رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محمدسعید دستپاک شهردار خور شد/جناح در انتظار معرفی شهردار جدید...
به گزارش جناح آنلاین ، محمدسعید دستپاک پس از شش سال فعالیت به عنوان شهردار جناح ، از سوی شورای دوره ی چهارم شهر خور استان فارس به عنوان شهردار آینده این شهر معرفی شد.

انتخاب دستپاک به عنوان شهردار جدید شهر خور با پنج رای موافق شورای این شهر به تصویب رسید و بدین ترتیب دستپاک به مدت چهار سال به عنوان شهردار خور فعالیت خواهد کرد.

شهر خور از شهرهای جنوبی استان فارس و همجوار شهر لار ، در جاده اصلی لار-بندرلنگه واقع می باشد و حدود 150 کیلومتر با جناح فاصله دارد.این شهر مطابق با سرشماری 1390 دارای جمعیتی بالغ بر 8000 نفر می باشد.
شهرداری خور از سال 1382 تاسیس شده است و دارای درجه 3 در سطح بندی شهرداری ها می باشد.

محمدسعید دستپاک از سال 86 به عنوان اولین شهردار بومی ، مشغول به فعالیت بوده است که از افتخارات شهرداری جناح طی مدت فعالیت وی می توان به کسب رتبه ی اول در بین شهرداری های استان هرمزگان در سال 87 و رتبه های سوم و دوم در سال های 88 و 89 اشاره کرد.ضمن اینکه ارتقا درجه شهرداری جناح از یک به سه نیز از اتفاقات مثبت این دوره می باشد.

مطابق با اعلام روابط عمومی شهرداری جناح بخشی از اقدامات انجام شده شهرداری جناح طی مدت شش ساله مسئولیت دستپاک به شرح زیر می باشد:"

راه اندازی مرکز آتش نشانی(احداث ساختمان آتش نشانی و خرید یک دستگاه ماشین آتش نشانی)
احداث بازارچه ی ماهی و میوه و تره بار- احداث سالن اجتماعات شهرداری
آسفالت کوچه و معابر سطح شهر - پیاده روسازی - احداث خیابان های پروین اعتصامی،گازال،بهزیستی و بخشی از خیابان پلی
احداث بوستان شهر جناح(در دست توسعه می باشد) - تکمیل و تجهیز پارک انصاری و احداث پارک های محله ی قبله و ترافیک
احداث پل ورودی جناح از سمت لامرد - احداث میدان ورودی(از سمت لار) - احداث میدان نماز و میدان قدس-اصلاح میدان بانک ملی
خرید ماشین آلات شهرداری (مشتمل بر یک دستگاه لودر،یک دستگاه خاور حمل زباله،یک دستگاه مینی لودر،دو دستگاه مینی بوس و یک دستگاه پژو سواری و . . . . )
خرید و نصب سطل و زیرسطل زباله در سطح شهر-اصلاح شبکه برق هوایی بلوار ورودی
خرید و نصب تابلوهای راهنمای مسیر-خرید و نصب علائم راهنمایی و رانندگی و خط کشی معابر
احداث پل ها و کانال های دفع آبهای سطحی (مشتمل بر پل ورودی دبیرستان هاجر،کانال خیابان پلی،بازسازی کانال خیابان آیت الله خامنه ای،احداث پل ضلع جنوب خیابان بیست دستگاه،احداث کانال ضلع غربی پارک محله ی شیخ)
تجهیز آب انبار سعادت و آب رسانی به پارک انصاری و ورزشگاه های گازال و بهزیستی،تجهیز آب انبار بوستان و احداث خط لوله جهت آبرسانی به بوستان
تهیه طرح جامع و تفضیلی شهر جناح - نامگذاری خیابان ها و معابر - نگهداری و توسعه فضای سبز
تملک 25288.55 مترمربع اراضی سطح شهر- صدور 448 فقره پروانه ی ساختمانی
جذب و استخدام 5 نفر نیروی اداری و 2 نفر نیروی آتش نشان ، از طریق آزمون استخدام شهرداری ها
"

لازم به ذکر است کتابچه شرح عملکرد شهرداری جناح از سال 86 تا92 در دست تهیه است و به زودی منتشر خواهد شد.

با رفتن دستپاک ، گمانه زنی هایی برای گزینه های احتمالی شهردار جدید در محافل عمومی مطرح می شود اما شورای اسلامی جناح تاکنون موضع رسمی خود را در این باره اعلام ننموده است . گفته می شود ، شهردار جدید به زودی از سوی شورای شهر معرفی خواهد شد.

سپاس شده توسط vahid ، d.beckham ، abdollah_abi ، armena ، sasan6767 ، mohammad_p ، pce ، ekhlas ، ترنم ، tamanna ، محله دریا ، abdollah_ahmadi
امیدوارم آقای دستپاک در سمت جدید خود موفق باشند و برای شهروندان محترم شهر خور خدمت کنند.

موفقیت همشهریان ما در هر سمتی افتخاریست برای شهر جناح.

همچنین امیدواریم شورای جدید اسلامی شهر جناح شهردار توانمند و لایق را انتخاب کنند تا خدمات شهرداری بیش از پیش در خدمت مردم باشد.

سپاس شده توسط d.beckham ، armena
توفیق آقای دستپاک در شهرداری خور را آرزومندیم. مهمترین تجربه ی آقای دستپاک روبرو بودن با افکار عمومی کنجکاو و ناراضی جناح بوده و اگر توفیقی بوده هم بابت و حاصل همین دلسوزی های مردم همشهریشان است.

حساسیت ها باید تغییر کند. چه کسی بجای دستپاک به شهرداری جناح می آید؟ منتقد بودن نسبت به ایشان یا همراهی نسبت منتقدین ایشان، باعث نخواهد شد این افکارعمومی حساس و کنجکاو، به هر گزینه ایی راضی شود. باید توانایی و تجربه به معنای واقعی در شهردار جدید محقق بشه تا حمایت مردم هم جلب شود وگرنه رفتن آقای دستپاک هم میتونه خسارتی باشه!
 سپاس شده توسط vahid ، ekhlas ، ترنم
من به نوبه خودم از تمامي زحمات ايشان تشكر ميكنم? :c017: واز ايشان بخاطر برخي غيبت ها و تهمت هاي نادرست طلب بخشش دارم? Confusedorry: و اميدوارم كه در پست جديدشان نيز موفق بوده و مردم شهر خور نيز از ايشان راضي باشند.

و اميدوارم شوراي شهر جناح نيز شهرداري مجرب انتخاب كنند كه در كارهايش موفق باشد و مردم نيز از او راضي باشند.
 سپاس شده توسط محله دریا
بنده هم به نوبه خودم موفقیت آقای دستپاک در مسئولیت جدید را آرزومندم.به هر حال ایشون به عنوان یک جناحی نمایندگی از نام جناح را در شهر خور و منطقه لار وجنوب فارس به یدک خواهند کشید.کمتر مشاهده شده شهرداری شهرهای استان فارس به هرمزگانی ها سپرده بشه اما با اشتراکاتی که از جهات مختلف،شهر خور با جناح داره فکر می کنم می توان به آینده این سمت جدید خوشبین بود.
شهر خور مثل سایر شهرهای جنوب فارس از لحاظ فرهنگی بسیار به منطقه ما نزدیکه و وجود خیرین نیک اندیش هم از پوئن های مثبت این منطقه خواهد بود.
این شهر در چند سال اخیر پیشرفت های خوبی داشته و به شهر زیبایی تبدیل شده و شاید یکی از دلایلش این باشه که در جنوب فارس رقابت شهرهای مجاور بسیار بالاست و این موضوع ممکن است مسئولیت آقای دستپاک را سخت تر کند.البته جای امیدواری اینجاست که به غیر از مشارکت خیرین در آبادانی شهری، بودجه عمرانی این منطقه نیز با توجه به استان فارسی بودن ، وضعیت بهتری نسبت به شهرهای استان هرمزگان خواهد داشت.
به هر حال امیدواریم ایشان با تلاش و درایت خود و اندوخته مسئولیت شش ساله خود در شهرداری جناح که همان تجربه می باشد مسئولیت جدید را به نحو احسن انجام دهند.
 سپاس شده توسط ekhlas ، آسمان ، محله دریا
انشالله آقای دستپاک بتونن در شهرداری خور موفق بشن.
فقط یک نکته ای که این روزها مشاهده میشه اینه که جدا از هر گونه تعصبی خیلی ها تمام تمرکزشون رو گراشتن روی این که شهردار رفته.رکتر بگویم این که خیلی ها از رفتن آقای دستپاک استقبال کردند و بابت این قضیه خوشحالند.
حالا وظیفه ی شورا این است که در انتخاب شهردار جدید نهایت دقت رو داشته باشند.باید شهرداری را انتخاب کنند که بتواند این کاستی هایی که از دید اکثر مردم جناح در شهرداری سابق بوده را جبران کند.واضح بگویم اکثر مردم جناح نسبت به
عملکرد شهرداری انتقاد دارند و از عملکرد شهرداری ناراضی بودند.شورای جدید حتما به این نکته توجه دارد که مردم شهرمون نسبت به این پست حساسیت بالایی دارند.پس نباید توجه مردم به رفتن شهردار سابق باشد بلکه باید به آمدن شهردار
جدید باشذ.این که چه کسی شهردار می شود؟شهردار جدید باید بتواند عملکردی خیلی بهتر از عملکرد شهردار سابق داشته باشد تا مبادا به فول یکی از دوستانمون که در بالا گفتند رفتن آقای دستپاک به خسارتی برای شهرمون تبدیل بشه.
 سپاس شده توسط ekhlas ، armena ، ترنم ، abdollah_abi
منم برای اقای دستپاک در سمت جدیدشون ارزوی موفقیت میکنم ولی میخوام از متن اقای ابی یه خرده انتقاد کنم که نوشتن? اگر توفیقی بوده هم بابت و حاصل همین دلسوزی های مردم همشهریشان است یا که گفتن وگرنه رفتن آقای دستپاک هم میتونه خسارتی باشه!
 سپاس شده توسط آسمان ، محله دریا
رجب الدین من تا نظر آقای آبی رو دیدم خیلی خوشحال شدم که تندتر از این چیزی ننوشتن.آقای آبی این جمله یعنی چه:وگرنه رفتن آقای دستپاک هم میتونه خسارتی باشه!
شما دارین شهردار رو تحقیر میکنین.بعد هم خودت با یه اسم کاربری دیگه بیای نظر خودت رو تایید کنی.بعد میگن یک نفر با چند اسم نظر داده.در حالی که خودتون خیلی بدتر این کار رو انجام میدین.
این جملت رو که دیدم متوجه خیلی چیزها شدم.شهردار بدی بوده که خوری ها واسش دست و پا خورد میکردن؟هنوز از اینجا نرفته بود سریع یه جا دیگه گرفتنش.بعد شما با این جمله بیای تحقیرش کنی.اگه خوری ها این صفحه رو ببینن فکر
نمی کنی به اعتبار ایشون اونجا خدشه وارد میکنه؟
 سپاس شده توسط محله دریا
( . . . )
 سپاس شده توسط محله دریا
:hee20hee20hee: :72: ;D

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان