadi

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان