رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محمدسعید دستپاک شهردار خور شد/جناح در انتظار معرفی شهردار جدید...
چرا شما یک متن ساده رو هم متوجه نمیشید؟
نوشته : "به معنای واقعی در شهردار جدید محقق بشه تا حمایت مردم هم جلب شود وگرنه رفتن آقای دستپاک هم میتونه خسارتی باشه!"
ما باید همیشه به دنبال پیشرفت و حرکت رو به جلو باشیم، اگر شهردار بعدی تواناییش از شهردار قبلی کمتر باشد، این خسارت است. این رو متوجه نشدید یا با اینکه متوجه شدین، باز هم جوش آوردین؟ اصلا بی دلیل هم میشه مگه؟!
وقتی میخواید نظر بنویسید، یکم دقت کنید که بحث الکی درست نکنید.

با اینکه "آسمان" سوالشون از آبی بوده، ولی بنا به بحثهای که در پیغام خصوصی داشتیم، قصد دارم من قسمتی که از متن ها میشه برداشت کرد و جواب داد رو بگم:
نقل قول:شما دارین شهردار رو تحقیر میکنین.بعد هم خودت با یه اسم کاربری دیگه بیای نظر خودت رو تایید کنی
معلوم است شما خیلی راحت تهمت میزنید. آن از بحث های قبلی و پیغام خصوصی هایتان که من رو به طور غیرمستقیم دروغگو مینامید. این هم از الانتان. الان بعد نوشته آبی کی اومده حرفش رو با نام مستعار تایید کرده که شما این ادعا رو دارید؟ شما یه بار نگاه کنید بعد نظرتون رو تایپ کنید.

یا نوشتید :
نقل قول:شهردار بدی بوده که خوری ها واسش دست و پا خورد میکردن؟هنوز از اینجا نرفته بود سریع یه جا دیگه گرفتنش.بعد شما با این جمله بیای تحقیرش کنی.اگه خوری ها این صفحه رو ببینن فکر
نمی کنی به اعتبار ایشون اونجا خدشه وارد میکنه؟
اول اینکه بحث بر سر شهردار قبلی نیست. بحث در مورد شهردار بعدیست. یعنی شهردار بعدی باید توانمندتر باشد که مسلما این خواست همه است. چه شهردار قبلی کارش خوب بوده باشد چه بد.
ضمنا خوری ها یعنی تا الان جناح آنلاین رو ندیدن و الان اومدن؟ ضمنا جناح آنلاین محل بحث مخالف و موافق است. نقد منصفانه، و جواب موافقان، باعث میشه هر کسی به نتیجه درستی برسه. نمیتونید به این بهانه ها نذارید کسی نظرش رو بگه.
تازه شهرداری ممکنه با ویژگی هایی برای مردم جناح قابل قبول نباشه ( یا حداقل انتظاراتشون -چه زیاد باشه چه کم- برآورده نشده ) و همان ویژگی ها برای مردم خور مورد قبول باشه، گرچه باید زمان بگذره تا بازخورد مردم خور رو دید. ولی من به شخصه از ته قلب دوست دارم که موفق باشند چون افتخاری برای شهر جناح است.
 سپاس شده توسط armena ، ترنم ، abdollah_abi ، ekhlas ، tamanna ، mohammad_p
وحید تو این سایت به شخصیت شهردار توهین میشه.تو که جواب پیغام خصوصی های منو ندادی.
بی خانمان به جای گردن باید زبونشو برید و دستشو شکست تا اینقدر به شهردار توهین نکنه.امروز تو خیابون دیدمش.حیف که با دوستان بی خودتر از خودش تو ماشین بود.اگر سوار موتور بود شاید اتفاقاتی می افتاد.آبی بهت نصیحت میکنم
حواستو بیشتر جمع کنی.دارم ازت خواهش میکنم.دوست ندارم درگیری به وجود بیاد.منصفانه حرف بزن.نه این که بیای و آدم بزرگتر از خودت که شهردار بوده رو تحقیر کنی.
وحید تو گفتی:آبی کی اومده حرفش رو با نام مستعار تایید کرده که شما این ادعا رو دارید؟
کاربر pce که اینم جواب پیغام خصوصیمو نداد گفته:شهردار جدید باید بتواند عملکردی خیلی بهتر از عملکرد شهردار سابق داشته باشد تا مبادا به فول یکی از دوستانمون که در بالا گفتند رفتن آقای دستپاک به خسارتی برای شهرمون تبدیل بشه.
من حاضرم شرط ببندم خود آبیه.با یه اسم کاربری دیگه میاد انتقادات تندی میکنه.و با اسم خودش انتقادای کم.ولی ایندفه دیگه توهین کرد نه انتقاد.جواب توهین هم باید با توهین داده بشه.
البته من دارم مطمئن میشم به جز pce.چندتا نام کاربریه دیگه هم داره.ekhlas هم شک ندارم خودشه.همیشه میاد مطالب خودشو لایک میکنه.حالا من کاری ندارم که با چندتا اسم نظر میده و اصلا به من ربطی نداره.
ولی نباید مستقیم بیاد و به شهردار توهین کنه.آبی ایندفه هیچ ولی دفعات بعدی به نفع خودته حواستو جمع کنی.

کاربر آسمان!
بردار!
آقا!
اولا همه انتظار داریم در هر دوره شهردار بهتر از دوره قبل باشه!!!این که مسلمه!!!خیلی هم چیز خوبیه!!!مثل هر چیز دیگه!!!ادم دوست داره پیشرفت کنه...بهتر از قبل زندگی کنه.
کسی نگفت که آقای دستپاک خوب نیست!
فکر کنم منظور آقای آبی این باشه که اگر شهردار جدید به اندازه آقای دستپاک مدیریت نداشته باشه پس رفتن آقای دستپاک به ضرر شهر جناح میباشد.همین!!!(اگر اشتباه متوجه شدم بیاین بگین)
بعدشم شما حالا هی بیا بگو با نام کاربری جدید میاد Smile
منم شاید خیلی وقتا مطالب کریستو یا وحید به دلیل اینکه شاید نظر من هم شبیه به نظر اون هاست و در تایید حرفهای این دو گل پسر به قول شما لایک کنم!!!
پس من وحیدم؟؟؟نه کریستو منه!!!نه بابا وحید کریستو بید!!!نه نه اینم نشد. اصلا یه شعر گذاشتن تو سایت امروز من نه منم!!!نمیدونم من کیم!!!کیه؟؟؟؟؟؟؟ کییییههههه؟؟؟؟؟؟؟آقا هنگ کردم رفت! :o
 سپاس شده توسط ترنم ، tamanna ، abdollah_abi
آسمان اینقدر جوش الکی نیار و تهدید الکی هم نکن یه ذره سواد داشتی میفهمیدی که مطلب آبی توهینی نکرده حالا تو میخوای قبول کن میخوای نه . اینقدر هم نگو که تو خیابون میگیرمت و.... چون عرضه این کارا رو نداری . نمیدونم چه چیزی در دستپاک دیدی که اینقدر داری واسش جوش میزنی. مردم جناح شاید در انتخابات شورا اختلاف نظر هایی داشته باشند ولی در ضعیف بودن دستپاک بیشتر مردم توافق دارن جوری وانمود نکن که دستپاک خیلی خیلی عالی بوده .نکنه این قشون کشی ها و تهدید کردن ها رو هم از ...... یاد گرفتی.
مگر نماینده خدایی که حکم صادر میکنی باید دستشو شکست و ... مگر نعوذ بالله به خدا و پیامبر توهین شده؟ انتقاد به هرکسی وارد بزرگ و کوچیک هم نداره شما برو جنبه انتقاد داشتن رو در خودت تقویت کن کمی هم روی مفهوم جملات کار کن .ادبیات چند میشدی دبیرستان؟
 سپاس شده توسط abdollah_abi ، vahid
عجبااااا!!!!!!!! شما دیگه کی هستین؟! چرا بحث به این سادگی رو این همه کشش میدین؟ میخواین واقعا به چی برسین؟ هدفتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ براتون متاسفم بااین فقرفکریتون....
شما به جای اینکه این همه حساسیتهایی بیجا به خرج بدین یه ذره به فکر آینده شهرتون باشین ک نه فقط انگار به ظاهر و اسما شهره.یا اینکه یه ذره شبیه شهربشه!
درضمن یه ذره دقت کنین بدنیس.ازهرکی بپرسین میفهمه اخلاص اسم دختره و نه پسر!
درضمن استدلالتون هم خیلی مسخره بود! من بدون اینکه نگاه کنم چه کسی مطلب رو نوشته لایک میزنم.البته گاهی اوقات هم نگاه میکنم کی نوشته ولی مطلب برام مهمتره تا شخص!

بعدش هم به این سوال من جواب بدین چرا ازبین این همه حرفایی ک آقای آبی گفتن به این جمله این همه حساس شدی؟؟ (منظورم یه نفر باچند اسم کاربری) یه ضرب المثل هست تو زبون محلی خودمون ک میگه ماشو از خود به شک.یه وقت برای شما صدق نکنهSmile
 سپاس شده توسط abdollah_abi
برای آقای دستپاک متاسفم که بین طرفداراشون افرادی مثل شما هستند ( تقصیر خودش نیست، ولی به هر حال از این دست آدمها باید بیان اینجا و ازش دفاع کنند. یعنی کس بهتر و باادبتری نبود؟ ). جالبه دم از منطق و انصاف میزنید، بعد جواب حرفهای منطقی و توضیحات من و بقیه شد : دستشو میشکنم، زبونشو باید برید و...؟ یکی هم که گردنشو خورد میکنم! ( تازه عجب همخوانی بین مطلب شما و بی خانمان هست. ادبیاتتان کاملا کپی است ) خداییش مطمئنی سایت رو با جای دیگه اشتباه نگرفتی؟

تازه یکی دو بار جواب پیغام خصوصیت رو دادم، بعد فهمیدم آدم بیخود تو شهر بچرخه بهتره تا با چنین کسی کل کل کنه! دیدم هیچ محتوایی نداره پیغام هاتون. همش این بود که من مطمئنم این اهداف شوم هست، من مطمئنم فلان. شما کلا مطمئنید، مثل همین پست اخیرتون. کاش یکم به کار خودتون شک میکردید، قبل از اینکه دیر بشه و از تهمت هایی که زدید پشیمون بشید. تازه نوشتید یه جورایی اقوام من هم میشید. خدا به من رحم کنه!

اینقدر مطمئن هستید که ekhlas همون آبیه. pce همون آبیه. خدا رو شکر ekhlas که نوشتید "شک ندارید خودشه"، باید بهتون بگم من با نام و نام خانوادگی میشناسمشون و مطمئنم فکرشو هم نمیتونید بکنید که کیه. که? pce هم میدونم که آبی نیست. حالا دقیق کیه نمیدونم. شما یکم تیزبین باشید، از رو نوشته میشه فهمید کی کیه و کی کی نیست ( به گفته آرمین ). چون تغییر سبک نوشته خیلی سخته. مثل اثر انگشت میمونه.
راستی شما که با بی خانمان حرف هم دیگر رو تایید میکنید و هیچ هویت مشخصی هم ندارید، چه ادعایی دارید که به این اون میگید با اسم مستعار نوشته های همدیگرو تایید میکنید؟ لااقل ما انتقادی داریم جرئت این رو هم داریم با اسم خودمون بنویسیم. شما که دم از شجاعت میزنید، بفرمائید با اسم واقعیتون بیاید و به این و اون بپرید و گردن کلفتی و تهدید کنید! به هر حال شما که از نام مستعار منزجرید، اول از خودتان شروع کنید و با نام واقعی بیایید.

من نمیدونم به نظرم کنترل های سایت بعدا بیان این قسمت رو ویرایش بکنن، چون جالب نیست تو سایت که حرفهایی با ادبیات خیلی خوبی نوشته میشه، یه دفعه یکی بیاد و با ادبیات روبرو بشه و بخونه :"امروز تو خیابون دیدمش.حیف که با دوستان بی خودتر از خودش تو ماشین بود.اگر سوار موتور بود شاید اتفاقاتی می افتاد.آبی بهت نصیحت میکنم
حواستو بیشتر جمع کنی.دارم ازت خواهش میکنم.دوست ندارم درگیری به وجود بیاد."
در تعجبم اینجا رو با کوچه و بازار اشتباه گرفتند، و مملکت رو اینقدر بی قانون میدونند که جای بحث منطقی از این حرفها زده میشه.

حالا که داره نصیحت این وسط رد و بدل میشه، بد نیست من هم به عنوان برادر کوچکتر (گفتید سن و سالی از شما گذشته ) نصحیت بکنم اونم این که مال دنیا ارزش این رو نداره که کینه و کدورت رو به خاطر چنین بحثهایی تا این اندازه برسونید که نسبت به همشهریتون اینجوری حرف بزنید. شما نونتون هم آجر بشه، نباید اینقدر مغرضانه مطلب بنویسید.
تازه آقای دستپاک شماره موبایل هممون رو داره و هر از گاهی مسج میده، و کاملا پیگیر سایت هستند، نیازی به جان فشانی شما نیست. هر نکته کذبی باشه خودشون بهتر از شما میدونن و میتونن تذکر بدن. ولی ایشون چون باسوادن میدونن این نوشته هیچ توهینی در آن نیست

از همه اینها بگذریم، من هنوز هم میگم شما یک متن ساده رو متوجه نشدید و اون رو توهین هم میدونید. در صورتی که هیچ توهینی که نیست، اتفاقا نبود آقای دستپاک در صورت انتخاب شهردار با توانایی کمتر رو زیان میدونن. این تعریف نباشه، توهین که اصلا نیست. برو پست قبلیم رو بخون و سعی کن با واقع بینی و بدور از تعصب ببینی که حقیقت چیز دیگر از آن است که شما به این و آن تهمت میزنید. برای راهنمایی یه مثال میزنم. فرض کنید آقای خاتمی رئیس جمهور باشند، اگر پس از چهار سال آقای روحانی می آمدند و آقای روحانی به اندازه آقای خاتمی توانایی نداشتند، این زیان بود ( چون نفر بعدی باید از قبلی بهتر باشه ). و اگر آقای روحانی تواناییشان بیشتر از آقای خاتمی باشه، که باید هم همینطور باشه، دلیلی بر بد بودن آقای خاتمی نیست. چرا که در گذر زمان همیشه باید بهتر و بهتر انتخاب شود و این دلیلی بر بد بودن قبلی نیست. این را فهمیدید؟ اگر نه پس لطفا اظهار نظر نکنید، چون حس میکنم دارم آب تو هاون میکوبم. والسلام
 سپاس شده توسط ekhlas ، ترنم ، armena ، pce ، tamanna ، محله دریا ، abdollah_abi ، tanha ، mohammad_p ، d.beckham ، abdollah_ahmadi
راستی شما قبول دارید این شورایی که انتخاب شده، نماینده اکثریت مردم هست؟ خب این شورا به شهردار سابق برای ابقا رای نداده است. گرچه هیچ دلیلی بر بد بودن شهردار نیست، ولی حتما گزینه تواناتری در نظر دارند.
اگر تعویض شهردار باعث توهین به شهردار قبلی بشه، پس برای اینکه توهین نشه، باید تا آخر عمر شهردار بمونه!

ولی اگر شما اعتقاد دارید که گزینه تواناتری وجود ندارد، آنوقت است که شما انتظار دارید نظر شخصیتان به همه قالب کنید، در صورتی که شورا به نمایندگی از اکثریت مردم چنین نظری را ندارد و مردم هم از تصمیم نمایندگانشان حمایت میکنند.

از آقای دست پاک غذر خواهی میکنم که مجبوریم برای فهماندن یک مطلب ساده به چنین کسی اینقدر از اسمشون استفاده کنم و مثال های مختلفی بزنیم. انشالله پس از ملتفت شدن این فرد، پست های اضافی توسط کنترلهای سایت حذف خواهد شد تا این مثال ها هم در دسترس مخاطب نباشد.
 سپاس شده توسط ترنم ، tanha ، ekhlas ، armena ، pce ، tamanna ، محله دریا ، abdollah_abi ، mohammad_p
آسمان.من توصیه میکنم عقده هاتو بری جاهای دیگه خالی کنی.تهمت میزنی،تهدید میکنی،توهین میکنی.هر چی میخوای میگی.هر کاری که فقط آدم های بی شخصیت و بی ادب میکنن رو انجام دادی.کمبود محبت داری احتمالا.من تو این سایت فقط یک نام کاربری دارم و دلم هم نمیخواد کسی منو بشناسه و به شما هم هیچ ربطی نداره.
من جواب پیغام خصوصی شما رو ندادم چون ادبیات جالی نداشتی.و با ادبیات بدی گفتی بگم کی هستم.خب به تو چه ربطی داره من کی هستم؟برو به زندگیت برس.شهر هرت نیست که هی تهدید میکنی.تهدید به دعوا کار آدم نیست.مگه مردم نمردن که تو بیای کسی رو تو خیابون بزنی.همون دوستای به قول شما بی خودشون فکر نکنم اجازه ی همچین غلطی رو بهت بدن.بهتره خودت بیشتر حواستو جمع کنی.اوکی؟
در ضمن تو میگی من کی هستم؟اول خودت بگو کی هستی شاید منم خودم رو به شما معرفی کردم تا ببینم چه غلطی میتونی بکنی.آدم به کم شعوری تو ندیدم.باور کن تو پیغام خصوصی بگو کی هستی منم میگم کی هستم.ولی من مطمءنم تو جرات این که خودت رو معرفی کنی نداری.
از بقیه کاربران سایت هم عذر میخوام اگه اینجا ادبیات تندی داشتم.چون نظر این آقا رو که دیدم اگه جوابشو نمیدادم زورم میومد.این همه جا هست برو جای دیگه عقده هاتو خالی کن.باشه پسر خوب؟بی خود هم خودتی.خیلی دهنم بسته موند.
 سپاس شده توسط vahid ، ترنم ، tanha ، ekhlas ، armena ، tamanna ، abdollah_abi ، mohammad_p
( . . . )
نقل قول:نقل قول از آسمان توی تاپیک مربوط به انتخاب هیئت مدیره موسسه اندیشه
نقل قول:نقل قول از: m.d.p در 2013/08/27, ساعت 04:41:47

? ? فردی که اومده با سی نام عضو شده و نظر میده من میشناسمش اون شب هم توی جلسه با دونفر دیگه اومده بود. خب یکی نیس بهش بگه عزیزم تو خودت کاندید میشدی که ده تا هم رای نداشتی که خدایاااااااااا? :021:

? ? ولی باز خوشحالم بچه های پرانرژی و تحصیلکرده ایی کار رو به دست گرفتن . همین که امثال ... به جوش اومدن درحالیکه همه ی اعضای شورای دور جدید و قدیم از همه گروه ها از این ترکیب حمایت میکنن، خودش گویای همه چی هست

? ? کلا هروقت دیدین اینا ناراحت شدن احساس کنین کمی قوی تر هم شدین حتی Smile

باید بهت بگم من بیکار نیستم بیام با چندتا اسم نظر بدم.هر چی تعداد مخالفاتون بیشتر باشه به این متهمش نکنید که فقط یک نفره.من اون شب خودم تنهایی تو جلسه شرکت کردم و هیچ احدی همرام نبود و زود هم جلسه رو ترک کردم.اگه اینقدر مطمئنی اسممو ببر.
نقل قول:من حاضرم شرط ببندم خود آبیه.با یه اسم کاربری دیگه میاد انتقادات تندی میکنه.و با اسم خودش انتقادای کم.ولی ایندفه دیگه توهین کرد نه انتقاد.جواب توهین هم باید با توهین داده بشه.
البته من دارم مطمئن میشم به جز pce.چندتا نام کاربریه دیگه هم داره.ekhlas هم شک ندارم خودشه.همیشه میاد مطالب خودشو لایک میکنه.حالا من کاری ندارم که با چندتا اسم نظر میده و اصلا به من ربطی نداره.
ولی نباید مستقیم بیاد و به شهردار توهین کنه.آبی ایندفه هیچ ولی دفعات بعدی به نفع خودته حواستو جمع کنی.

آقای آسمان،حالا چی؟؟!!
فکر کنم شما حرف خودتونم قبول ندارین،به قولی به نظرتون مرگ خوبه،ولی واسه همسایه!!!

حالا به فرض اینکه بتونین دست و گردن بشکونین،با این کار فکر مردمم میتونین تغییر بدین؟!شنیده بودم که یه همچین چیزایی بوده،اما الان برام مسجل شد...
ببیین،یکی رو میزنی،دوتا رو میزنی ... بابقیه میخوای چیکار کنی؟!الان دیگه نمیشه به زور? و تهدید کارا رو پیش برد...
یه جایی گفتین که
نقل قول:شهر ما این همه آدم داره بعد چهارتا بچه واسش تصمیم بگیرن؟
همین به نظر شما بچه،مایه ی افتخارمون هستن... اگه قرار باشه شما و همفکرانتون واسه شهرمون تصمیم بگیرین،مطمئنا کلامون پشت معرکه هستش... یه جورایی میشه به این آدمای به ظاهر بچه،بیشتر از هر کس دیگه ای اعتماد کرد...ما پشت هیئت مدیره و کاربرامون هستیم،چون هیچوقت ازشون ناعدالتی ندیدیم...همیشه هرموقع بحثی راه میفته،از طرف هردو گروه متهم میشن به جانبداری از یه گروه خاص،و این خودش دلیلی هست بر بیطرف بودنشون...
نقل قول:امروز توی خیابون دیدمش،حیف که با دوستان بی خودتر از خودش تو ماشین بود...
چه جالب!! حرفای چندتا آدم بیخود تا این اندازه عصبانیتون کرده که اینجوری دعوا راه انداختین؟! آدم بیخود کسیه که به جای قانع کردن دیگرون ،اونا رو تهدید میکنه و اینجور با تعصب افراطی سعی داره هدفشو پیش ببره...
و در آخر اینو بهتون بگم که هرمسئولی کم کاری کنه ،مطمئنا ازشون انتقاد میشه ...یه مسئول وظیفه داره که جوابگوی مردمش باشه،حالا هرکی که میخواد باشه...
 سپاس شده توسط armena ، vahid ، عقیل ، ترنم ، abdollah_abi ، ekhlas ، mohammad_p ، d.beckham ، abdollah_ahmadi

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان