کد خبر : 2084
تاریخ انتشار : شنبه 2 شهریور 1392 - 16:52

نتایج انتخابات هیئت مدیره و بازرسان موسسه اندیشه جناح اعلام شد

نتایج انتخابات هیئت مدیره و بازرسان موسسه اندیشه جناح اعلام شد

به گزارش جناح آنلاین دیروز طی مجمع عمومی که فراخوان آن چند روز پیش داده شده بود، طی جلسه ای دو ساعت و نیمه هیئت مدیره و بازرسان موسسه اندیشه جناح اعلام شد. پس از سخنرانی در مورد موسسه اندیشه و اهداف آن توسط مجری جلسه و همچنین شیخ درزند، کاندیداهای هیئت مدیره و بازرسان

به گزارش جناح آنلاین دیروز طی مجمع عمومی که فراخوان آن چند روز پیش داده شده بود، طی جلسه ای دو ساعت و نیمه هیئت مدیره و بازرسان موسسه اندیشه جناح اعلام شد.

پس از سخنرانی در مورد موسسه اندیشه و اهداف آن توسط مجری جلسه و همچنین شیخ درزند، کاندیداهای هیئت مدیره و بازرسان خود را معرفی کردند.

نتایج آرای اعضای موسسه به هیئت مدیره :
اعضای اصلی
۱- آرش قادری با ۹۱ رای
۲- یوسف خورشیدی با ۸۶ رای
۳و۴- عبدالله احمدی و محمد خطیب هر کدام با ۶۹ رای
۵- محمد رضا چنگالخوش با ۶۷ رای
۶و۷- عبدالله آبی و یونس رحیمی هر کدام با ۶۶ رای

اعضای علی البدل
۸- محمد پناه با ۴۲ رای
۹- خالد پالاش با ۴۰ رای

نتایج آرای بازرسان موسسه :
بهرام فولادچنگ با ۷۷ رای به عنوان عضو اصلی
ابراهیم شجاعی با ۶۲ رای به عنوان علی البدل

در ادامه تصاویری از این جلسه را مشاهده خواهید کرد:

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 39 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۳۹
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
pce شنبه , ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۹:۳۱

با آرزوی موفقیت برای تک تک این عزیزان.خوشبختانه جوانانی با انرژی و دلسوز برای شهرمان انتخاب شدند.با شناختی که از این عزیزان داریم یقین داریم که این موسسه به بهترین شکل کار خود را انجام خواهد داد.
انشالله

d.beckham یکشنبه , ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۹:۱۲

خیلی خوشحال شدم ک موسسه اندیشه دوباره شروع ب کار کرد و با این هیئت مدیره ی قوی مطمئنا خیلی خوب عمل خواهد کرد !!
ولی انتظار بیشتری داشتم … انتظار داشتم سالن پر شه حداقل? 😮

vahid یکشنبه , ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۵

وبلاگ جناح ۸۳ مطلبی در این خصوص تهیه کرده که گفتم بد نیست به این مطلب اضافه بشه :
«
با فراخوان عمومی موسسه اندیشه جناح ،? در نظر است فعالیت های این موسسه مجددا در زمینه های مختلف از سر گرفته شود.

از اینرو ان شاءالله جلسه ای به منظور انتخاب هیئت مدیره جدید در تاریخ ۱/۶/۹۲ ساعت ۲۱:۵۰ در سالن دبستان توحید جناح با حضور عموم مردم برگزار می شود.

امید است این موسسه گام های موثری را در جهت ارتقای ابعاد فرهنگی ، علمی ، اجتماعی و … جامعه بردارد.

ان شاء الله..

موسسه اندیشه جناح

با توجه به اطلاعات بدست آمده از یکی از دست اندرکاران این موسسه اهم فعالیت هایی که موسسه اندیشه جناح در دوران فعالیت خود در سال های گذشته به انجام رسانده است به شرح زیر است:

۱-? ? برگزاری کلاس های تقویتی جهت دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی

۲-? ? تجلیل از دانش آموزان ممتاز تمام مقاطع تحصیلی

۳-? ? تقدیر از بازنشستگان فرهنگی

۴-? ? برگزاری نمایشگاه کتاب

۵-? ? تشکیل جلسات مشاوره تحصیلی و کنکور

۶-? ? برگزاری کلاس های قرآن کریم جهت پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان

۷-? ? برگزاری کلاس های کامپیوتر برای عموم

۸-? ? تقدیر و تجلیل از دانشجویان و تشویق دانشجویان ممتاز

۹-? ? برگزاری کلاس های کنکور

۱۰-? برگزاری جلسات سخنرانی در رابطه با مسائل دینی

از آقای عبدالوهاب عالیان که اطلاعات بالا در خصوص فعالیت موسسه اندیشه در اختیار این وبلاگ قرار دادند تشکر می شود.
»

مهدی121 دوشنبه , ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ۳:۳۲

متاسفانه داریم باز هم شاهد بعضی چیزهایی میشویم که واقعا دل یک? جناحی را به درد می آورد.مشخصا در پشت این موسسه اهداف شومی هست و یک نفر که میخواهد از طریق این موسسه به اهدافش برسد.این چه رای گیری هست که اصلا هیچ اطلاع رسانی نشده؟در حالی که این رای گیری در جمعه شب برگزار گردیده و اقایون میتونستن لااقل ظهرش در مسجد جامع راحت اطلاع رسانی کنن.چجور این اعضایی که رای آوردن چند جلسه برگزار نمودن و افراد زیادی رو برای دادن رای به سالن آوردن در حالیکه خیلی ها بی خبر بودن.اینها همش کار کسانی هست که الان دستشون از همه جا کوتاست و از طرق دیگر میخواهند کار خود را پیش ببرن

MAMADFI دوشنبه , ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ۳:۳۷

خداییش خطیب و چنگالخوش چه کار فرهنگی میخوان انجام بدن؟ :laugh:

m.hamedi دوشنبه , ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ۵:۱۳

ان شا الله ه در راه اهداف این موسسه همه موفق باشن.

abdollah_abi دوشنبه , ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ۵:۲۰

این افرادی که رای آوردن خودشان خیلی مستقل و خودجوش سالهاست که ده ها جلسه برگزار و درمورد مسائل شهر گفتگو میکنند، این جلساتی که برای کمک به برگزاری مجمع عمومی گرفتن هم یکی از همین ها! . لطفا بلانسبت به کیش کافران، همه را به کیش خود نپندارید!

بحث ها و استراتژی خاصی هم درکار نبوده، هیچ شخصی هم محرک یا حامی این راه اندازی نبوده، البته ما در ادامه ی کار محتاج و حریص کمک همه ی شخصیتهای علمی، فرهنگی و اجتماعی شهرمون هستیم تا کار با قوت جلو بره.

این جوانانی که رای آوردن حداقل ۳نفرشون در جریان هیچ یک از این جلساتی که برای مقدمات برگزاری مجمع عمومی( و نه برنامه ریزی توطئه!!) برگزار میشده، شرکتی نداشتن چون این جلسات همش زحمت و پادوی بوده و خیلی از دوستان مشغولیت هایی داشتن.

این هیئت مدیره به هیچ شخصی اجازه نخواهد داد که ذره ایی در فکر سواستفاده از این مجموعه ی پاک باشه، اگر خطایی مشاهده شد شما “مهدی۱۲۱”? حتما اعلام کنید.

این انتخابات برای دوسال هستش و بعد از اون ان شا الله انتخابات جدید برگزار خواهد شد و اعضایی که به فکر توسعه اجتماعی شهرمون باشند، انتخاب خواهند شد.

هیئت مدیره جدید برنامه ایی رو برای ارتباط گیری و درگیر ساختن همه جوانان با طرح های اجتماعی موسسه تنظیم و بکار خواهد گرفت.

d.beckham دوشنبه , ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۶
متاسفانه داریم باز هم شاهد بعضی چیزهایی میشویم که واقعا دل یک? جناحی را به درد می آورد.مشخصا در پشت این موسسه اهداف شومی هست و یک نفر که میخواهد از طریق این موسسه به اهدافش برسد.این چه رای گیری هست که اصلا هیچ اطلاع رسانی نشده؟در حالی که این رای گیری در جمعه شب برگزار گردیده و اقایون میتونستن لااقل ظهرش در مسجد جامع راحت اطلاع رسانی کنن.چجور این اعضایی که رای آوردن چند جلسه برگزار نمودن و افراد زیادی رو برای دادن رای به سالن آوردن در حالیکه خیلی ها بی خبر بودن.اینها همش کار کسانی هست که الان دستشون از همه جا کوتاست و از طرق دیگر میخواهند کار خود را پیش ببرن

گوشه دیگه ، همه چیو میشنوه !! یا چشمه ک میبینه ؟؟ !!
اگه نظری یا ایده ای دارین ب هیئت مدیره بگین فکر کنم بررسی بشه ، اینجوری هم نیست ک اینایی ک انتخاب شدن هر کاری بخوان بکنن !! منصفانه نیست ! اگه موسسه یه سایت داشته باشه هم خیلی خوب میشه یا یه بخشی از جناح آنلاین اختصاص داده بشه به موسسه اندیشه چون هر دوشون درمورد جناح هستن خوبه …

ترنم دوشنبه , ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۳

منم شروع به کار موسسه اندیشه رو به همه تبریک میگم،آدمای خوبی وارد شدن،امیدوارم که بتونن کارساز باشن..
بعدشم با کریستو موافقم،یه راه ارتباطی باشه،اگه از طریق سایت خودمون باشه که چه بهتر…
میبینین انتقادی یا پیشنهادی داریم،راحت میشه که منتقل بشه…

FOX دوشنبه , ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۰

کریستو. کریستو. کریستو. برو که هواتو دارم. :laugh: فقط کریستو :yess: :clap: :s_good: :13:
آخه خدا وکیلی رووت میشه یه همچی حرفی بزنی؟ ببین کیا شدن هیات مدیره و بازرس. mehdi? 121 نمی دونم چی چی.
بعضی وختا میگن آدم شاخ در میاره. همینه.
بذار بریم بخوابیم. توهههههم زده به سرت . :a012: :bedtime2:

sedaghat دوشنبه , ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۹

خدا قوت.امیدوارم موفق باشین.
مهدی ۱۲۱ این بیچاره ها احتمالا چیزی گیرشون نمیاد و باید از وقت خودشون بزارن برای این موسسه.نمک نشناسیه اینجوری در موردشون فکر کنی.
یه چیزی که شاید خوب باشه اینه که هیئت مدیره این سایت با هیئت مدیره موسسه اندیشه تقریبا یکیه.پس اینا دارن خیلی زحمت میکشن.

naser.farda دوشنبه , ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۶

[quote=’Chicago link’ pid=’2512′ dateline=’1377515451′]
کریستو. کریستو. کریستو. برو که هواتو دارم. :laugh: فقط کریستو :yess: :clap: :s_good: :13:
آخه خدا وکیلی رووت میشه یه همچی حرفی بزنی؟ ببین کیا شدن هیات مدیره و بازرس. mehdi? 121 نمی دونم چی چی.
بذار بریم بخوابیم. توهههههم زده به سرت . :a012: :bedtime2:
[/quote]
ب واسیا . شما اصالتا حسودید . کور بشه چشمایی ک نتونن موفقیت جنه را ببینند.

vahid دوشنبه , ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۰
یه چیزی که شاید خوب باشه اینه که هیئت مدیره این سایت با هیئت مدیره موسسه اندیشه تقریبا یکیه.پس اینا دارن خیلی زحمت میکشن.

فقط سه نفر از هفت نفر هیئت مدیره، با هیئت مدیره جناح آنلاین یکی هستند، که چون هر دو نهاد غیردولتی است، ایرادی نیست.

به نظرم ما باید از کسانی که موسسه ای که داشت خاک میخورد و هیچکی نبود بیاد فعالش کنه، برای راه اندازی مجددش که به نظرم جز زحمت و دردسر چیز دیگری نیست، تشکر و قدردانی هم بکنیم. فکر میکنم اگر کسان دیگری برایشان اهمیت ویژه ای داشت قبلا پیش قدم میشدند.
اگر هم اطلاع رسانی ضعیف بوده، دلیل بر عدم شفافیت کار انجام شده نیست. گرچه به تمام اعضای موسسه دعوتنامه فرستاده شده و برای حضور دیگران هم اطلاعیه هایی در سراسر شهر نصب شده.
ضمنا موسسه اندیشه موسسه ای خصوصی است و برای کارها و عزل و نصب ها جز به تایید هیئت امنا نیازی به تایید هیچ نهاد دیگری نیست. اما باز هیئت امنای موسسه ( یا هیئت موسس ) تشخیص داده اند برای مشارکت بیشتر مردم، هیئت مدیره را از طریق انتخابات برگزار کنند. ( مانند این است که ما از یک شرکت خصوصی بپرسیم چرا فلانی را استخدام کرده ای؟ )

در کل برای من که کمک کردن به موسسه بدون عضویت در هیئت مدیره بسیار بهتر و آسانتر است، چرا که درگیر جلسات آن نخواهم بود و تنها در فعالیت و کمیته مورد علاقه ات کمک خواهی کرد، چرا که هدف نهایی بهبود اوضاع شهر است.

d.beckham دوشنبه , ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۲
[quote=Chicago]کریستو. کریستو. کریستو. برو که هواتو دارم. :laugh: فقط کریستو :yess: :clap: :s_good: :13:
بذار بریم بخوابیم. توهههههم زده به سرت . :a012:? 

ب واسیا . شما اصالتا حسودید . کور بشه چشمایی ک نتونن موفقیت جنه را ببینند.[/quote]
مگه چی گفت؟ فکر کنم منظورشون اینه که هیئت مدیره خوبی انتخاب شدنا !! درسته ؟ :!? !!

الف سه شنبه , ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۰:۱۸

وحید جان شما که میگید فقط سه نفر از اعضای جناح انلاین بیشتر تو هیات مدیره موسسه اندیشه نیستند خدمت شما عرض کنم که از چهار نفر که از شما کاندید شدن سه نفر با دغل بازی و کارهای مافیایی رای اوردن.پناه هم دیگه […] رای نیاورد.سه تاتون هم که کاندید نشید و گرنه شما هم رای میاوردید و جاتون با اون سه تای دیگه عوض میشد

………..
کنترل سایت : استفاده از الفاظ نامناسب ویرایش شد.

بی خانمان سه شنبه , ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۰:۳۴

در مورد اطلاع رسانی که انجام نشده اینو بگم که چرا هیچکدام از جوانان خوب جناح و فرهنگیان و کارمندان عزیز خبر دار نشدن در حالی که (…) و …. که همگی از حامیان جناح انلاین و یک گروه خاص و از نوچه های یک فرد شناخته شده میباشند . مگر جناح فقط این چهار پنج خانواده هستن . چرا جوانان روشنفکر دیگر مانند ما که در جناح هستیم از جلسه اطلاعی نداشتیم . ننگ به این نیرنگتان

…………
کنترل سایت : اسامی افراد حقیقی ویرایش شد.

رجب الدین سه شنبه , ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۰:۴۳

اره بیخانمان راست میگه اطلاع رسانی اینقدر ضعیف بوده که شنیدم یکی از افراد کاندید از تو محوطه مدرسه به برادر و خواهراش زنگ میزده که سریع بیان تو سالن که بهش رای بدن . ننگ به نیرنگتان ف خجالت بکشید . یه کم از دکتر ارش یاد بگیرین

آسمان سه شنبه , ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۲:۱۲

بی خانمان راست میگه.اگه اون شب تو سالن حضور به هم میرساندید.مشاهده میکردین که همه از طرفدارای خودشانن. (…) کی بهت رای میده جز دوستان خودت؟
آقای پوربوسف باید از اینا قدردانی کنیم؟تو سالن که همش جمع دوستان خودتون بود.افرادی مثل خودت (…) و …. که از دوستان شناخته ی شده ی آبی هستین.میخوای بازم نام ببرم؟شجاعی-هیئت مدیره سایتتون و چهارتا بچه ی دیگه که
سرشونوشیره مالیدن تا بیان بهشون رای بدن و با افتخار هم اعلام کنن.فقط حدود صد نفر برای رای دادن آمدند.بقیه ی مردم حق رای دادن ندارند؟
لطفا جوابگو باشین آقای آبی.خوب دوستانت رو تو اون سالن جمع کردی.یکی نیست به (…) و… بگه شما رو چه به رای دادن!؟بشینین درستون رو بخونین به نفعتونه.
اون شب تو سالن تا دیدم چه جمع دوستانه ای دارین حالم از همتون به هم خورد که با دغل بازی میخواین همه چی رو به دست بگیرین.ولی یادتون باشه دنیا همیشه اینجور نمیمونه.

……………
کنترل سایت : اسامی حقیقی ویرایش شد.

abdollah_ahmadi سه شنبه , ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۳:۰۷

طبق آئین نامه ی اداری موسسه اندیشه، فقط کسانی حق رأی دارند که عضو مجمع عمومی موسسه باشند.موسسه ی اندیشه ی جناح ۱۰۴ عضو مجمع عمومی داشته که طبعا از همگی آنان بصورت کتبی دعوت بعمل آمده است.علاوه بر این از تعدادی از نیک اندیشان و دلسوزان شهر(که بعنوان معتمدین شناخته می شوند) نیز در این جلسه کتبا دعوت شده اند.البته چنین است که در هر دعوتی(عروسی، نشست و…) به طور معمول عزیزانی از قلم می افتند و اگر دوستانی و بزرگانی دعوت نشده اند صرفا بخاطر فراموشکاری بوده و طبق ادعای دوستان شمشیر بدستمان خدایی نکرده غرض و مرضی در کار نبوده و نیست. همچنین دوستان زیادی آمده بودند که نامه ای برای آنان ارسال نشده بود اما بواسطه ی اطلاعیه ی جناح آنلاین و فیس بوک و واتس آپ بخاطر شهرشان قدم رنجه نمودند و تشریف آوردند. اگر دلخور هستید که چرا دعوت نشده اید عذر بنده را پذیرا باشید و ابتداءاً سری به صندوق نصب شده بر روی درب منزلتان بزنید زیرا منازل زیادی برای تحویل دعوت نامه رفتیم که متاسفانه کسی پاسخگویمان نبود و ما به امید این که درب صندوق پستی خود را باز نمایند، دعوت نامه را به صندوق انداختیم.شاید خانه ی شما هم یکی از همان خانه ها باشد.ما بیش از ۳۰۰ مدعو داشتیم که همانطور که مشاهده نمودید کمی بیش از ۱۰۰ نفر حضور داشتند.به نظرم این عدم استقبال مدلول عدم فعالیت موسسه در این ۶ سال بوده باشد.و صد البته اگر دست هایی پشت پرده می بود بیش از این حضور داشتند زیرا حداقل بنده که کم آشنا و دوست و همسایه و اقوام ندارم.با تلنگری همه حاضر و ناظر بودند. و بعد اگر هم هنوز دلسوز شهرمان هستید و فقط پایبند شعار نیستید، موسسه ی اندیشه با آغوش باز پذیرای همکاری شما خواهد بود. دغدغه ی من همیشه این بوده که چرا اندکی افراد که یا غرور جوانی دارند یا به قولی محصول وجودشان از غرض و مرض دل رنج می برد، این همه دوست دارند مردم را مشغول ندانم کاری ها و دلمشغولی های خودشان بکنند؟ دوست عزیز رودخانه ی خروشان جناح فاصله ی زیادی تا دریای موفقیت ندارد. زندگی خود را صرف کف های بی ارزش این رودخانه نکن.به امواج پر تلاطمش بپیوند تا عضوی همیشگی از این شهر پر انرژی باشی.

abdollah_abi سه شنبه , ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۳:۵۰

[quote=’آسمان link’ pid=’2512′ dateline=’1377553337′]
بی خانمان راست میگه.اگه اون شب تو سالن حضور به هم میرساندید.مشاهده میکردین که همه از طرفدارای خودشانن.آبی تو بچه ای کی بهت رای میده جز دوستان خودت؟
آقای پوربوسف باید از اینا قدردانی کنیم؟تو سالن که همش جمع دوستان خودتون بود.افرادی مثل خودت-جباری-پگاه و …. که از دوستان شناخته ی شده ی آبی هستین.میخوای بازم نام ببرم؟شجاعی-هیئت مدیره سایتتون و چهارتا بچه ی دیگه که
سرشونوشیره مالیدن تا بیان بهشون رای بدن و با افتخار هم اعلام کنن.فقط حدود صد نفر برای رای دادن آمدند.بقیه ی مردم حق رای دادن ندارند؟
لطفا جوابگو باشین آقای آبی.خوب دوستانت رو تو اون سالن جمع کردی.یکی نیست به تو و وحید و جباری و پگاه و شجاعی و… بگه شما رو چه به رای دادن!؟بشینین درستون رو بخونین به نفعتونه.
اون شب تو سالن تا دیدم چه جمع دوستانه ای دارین حالم از همتون به هم خورد که با دغل بازی میخواین همه چی رو به دست بگیرین.ولی یادتون باشه دنیا همیشه اینجور نمیمونه.
[/quote]

دلم میخواست جواب ندم اما از سر روشن شدن اون مخاطبی که میاد و این متن ها رو میخونه، نکاتی رو میگم

همه این افرادی که نام میبرید با افتخار و حس مسئولیت کمک کردن که این جلسه راه بیوفته. ضمنا این موسسه هیچ منفعتی که نداره هیچ، سراسر زحمت و سختی برای افرادیه که در اون مشغول به کار باشند. همین هم دلیلیه برای اینکه امثال شما دوست عزیز حاضرنشدین حتی به اون نزدیک بشید، حالا که عده ایی کمر همت بستن تا کار رو شروع بکنن هم دست به تخریب میزنید.

نوشتین: “که با دغل بازی میخواین همه چی رو به دست بگیرین” !

اگر هیئت مدیره شدن موسسه اندیشه “همه چی” هست، ما شما رو با درخواست هیئت مدیره، عضو هیئت امنا (که در چارت درجه بالاتری از هیئت مدیره داره)، میکنیم تا “همه چی تر” را بدست بگیرید!! . اما این رو هنوز نفهمیدین که این عضویت ها کمترین ارزش رو داره بلکه مهم اون شور فعالیت و دلسوزی نسبت به جامعه و شهر و منطقه مون هست. در متن شما نه تنها جایی از این این احساسات پاک نیست، بلکه تاکید بیش از حد به عضویت ها و منصب ها آدم رو به نیت و هدف شما مشکوک میکنه.

بالاخره ما هنوز پیش نیامده که چندبار کاندید شورا بشیم و کسی بهمون رای نده، البته ادعایی هم نداریم و به رای مردم معتقد هستیم، ولی نه کسی ادعا داره که این مجمع عمومی نظر همه ی افراد جامعست و نه حرف شما درسته که میخواید ساختار رای ها رو زیر سوال ببرید.

آرزوی سلامتی و توفیق برای شما دارم.

armena سه شنبه , ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۴:۰۰

بزارین شروع به کار کنن!
اگر جایی کاری انجام دادن که بر وفق مراد نبود بعد بیاین گیر بدین!!!!
چنتا جوون اومدن یه کار مفید انجام بدن باید حمایت بشن
حالا شما دوست نداری حمایت کنی مشکلی نیس
ولی ضد حال که نزن!!!باید روحیه بدیم بهشون.کمک کنیم.

m.d.p سه شنبه , ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۴:۲۴

کسانی که از انتخاب این افراد ناراحتین لطفا خودتونو برا وقتی آماده کنین که شهرداری هم از دست بدید دیگه باید برید توی اون پارک توی راه گرگو توریست جذب کنید :)? :)? :banghead:

m.d.p سه شنبه , ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۴:۴۱

فردی که اومده با سی نام عضو شده و نظر میده من میشناسمش اون شب هم توی جلسه با دونفر دیگه اومده بود. خب یکی نیس بهش بگه عزیزم تو خودت کاندید میشدی که ده تا هم رای نداشتی که خدایاااااااااا? :۰۲۱:

ولی باز خوشحالم بچه های پرانرژی و تحصیلکرده ایی کار رو به دست گرفتن . همین که امثال … به جوش اومدن درحالیکه همه ی اعضای شورای دور جدید و قدیم از همه گروه ها از این ترکیب حمایت میکنن، خودش گویای همه چی هست

کلا هروقت دیدین اینا ناراحت شدن احساس کنین کمی قوی تر هم شدین حتی 🙂

vahid سه شنبه , ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۴:۴۲
یکی نیست به تو و وحید .... و... بگه شما رو چه به رای دادن!؟بشینین درستون رو بخونین به نفعتونه.

من بقیه رو نمیدونم ولی من از پنج سال قبل عضو موسسه بودم و کلیپی که برای شروع نشون دادن هم همون سالها توسط خودم و یکی دیگه درست شده بود، امیدوارم حق رای به من بدید. و تازه ۲.۵ ساعت جلسه به درس لطمه ای نمیزنه.
ضمنا من چون عضو بودم برام دعوتنامه هم اومده. بقیه دیگه نباید انتظار دعوتنامه داشته باشند.

حالا از همه اینها بگذریم، چرا همه چیز رو سیاسی میکنید؟ از جمع دوستانه چرا حالتون به هم بخوره؟ مگه قراره تو موسسه اندیشه حلوا تقسیم کنند که بر سر عضو هیئت مدیره دعوا باشه؟
جالبه به من میگفتن تو هم کاندید شو، من میگفتم من بخوام کمک کنم به صورت عضو فکر میکنم بیشتر بتونم کمک کنم و حوصله زحمت و دردسر ندارم، و خب یکی هم فکر میکنه به صورت هیئت مدیره بیشتر میتونه کمک کنه و دردسر بیشتری هم باید تحمل کنه. مدیریت شرکت تجاری که نیست، یه موسسه فرهنگیه که نونی هم برای کسی نداره الحمدلله!

[quote=’الف link’ pid=’2512′ dateline=’1377546504′]
وحید جان شما که میگید فقط سه نفر از اعضای جناح انلاین بیشتر تو هیات مدیره موسسه اندیشه نیستند خدمت شما عرض کنم که از چهار نفر که از شما کاندید شدن سه نفر با دغل بازی و کارهای مافیایی رای اوردن…
[/quote]
اول اینکه پناه حین جلسه اسم نوشتن و شما هم میتونستین بنویسید. کارهای مافیایی چیه؟
سوال جدی : واقعا من درک نمیکنم چه منفعتی قراره هیئت مدیره ببره که نیاز به کار مافیایی باشه. اگه شما میدونید حتما بگید که منفعت چه مالی چه غیر مالی قراره ببرن؟

و سوال مهمتر : شما که دلتان برای موسسه اینقدر میسوزد که دست این و آن نیفتد، چند بار سعی کردید طی سه سالی که موسسه تعطیل بوده بیاین و دوباره راه بندازینش؟ حالا که چند نفر اومدن دوباره راه انداختن، طلبکار هم شدید؟ وجدانت رو قاضی بگیر، حرفایی که میزنی فقط به خاطر موسسه است یا مسائل شخصی دیگه ای باعث این چنین تهمت زنی هایی شده؟

d.beckham سه شنبه , ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۴:۵۹

هنوز هیچی نشده همش تهمت و تخریب !!!

کسانی که از انتخاب این افراد ناراحتین لطفا خودتونو برا وقتی آماده کنین که شهرداری هم از دست بدید دیگه باید برید توی اون پارک توی راه گرگو توریست جذب کنید

عزیز من شهرداری چ ربطی ب موسسه اندیشه داره ؟ !? :۰۱۷:? هر کدوم یه وظایف مشخصی دارن و دلیل نمیشه کسی ک از شهرداری حمایت میکنه از انتخاب هیئت مدیره موسسه ناراضی باشه !! ( اونم هنوز ک هیچی نشده و کارشونو شروع نکردن !! )? حداقل من نفهمیدم چطوری میشه اینارو ب هم ربط داد !!
این حرفای حاشیه ای جز ضرر نتیجه ی دیگه ای نداره ! چ کسی ک موافقه و این حرفا بزنه و چ کسی ک مخالفه و اون حرفا بزنه 🙂 در هر صورت ب نظرم بهتره حرفای حاشیه ای زده نشه چ در جامعه چ در سایت ها ، اگر میخواهیم موسسه ای یا ارگانی در جناح بهتر کارشو انجام بده .

FOX سه شنبه , ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۵:۳۶

مرررسی کریستو.? :c017:
راستی کاربر نمی دونم چی چی? اسمته. به واسیا یعنی چیییییی؟ :-\
واقعا که چه مودبانه و با مسمی بود. مررررررسی :c017:
آخه مردک . تو که خوابت میاد کی گفته هول هولکی نظر بدی.
حالا بیخیال. متوجه نشدین :oldman:
من اصلا خدا وکیلی موندم این موسسه اندیشه هیات مدبره شدنش و نمی دونم عضو شدنش چه نون و آبی توشه که این یارو میاد و اینجوری میتازه. انگار اسب عرب سواری. یا اشتر جمازه؟ هاااااااااااااااااا؟ :a102:
تازه فک کنم نون بربری میدن شمام ترک . خیلی هم به همدیگه میاین.? 🙂

pce سه شنبه , ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۵:۵۸

من حس میکنم یک نفر با چندتا نام کاربری عضو شده و اومده اینجوری لجنپراکنی کرده.خب شما واقعا ار چی بدتون اومده!؟از اینکه چندتا جوون دلسوز که باید از وقت خودشون بزنن تا کارهای این موسسه انجام بشه!؟
اگه اینا نمیومدن دوباره این موسسه رو راه بندازن فکر کنم شاید هیچ وقت دوباره راه نمی افتاد و اسمش این موسسه هم از یادمون می رفت.شاید باور نکنید حتی من که از اولین عضوای این موسسه بودم هم اصلا یادم نبود یه روزی همچین
موسسه ای بوده.مگه قراره این موسسه چیکار کنه که حتی طاقت این رو ندارین که ببینین چندتا جوون که شما از دیدن جمع دوستانشون حالتون به هم خورده!!!!!!!! بیان و فعالیت های فرهنگی و اجتماعی و … رو انجام بدن!؟شاید شما به خدمت رسانی دیگران حسادت میکنین!؟چون دلیلی نداره بیاین اینجوری تهمت بزنین.
حرفای شما حس بدی به آدم میده.هنوز چند روز از انتخاب اعضای هیئت مدیره نگذشته که شما که مانند آدم های مغرض حرف میزنین دارین میاین اینا رو میکوبین.
انشالله هر چه زودتر فعالیت های این موسسه آغاز بشه.و ما هم در حد توانمون حتما به این موسسه در صورت نیاز با فعالیت در کمیته هایی که در فرم عضویت اعلام کردیم کمک خواهیم کرد.باشد که ما هم سهم کوچکی در خدمت رسانی این
موسسه داشته باشیم.

mohammad_p سه شنبه , ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۹:۴۲

متاسفانه دید مغرضانه و به دور از فکر و فقط در جهت خالی کردن عقده و کینه ای که بر اساس طرد شدن از اجتماع و جامعه به آدم دست میده ممکنه باعث برخی پیش داوری ها بشه که نمونه آن را در کاربر چندشخصیتی مخالف با هیئت مدیره شاهد بودیم هنوز نه اقدامی نه جلسه ای و اصلا نه شروعی شده که بخواهیم بگیم فلانی نه و این و آن و . . .? . اگر شمایی که ادعا دارید خوب میومدی بسم الله یا رای میاوردی و یا هم نمیاوردی بالاخره وضعیتتون مشخص میشد . تمامی افرادی که رای اوردن ممتاز بودن در زمینه های مربوط به خودشان . پس چه دخلی به توهین های نابجای شما دارد . اصلا چرا اعضای هیئت مدیره جناح آنلاین مشکل داشته باشند اتفاقا سرآمدهای فعالان فرهنگی جامعه هم هستند .
شما که میگویی جوان و نامداری چرا پابه عرصه نمیگذاری ؟ چرا تابحال کاری نشون ندادی هرچند کوچک تا بشناسیمتون ؟ شاید فقط در خونه نشستی و حرف این و آن را می نویسی ؟
واقعا از پیش داوری ها متاسفیم
انجام کارهای فرهنگی از این قبیل نیاز به همتی بلند دارد امیداوریم که موفق و مؤید باشند .
ما را به یاد شعر ناصر فردا میندازه که جهت یادآوری میذارم براتون
(( ناصر فردا ))

گوشها سنگین است

خواب وب سنگین تر

چند در گوش فلک جار زنیم

عاقبت هم شاید

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? – خویش را دار زنیم !

تا مگر خواب وب آشفته شود .

آی وبلاگ نویسان جناح !

اگر این باغ مدیریت ما

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? – همچنان پژمرده است

عیب از گوش شماست

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? – گوشها باید شست .

نردبانی باید

که در این باغ در آیید اکنون

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? – از ورای وبلاگ

از ضوابط گویید

چرخش درب ز آشیل روابط جویید!

کاش می شد روزی

که اتوبان روابط همه از آینه بود

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? – نه که از شیشه و ابر ! –

کاش زنجیر ضوابط همه فولادی بود

کاش می شد

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? – روزی

که در این باغ در آیید

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? – از در –

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? آه . . . ترسم . . . محشر . . .

گوشها سنگین است

چشمها سنگین تر

قصه ی ناصر دیروز از چه ؟

غصه ی ناصر امروز چرا ؟

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? – ول کن این موعظه را

من و آن دیروزی

ناخن خویش پراندیم در این کوه کبود

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? – چون که یک تیشه نبود –

او سر خرمن بالایی ها

سالها دلخوش بود

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? – نکند من هم . . . آه . . . !

ما به اندیشه ی فردایی نو

صورت خویش به سیلی دادیم

دانم آخر روزی

یاوری می آید

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? و فرو می کند این بیرق رنگ باخته را

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? بر فراز? مدیو (medu )* !

تو بدان ای مومن !

که در این عرصه ی تنگ

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? – که به دستت همه بند است و به پاهای تو سنگ –

تو از این کیسه ی مملو هوا

یا از این کوچه ی تنگ

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? – که مجال سر و ته کردن نیست –

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? – چه توقع? داری ؟

راست گفت آن که نوشت :

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? (( چشمها باید شست ))

ثمر باغ مدیریت ما رنگین است

گوشها سنگین است

اندکی نزدیک آی :

گر چه امروز بسی تنهاییم

دل قوی دار مومن !

ما همه ناصر فرداهاییم ! !

۱۰/۱/۸۹? جناح

farshid.ahmadi سه شنبه , ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۰

تشکر می کنم از همشهریان عزیزم که به فکر شهرمان هستند و نسبت به جامعه خود بی تفاوت نیستند. در عبجم که بعضی از دوستان در سایت هستند و انتقاد می کنند که چرا اطلاع رسانی نشده ولی گویا چند روز قبل تیتر جناح انلاین را ندیدند که فراخوان عمومی گذاشته شده بود . علاوه در وب سایت جناح انلاین در وبلاگ جناح ۸۳ که از فعالترین وبلاگ های جناح است نیز این خبر منتشر شده بود . علاوه بر دنیای مجازی نیز دعوتنامه فرستاده شده بود که برای پدر بنده نیز امده بود و خودم دعوتنامه اشان را دیدم . علاوه بر دعوتنامه از طریق واتس اپ و فیس بوک و تماس تلفنی و حضوری بنده نیز اطلاع یافتم. به فرض مثال که برخی از دوستان این اطلاعیه را ندیده یا نشنیده باشند ، آیا راه اندازی دوباره موسسه اندیشه برای شما مضر است که این گونه ناراحت هستید ؟ دوستانی که کاندید شدن به هتل ۵ ستاره دعوت نشده اند که? این گونه شما ناراحت هستید به کاری بس دشوار دعوت شده اند و دوستان عزیز با جان و دل این مسئولیت را پذیرفته اند . به نظر شما آیا وقت آن نرسیده که ما بیاییم با این عزیزان همکاری کنیم تا جناحی اباد و بدون از هیچ گونه خرابی داشته باشیم ؟ چرا شما ناراحتید از این که برخی از جوانان دلسوز برای جناح احساس مسئولیت کرده اند و وقت گران بهایشان را فدای جناح کرده اند و شما این گونه به دوستان می تازید؟ به نظر من همه انتخاب شدگان انسان های با تقوا و مومن و مسئولیت پذیر هستند و در انتخاب به جایشان هیچ گونه شک و تردیدی نیست . شما اگر ان قدر حساس به این موضوع هستید که این جوانان توانایی این کار را ندارند بگذارید بر عملکردشان قضاوت کنید اگر خوب بود تشکر و اگر بد بود گوشزد کنید . برای قضاوت زود است اهای دوستان !!

janah e man سه شنبه , ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۳

آقا فرشید فکر کنم تو وبسایت گازال هم اصلاع رسانی شده :sorry:

pce سه شنبه , ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۷

اطلاع رسانی شده.و احتمالا خیلی از اینا که قصد تخریب دارن هم خبر داشتن.کاملا مشخصه اینا غرضشون از این تخریبا چیه.ولی واقعا برای من جای سوال که اینا چی رو از دست دادن این وسط!!؟؟
چون راه انداری این موسسه چیزی از اینا کم نمیکنه.مثلا میگیم اگه تو انتخابات شورا یا … رای نمی آوردن یه چیزی(میتونستن اینجوری عقده خودشونو خالی کنن).ولی یه موسسه ای که اصلا چند ساله هیچ فعالیتی نداشته دوباره راه اندازی شده
چه چیزی رو از این افرادگرفته یا چه امتیازی رو ازشون سلب کرده!؟؟اینا همان افرادی هستن که میخوان در تمام امور شهرمان خودشون دخالت داشته باشن.همون افرادی که از انجام هر گونه کاری برای پیشرفت شهرمون به دست کسانی غیر از
خودشون ناراحت و عصبانی میشن.اینا همون حسودانی هستن که اگه بیای یه کار خوب انجام بدی ولی از خودشون نباشی ناجوانمردانه میان میکوبننت(البته خدا رو شکر دست اکثرشون برای مردم شهرمان رو شده).
شما احتمالا از برگزاری این جلسه اطلاع داشتید و لی خودتون رو به بی اطلاعی زدین.چون اینطور که مشخصه شما از مخاطبین این سایت هستین.و در این سایت هم اطلاع رسانی شده.

انسان چهارشنبه , ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ۹:۳۵

موفقیت !
موفقیت این گروه است که آتیش به جانشان انداخته. اگر دیدید کسی سر راهت سنگ انداخت بدان که حتما شخص موفقی هستی.? :laugh:

آسمان چهارشنبه , ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ۲۰:۰۳

[quote=’عبدالله آبی link’ pid=’2512′ dateline=’1377559232′]
[quote author=آسمان link=topic=2929.msg10859#msg10859 date=1377553337]
بی خانمان راست میگه.اگه اون شب تو سالن حضور به هم میرساندید.مشاهده میکردین که همه از طرفدارای خودشانن.آبی تو بچه ای کی بهت رای میده جز دوستان خودت؟
آقای پوربوسف باید از اینا قدردانی کنیم؟تو سالن که همش جمع دوستان خودتون بود.افرادی مثل خودت-جباری-پگاه و …. که از دوستان شناخته ی شده ی آبی هستین.میخوای بازم نام ببرم؟شجاعی-هیئت مدیره سایتتون و چهارتا بچه ی دیگه که
لطفا جوابگو باشین آقای آبی.خوب دوستانت رو تو اون سالن جمع کردی.یکی نیست به تو و وحید و جباری و پگاه و شجاعی و… بگه شما رو چه به رای دادن!؟بشینین درستون رو بخونین به نفعتونه.
[/quote]

دلم میخواست جواب ندم اما از سر روشن شدن اون مخاطبی که میاد و این متن ها رو میخونه، نکاتی رو میگم

همه این افرادی که نام میبرید با افتخار و حس مسئولیت کمک کردن که این جلسه راه بیوفته. ضمنا این موسسه هیچ منفعتی که نداره هیچ، سراسر زحمت و سختی برای افرادیه که در اون مشغول به کار باشند. همین هم دلیلیه برای اینکه امثال شما دوست عزیز حاضرنشدین حتی به اون نزدیک بشید، حالا که عده ایی کمر همت بستن تا کار رو شروع بکنن هم دست به تخریب میزنید.

نوشتین: “که با دغل بازی میخواین همه چی رو به دست بگیرین” !

اگر هیئت مدیره شدن موسسه اندیشه “همه چی” هست، ما شما رو با درخواست هیئت مدیره، عضو هیئت امنا (که در چارت درجه بالاتری از هیئت مدیره داره)، میکنیم تا “همه چی تر” را بدست بگیرید!! . اما این رو هنوز نفهمیدین که این عضویت ها کمترین ارزش رو داره بلکه مهم اون شور فعالیت و دلسوزی نسبت به جامعه و شهر و منطقه مون هست. در متن شما نه تنها جایی از این این احساسات پاک نیست، بلکه تاکید بیش از حد به عضویت ها و منصب ها آدم رو به نیت و هدف شما مشکوک میکنه.

بالاخره ما هنوز پیش نیامده که چندبار کاندید شورا بشیم و کسی بهمون رای نده، البته ادعایی هم نداریم و به رای مردم معتقد هستیم، ولی نه کسی ادعا داره که این مجمع عمومی نظر همه ی افراد جامعست و نه حرف شما درسته که میخواید ساختار رای ها رو زیر سوال ببرید.

[/quote]
معلومه خیلی خودتو تحویل گرفتی.ببین بچه من صد برابر تو برای جناح زحمت کشیدم ولی اینقدر خودمو تحویل نگرفتم.من بمیرم بهتره تا این که با درخواست تو به جایی برسم.
تقریبا همه میدونن که با چه حیله ای رای آوردین.و خودت هم نمیتونی انکار کنی از راه انداختن دوباره این موسسه اهداف شومی دارین.

[quote=’m.d.p link’ pid=’2512′ dateline=’1377562307′]
فردی که اومده با سی نام عضو شده و نظر میده من میشناسمش اون شب هم توی جلسه با دونفر دیگه اومده بود. خب یکی نیس بهش بگه عزیزم تو خودت کاندید میشدی که ده تا هم رای نداشتی که خدایاااااااااا? :۰۲۱:

ولی باز خوشحالم بچه های پرانرژی و تحصیلکرده ایی کار رو به دست گرفتن . همین که امثال … به جوش اومدن درحالیکه همه ی اعضای شورای دور جدید و قدیم از همه گروه ها از این ترکیب حمایت میکنن، خودش گویای همه چی هست

کلا هروقت دیدین اینا ناراحت شدن احساس کنین کمی قوی تر هم شدین حتی 🙂
[/quote]
باید بهت بگم من بیکار نیستم بیام با چندتا اسم نظر بدم.هر چی تعداد مخالفاتون بیشتر باشه به این متهمش نکنید که فقط یک نفره.من اون شب خودم تنهایی تو جلسه شرکت کردم و هیچ احدی همرام نبود و زود هم جلسه رو ترک کردم.اگه اینقدر مطمئنی اسممو ببر.

[quote=’وحید link’ pid=’2512′ dateline=’1377562350′]
من بقیه رو نمیدونم ولی من از پنج سال قبل عضو موسسه بودم و کلیپی که برای شروع نشون دادن هم همون سالها توسط خودم و یکی دیگه درست شده بود، امیدوارم حق رای به من بدید. و تازه ۲.۵ ساعت جلسه به درس لطمه ای نمیزنه.
ضمنا من چون عضو بودم برام دعوتنامه هم اومده. بقیه دیگه نباید انتظار دعوتنامه داشته باشند.

حالا از همه اینها بگذریم، چرا همه چیز رو سیاسی میکنید؟ از جمع دوستانه چرا حالتون به هم بخوره؟ مگه قراره تو موسسه اندیشه حلوا تقسیم کنند که بر سر عضو هیئت مدیره دعوا باشه؟
جالبه به من میگفتن تو هم کاندید شو، من میگفتم من بخوام کمک کنم به صورت عضو فکر میکنم بیشتر بتونم کمک کنم و حوصله زحمت و دردسر ندارم، و خب یکی هم فکر میکنه به صورت هیئت مدیره بیشتر میتونه کمک کنه و دردسر بیشتری هم باید تحمل کنه. مدیریت شرکت تجاری که نیست، یه موسسه فرهنگیه که نونی هم برای کسی نداره الحمدلله!
[/quote]
خوبم میدونی.شما با اونایی که نام بردم و بعضی ها که نام نبردم همه میدونن با هم در ارتباطین.چرا فقط از بین هم سن و سالات باید دوستای خودتون در اون جلسه شرکت داشته
باشین.بعدشم من که بهشون فحش ندادم که اسمشونو پاک کردین.اسم دوستای عزیزت رو بردم که تو اون جلسه ی مسخرتون که دور هم جمع شده بودین تا به دوستتون که مثل این که خیلی خودشو تحویل گرفته رای بدین.به جز جمع دوستانه ی خودتون کی به یکی مثل رفیقتون و چنگال خوش رای میداد!؟
فقط یکی مثل قادری تقریبا تمام آرا رو گرفت اونم به این خاطر که همه میدونن هیچ ریگی به کفشش نیست.

[quote=’کریستو link’ pid=’2512′ dateline=’1377563370′]
عزیز من شهرداری چ ربطی ب موسسه اندیشه داره ؟ !? :۰۱۷:? هر کدوم یه وظایف مشخصی دارن و دلیل نمیشه کسی ک از شهرداری حمایت میکنه از انتخاب هیئت مدیره موسسه ناراضی باشه !![/quote]
جناب کریستو این عادتشونه هر کی ازشون انتقاد کرد به شهرداری نسبتش بدن.زیاد ناراحت نباش!

[quote=’pce link’ pid=’2512′ dateline=’1377566930′]
من حس میکنم یک نفر با چندتا نام کاربری عضو شده و اومده اینجوری لجنپراکنی کرده.خب شما واقعا ار چی بدتون اومده!؟از اینکه چندتا جوون دلسوز که باید از وقت خودشون بزنن تا کارهای این موسسه انجام بشه!؟
اگه اینا نمیومدن دوباره این موسسه رو راه بندازن فکر کنم شاید هیچ وقت دوباره راه نمی افتاد و اسمش این موسسه هم از یادمون می رفت.شاید باور نکنید حتی من که از اولین عضوای این موسسه بودم هم اصلا یادم نبود یه روزی همچین
موسسه ای بوده.مگه قراره این موسسه چیکار کنه که حتی طاقت این رو ندارین که ببینین چندتا جوون که شما از دیدن جمع دوستانشون حالتون به هم خورده!!!!!!!! بیان و فعالیت های فرهنگی و اجتماعی و … رو انجام بدن!؟شاید شما به خدمت رسانی دیگران حسادت میکنین!؟چون دلیلی نداره بیاین اینجوری تهمت بزنین.
حرفای شما حس بدی به آدم میده.هنوز چند روز از انتخاب اعضای هیئت مدیره نگذشته که شما که مانند آدم های مغرض حرف میزنین دارین میاین اینا رو میکوبین.
انشالله هر چه زودتر فعالیت های این موسسه آغاز بشه.و ما هم در حد توانمون حتما به این موسسه در صورت نیاز با فعالیت در کمیته هایی که در فرم عضویت اعلام کردیم کمک خواهیم کرد.باشد که ما هم سهم کوچکی در خدمت رسانی این
موسسه داشته باشیم.
[/quote]
اولا بازم باید بگم من اون همه بیکار نیستم با چندتا اسم نظر بدم.از چی ددمون اومده!؟از این که فقط چندنفر که همه میدونن چقدر با هم رفیقن(اسم چندتاشونو بردم) بیان تو اون جلسه شرکت کنن و رای بدن.حسادت!؟؟؟خیلی برام خنده دار بود.به اینا حسادت کنم!!؟؟؟حرفام حس بدی بهت دست داد!؟؟معلومه خیلی بچه ای و متوجه خیلی چیزا نشدی.
نمیدونم کی هستی.لابد تو هم از اعضای اون جمع دوستانه ای.برو به اون موسسه کمک کن ببینم به کجا میرسی.کمیته!!؟؟؟؟کدوم کمیته!؟؟؟مگه قراره تشکیل بشه!!؟؟مگه قرار
نیست با اسم این موسسه به اهداف خودتون برسین!!؟؟

[quote=’محمد پناه link’ pid=’2512′ dateline=’1377580338′]
متاسفانه دید مغرضانه و به دور از فکر و فقط در جهت خالی کردن عقده و کینه ای که بر اساس طرد شدن از اجتماع و جامعه به آدم دست میده ممکنه باعث برخی پیش داوری ها بشه که نمونه آن را در کاربر چندشخصیتی مخالف با هیئت مدیره شاهد بودیم هنوز نه اقدامی نه جلسه ای و اصلا نه شروعی شده که بخواهیم بگیم فلانی نه و این و آن و . . .? . اگر شمایی که ادعا دارید خوب میومدی بسم الله یا رای میاوردی و یا هم نمیاوردی بالاخره وضعیتتون مشخص میشد . تمامی افرادی که رای اوردن ممتاز بودن در زمینه های مربوط به خودشان . پس چه دخلی به توهین های نابجای شما دارد . اصلا چرا اعضای هیئت مدیره جناح آنلاین مشکل داشته باشند اتفاقا سرآمدهای فعالان فرهنگی جامعه هم هستند .
شما که میگویی جوان و نامداری چرا پابه عرصه نمیگذاری ؟ چرا تابحال کاری نشون ندادی هرچند کوچک تا بشناسیمتون ؟ شاید فقط در خونه نشستی و حرف این و آن را می نویسی ؟
[/quote]
اصلا وقت این که جواب تو رو بدم ندارم آقای پناه.وگرنه داشتم برات.

[quote=’pce link’ pid=’2512′ dateline=’1377601055′]
اطلاع رسانی شده.و احتمالا خیلی از اینا که قصد تخریب دارن هم خبر داشتن.کاملا مشخصه اینا غرضشون از این تخریبا چیه.ولی واقعا برای من جای سوال که اینا چی رو از دست دادن این وسط!!؟؟
چون راه انداری این موسسه چیزی از اینا کم نمیکنه.مثلا میگیم اگه تو انتخابات شورا یا … رای نمی آوردن یه چیزی(میتونستن اینجوری عقده خودشونو خالی کنن).ولی یه موسسه ای که اصلا چند ساله هیچ فعالیتی نداشته دوباره راه اندازی شده
چه چیزی رو از این افرادگرفته یا چه امتیازی رو ازشون سلب کرده!؟؟اینا همان افرادی هستن که میخوان در تمام امور شهرمان خودشون دخالت داشته باشن.همون افرادی که از انجام هر گونه کاری برای پیشرفت شهرمون به دست کسانی غیر از
خودشون ناراحت و عصبانی میشن.اینا همون حسودانی هستن که اگه بیای یه کار خوب انجام بدی ولی از خودشون نباشی ناجوانمردانه میان میکوبننت(البته خدا رو شکر دست اکثرشون برای مردم شهرمان رو شده).
شما احتمالا از برگزاری این جلسه اطلاع داشتید و لی خودتون رو به بی اطلاعی زدین.چون اینطور که مشخصه شما از مخاطبین این سایت هستین.و در این سایت هم اطلاع رسانی شده.
[/quote]
مگه من گفتم اطلاع ندارم؟میگم چرا خیلیها اطلاع نداشتن؟فقط باید خودتون اطلاع داشتین؟شهر ما این همه آدم داره بعد چهار تا بچه واسش تصمیم بگیرن؟
حوصله ندارم وگرنه جواب تو یکی رو هم میدادم.برو بازی الاکلنگتو بکن تا این که بیای نظر بدی.اگه همه خبر داشتن و اینا رای میاوردن ما که مرض نداشتیم انتقاد کنیم.انتقاد و ناراحتی
ما به خاطر اینه که فقط از یک باند اومدن رای بدن.

abdollah_ahmadi چهارشنبه , ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ۲۱:۱۱

خب الحمدلله کسی داره نظر میده که برای جناح دلسوزه و کارهای شایانی انجام داده.و این یعنی این که فقط پایبند شعار نیستند ایشون.حالا نمی خواد بگین چه کارهایی انجام دادین چون همین که شعارشو دادین ما باور کردیم و زودباوری ما دردیه که امثال شما طی دهه ی گذشته خیلی ازش سوء استفاده کردن متاسفانه. کاخ سفید هم برای خودشون اینطوری برنامه چینی نمی کنن که شما این برنامه ریزی(دسیسه، توطئه حالا هر چی) رو به ما نسبت دادین. اگر شما به فکر جناح هستین واقعا و آب خوش از گلوی مبارکتون پائین نمیره که برخی عضو هیئت مدیره موسسه ی اندیشه بشن و یا ناراحتین که چرا شما در این موسسه مدیرعامل نیستید! خب یه خورده از مشغول کردن فکرتون به کف های رودخانه کذایی کم کنید و بجاش به مغزتون برای فکر کردن به آبادانی و عمران جناح فشار بیارین. ما به قول خودتون اونقدر ارزش فکر کردن هم نداریم. حداقل برین یه موسسه(فرهنگی- علمی- پژوهشی- خیریه و…..این همه انواع موسسه) راه بندازین اگه دلسوزین، همه میگن دوره ی شعار سر اومده اما من میگم قرن شعار سراومده برادر خوب. ما هنوز عقبیم که شعار شماها رو هنوز باور داریم.برای خودمون متاسفم.

abdollah_abi پنجشنبه , ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ۷:۵۲

در جواب دوست کم صبرمان “آسمان” فقط بگم که:

ما نگوییم بد و میل به ناحق نکنیم … جامه‌ی کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم
عیب درویش و توانگر به کم و بیش بد است ….. کار بد مصلحت آن است که مطلق نکنیم
رقم مغلطه بر دفتر دانش نزنیم ……? ? ? سِرّ حق بر ورق شعبده ملحق نکنیم
شاه اگر جرعه‌ی رندان نه به حرمت نوشد ….. التفاتش به می صاف مروق نکنیم
خوش بِرانیم جهان در نظر راهرُوان …. فکر اسبِ سیه و زین مُغَرَّق نکنیم
آسمان کشتی ارباب هنر می‌شکند ….. تکیه آن به که بر این بحرِ معلق نکنیم
گر بدی گفت حسودی و رفیقی رنجید ….. گو تو خوش باش که ما گوش به احمق نکنیم
حافظ! ار خصم خطا گفت نگیریم بر او ….. ور به حق گفت جدل با سخن حق نکنیم

شیخ سعدی چه جالب فرموده که:

پیش ما رسم شکستن نبود عهد و وفا را ….. الله الله تو فراموش مکن صحبت ما را

قیمت عشق نداند، قدم صدق ندارد ……? سست عهدی که تحمل نکند بار جفا را !!

pce پنجشنبه , ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۶

[quote=’آسمان link’ pid=’2512′ dateline=’1377704001′]
اولا بازم باید بگم من اون همه بیکار نیستم با چندتا اسم نظر بدم.از چی ددمون اومده!؟از این که فقط چندنفر که همه میدونن چقدر با هم رفیقن(اسم چندتاشونو بردم) بیان تو اون جلسه شرکت کنن و رای بدن.حسادت!؟؟؟خیلی برام خنده دار بود.به اینا حسادت کنم!!؟؟؟حرفام حس بدی بهت دست داد!؟؟معلومه خیلی بچه ای و متوجه خیلی چیزا نشدی.
نمیدونم کی هستی.لابد تو هم از اعضای اون جمع دوستانه ای.برو به اون موسسه کمک کن ببینم به کجا میرسی.کمیته!!؟؟؟؟کدوم کمیته!؟؟؟مگه قراره تشکیل بشه!!؟؟مگه قرار
نیست با اسم این موسسه به اهداف خودتون برسین!!؟؟
[/quote]
شما چرا اون جلسه رو ترک کردین!؟شما که خبر داشتین چرا به دوستان خودتون خبر ندادین؟من این جواب شما رو که خوندم واقعا تعجب کردم.مگه با این موسسه به کدوم اهداف میشه رسید؟؟من بچه ام و ادعایی ندارم.شما که بچه نیستین چرا دارین مثل بچه ها حرف میزنین!؟اگر من هم جز اون جمع دوستانه ای که هی دارین روش مانور میدین باشم هم افتخار میکنم که چنین دوستان با شعور و دلسوزی دارم.حداقلش اینه که دوستان من پیگیر شهرمون هستند و دلسوز شهرمون هستن که بیان از وقتشون بزنن و موسسه ای رو دوباره راه بندازن که همه میتونن از فعالیت هایش در آینده بهره ببرن.شما که برای جناح کار کردین و ادعاتون هم نشده چرا نمیاین دست از تخریب موسسه ای که هنوز چند روز نیست
دوباره راه اندازی شده بردارین!؟واقعا شما چرا خودتون نمیرین به این موسسه کمک کنین!؟
ببین این بچه هایی که شما میگین چجوری با حسن نیت جواب انتقادای شما رو میدن.
از دید شما همه بچه هستن در صورتی که شما خودتون مثل بچه ها حرف میزنین.من نمیگم شما بچه این میگم با وجود این که بزرگین ولی متاسفانه افکارتون بچه گانست!

دریا جمعه , ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ۴:۵۱

بچه بچه . گوشمان را کر کرد از بس این لغت را تکرار کردید آقای بزرگ! اگر جز این حرف دیگری بلد نیستید، خب نیازی به تکرار نیست.
افراد مسنی ( گاها فسیلی ) که خود را از نسل جوان ( نه بچه، توجه کنید ) برتر ببینند، جز مغلوب شدن، سرنوشت دیگری ندارند.

شما مغرضانه مطالبی میگویید که مطمئنا سرنوشت موسسه پشیزی برایتان اهمیت ندارد، و تنها چوب لای چرخ کردن کسانیست که شاید با فکر مبارکتان همخوانی ندارد! و شاید هم تسویه حساب شخصی در کار است. مطمئنم همه با خواندن نوشته هایتان به این مطلب پی برده اند و خوب است هویتتان مشخص نیست وگرنه آبرویی برایتان نمانده بود.

به نظرم آقا یا خانم آسمان حد و حدود حرمت افراد رو نگه نداشتن. استفاده از الفاظی چون بچه،اهداف شومی،جلسه ی مسخرتون،به جز جمع دوستانه ی خودتون کی به یکی مثل رفیقتون و چنگال خوش رای میداد!؟،کمیته!!؟؟؟؟کدوم کمیته!؟؟؟مگه قراره تشکیل بشه!!؟؟ نشون میده که اولا شما از بالا صحبت میکنید، دوما شما در فضا تشریف دارید و افکارتان بسیار عجیب و غریب است که همه دارای اهداف شوم هستند و تنها شمایید که در جناح به فکر این مردم هستید و فلان تعداد کار بزرگ انجام داده اید! نیت خالصتان انشالله اجر اخروی همراه داشته باشد
بهتر است اول بروید و ادبیات خود را درست کنید، بعد ادعای سن و سال داشته باشید. بزرگی به سن نیست عزیز من!

در عجبم کسی که اصلا بویی از فرهنگ نبرده و نمیداند موسسه فرهنگی چیست، ادعای صلاحیت عضویت در آن را هم دارد و فکر میکند از جمعی فرهنگی رای هم میاورد! دوست داشتم شما دوستانتان که بهتان رای میدهند را دعوت میکردید، تا میدیدیم طرفداران فرهنگی شما چه کسانی هستند! 🙂 . واقعا دیدنی میشد. مطمئنا اطلاع داشتند ولی خودشان هم رویشان نمیشده وارد فضای فرهنگی جلسه شوند، چون گروه خونی شما و آنها اصلا کار فرهنگی نیست.
نکند شما با این لحن میخواهید کار فرهنگی کنید؟ بروید خودتان را اصلاح کنید. این نصحیت را از یک بچه بشنوید آقای بزرگ!

شما اگر حرفهایتان حرف حساب بود که در مقابل منطق دوستان که راههای اطلاع رسانی را گفتند، جوابی داشتید که بگویید و اینقدر خود را به کوچه علی چپ نمیزدید. هیچ بهانه ای ندارید، و الان یادگرفته اید فقط اهداف شوم اهداف شوم را تکرار میکنید. اول اینکه موسسه موظف نیست برای مجمع عمومی از عموم مردم دعوت کند ( اگر با این همه توضیح هنوز نفهمیده اید و معنی آن برایتان هضم نمیشود، سوء هاضمه دارید احتمالا ). اگر شما میگویید باید دعوت کند، این قانون من در آوردی خودتان است و بهتر است بروید و چنین موسسه ای ایجاد کنید. دوست داریم موسسه فرهنگی شما را هم ببینیم 🙂
پس افکار خودتان را قانون جلوه ندهید. فکر شما چیز دیگریست، قانون هم چیز دیگر.

ما را به خیر شما امید نیست، لا اقل شر مرسان.

mohammad_p جمعه , ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۶
اصلا وقت این که جواب تو رو بدم ندارم آقای پناه.وگرنه داشتم برات.

حرف راست جواب نداره آقا جون !? یه سوال پرسیدم جواب نداشتی گفتی وقت ندارم مستر! 😉 😉

مرد دانا شنبه , ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۱

سلام علیک.

دوستان حالا که بعد از این همه مدت با یاری خداوند و کمک دوستان این موسسه جان تازه ای گرفته، حیف است اینگونه از سر غرض بر یکدیگر بتازید.بی شک نیز هم چون شما و دیگر دوستان از این اتفاق میمون و مبارک خوشحالم و با تمام انتقاداتی که دارم سعی میکنم حداقل مدتی را صبر کنم تا اعضای جدید هیئت مدیره این موسسه که مطمئنا از بانیان شکل گیری مجدد آن بوده اند خود را اثبات کنند.

البته شاید برای برگزاری مجمع عمومی چنین نهاد مدنی با اهمیتی باید اطلاع رسانی بیشتری صورت میگرفت و به فیس بوک و واتس آپ نمیبایست بسنده میکرد.

حال که همه چیز به پایان رسیده? بهتر است به جای زوم کردن بر روی تک تک اعضای هیئت مدیره وکنکاش شخصیتی انها نگاهی کلی و جمعی به همت دوستان بیندازیم ودعا کنیم با کمک و همکاری همه اهالی جناح در راه رسیدن به اهداف این موسسه موفق باشند.

نظرات بسته شده است.