رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج اولیه کنکور سراسری 92 اعلام شد + اسامی رتبه های برتر شهر و بخش جناح
خانم درخشان تجربی هستند
 سپاس شده توسط FOX
تبریک به همه این عزیزان که نام شهرما را دوباره زنده کردن
انشاالله موفق باشید
خدایارو یاورتان باشد در تمامی مراحل زندگی
 سپاس شده توسط FOX
مرسی داره والا. خدایی مرسی داره. ای ول . امید وارم انتخاب رشته تون هم مث رتبه هاتون خوب باشه. :oldman: ایشالا موفق و سرافراز باشید.
یادمه پارسال همین موقع ها تقریبا رتبه ی اکثر داوطلبان مشخص بود و رو سایت قرار داده شده بود.ولی مثل اینکه امسال خیلی از داوطلبین هنوز از خواب پا نشدن? Smile
من جلو خواب خودمو گرفتم تا نتایج خیلی از بچه ها رو بدونم بعد بخوابم Sleepy? Smile

pce و شما هم ایول. مررررسی.
خانم فضیلت خوشه چین با رتبه 2500 رشته علوم تجربی از هرنگ، از قلم نیفته.
آتش زر? ? 6000
تبریک می گم به همه ی عزیزانی که نتیجه زحماتشون رو دیدند و رتبه های خوبی رو بدست آوردن . این نتایج هم برای خودشون و هم برای
جامعه مون مایه ی فخر و مباهاته. ان شاءالله که در مقاطع بالاتر و در دیگر جنبه های زندگی شون موفق باشند .وکسانی که اگر تلاش کرده اند
ولی از نتیجه آن راضی نیستند ، امیدوارم که تلاشی بیش ازپیش داشته باشند.
 سپاس شده توسط vahid
اگرچه معتقدم که تبریک اصلی واسه بعد از معلوم شدن نتایج انتخاب رشته هاست ولی چون رتبه های خوب زیادی داریم جا داره خوشحالی خودمو ابراز کنم.

به همه دوستان خصوصا آقای شریفیان و خانم شرفایی باید تبریک گفت. همچنین خانواده ی این دوستان بالاخص خانم شریفیان، مادر کنکوری مان ، که من به عینه میدیدم که چقدر پیگیر و دلسوزند در این مورد، قطعا هم چیزی به اندازه این مورد نتونسته دربه ثمر نشستن تلاش ها و توانایی های فرزندشون کمک کننده باشه.

البته همه باید بادشون باشه که وقتی وارد دانشگاه شدید همتون دانشجو هستید و اونجاست که تاثیر و مشارکت اجتماعی شما بستگی به توانایی و تلاش خودتون داره نه رتبه و درصدها!

سعی کنید به جو غالب که به رشته ها و دانشگاه های خاصی هدایت میکنند، اتکای مطلقی نداشته باشید. باید این فرهنگ از این جامعه پاک بشه.

توصیه دیگری هم دارم اینکه هیچوقت تشویق حداقل دوستان و اقوامتون رو به تلاش برای قبولی دانشگاه های دولتی رو فراموش نکنید. پیشرفت و شخصیت آینده خود و جامعه مون وابسته ی به همین هست و هیچوقت هم مشاوری بهتر از شما کنکور دیده ها و دانشگاه رفته ها نیست. همیشه پیگیر تشویق به خوندن دانش آموزان خصوصا دوم دبیرستانی ها باشید که وقت خودسازی دارند و اینکه خودشونو از مشغولیتهای مخرب جوانی به دور بگیرند به شکلی که در هنگام دوساله ی سوم تا پیش (فرصت مطالعه ی کنکور) اصلا درگیر این مسائل نباشند.

بازهم برای دوستان آرزوی توفیق و سربلندی دارم.

سپاس شده توسط abdollah_ahmadi ، FOX ، d.beckham ، pce
سلام چرا رتبه های خوب کوخرد را نزاشتید؟ ???
سایتتون هم سیاسی شده
(۱۳ام مرداد ۱۳۹۲، ۳:۰۲)sadaf link نوشته: سلام چرا رتبه های خوب کوخرد را نزاشتید؟ ???
سایتتون هم سیاسی شده
سلام.
چه ربطی به سیاسی بودن داره؟ ما به هر دانش آموزی از شهرستان که رتبه خوبی آورده باشه افتخار هم میکنیم، ارتباطی هم نداره به اینکه کجایی باشند. ما رتبه های گوده که ارتباط کمتری با جناح داره رو نوشتیم ( چون بهمون اطلاع دادند ) ، کوخرد که زیر نظر اداره آموزش و پرورش جناحه رو چرا ننویسیم؟
ببینید ما اطلاعاتمون رو از کاربرها و از مردم میگیرم، تا حالا کسی به ما اطلاعی نداده. اگه شما اطلاع دارید، رتبه های خوبشون رو پیغام خصوصی کنید، و اگر ننوشتیم، آنوقت انتقاد کنید که چرا ننوشته ایم.

اگر دقت کرده باشید در تیتر ویژه سایت نوشته شده در بحث اعلام نتایج با جناح آنلاین همکاری کنید. همکاری یعنی اینکه شما اگر کسی رو میشناسید که در لیست وجود ندارد به ما اطلاع دهید.

موفق باشید و امیدواریم بیشتر سوء تفاهم پیش نیاید.÷

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان