رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج انتخابات هیئت مدیره و بازرسان موسسه اندیشه جناح اعلام شد
(۵ام شهریور ۱۳۹۲، ۲:۱۲)آسمان link نوشته: بی خانمان راست میگه.اگه اون شب تو سالن حضور به هم میرساندید.مشاهده میکردین که همه از طرفدارای خودشانن.آبی تو بچه ای کی بهت رای میده جز دوستان خودت؟
آقای پوربوسف باید از اینا قدردانی کنیم؟تو سالن که همش جمع دوستان خودتون بود.افرادی مثل خودت-جباری-پگاه و .... که از دوستان شناخته ی شده ی آبی هستین.میخوای بازم نام ببرم؟شجاعی-هیئت مدیره سایتتون و چهارتا بچه ی دیگه که
سرشونوشیره مالیدن تا بیان بهشون رای بدن و با افتخار هم اعلام کنن.فقط حدود صد نفر برای رای دادن آمدند.بقیه ی مردم حق رای دادن ندارند؟
لطفا جوابگو باشین آقای آبی.خوب دوستانت رو تو اون سالن جمع کردی.یکی نیست به تو و وحید و جباری و پگاه و شجاعی و... بگه شما رو چه به رای دادن!؟بشینین درستون رو بخونین به نفعتونه.
اون شب تو سالن تا دیدم چه جمع دوستانه ای دارین حالم از همتون به هم خورد که با دغل بازی میخواین همه چی رو به دست بگیرین.ولی یادتون باشه دنیا همیشه اینجور نمیمونه.

دلم میخواست جواب ندم اما از سر روشن شدن اون مخاطبی که میاد و این متن ها رو میخونه، نکاتی رو میگم

همه این افرادی که نام میبرید با افتخار و حس مسئولیت کمک کردن که این جلسه راه بیوفته. ضمنا این موسسه هیچ منفعتی که نداره هیچ، سراسر زحمت و سختی برای افرادیه که در اون مشغول به کار باشند. همین هم دلیلیه برای اینکه امثال شما دوست عزیز حاضرنشدین حتی به اون نزدیک بشید، حالا که عده ایی کمر همت بستن تا کار رو شروع بکنن هم دست به تخریب میزنید.

نوشتین: "که با دغل بازی میخواین همه چی رو به دست بگیرین" !

اگر هیئت مدیره شدن موسسه اندیشه "همه چی" هست، ما شما رو با درخواست هیئت مدیره، عضو هیئت امنا (که در چارت درجه بالاتری از هیئت مدیره داره)، میکنیم تا "همه چی تر" را بدست بگیرید!! . اما این رو هنوز نفهمیدین که این عضویت ها کمترین ارزش رو داره بلکه مهم اون شور فعالیت و دلسوزی نسبت به جامعه و شهر و منطقه مون هست. در متن شما نه تنها جایی از این این احساسات پاک نیست، بلکه تاکید بیش از حد به عضویت ها و منصب ها آدم رو به نیت و هدف شما مشکوک میکنه.

بالاخره ما هنوز پیش نیامده که چندبار کاندید شورا بشیم و کسی بهمون رای نده، البته ادعایی هم نداریم و به رای مردم معتقد هستیم، ولی نه کسی ادعا داره که این مجمع عمومی نظر همه ی افراد جامعست و نه حرف شما درسته که میخواید ساختار رای ها رو زیر سوال ببرید.

آرزوی سلامتی و توفیق برای شما دارم.

سپاس شده توسط m.d.p ، vahid ، abdollah_ahmadi ، pce ، mohammad_p ، ترنم
بزارین شروع به کار کنن!
اگر جایی کاری انجام دادن که بر وفق مراد نبود بعد بیاین گیر بدین!!!!
چنتا جوون اومدن یه کار مفید انجام بدن باید حمایت بشن
حالا شما دوست نداری حمایت کنی مشکلی نیس
ولی ضد حال که نزن!!!باید روحیه بدیم بهشون.کمک کنیم.
 سپاس شده توسط abdollah_ahmadi ، FOX ، pce ، ترنم
کسانی که از انتخاب این افراد ناراحتین لطفا خودتونو برا وقتی آماده کنین که شهرداری هم از دست بدید دیگه باید برید توی اون پارک توی راه گرگو توریست جذب کنید Smile? Smile? :banghead:
فردی که اومده با سی نام عضو شده و نظر میده من میشناسمش اون شب هم توی جلسه با دونفر دیگه اومده بود. خب یکی نیس بهش بگه عزیزم تو خودت کاندید میشدی که ده تا هم رای نداشتی که خدایاااااااااا? :021:

ولی باز خوشحالم بچه های پرانرژی و تحصیلکرده ایی کار رو به دست گرفتن . همین که امثال ... به جوش اومدن درحالیکه همه ی اعضای شورای دور جدید و قدیم از همه گروه ها از این ترکیب حمایت میکنن، خودش گویای همه چی هست

کلا هروقت دیدین اینا ناراحت شدن احساس کنین کمی قوی تر هم شدین حتی Smile
 سپاس شده توسط FOX
نقل قول:یکی نیست به تو و وحید .... و... بگه شما رو چه به رای دادن!؟بشینین درستون رو بخونین به نفعتونه.
من بقیه رو نمیدونم ولی من از پنج سال قبل عضو موسسه بودم و کلیپی که برای شروع نشون دادن هم همون سالها توسط خودم و یکی دیگه درست شده بود، امیدوارم حق رای به من بدید. و تازه 2.5 ساعت جلسه به درس لطمه ای نمیزنه.
ضمنا من چون عضو بودم برام دعوتنامه هم اومده. بقیه دیگه نباید انتظار دعوتنامه داشته باشند.

حالا از همه اینها بگذریم، چرا همه چیز رو سیاسی میکنید؟ از جمع دوستانه چرا حالتون به هم بخوره؟ مگه قراره تو موسسه اندیشه حلوا تقسیم کنند که بر سر عضو هیئت مدیره دعوا باشه؟
جالبه به من میگفتن تو هم کاندید شو، من میگفتم من بخوام کمک کنم به صورت عضو فکر میکنم بیشتر بتونم کمک کنم و حوصله زحمت و دردسر ندارم، و خب یکی هم فکر میکنه به صورت هیئت مدیره بیشتر میتونه کمک کنه و دردسر بیشتری هم باید تحمل کنه. مدیریت شرکت تجاری که نیست، یه موسسه فرهنگیه که نونی هم برای کسی نداره الحمدلله!

(۵ام شهریور ۱۳۹۲، ۰:۱۸)الف link نوشته: وحید جان شما که میگید فقط سه نفر از اعضای جناح انلاین بیشتر تو هیات مدیره موسسه اندیشه نیستند خدمت شما عرض کنم که از چهار نفر که از شما کاندید شدن سه نفر با دغل بازی و کارهای مافیایی رای اوردن...
اول اینکه پناه حین جلسه اسم نوشتن و شما هم میتونستین بنویسید. کارهای مافیایی چیه؟
سوال جدی : واقعا من درک نمیکنم چه منفعتی قراره هیئت مدیره ببره که نیاز به کار مافیایی باشه. اگه شما میدونید حتما بگید که منفعت چه مالی چه غیر مالی قراره ببرن؟

و سوال مهمتر : شما که دلتان برای موسسه اینقدر میسوزد که دست این و آن نیفتد، چند بار سعی کردید طی سه سالی که موسسه تعطیل بوده بیاین و دوباره راه بندازینش؟ حالا که چند نفر اومدن دوباره راه انداختن، طلبکار هم شدید؟ وجدانت رو قاضی بگیر، حرفایی که میزنی فقط به خاطر موسسه است یا مسائل شخصی دیگه ای باعث این چنین تهمت زنی هایی شده؟
 سپاس شده توسط m.d.p ، abdollah_ahmadi ، abdollah_abi ، pce ، mohammad_p ، armena
هنوز هیچی نشده همش تهمت و تخریب !!!
نقل قول:کسانی که از انتخاب این افراد ناراحتین لطفا خودتونو برا وقتی آماده کنین که شهرداری هم از دست بدید دیگه باید برید توی اون پارک توی راه گرگو توریست جذب کنید
عزیز من شهرداری چ ربطی ب موسسه اندیشه داره ؟ !? :017:? هر کدوم یه وظایف مشخصی دارن و دلیل نمیشه کسی ک از شهرداری حمایت میکنه از انتخاب هیئت مدیره موسسه ناراضی باشه !! ( اونم هنوز ک هیچی نشده و کارشونو شروع نکردن !! )? حداقل من نفهمیدم چطوری میشه اینارو ب هم ربط داد !!
این حرفای حاشیه ای جز ضرر نتیجه ی دیگه ای نداره ! چ کسی ک موافقه و این حرفا بزنه و چ کسی ک مخالفه و اون حرفا بزنه Smile در هر صورت ب نظرم بهتره حرفای حاشیه ای زده نشه چ در جامعه چ در سایت ها ، اگر میخواهیم موسسه ای یا ارگانی در جناح بهتر کارشو انجام بده .
 سپاس شده توسط FOX ، armena
مرررسی کریستو.? :c017:
راستی کاربر نمی دونم چی چی? اسمته. به واسیا یعنی چیییییی؟ :-\
واقعا که چه مودبانه و با مسمی بود. مررررررسی :c017:
آخه مردک . تو که خوابت میاد کی گفته هول هولکی نظر بدی.
حالا بیخیال. متوجه نشدین :oldman:
من اصلا خدا وکیلی موندم این موسسه اندیشه هیات مدبره شدنش و نمی دونم عضو شدنش چه نون و آبی توشه که این یارو میاد و اینجوری میتازه. انگار اسب عرب سواری. یا اشتر جمازه؟ هاااااااااااااااااا؟ :a102:
تازه فک کنم نون بربری میدن شمام ترک . خیلی هم به همدیگه میاین.? Smile
من حس میکنم یک نفر با چندتا نام کاربری عضو شده و اومده اینجوری لجنپراکنی کرده.خب شما واقعا ار چی بدتون اومده!؟از اینکه چندتا جوون دلسوز که باید از وقت خودشون بزنن تا کارهای این موسسه انجام بشه!؟
اگه اینا نمیومدن دوباره این موسسه رو راه بندازن فکر کنم شاید هیچ وقت دوباره راه نمی افتاد و اسمش این موسسه هم از یادمون می رفت.شاید باور نکنید حتی من که از اولین عضوای این موسسه بودم هم اصلا یادم نبود یه روزی همچین
موسسه ای بوده.مگه قراره این موسسه چیکار کنه که حتی طاقت این رو ندارین که ببینین چندتا جوون که شما از دیدن جمع دوستانشون حالتون به هم خورده!!!!!!!! بیان و فعالیت های فرهنگی و اجتماعی و ... رو انجام بدن!؟شاید شما به خدمت رسانی دیگران حسادت میکنین!؟چون دلیلی نداره بیاین اینجوری تهمت بزنین.
حرفای شما حس بدی به آدم میده.هنوز چند روز از انتخاب اعضای هیئت مدیره نگذشته که شما که مانند آدم های مغرض حرف میزنین دارین میاین اینا رو میکوبین.
انشالله هر چه زودتر فعالیت های این موسسه آغاز بشه.و ما هم در حد توانمون حتما به این موسسه در صورت نیاز با فعالیت در کمیته هایی که در فرم عضویت اعلام کردیم کمک خواهیم کرد.باشد که ما هم سهم کوچکی در خدمت رسانی این
موسسه داشته باشیم.
 سپاس شده توسط d.beckham ، abdollah_abi ، vahid ، FOX ، armena ، ترنم
متاسفانه دید مغرضانه و به دور از فکر و فقط در جهت خالی کردن عقده و کینه ای که بر اساس طرد شدن از اجتماع و جامعه به آدم دست میده ممکنه باعث برخی پیش داوری ها بشه که نمونه آن را در کاربر چندشخصیتی مخالف با هیئت مدیره شاهد بودیم هنوز نه اقدامی نه جلسه ای و اصلا نه شروعی شده که بخواهیم بگیم فلانی نه و این و آن و . . .? . اگر شمایی که ادعا دارید خوب میومدی بسم الله یا رای میاوردی و یا هم نمیاوردی بالاخره وضعیتتون مشخص میشد . تمامی افرادی که رای اوردن ممتاز بودن در زمینه های مربوط به خودشان . پس چه دخلی به توهین های نابجای شما دارد . اصلا چرا اعضای هیئت مدیره جناح آنلاین مشکل داشته باشند اتفاقا سرآمدهای فعالان فرهنگی جامعه هم هستند .
شما که میگویی جوان و نامداری چرا پابه عرصه نمیگذاری ؟ چرا تابحال کاری نشون ندادی هرچند کوچک تا بشناسیمتون ؟ شاید فقط در خونه نشستی و حرف این و آن را می نویسی ؟
واقعا از پیش داوری ها متاسفیم
انجام کارهای فرهنگی از این قبیل نیاز به همتی بلند دارد امیداوریم که موفق و مؤید باشند .
ما را به یاد شعر ناصر فردا میندازه که جهت یادآوری میذارم براتون
(( ناصر فردا ))

گوشها سنگین است

خواب وب سنگین تر

چند در گوش فلک جار زنیم

عاقبت هم شاید

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? - خویش را دار زنیم !

تا مگر خواب وب آشفته شود .

آی وبلاگ نویسان جناح !

اگر این باغ مدیریت ما

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? - همچنان پژمرده است

عیب از گوش شماست

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? - گوشها باید شست .

نردبانی باید

که در این باغ در آیید اکنون

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? - از ورای وبلاگ

از ضوابط گویید

چرخش درب ز آشیل روابط جویید!

کاش می شد روزی

که اتوبان روابط همه از آینه بود

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? - نه که از شیشه و ابر ! -

کاش زنجیر ضوابط همه فولادی بود

کاش می شد

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? - روزی

که در این باغ در آیید

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? - از در -

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? آه . . . ترسم . . . محشر . . .

گوشها سنگین است

چشمها سنگین تر

قصه ی ناصر دیروز از چه ؟

غصه ی ناصر امروز چرا ؟

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? - ول کن این موعظه را

من و آن دیروزی

ناخن خویش پراندیم در این کوه کبود

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? - چون که یک تیشه نبود -

او سر خرمن بالایی ها

سالها دلخوش بود

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? - نکند من هم . . . آه . . . !

ما به اندیشه ی فردایی نو

صورت خویش به سیلی دادیم

دانم آخر روزی

یاوری می آید

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? و فرو می کند این بیرق رنگ باخته را

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? بر فراز? مدیو (medu )* !

تو بدان ای مومن !

که در این عرصه ی تنگ

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? - که به دستت همه بند است و به پاهای تو سنگ -

تو از این کیسه ی مملو هوا

یا از این کوچه ی تنگ

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? - که مجال سر و ته کردن نیست -

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? - چه توقع? داری ؟

راست گفت آن که نوشت :

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? (( چشمها باید شست ))

ثمر باغ مدیریت ما رنگین است

گوشها سنگین است

اندکی نزدیک آی :

گر چه امروز بسی تنهاییم

دل قوی دار مومن !

ما همه ناصر فرداهاییم ! !

۱۰/۱/۸۹? جناح
 سپاس شده توسط abdollah_abi ، pce ، vahid ، FOX
تشکر می کنم از همشهریان عزیزم که به فکر شهرمان هستند و نسبت به جامعه خود بی تفاوت نیستند. در عبجم که بعضی از دوستان در سایت هستند و انتقاد می کنند که چرا اطلاع رسانی نشده ولی گویا چند روز قبل تیتر جناح انلاین را ندیدند که فراخوان عمومی گذاشته شده بود . علاوه در وب سایت جناح انلاین در وبلاگ جناح 83 که از فعالترین وبلاگ های جناح است نیز این خبر منتشر شده بود . علاوه بر دنیای مجازی نیز دعوتنامه فرستاده شده بود که برای پدر بنده نیز امده بود و خودم دعوتنامه اشان را دیدم . علاوه بر دعوتنامه از طریق واتس اپ و فیس بوک و تماس تلفنی و حضوری بنده نیز اطلاع یافتم. به فرض مثال که برخی از دوستان این اطلاعیه را ندیده یا نشنیده باشند ، آیا راه اندازی دوباره موسسه اندیشه برای شما مضر است که این گونه ناراحت هستید ؟ دوستانی که کاندید شدن به هتل 5 ستاره دعوت نشده اند که? این گونه شما ناراحت هستید به کاری بس دشوار دعوت شده اند و دوستان عزیز با جان و دل این مسئولیت را پذیرفته اند . به نظر شما آیا وقت آن نرسیده که ما بیاییم با این عزیزان همکاری کنیم تا جناحی اباد و بدون از هیچ گونه خرابی داشته باشیم ؟ چرا شما ناراحتید از این که برخی از جوانان دلسوز برای جناح احساس مسئولیت کرده اند و وقت گران بهایشان را فدای جناح کرده اند و شما این گونه به دوستان می تازید؟ به نظر من همه انتخاب شدگان انسان های با تقوا و مومن و مسئولیت پذیر هستند و در انتخاب به جایشان هیچ گونه شک و تردیدی نیست . شما اگر ان قدر حساس به این موضوع هستید که این جوانان توانایی این کار را ندارند بگذارید بر عملکردشان قضاوت کنید اگر خوب بود تشکر و اگر بد بود گوشزد کنید . برای قضاوت زود است اهای دوستان !!
 سپاس شده توسط mohammad_p ، abdollah_abi ، pce ، vahid ، FOX ، armena ، abdollah_ahmadi ، ترنم

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان