رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج انتخابات هیئت مدیره و بازرسان موسسه اندیشه جناح اعلام شد
آقا فرشید فکر کنم تو وبسایت گازال هم اصلاع رسانی شده Confusedorry:
 سپاس شده توسط farshid.ahmadi ، vahid ، FOX
اطلاع رسانی شده.و احتمالا خیلی از اینا که قصد تخریب دارن هم خبر داشتن.کاملا مشخصه اینا غرضشون از این تخریبا چیه.ولی واقعا برای من جای سوال که اینا چی رو از دست دادن این وسط!!؟؟
چون راه انداری این موسسه چیزی از اینا کم نمیکنه.مثلا میگیم اگه تو انتخابات شورا یا ... رای نمی آوردن یه چیزی(میتونستن اینجوری عقده خودشونو خالی کنن).ولی یه موسسه ای که اصلا چند ساله هیچ فعالیتی نداشته دوباره راه اندازی شده
چه چیزی رو از این افرادگرفته یا چه امتیازی رو ازشون سلب کرده!؟؟اینا همان افرادی هستن که میخوان در تمام امور شهرمان خودشون دخالت داشته باشن.همون افرادی که از انجام هر گونه کاری برای پیشرفت شهرمون به دست کسانی غیر از
خودشون ناراحت و عصبانی میشن.اینا همون حسودانی هستن که اگه بیای یه کار خوب انجام بدی ولی از خودشون نباشی ناجوانمردانه میان میکوبننت(البته خدا رو شکر دست اکثرشون برای مردم شهرمان رو شده).
شما احتمالا از برگزاری این جلسه اطلاع داشتید و لی خودتون رو به بی اطلاعی زدین.چون اینطور که مشخصه شما از مخاطبین این سایت هستین.و در این سایت هم اطلاع رسانی شده.
 سپاس شده توسط vahid ، abdollah_abi ، FOX ، armena ، mohammad_p
موفقیت !
موفقیت این گروه است که آتیش به جانشان انداخته. اگر دیدید کسی سر راهت سنگ انداخت بدان که حتما شخص موفقی هستی.? :laugh:
(۵ام شهریور ۱۳۹۲، ۳:۵۰)عبدالله آبی link نوشته: [quote author=آسمان link=topic=2929.msg10859#msg10859 date=1377553337]
بی خانمان راست میگه.اگه اون شب تو سالن حضور به هم میرساندید.مشاهده میکردین که همه از طرفدارای خودشانن.آبی تو بچه ای کی بهت رای میده جز دوستان خودت؟
آقای پوربوسف باید از اینا قدردانی کنیم؟تو سالن که همش جمع دوستان خودتون بود.افرادی مثل خودت-جباری-پگاه و .... که از دوستان شناخته ی شده ی آبی هستین.میخوای بازم نام ببرم؟شجاعی-هیئت مدیره سایتتون و چهارتا بچه ی دیگه که
سرشونوشیره مالیدن تا بیان بهشون رای بدن و با افتخار هم اعلام کنن.فقط حدود صد نفر برای رای دادن آمدند.بقیه ی مردم حق رای دادن ندارند؟
لطفا جوابگو باشین آقای آبی.خوب دوستانت رو تو اون سالن جمع کردی.یکی نیست به تو و وحید و جباری و پگاه و شجاعی و... بگه شما رو چه به رای دادن!؟بشینین درستون رو بخونین به نفعتونه.
اون شب تو سالن تا دیدم چه جمع دوستانه ای دارین حالم از همتون به هم خورد که با دغل بازی میخواین همه چی رو به دست بگیرین.ولی یادتون باشه دنیا همیشه اینجور نمیمونه.

دلم میخواست جواب ندم اما از سر روشن شدن اون مخاطبی که میاد و این متن ها رو میخونه، نکاتی رو میگم

همه این افرادی که نام میبرید با افتخار و حس مسئولیت کمک کردن که این جلسه راه بیوفته. ضمنا این موسسه هیچ منفعتی که نداره هیچ، سراسر زحمت و سختی برای افرادیه که در اون مشغول به کار باشند. همین هم دلیلیه برای اینکه امثال شما دوست عزیز حاضرنشدین حتی به اون نزدیک بشید، حالا که عده ایی کمر همت بستن تا کار رو شروع بکنن هم دست به تخریب میزنید.

نوشتین: "که با دغل بازی میخواین همه چی رو به دست بگیرین" !

اگر هیئت مدیره شدن موسسه اندیشه "همه چی" هست، ما شما رو با درخواست هیئت مدیره، عضو هیئت امنا (که در چارت درجه بالاتری از هیئت مدیره داره)، میکنیم تا "همه چی تر" را بدست بگیرید!! . اما این رو هنوز نفهمیدین که این عضویت ها کمترین ارزش رو داره بلکه مهم اون شور فعالیت و دلسوزی نسبت به جامعه و شهر و منطقه مون هست. در متن شما نه تنها جایی از این این احساسات پاک نیست، بلکه تاکید بیش از حد به عضویت ها و منصب ها آدم رو به نیت و هدف شما مشکوک میکنه.

بالاخره ما هنوز پیش نیامده که چندبار کاندید شورا بشیم و کسی بهمون رای نده، البته ادعایی هم نداریم و به رای مردم معتقد هستیم، ولی نه کسی ادعا داره که این مجمع عمومی نظر همه ی افراد جامعست و نه حرف شما درسته که میخواید ساختار رای ها رو زیر سوال ببرید.

[/quote]
معلومه خیلی خودتو تحویل گرفتی.ببین بچه من صد برابر تو برای جناح زحمت کشیدم ولی اینقدر خودمو تحویل نگرفتم.من بمیرم بهتره تا این که با درخواست تو به جایی برسم.
تقریبا همه میدونن که با چه حیله ای رای آوردین.و خودت هم نمیتونی انکار کنی از راه انداختن دوباره این موسسه اهداف شومی دارین.

(۵ام شهریور ۱۳۹۲، ۴:۴۱)m.d.p link نوشته: فردی که اومده با سی نام عضو شده و نظر میده من میشناسمش اون شب هم توی جلسه با دونفر دیگه اومده بود. خب یکی نیس بهش بگه عزیزم تو خودت کاندید میشدی که ده تا هم رای نداشتی که خدایاااااااااا? :021:

ولی باز خوشحالم بچه های پرانرژی و تحصیلکرده ایی کار رو به دست گرفتن . همین که امثال ... به جوش اومدن درحالیکه همه ی اعضای شورای دور جدید و قدیم از همه گروه ها از این ترکیب حمایت میکنن، خودش گویای همه چی هست

کلا هروقت دیدین اینا ناراحت شدن احساس کنین کمی قوی تر هم شدین حتی Smile
باید بهت بگم من بیکار نیستم بیام با چندتا اسم نظر بدم.هر چی تعداد مخالفاتون بیشتر باشه به این متهمش نکنید که فقط یک نفره.من اون شب خودم تنهایی تو جلسه شرکت کردم و هیچ احدی همرام نبود و زود هم جلسه رو ترک کردم.اگه اینقدر مطمئنی اسممو ببر.

(۵ام شهریور ۱۳۹۲، ۴:۴۲)وحید link نوشته: من بقیه رو نمیدونم ولی من از پنج سال قبل عضو موسسه بودم و کلیپی که برای شروع نشون دادن هم همون سالها توسط خودم و یکی دیگه درست شده بود، امیدوارم حق رای به من بدید. و تازه 2.5 ساعت جلسه به درس لطمه ای نمیزنه.
ضمنا من چون عضو بودم برام دعوتنامه هم اومده. بقیه دیگه نباید انتظار دعوتنامه داشته باشند.

حالا از همه اینها بگذریم، چرا همه چیز رو سیاسی میکنید؟ از جمع دوستانه چرا حالتون به هم بخوره؟ مگه قراره تو موسسه اندیشه حلوا تقسیم کنند که بر سر عضو هیئت مدیره دعوا باشه؟
جالبه به من میگفتن تو هم کاندید شو، من میگفتم من بخوام کمک کنم به صورت عضو فکر میکنم بیشتر بتونم کمک کنم و حوصله زحمت و دردسر ندارم، و خب یکی هم فکر میکنه به صورت هیئت مدیره بیشتر میتونه کمک کنه و دردسر بیشتری هم باید تحمل کنه. مدیریت شرکت تجاری که نیست، یه موسسه فرهنگیه که نونی هم برای کسی نداره الحمدلله!
خوبم میدونی.شما با اونایی که نام بردم و بعضی ها که نام نبردم همه میدونن با هم در ارتباطین.چرا فقط از بین هم سن و سالات باید دوستای خودتون در اون جلسه شرکت داشته
باشین.بعدشم من که بهشون فحش ندادم که اسمشونو پاک کردین.اسم دوستای عزیزت رو بردم که تو اون جلسه ی مسخرتون که دور هم جمع شده بودین تا به دوستتون که مثل این که خیلی خودشو تحویل گرفته رای بدین.به جز جمع دوستانه ی خودتون کی به یکی مثل رفیقتون و چنگال خوش رای میداد!؟
فقط یکی مثل قادری تقریبا تمام آرا رو گرفت اونم به این خاطر که همه میدونن هیچ ریگی به کفشش نیست.

(۵ام شهریور ۱۳۹۲، ۴:۵۹)کریستو link نوشته: عزیز من شهرداری چ ربطی ب موسسه اندیشه داره ؟ !? :017:? هر کدوم یه وظایف مشخصی دارن و دلیل نمیشه کسی ک از شهرداری حمایت میکنه از انتخاب هیئت مدیره موسسه ناراضی باشه !!
جناب کریستو این عادتشونه هر کی ازشون انتقاد کرد به شهرداری نسبتش بدن.زیاد ناراحت نباش!

(۵ام شهریور ۱۳۹۲، ۵:۵۸)pce link نوشته: من حس میکنم یک نفر با چندتا نام کاربری عضو شده و اومده اینجوری لجنپراکنی کرده.خب شما واقعا ار چی بدتون اومده!؟از اینکه چندتا جوون دلسوز که باید از وقت خودشون بزنن تا کارهای این موسسه انجام بشه!؟
اگه اینا نمیومدن دوباره این موسسه رو راه بندازن فکر کنم شاید هیچ وقت دوباره راه نمی افتاد و اسمش این موسسه هم از یادمون می رفت.شاید باور نکنید حتی من که از اولین عضوای این موسسه بودم هم اصلا یادم نبود یه روزی همچین
موسسه ای بوده.مگه قراره این موسسه چیکار کنه که حتی طاقت این رو ندارین که ببینین چندتا جوون که شما از دیدن جمع دوستانشون حالتون به هم خورده!!!!!!!! بیان و فعالیت های فرهنگی و اجتماعی و ... رو انجام بدن!؟شاید شما به خدمت رسانی دیگران حسادت میکنین!؟چون دلیلی نداره بیاین اینجوری تهمت بزنین.
حرفای شما حس بدی به آدم میده.هنوز چند روز از انتخاب اعضای هیئت مدیره نگذشته که شما که مانند آدم های مغرض حرف میزنین دارین میاین اینا رو میکوبین.
انشالله هر چه زودتر فعالیت های این موسسه آغاز بشه.و ما هم در حد توانمون حتما به این موسسه در صورت نیاز با فعالیت در کمیته هایی که در فرم عضویت اعلام کردیم کمک خواهیم کرد.باشد که ما هم سهم کوچکی در خدمت رسانی این
موسسه داشته باشیم.
اولا بازم باید بگم من اون همه بیکار نیستم با چندتا اسم نظر بدم.از چی ددمون اومده!؟از این که فقط چندنفر که همه میدونن چقدر با هم رفیقن(اسم چندتاشونو بردم) بیان تو اون جلسه شرکت کنن و رای بدن.حسادت!؟؟؟خیلی برام خنده دار بود.به اینا حسادت کنم!!؟؟؟حرفام حس بدی بهت دست داد!؟؟معلومه خیلی بچه ای و متوجه خیلی چیزا نشدی.
نمیدونم کی هستی.لابد تو هم از اعضای اون جمع دوستانه ای.برو به اون موسسه کمک کن ببینم به کجا میرسی.کمیته!!؟؟؟؟کدوم کمیته!؟؟؟مگه قراره تشکیل بشه!!؟؟مگه قرار
نیست با اسم این موسسه به اهداف خودتون برسین!!؟؟

(۵ام شهریور ۱۳۹۲، ۹:۴۲)محمد پناه link نوشته: متاسفانه دید مغرضانه و به دور از فکر و فقط در جهت خالی کردن عقده و کینه ای که بر اساس طرد شدن از اجتماع و جامعه به آدم دست میده ممکنه باعث برخی پیش داوری ها بشه که نمونه آن را در کاربر چندشخصیتی مخالف با هیئت مدیره شاهد بودیم هنوز نه اقدامی نه جلسه ای و اصلا نه شروعی شده که بخواهیم بگیم فلانی نه و این و آن و . . .? . اگر شمایی که ادعا دارید خوب میومدی بسم الله یا رای میاوردی و یا هم نمیاوردی بالاخره وضعیتتون مشخص میشد . تمامی افرادی که رای اوردن ممتاز بودن در زمینه های مربوط به خودشان . پس چه دخلی به توهین های نابجای شما دارد . اصلا چرا اعضای هیئت مدیره جناح آنلاین مشکل داشته باشند اتفاقا سرآمدهای فعالان فرهنگی جامعه هم هستند .
شما که میگویی جوان و نامداری چرا پابه عرصه نمیگذاری ؟ چرا تابحال کاری نشون ندادی هرچند کوچک تا بشناسیمتون ؟ شاید فقط در خونه نشستی و حرف این و آن را می نویسی ؟
اصلا وقت این که جواب تو رو بدم ندارم آقای پناه.وگرنه داشتم برات.

(۵ام شهریور ۱۳۹۲، ۱۵:۲۷)pce link نوشته: اطلاع رسانی شده.و احتمالا خیلی از اینا که قصد تخریب دارن هم خبر داشتن.کاملا مشخصه اینا غرضشون از این تخریبا چیه.ولی واقعا برای من جای سوال که اینا چی رو از دست دادن این وسط!!؟؟
چون راه انداری این موسسه چیزی از اینا کم نمیکنه.مثلا میگیم اگه تو انتخابات شورا یا ... رای نمی آوردن یه چیزی(میتونستن اینجوری عقده خودشونو خالی کنن).ولی یه موسسه ای که اصلا چند ساله هیچ فعالیتی نداشته دوباره راه اندازی شده
چه چیزی رو از این افرادگرفته یا چه امتیازی رو ازشون سلب کرده!؟؟اینا همان افرادی هستن که میخوان در تمام امور شهرمان خودشون دخالت داشته باشن.همون افرادی که از انجام هر گونه کاری برای پیشرفت شهرمون به دست کسانی غیر از
خودشون ناراحت و عصبانی میشن.اینا همون حسودانی هستن که اگه بیای یه کار خوب انجام بدی ولی از خودشون نباشی ناجوانمردانه میان میکوبننت(البته خدا رو شکر دست اکثرشون برای مردم شهرمان رو شده).
شما احتمالا از برگزاری این جلسه اطلاع داشتید و لی خودتون رو به بی اطلاعی زدین.چون اینطور که مشخصه شما از مخاطبین این سایت هستین.و در این سایت هم اطلاع رسانی شده.
مگه من گفتم اطلاع ندارم؟میگم چرا خیلیها اطلاع نداشتن؟فقط باید خودتون اطلاع داشتین؟شهر ما این همه آدم داره بعد چهار تا بچه واسش تصمیم بگیرن؟
حوصله ندارم وگرنه جواب تو یکی رو هم میدادم.برو بازی الاکلنگتو بکن تا این که بیای نظر بدی.اگه همه خبر داشتن و اینا رای میاوردن ما که مرض نداشتیم انتقاد کنیم.انتقاد و ناراحتی
ما به خاطر اینه که فقط از یک باند اومدن رای بدن.
خب الحمدلله کسی داره نظر میده که برای جناح دلسوزه و کارهای شایانی انجام داده.و این یعنی این که فقط پایبند شعار نیستند ایشون.حالا نمی خواد بگین چه کارهایی انجام دادین چون همین که شعارشو دادین ما باور کردیم و زودباوری ما دردیه که امثال شما طی دهه ی گذشته خیلی ازش سوء استفاده کردن متاسفانه. کاخ سفید هم برای خودشون اینطوری برنامه چینی نمی کنن که شما این برنامه ریزی(دسیسه، توطئه حالا هر چی) رو به ما نسبت دادین. اگر شما به فکر جناح هستین واقعا و آب خوش از گلوی مبارکتون پائین نمیره که برخی عضو هیئت مدیره موسسه ی اندیشه بشن و یا ناراحتین که چرا شما در این موسسه مدیرعامل نیستید! خب یه خورده از مشغول کردن فکرتون به کف های رودخانه کذایی کم کنید و بجاش به مغزتون برای فکر کردن به آبادانی و عمران جناح فشار بیارین. ما به قول خودتون اونقدر ارزش فکر کردن هم نداریم. حداقل برین یه موسسه(فرهنگی- علمی- پژوهشی- خیریه و.....این همه انواع موسسه) راه بندازین اگه دلسوزین، همه میگن دوره ی شعار سر اومده اما من میگم قرن شعار سراومده برادر خوب. ما هنوز عقبیم که شعار شماها رو هنوز باور داریم.برای خودمون متاسفم.
 سپاس شده توسط m.hamedi ، abdollah_abi ، my janah of sale ، pce ، vahid ، mohammad_p ، ترنم
در جواب دوست کم صبرمان "آسمان" فقط بگم که:

ما نگوییم بد و میل به ناحق نکنیم ... جامه‌ی کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم
عیب درویش و توانگر به کم و بیش بد است ..... کار بد مصلحت آن است که مطلق نکنیم
رقم مغلطه بر دفتر دانش نزنیم ......? ? ? سِرّ حق بر ورق شعبده ملحق نکنیم
شاه اگر جرعه‌ی رندان نه به حرمت نوشد ..... التفاتش به می صاف مروق نکنیم
خوش بِرانیم جهان در نظر راهرُوان .... فکر اسبِ سیه و زین مُغَرَّق نکنیم
آسمان کشتی ارباب هنر می‌شکند ..... تکیه آن به که بر این بحرِ معلق نکنیم
گر بدی گفت حسودی و رفیقی رنجید ..... گو تو خوش باش که ما گوش به احمق نکنیم
حافظ! ار خصم خطا گفت نگیریم بر او ..... ور به حق گفت جدل با سخن حق نکنیم

شیخ سعدی چه جالب فرموده که:

پیش ما رسم شکستن نبود عهد و وفا را ..... الله الله تو فراموش مکن صحبت ما را

قیمت عشق نداند، قدم صدق ندارد ......? سست عهدی که تحمل نکند بار جفا را !!

سپاس شده توسط my janah of sale ، pce ، mohammad_p ، vahid ، ترنم
(۶ام شهریور ۱۳۹۲، ۲۰:۰۳)آسمان link نوشته: اولا بازم باید بگم من اون همه بیکار نیستم با چندتا اسم نظر بدم.از چی ددمون اومده!؟از این که فقط چندنفر که همه میدونن چقدر با هم رفیقن(اسم چندتاشونو بردم) بیان تو اون جلسه شرکت کنن و رای بدن.حسادت!؟؟؟خیلی برام خنده دار بود.به اینا حسادت کنم!!؟؟؟حرفام حس بدی بهت دست داد!؟؟معلومه خیلی بچه ای و متوجه خیلی چیزا نشدی.
نمیدونم کی هستی.لابد تو هم از اعضای اون جمع دوستانه ای.برو به اون موسسه کمک کن ببینم به کجا میرسی.کمیته!!؟؟؟؟کدوم کمیته!؟؟؟مگه قراره تشکیل بشه!!؟؟مگه قرار
نیست با اسم این موسسه به اهداف خودتون برسین!!؟؟
شما چرا اون جلسه رو ترک کردین!؟شما که خبر داشتین چرا به دوستان خودتون خبر ندادین؟من این جواب شما رو که خوندم واقعا تعجب کردم.مگه با این موسسه به کدوم اهداف میشه رسید؟؟من بچه ام و ادعایی ندارم.شما که بچه نیستین چرا دارین مثل بچه ها حرف میزنین!؟اگر من هم جز اون جمع دوستانه ای که هی دارین روش مانور میدین باشم هم افتخار میکنم که چنین دوستان با شعور و دلسوزی دارم.حداقلش اینه که دوستان من پیگیر شهرمون هستند و دلسوز شهرمون هستن که بیان از وقتشون بزنن و موسسه ای رو دوباره راه بندازن که همه میتونن از فعالیت هایش در آینده بهره ببرن.شما که برای جناح کار کردین و ادعاتون هم نشده چرا نمیاین دست از تخریب موسسه ای که هنوز چند روز نیست
دوباره راه اندازی شده بردارین!؟واقعا شما چرا خودتون نمیرین به این موسسه کمک کنین!؟
ببین این بچه هایی که شما میگین چجوری با حسن نیت جواب انتقادای شما رو میدن.
از دید شما همه بچه هستن در صورتی که شما خودتون مثل بچه ها حرف میزنین.من نمیگم شما بچه این میگم با وجود این که بزرگین ولی متاسفانه افکارتون بچه گانست!
 سپاس شده توسط زندانم آرزوست ، armena
بچه بچه . گوشمان را کر کرد از بس این لغت را تکرار کردید آقای بزرگ! اگر جز این حرف دیگری بلد نیستید، خب نیازی به تکرار نیست.
افراد مسنی ( گاها فسیلی ) که خود را از نسل جوان ( نه بچه، توجه کنید ) برتر ببینند، جز مغلوب شدن، سرنوشت دیگری ندارند.

شما مغرضانه مطالبی میگویید که مطمئنا سرنوشت موسسه پشیزی برایتان اهمیت ندارد، و تنها چوب لای چرخ کردن کسانیست که شاید با فکر مبارکتان همخوانی ندارد! و شاید هم تسویه حساب شخصی در کار است. مطمئنم همه با خواندن نوشته هایتان به این مطلب پی برده اند و خوب است هویتتان مشخص نیست وگرنه آبرویی برایتان نمانده بود.

به نظرم آقا یا خانم آسمان حد و حدود حرمت افراد رو نگه نداشتن. استفاده از الفاظی چون بچه،اهداف شومی،جلسه ی مسخرتون،به جز جمع دوستانه ی خودتون کی به یکی مثل رفیقتون و چنگال خوش رای میداد!؟،کمیته!!؟؟؟؟کدوم کمیته!؟؟؟مگه قراره تشکیل بشه!!؟؟ نشون میده که اولا شما از بالا صحبت میکنید، دوما شما در فضا تشریف دارید و افکارتان بسیار عجیب و غریب است که همه دارای اهداف شوم هستند و تنها شمایید که در جناح به فکر این مردم هستید و فلان تعداد کار بزرگ انجام داده اید! نیت خالصتان انشالله اجر اخروی همراه داشته باشد
بهتر است اول بروید و ادبیات خود را درست کنید، بعد ادعای سن و سال داشته باشید. بزرگی به سن نیست عزیز من!

در عجبم کسی که اصلا بویی از فرهنگ نبرده و نمیداند موسسه فرهنگی چیست، ادعای صلاحیت عضویت در آن را هم دارد و فکر میکند از جمعی فرهنگی رای هم میاورد! دوست داشتم شما دوستانتان که بهتان رای میدهند را دعوت میکردید، تا میدیدیم طرفداران فرهنگی شما چه کسانی هستند! Smile . واقعا دیدنی میشد. مطمئنا اطلاع داشتند ولی خودشان هم رویشان نمیشده وارد فضای فرهنگی جلسه شوند، چون گروه خونی شما و آنها اصلا کار فرهنگی نیست.
نکند شما با این لحن میخواهید کار فرهنگی کنید؟ بروید خودتان را اصلاح کنید. این نصحیت را از یک بچه بشنوید آقای بزرگ!

شما اگر حرفهایتان حرف حساب بود که در مقابل منطق دوستان که راههای اطلاع رسانی را گفتند، جوابی داشتید که بگویید و اینقدر خود را به کوچه علی چپ نمیزدید. هیچ بهانه ای ندارید، و الان یادگرفته اید فقط اهداف شوم اهداف شوم را تکرار میکنید. اول اینکه موسسه موظف نیست برای مجمع عمومی از عموم مردم دعوت کند ( اگر با این همه توضیح هنوز نفهمیده اید و معنی آن برایتان هضم نمیشود، سوء هاضمه دارید احتمالا ). اگر شما میگویید باید دعوت کند، این قانون من در آوردی خودتان است و بهتر است بروید و چنین موسسه ای ایجاد کنید. دوست داریم موسسه فرهنگی شما را هم ببینیم Smile
پس افکار خودتان را قانون جلوه ندهید. فکر شما چیز دیگریست، قانون هم چیز دیگر.

ما را به خیر شما امید نیست، لا اقل شر مرسان.
 سپاس شده توسط armena
نقل قول:اصلا وقت این که جواب تو رو بدم ندارم آقای پناه.وگرنه داشتم برات.

حرف راست جواب نداره آقا جون !? یه سوال پرسیدم جواب نداشتی گفتی وقت ندارم مستر! Wink Wink
سلام علیک.

دوستان حالا که بعد از این همه مدت با یاری خداوند و کمک دوستان این موسسه جان تازه ای گرفته، حیف است اینگونه از سر غرض بر یکدیگر بتازید.بی شک نیز هم چون شما و دیگر دوستان از این اتفاق میمون و مبارک خوشحالم و با تمام انتقاداتی که دارم سعی میکنم حداقل مدتی را صبر کنم تا اعضای جدید هیئت مدیره این موسسه که مطمئنا از بانیان شکل گیری مجدد آن بوده اند خود را اثبات کنند.

البته شاید برای برگزاری مجمع عمومی چنین نهاد مدنی با اهمیتی باید اطلاع رسانی بیشتری صورت میگرفت و به فیس بوک و واتس آپ نمیبایست بسنده میکرد.

حال که همه چیز به پایان رسیده? بهتر است به جای زوم کردن بر روی تک تک اعضای هیئت مدیره وکنکاش شخصیتی انها نگاهی کلی و جمعی به همت دوستان بیندازیم ودعا کنیم با کمک و همکاری همه اهالی جناح در راه رسیدن به اهداف این موسسه موفق باشند.
 سپاس شده توسط ترنم ، vahid

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان